. .
OFC > OFC Champions League 2020 > Kwartfinale OFC >    OFC Champions League 2020 > Kwartfinale
N.N. - N.N. -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
KF Teuta Durrës - KF Tiranë -:-
FK Kukësi - KS Flamurtari Vlorë -:-
KF Skënderbeu - KF Laçi -:-
FK Vllaznia - KF Bylis Ballsh -:-
FK Partizani - Luftëtari Gjirokastër -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
JS Kabylie - USM Bel Abbes -:-
MC Oran - JS Saoura -:-
NA Hussein Dey - CS Constantine -:-
NC Magra - AS Aïn M'lila -:-
ASO Chlef - CR Bélouizdad -:-
CA Bordj Bou Arreridj - MC Alger -:-
US Biskra - ES Sétif -:-
Paradou AC - USM Alger -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Gimnasia de Jujuy - Gimnasia de Mendoza -:-
Ramón Santamarina - All Boys -:-
Instituto de Córdoba - Atlético Rafaela -:-
San Martín de Tucumán - Quilmes -:-
Almagro - Defensores de Belgrano -:-
Villa Dálmine - Tigre -:-
Sarmiento de Junín - Brown de Adrogué -:-
Riestra - Chacarita Juniors -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Deportivo Morón - Mitre de Santiago del Estero -:-
Temperley - Barracas Central -:-
Platense - Agropecuario -:-
Independiente Rivadavia - San Martín de San Juan -:-
Atlanta - Estudiantes de Caseros -:-
Ferro Carril Oeste - Belgrano de Córdoba -:-
Estudiantes de Río Cuarto - Alvarado -:-
Nueva Chicago - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura >
Defensores Unidos de Zárate - Colegiales -:-
Talleres de Remedios de Escalada - Argentino de Quilmes -:-
UAI Urquiza - Acassuso -:-
Fénix - Villa San Carlos -:-
Almirante Brown - Comunicaciones -:-
Sacachispas - San Miguel -:-
Tristan Suárez - Justo José de Urquiza -:-
Armenio - Los Andes -:-
San Telmo - Flandria -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
08:00 Melbourne Victory - Central Coast Mariners -:-
10:30 Western Sydney Wanderers - Perth Glory -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Qarabağ FK - Zira FK -:-
17:00 Sabah FK - Sumgayit FK -:-
Colombia > Primera B 2020 Apertura  Colombia >   Primera B 2020 Apertura >
Tigres FC - Barranquilla FC -:-
Valledupar FC Real - Atlético FC -:-
Llaneros Fútbol Club S.A. - Cortuluá -:-
Unión Magdalena - Atlético Huila -:-
Deportes Quindío - Leones FC -:-
Orsomarso SC - Fortaleza FC -:-
Boca Juniors de Cali - Bogotá FC -:-
Real Cartagena - Real San Andrés -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
14:00 FC Helsingør - Hillerød GI -:-
14:00 Vanløse IF - BK Frem København -:-
14:00 Brønshøj BK - Slagelse B&I -:-
14:00 BK Avarta - Hellerup IK -:-
14:00 Skovshoved IF - B.93 København -:-
14:00 FA 2000 - Holbæk B&I -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
14:00 FC Sydvest 05 - Thisted FC -:-
14:00 Brabrand IF - Næsby BK -:-
14:00 Middelfart Fodbold - Aarhus Fremad -:-
14:00 VSK Aarhus - Dalum IF -:-
14:00 AB Gladsaxe - Vejgaard BK -:-
14:00 Jammerbugt FC - Ringkøbing IF -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Vejle BK - Esbjerg fB -:-
12:30 Odense BK - FC Nordsjælland -:-
13:00 Randers SK Freja - Lyngby BK -:-
13:00 Silkeborg IF - Brøndby IF -:-
13:00 Aalborg BK - SønderjyskE -:-
13:00 FC Midtjylland - FC Kopenhagen -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 Næsby BK - AB Gladsaxe -:-
12:00 FK Viborg - Hellerup IK -:-
12:30 HB Køge - Holbæk B&I -:-
13:00 FC Roskilde - Hobro IK -:-
14:15 Hvidovre IF - AC Horsens -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:30 FC Midtjylland - FC København -:-
14:00 Randers SK Freja - Lyngby BK -:-
15:00 Odense BK - FC Nordsjælland -:-
15:00 Vejle BK - Esbjerg fB -:-
15:15 Aalborg BK - SønderjyskE -:-
15:30 Silkeborg IF - Brøndby IF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 Hvidovre IF - AC Horsens -:-
14:15 FK Viborg - Hellerup IK -:-
14:15 Næsby BK - AB Gladsaxe -:-
15:30 HB Køge - Holbæk B&I -:-
15:30 FC Roskilde - Hobro IK -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:00 FC Midtjylland - FC København -:-
13:00 Aalborg BK - SønderjyskE -:-
14:00 Esbjerg fB - Vejle BK -:-
14:00 Randers SK Freja - Lyngby BK -:-
15:00 Odense BK - Farum BK -:-
15:30 Silkeborg IF - Brøndby IF -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg -:-
15:30 RB Leipzig - Hertha BSC -:-
15:30 1. FC Union Berlin - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:30 1899 Hoffenheim - 1. FC Köln -:-
15:30 FC Augsburg - SC Paderborn 07 -:-
18:30 Borussia Dortmund - Bayern München -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 FC St. Pauli - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
13:00 SV Wehen Wiesbaden - SV Sandhausen -:-
13:00 Hannover 96 - Karlsruher SC -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 1. FC Kaiserslautern - Chemnitzer FC -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena - KFC Uerdingen 05 -:-
14:00 Eintracht Braunschweig - SG Sonnenhof Großaspach -:-
14:00 FSV Zwickau - SpVgg Unterhaching -:-
14:00 SV Meppen - Hallescher FC -:-
14:00 TSV 1860 München - Hansa Rostock -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 Hannover 96 II - VfB Oldenburg -:-
14:00 Heider SV - Holstein Kiel II -:-
14:00 VfB Lübeck - Hamburger SV II -:-
16:00 SSV Jeddeloh - Weiche Flensburg 08 -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 VfB Auerbach - BFC Dynamo -:-
13:30 VSG Altglienicke - Union Fürstenwalde -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Fortuna Düsseldorf II -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach II - Sportfreunde Lotte -:-
14:00 Fortuna Köln - Rot-Weiss Essen -:-
14:00 SG Wattenscheid 09 - SV Rödinghausen niet gespeeld
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - 1. FC Köln II -:-
14:00 SV Lippstadt 08 - Borussia Dortmund II -:-
14:00 Bonner SC - TuS Haltern -:-
14:00 FC Schalke 04 II - Alemannia Aachen -:-
14:00 SC Verl - Wuppertaler SV -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 FK Pirmasens - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 SV 07 Elversberg - Rot-Weiß Koblenz -:-
14:00 FC 08 Homburg - TSV Steinbach Haiger -:-
14:00 FC Gießen - Bayern Alzenau -:-
14:00 SSV Ulm 1846 - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 SC Freiburg II - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00 VfR Aalen - FC Astoria Walldorf -:-
14:00 Bahlinger SC - TSG Balingen -:-
14:00 Kickers Offenbach - FSV Frankfurt -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 FV Illertissen - SpVgg Greuther Fürth II -:-
14:00 1. FC Nürnberg II - TSV Aubstadt -:-
14:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - VfB Eichstätt -:-
14:00 TSV 1860 Rosenheim - Türkgücü-Ataspor München -:-
14:00 Viktoria Aschaffenburg - SV Schalding-Heining -:-
14:00 VfR Garching - SV Heimstetten -:-
16:00 TSV Buchbach - TSV 1896 Rain am Lech -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 Eintracht Bamberg - SpVgg Ansbach -:-
14:00 SV Seligenporten - TSV Abtswind -:-
15:00 SpVgg Bayern Hof - DJK Vilzing -:-
15:00 Würzburger FV - 1. FC Sand -:-
16:00 TSV Karlburg - TSV Großbardorf -:-
16:00 ATSV Erlangen - ASV Cham -:-
16:00 Viktoria Kahl - SC Eltersdorf -:-
18:30 DJK Ammerthal - DJK Gebenbach -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 FC Ismaning - SV Donaustauf -:-
14:00 SV Pullach - TSV 1865 Dachau -:-
15:00 FC Deisenhofen - FC Ingolstadt 04 II -:-
15:00 SV Kirchanschöring - FC Pipinsried -:-
15:30 TSV Nördlingen - TSV Landsberg -:-
15:30 TSV Schwaben Augsburg - Jahn Regensburg II -:-
16:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Schwabmünchen -:-
16:00 TSV Kottern-St. Mang - TSV 1860 München II -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 Werder Bremen III - Brinkumer SV -:-
13:00 BTS Neustadt - FC Oberneuland -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SC Waldgirmes -:-
15:00 Viktoria Griesheim - FV Bad Vilbel -:-
15:00 TuS Dietkirchen - Hessen Kassel -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
16:00 Atlas Delmenhorst - HSC/BW Tündern -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 SSV Reutlingen - FV Ravensburg -:-
14:00 SGV Freiberg - Sportfreunde Dorfmerkingen -:-
14:00 TSV Ilshofen - SV Sandhausen II -:-
15:30 SV Linx - Göppinger SV -:-
15:30 VfB Stuttgart II - Neckarsulmer Sport-Union -:-
15:30 FC Nöttingen - Stuttgarter Kickers -:-
15:30 SV Oberachern - 1. CfR Pforzheim -:-
18:30 FC 08 Villingen - FSV 08 Bissingen -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
14:00 Meiendorfer SV - Niendorfer TSV -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
16:00 SV 19 Straelen - VfB 03 Hilden -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
14:00 FC Strausberg - Torgelower FC Greif -:-
14:00 MSV Pampow - SC Staaken -:-
14:00 TeBe Berlin - 1. FC Lok Stendal -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:30 SV Röchling Völklingen - FV Dudenhofen -:-
15:30 TSG Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30 FC Hertha Wiesbach - TSV Schott Mainz -:-
15:30 FV 07 Diefflen - SV Gonsenheim -:-
15:30 1. FC Kaiserslautern II - FC Karbach -:-
15:30 Hassia Bingen - SV 07 Elversberg II -:-
15:30 TuS Mechtersheim - Wormatia Worms -:-
15:30 FV Engers 07 - Sportfreunde Eisbachtal -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
13:30 Weiche Flensburg 08 II - Husumer SV -:-
14:00 SV Eutin 08 - TSB Flensburg -:-
14:00 TSV Bordesholm - SV Eichede -:-
16:00 Inter Türkspor Kiel - 1. FC Phönix Lübeck -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 1899 Hoffenheim II - Bayern München II -:-
14:00 Turbine Potsdam II - 1. FFC Frankfurt II -:-
15:00 1. FC Saarbrücken - SG 99 Andernach -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Hamburger SV - Dynamo Dresden -:-
11:00 Energie Cottbus - Chemnitzer FC -:-
11:00 1. FC Union Berlin - FC St. Pauli -:-
11:00 Holstein Kiel - VfL Wolfsburg -:-
13:00 Niendorfer TSV - Werder Bremen -:-
13:30 RB Leipzig - Hertha BSC -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Bor. Mönchengladbach - MSV Duisburg -:-
11:00 VfL Bochum - Bayer Leverkusen -:-
13:00 Alemannia Aachen - Rot-Weiß Oberhausen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Bayern München - SC Freiburg -:-
13:00 SpVgg Greuther Fürth - VfB Stuttgart -:-
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - Kickers Offenbach -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Energie Cottbus - FC St. Pauli -:-
11:00 Dynamo Dresden - Werder Bremen -:-
12:00 Hallescher FC - Hannover 96 -:-
13:00 Hertha BSC - FC Carl Zeiss Jena -:-
14:00 Chemnitzer FC - Eintracht Braunschweig -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 FC Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen -:-
13:00 1. FC Köln - VfL Bochum -:-
15:30 Arminia Bielefeld - FC Hennef 05 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1. FSV Mainz 05 - Bayern München -:-
13:00 Stuttgarter Kickers - SpVgg Greuther Fürth -:-
14:00 VfB Stuttgart - SC Freiburg -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
AFC Bournemouth - Newcastle United -:-
Arsenal FC - Norwich City -:-
Aston Villa - Wolverhampton Wanderers -:-
Brighton & Hove Albion - Manchester United -:-
Crystal Palace - Burnley FC -:-
Everton FC - Leicester City -:-
Manchester City - Liverpool FC -:-
Sheffield United - Tottenham Hotspur -:-
Watford FC - Southampton FC -:-
West Ham United - Chelsea FC -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Blackburn Rovers - Leeds United -:-
16:00 Brentford FC - Wigan Athletic -:-
16:00 Bristol City - Cardiff City -:-
16:00 Charlton Athletic - Millwall FC -:-
16:00 Derby County - Nottingham Forest -:-
16:00 Fulham FC - Birmingham City -:-
16:00 Huddersfield Town - Preston North End -:-
16:00 Luton Town - Reading FC -:-
16:00 Middlesbrough FC - Queens Park Rangers -:-
16:00 Stoke City - Barnsley FC -:-
16:00 Swansea City - Sheffield Wednesday -:-
16:00 West Bromwich Albion - Hull City -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 Blackpool FC - Burton Albion -:-
16:00 Bolton Wanderers - Lincoln City -:-
16:00 Coventry City - Peterborough United -:-
16:00 Doncaster Rovers - Tranmere Rovers -:-
16:00 Gillingham FC - Accrington Stanley -:-
16:00 Ipswich Town - Southend United -:-
16:00 Milton Keynes Dons - Fleetwood Town -:-
16:00 Portsmouth FC - Bristol Rovers -:-
16:00 Rochdale AFC - Oxford United -:-
16:00 Sunderland AFC - Shrewsbury Town -:-
16:00 Wycombe Wanderers - Rotherham United -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Bradford City - Colchester United -:-
16:00 Cambridge United - Walsall FC -:-
16:00 Carlisle United - Port Vale FC -:-
16:00 Cheltenham Town - Exeter City -:-
16:00 Crewe Alexandra - Northampton Town -:-
16:00 Mansfield Town - Macclesfield Town -:-
16:00 Morecambe FC - Crawley Town -:-
16:00 Newport County - Grimsby Town -:-
16:00 Oldham Athletic - Stevenage FC -:-
16:00 Plymouth Argyle - Forest Green Rovers -:-
16:00 Scunthorpe United - Leyton Orient -:-
16:00 Swindon Town - Salford City -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 Aldershot Town - Solihull Moors -:-
16:00 Barnet FC - Notts County -:-
16:00 Chesterfield FC - Boreham Wood -:-
16:00 Chorley FC - Sutton United -:-
16:00 Dagenham & Redbridge - Halifax Town -:-
16:00 Eastleigh FC - Barrow AFC -:-
16:00 Ebbsfleet United - AFC Fylde -:-
16:00 Harrogate Town - Woking FC -:-
16:00 Hartlepool United - Maidenhead United -:-
16:00 Stockport County - Yeovil Town -:-
16:00 Torquay United - Bromley FC -:-
16:00 Wrexham AFC - Dover Athletic -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2019/2020 >
14:00 Tottenham Hotspur U23 - Everton FC U23 -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:00 Blackburn Rovers - Everton FC -:-
12:00 Manchester United - Manchester City -:-
12:00 Stoke City - Newcastle United -:-
12:00 Sunderland AFC - Middlesbrough FC -:-
12:00 Wolverhampton Wanderers - Derby County -:-
12:30 Liverpool FC - West Bromwich Albion -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
13:00 Arsenal FC - Fulham FC -:-
13:00 Chelsea FC - Tottenham Hotspur -:-
13:00 Southampton FC - Reading FC -:-
13:00 West Ham United - Leicester City -:-
13:00 Aston Villa - Brighton & Hove Albion -:-
13:30 Swansea City - Norwich City -:-
Estland > Meistriliiga 2020  Estland >   Meistriliiga 2020 >
12:00 Paide Linnameeskond - FC Kuressaare -:-
12:00 Tulevik Viljandi - FC Flora -:-
15:00 FCI Levadia - Tallinna JK Legion -:-
Frankrijk > Coupe de la Ligue 2019/2020 > Finale  Frankrijk >   Coupe de la Ligue 2019/2020 > Finale
N.N. - N.N. -:-
Frankrijk > National 2 Groupe A 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe A 2019/2020 >
17:00 Stade Reims (CFA) - JA Drancy -:-
18:00 AF Bobigny - ASM Belfort -:-
18:00 SAS Épinal - SC Bastia -:-
18:00 IC Croix - FC Mulhouse -:-
18:00 RC Lens (CFA) - FCSR Haguenau -:-
18:00 US Lusitanos - Sainte-Geneviève-des-Bois -:-
18:00 SC Schiltigheim - CS Sedan -:-
18:00 Olympique Saint-Quentin - Lille OSC (CFA) -:-
Frankrijk > National 2 Groupe B 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe B 2019/2020 >
18:00 Angers SCO II - AS Poissy -:-
18:00 US Fleury-Mérogis - AS Vitré -:-
18:00 FC Gobelins - FC Lorient (CFA) -:-
18:00 US Granvillaise - Stade Briochin -:-
18:00 FC Mantois - Entente SSG -:-
18:00 FC Rouen - EA Guingamp (CFA) -:-
18:00 US Saint-Malo - C' Chartres Football -:-
18:00 Vannes OC - USM Oissel -:-
Frankrijk > National 2 Groupe C 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2019/2020 >
18:00 Andrézieux - Blois Foot 41 -:-
18:00 Bourges Foot - St-Pryvé St-Hilaire -:-
18:00 US Colomiers - Bergerac Foot -:-
18:00 Montpellier HSC (CFA) - Stade Bordelais -:-
18:00 SO Romorantin - AS Saint-Étienne (CFA) -:-
18:00 FC Sète - Angoulême CFC -:-
18:00 Trélissac FC - Vendée Les Herbiers -:-
20:00 FC Chamalières - FC Nantes (CFA) -:-
Frankrijk > National 2 Groupe D 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2019/2020 >
18:00 Fréjus-St. Raphaël FC - FC Annecy -:-
18:00 RC Grasse - Olympique Marseille (CFA) -:-
18:00 Jura Sud - US Endoume -:-
18:00 Louhans-Cuiseaux - Marignane Gignac -:-
18:00 FC Martigues - Hyères FC -:-
18:00 Monts d'Or Azergues Foot - Nîmes Olympique (CFA) -:-
18:00 AS Saint-Priest - Olympique Lyon (CFA) -:-
18:30 Moulins Yzeure Foot - AS Monaco (CFA) -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
Olympique Lyon - ASJ Soyaux -:-
Girondins Bordeaux - Paris FC -:-
Paris Saint-Germain - Stade Reims -:-
EA Guingamp - Montpellier HSC -:-
Olympique Marseille - Dijon FCO -:-
FC Fleury 91 - FC Metz-Algrange -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2020  Georgië >   Erovnuli Liga 2020 >
Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
FC Merani Tbilisi - FC Samtredia -:-
FC Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi -:-
Dinamo Tbilisi - Dila Gori -:-
Kakheti Telavi - Chikhura Sachkhere -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020 Championship  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 Championship >
16:00 Lions Gibraltar - St. Joseph's FC -:-
18:15 Europa FC - Lincoln Red Imps -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020 Relegation  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 Relegation >
20:30 Europa Point FC - Mons Calpe S.C. -:-
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Clausura >
22:00 Marathón - Motagua -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 Tai Po FC - Eastern SC -:-
11:30 Yuen Long FC - Southern District -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Zalaegerszegi TE - Puskás FC -:-
Debreceni VSC - Kaposvári RFC -:-
Újpest FC - Budapest Honvéd -:-
Mezõkövesd-Zsóry - Paksi SE -:-
Fehérvár FC - Kisvárda FC -:-
Ferencvárosi TC - Diósgyöri VTK -:-
Ierland > Premier Division 2020  Ierland >   Premier Division 2020 >
20:45 Sligo Rovers - Dundalk FC -:-
Ierland > First Division 2020  Ierland >   First Division 2020 >
20:00 Cobh Ramblers - Wexford FC -:-
20:30 Longford Town - Cabinteely FC -:-
India > I-League 2019/2020  India >   I-League 2019/2020 >
13:30 Mohun Bagan - Real Kashmir -:-
15:30 Chennai City FC - Minerva Punjab FC -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 Cagliari Calcio - Atalanta -:-
18:00 SSC Napoli - AS Roma -:-
20:45 Juventus - Torino FC -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
US Salernitana 1919 - US Cremonese -:-
Ascoli Calcio - FC Crotone -:-
Pescara Calcio - Empoli FC -:-
Chievo Verona - Frosinone Calcio -:-
Benevento Calcio - SS Juve Stabia -:-
AS Cittadella - AC Perugia Calcio -:-
Spezia Calcio - AC Pisa -:-
Cosenza Calcio - Trapani Calcio -:-
AS Livorno - Venezia FC -:-
Pordenone Calcio - Virtus Entella -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 AS Roma - Lazio Roma -:-
15:00 Bologna FC - Cagliari Calcio -:-
15:00 Chievo Verona - Juventus -:-
15:00 ACF Fiorentina - Empoli FC -:-
15:00 SSC Napoli - Atalanta -:-
15:00 Pescara Calcio - Genoa CFC -:-
15:00 Sampdoria - Sassuolo Calcio -:-
15:00 Torino FC - Inter -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 AC Milan - Udinese Calcio -:-
15:00 US Cremonese - AS Cittadella -:-
15:00 Pordenone Calcio - Brescia Calcio -:-
15:00 SPAL 2013 Ferrara - Virtus Entella -:-
15:00 Spezia Calcio - Parma Calcio 1913 -:-
15:00 Hellas Verona - Venezia FC -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 Cosenza Calcio - Ascoli Calcio -:-
15:00 FC Crotone - AC Perugia Calcio -:-
15:00 AS Livorno - US Lecce -:-
15:00 AC Pisa - Frosinone Calcio -:-
15:00 US Salernitana 1919 - Benevento Calcio -:-
15:00 Trapani Calcio - SS Juve Stabia -:-
Japan > J1 League 2020  Japan >   J1 League 2020 >
07:00 Oita Trinita - Consadole Sapporo -:-
07:00 Sagan Tosu - Shimizu S-Pulse -:-
07:00 Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus -:-
08:00 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai -:-
08:00 Kashima Antlers - Kashiwa Reysol -:-
10:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale -:-
12:00 Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
19:00 Dinamo Zagreb - Slaven Belupo -:-
19:00 Hajduk Split - NK Varaždin ŠN -:-
19:00 NK Istra 1961 - NK Inter Zaprešić -:-
19:00 NK Osijek - HNK Gorica -:-
19:00 HNK Rijeka - Lokomotiva Zagreb -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
16:30 NK Solin - HNK Šibenik -:-
16:30 NK Orijent Rijeka - NK Dubrava -:-
16:30 HNK Cibalia - Dinamo Zagreb II -:-
Maleisië > Super League 2020  Maleisië >   Super League 2020 >
15:00 Felda United FC - UiTM FC -:-
15:00 PDRM FA - Kedah FA -:-
15:00 Perak TBG - Melaka United -:-
15:00 Selangor FA - Petaling Jaya City FC -:-
Marokko > Botola Pro 1 2019/2020  Marokko >   Botola Pro 1 2019/2020 >
FAR de Rabat - Olympique de Khouribga -:-
Raja Beni Mellal - Renaissance de Berkane -:-
CR Khemis Zemamra - Mouloudia Oujda -:-
Raja Casablanca - Ittihad Tanger -:-
Moghreb de Tétouan - Wydad AC -:-
Olympique de Safi - Difaâ d'el Jadida -:-
Hassania US Agadir - FUS de Rabat -:-
Rapide Oued Zem - Youssoufia Berrechid -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Clausura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Clausura >
02:00 Atlético San Luis - CF Pachuca -:-
04:00 Atlas Guadalajara - CF Monterrey -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura >
03:00 TM Fútbol Club - Mineros de Zacatecas -:-
05:00 Cimarrones de Sonora - Cafetaleros de Chiapas -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
23:00 Tlaxcala Fútbol Club - Atlético San Luis II -:-
23:00 Albinegros Orizaba - Yalmakan FC -:-
02:00 Tecos Fútbol Club - Dorados UACH -:-
02:30 Atlético Reynosa - Atlético Saltillo -:-
03:00 Coras de Nayarit - Leones Negros II -:-
03:00 Alacranes de Durango - Gavilanes de Matamoros -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura >
03:00 FC Juárez - Club León -:-
19:00 Pumas UNAM - Club Necaxa -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Cruz Azul - Pumas UNAM -:-
16:00 Deportivo Guadalajara - Monarcas Morelia -:-
16:45 Club León - Puebla FC -:-
18:15 UANL Tigres - Gallos Blancos -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Club León - Puebla FC -:-
16:00 UANL Tigres - Gallos Blancos -:-
18:00 Cruz Azul - Pumas UNAM -:-
19:00 Deportivo Guadalajara - Monarcas Morelia -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Puebla FC - Gallos Blancos -:-
16:00 UANL Tigres - Club León -:-
16:00 Atlas Guadalajara - Deportivo Guadalajara -:-
17:00 Pumas UNAM - CF Pachuca -:-
17:00 Santos Laguna - Atlético San Luis -:-
19:00 Club Tijuana - Deportivo Toluca -:-
23:00 CF América - FC Juárez -:-
23:00 Club Necaxa - CF Monterrey -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
OFK Titograd - FK Zeta -:-
FK Sutjeska - FK Grbalj Radanovići -:-
Iskra Danilovgrad - FK Budućnost Podgorica -:-
FK Rudar Pljevlja - OFK Petrovac -:-
FK Podgorica - FK KOM Podgorica -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 Sparta Rotterdam - sc Heerenveen -:-
18:30 VVV-Venlo - Willem II -:-
19:45 PSV - Heracles Almelo -:-
20:45 AZ Alkmaar - Vitesse -:-
20:45 FC Utrecht - FC Groningen -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 Excelsior Maassluis - HHC Hardenberg -:-
15:30 Jong FC Volendam - IJsselmeervogels -:-
15:30 Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys -:-
15:30 Noordwijk - TEC -:-
15:30 Quick Boys - Katwijk -:-
15:30 Scheveningen - ASWH -:-
15:30 Spakenburg - De Treffers -:-
15:30 Koninklijke HFC - GVVV -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Hoek - Excelsior '31 -:-
14:30 DOVO - SteDoCo -:-
14:30 Ajax (amateurs) - ODIN '59 -:-
14:30 Barendrecht - DVS'33 Ermelo -:-
15:00 Jong Almere City FC - ONS Sneek -:-
15:30 Harkemase Boys - Sparta Nijkerk -:-
18:00 VVSB - FC Lisse -:-
18:00 VVOG - GOES -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020 Playoffs  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 Playoffs >
14:30 sc Heerenveen - PSV Eindhoven -:-
14:30 Feyenoord - FC Utrecht -:-
15:00 AZ Alkmaar - AFC Ajax -:-
15:00 FC Groningen - FC Twente -:-
Noorwegen > Eliteserien 2020  Noorwegen >   Eliteserien 2020 >
16:00 Strømsgodset IF - Viking FK -:-
18:00 Vålerenga IF - Molde FK -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2020  Noorwegen >   1. Divisjon 2020 >
15:00 Hamarkameratene - Lillestrøm SK -:-
18:00 FK Jerv - Grorud IL -:-
18:00 KFUM Oslo - Raufoss IL -:-
18:00 Kongsvinger IL - Ranheim IL -:-
18:00 Øygarden FK - Åsane Fotball -:-
18:00 Sogndal IL - Ullensaker/Kisa IL -:-
18:00 Strømmen IF - IL Stjørdals-Blink -:-
19:00 Sandnes Ulf - Tromsø IL -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:30 SV Leobendorf - FC Mannsdorf/Großenzersdorf -:-
16:30 SC Wiener Viktoria - FC Mauerwerk -:-
16:30 SV Stripfing/Weiden - Wiener Sport-Club -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
16:00 SC Weiz - ATSV Stadl-Paura -:-
16:00 Union Vöcklamarkt - USV St. Anna -:-
16:00 Sturm Graz (A) - SC Kalsdorf -:-
16:00 Wolfsberger AC (A) - USV Allerheiligen -:-
16:00 TuS Bad Gleichenberg - Deutschlandsberger SC -:-
16:00 SV Ried (A) - WSC Hertha -:-
16:00 FC Wels - Union Gurten -:-
16:00 FC Gleisdorf 09 - ATSV Wolfsberg -:-
Oostenrijk > Regionalliga West 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga West 2019/2020 >
SC Schwaz - FC Pinzgau Saalfelden -:-
SV Wörgl - VfB Hohenems -:-
Salzburger AK 1914 - Dornbirner SV -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 Frühjahr  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 Frühjahr >
Schwarz-Weiß Bregenz - SCR Altach -:-
FC Wolfurt - FC Lauterach -:-
Austria Lustenau (A) - FC Langenegg -:-
FC Rot-Weiß Rankweil - SC Röthis -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin -:-
18:00 Lechia Gdańsk - KS Cracovia -:-
18:00 Legia Warschau - Arka Gdynia -:-
18:00 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok -:-
18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze -:-
18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław -:-
18:00 Wisła Kraków - Raków Częstochowa -:-
18:00 Zagłębie Lubin - Korona Kielce -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Warta Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice -:-
Wigry Suwałki - GKS Tychy '71 -:-
FKS Stal Mielec - OKS Stomil Olsztyn -:-
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice -:-
Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom -:-
Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie -:-
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
FK Torpedo Armavir - FK Nizhny Novgorod -:-
Luch-Energia - Mordovia Saransk -:-
Avangard Kursk - SKA-Energia Khabarovsk -:-
Tekstilshchik Ivanovo - Baltika Kaliningrad -:-
Enisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh -:-
Rotor Volgograd - Chayka Peschanokopskoye -:-
FK Khimki - Torpedo Moskva -:-
FK Krasnodar 2 - Spartak Moskou 2 -:-
FK Tom Tomsk - Shinnik Yaroslavl -:-
FC Neftekhimik - FK Chertanovo Moskva -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Aberdeen FC - Heart of Midlothian -:-
16:00 Hibernian FC - Celtic FC -:-
16:00 Kilmarnock FC - Livingston FC -:-
16:00 Rangers FC - Motherwell FC -:-
16:00 Ross County FC - St. Mirren FC -:-
16:00 St. Johnstone FC - Hamilton Academical -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Alloa Athletic - Dundee FC -:-
16:00 Ayr United - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Dundee United - Queen Of The South -:-
16:00 Greenock Morton FC - Inverness CT -:-
16:00 Partick Thistle - Arbroath FC -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Clyde FC - Forfar Athletic -:-
16:00 Dumbarton FC - Peterhead FC -:-
16:00 Falkirk FC - Airdrieonians -:-
16:00 Montrose FC - Raith Rovers -:-
16:00 Stranraer FC - East Fife FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Albion Rovers - Annan Athletic -:-
16:00 Brechin City FC - Stenhousemuir FC -:-
16:00 Cove Rangers - Elgin City -:-
16:00 Queen's Park FC - Edinburgh City FC -:-
16:00 Stirling Albion FC - Cowdenbeath FC -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 TSC Bačka Topola - Rode Ster Belgrado -:-
17:00 FK Inđija - Vojvodina -:-
17:00 FK Mačva Šabac - Spartak Subotica -:-
17:00 FK Napredak - Mladost Lučani -:-
17:00 Partizan - FK Čukarički-Stankom -:-
17:00 Proleter Novi Sad - FK Javor -:-
17:00 FK Rad Beograd - FK Voždovac -:-
17:00 Radnik Surdulica - Radnički Niš -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
NK Aluminij - NK Celje -:-
NK Tabor Sežana - NK Bravo -:-
NŠ Mura - NK Domžale -:-
Olimpija Ljubljana - NK Maribor -:-
Rudar Velenje - NK Triglav -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 České Budějovice - Sigma Olomouc -:-
17:00 FK Jablonec - Slovan Liberec -:-
17:00 FK Mladá Boleslav - FC FASTAV Zlín -:-
17:00 SFC Opava - Bohemians 1905 -:-
17:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň -:-
17:00 1. FK Příbram - Slavia Praag -:-
17:00 1. FC Slovácko - MFK Karvina -:-
17:00 Sparta Praag - FK Teplice -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
16:30 SK Líšeň - Vysočina Jihlava -:-
16:30 FK Ústí nad Labem - FC Sellier & Bellot Vlašim -:-
16:30 FK Varnsdorf - Viktoria Žižkov -:-
16:30 MFK Vítkovice - FC Zbrojovka Brno -:-
16:30 FK Baník Sokolov - FK Pardubice -:-
16:30 FK Dukla Praha - Slavoj Vyšehrad -:-
16:30 MFK Chrudim - FC Hradec Králové -:-
16:30 FK Fotbal Třinec - SK Prostějov -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2020  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2020 >
01:00 D.C. United - New York City FC -:-
03:00 Nashville SC - Seattle Sounders -:-
20:00 Chicago Fire - New York RB -:-
21:00 Orlando City - Impact de Montréal -:-
21:30 FC Dallas - Los Angeles FC -:-
22:00 Columbus Crew - Toronto FC -:-
Verenigde Staten > USL Championship 2020  Verenigde Staten >   USL Championship 2020 >
21:00 Colorado Springs Switchbacks - New Mexico United -:-
21:00 El Paso Locomotive - Los Angeles Galaxy II -:-
21:00 Hartford Athletic - Memphis 901 -:-
21:00 Indy Eleven - Louisville City FC -:-
21:00 OKC Energy FC - Austin Bold -:-
21:00 Orange County SC - Tacoma Defiance -:-
21:00 Pittsburgh Riverhounds - Birmingham Legion -:-
21:00 Reno 1868 FC - Las Vegas Lights FC -:-
21:00 Rio Grande Valley FC - Sacramento Republic -:-
21:00 San Diego Loyal - Real Monarchs SLC -:-
21:00 Tampa Bay Rowdies - Sporting Kansas City II -:-
21:00 Tulsa Roughnecks - Phoenix Rising -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Orlando Pirates - Baroka FC -:-
15:00 Stellenbosch FC - Cape Town City FC -:-
15:00 Chippa United - Highlands Park -:-
18:00 SuperSport United - Polokwane City FC -:-
20:15 Maritzburg United - Mamelodi Sundowns -:-
20:15 BidVest Wits - AmaZulu FC -:-
Zuid-Korea > K League 1 2020  Zuid-Korea >   K League 1 2020 >
06:00 Suwon Bluewings - Gwangju FC -:-
06:00 Ulsan Hyundai - Pohang Steelers -:-
08:00 Daegu FC - Jeonbuk FC -:-
08:00 FC Seoul - Sangju Sangmu -:-
Zweden > Allsvenskan 2020  Zweden >   Allsvenskan 2020 >
13:00 Örebro SK - Djurgårdens IF -:-
Zweden > Superettan 2020  Zweden >   Superettan 2020 >
13:00 Östers IF - IK Brage -:-
15:00 Akropolis IF - Degerfors IF -:-
15:00 AFC Eskilstuna - Jönköpings Södra IF -:-
17:30 Ljungskile SK - Norrby IF -:-
17:30 GAIS Göteborg - Halmstads BK -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2020  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2020 >
15:00 Umeå IK FF - FC Rosengård -:-
15:00 Linköpings FC - KIF Örebro DFF -:-
15:00 Kristianstads DFF - Djurgårdens IF -:-
16:00 IFK Uppsala - Piteå IF -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Aarau - FC Lausanne-Sport -:-
FC Chiasso - FC Schaffhausen -:-
Stade Lausanne-Ouchy - FC Winterthur -:-
FC Vaduz - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Wil 1900 - SC Kriens -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
16:00 FC Rapperswil-Jona - Stade Nyonnais -:-
16:00 SC Brühl - FC Sion II -:-
17:00 Etoile Carouge FC - AC Bellinzona -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
CS Chênois - Martigny Sports -:-
FC Echallens - FC Meyrin -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Solothurn - Zug 94 -:-
FC Schötz - SR Delémont -:-
SV Muttenz - FC Wohlen -:-
FC Bassecourt - FC Baden -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
16:00 FC Linth 04 - FC Balzers -:-
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - SV Höngg -:-
16:00 FC Thalwil - FC St.Gallen II -:-
16:00 FC Dietikon - FC Winterthur U21 -:-
17:30 FC Paradiso - FC Kosova Zürich -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
FC St.Gallen - Servette FCCF -:-
Lugano Femminile - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Zürich Frauen - FC Luzern -:-
FC Basel 1893 - BSC Young Boys -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 2. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 2. Phase >
Team Ticino - FCO St.Gallen/Wil -:-
Neuchâtel Xamax - FC Basel -:-
Team Vaud - Servette Genève -:-
BSC Young Boys - FC Sion -:-
Grasshopper Club Zürich - FC Zürich -:-
Team Aargau - Team FC Luzern/SC Kriens -:-
Zwitserland > U16 U16 Elite 2019/2020  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2019/2020 >
FC Basel - FC Zürich -:-
12:00 FC Luzern - Team Aargau -:-
14:00 Neuchâtel Xamax - FCO St.Gallen/Wil -:-
14:00 Team Ticino - BSC Young Boys -:-
14:00 Grasshopper Club Zürich - Servette Genève -:-
14:30 FC Thun - FC Winterthur -:-
16:45 Team Vaud - FC Sion -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner