Voetbalwedstrijden op » 26.05.2021
|
FIFA > U21 Vriendschappelijk 2021 > Mei
|
|
17:00 |
Oekraïne |
- |
Azerbeidzjan |
0:1 (0:1)
|
|
|
UEFA > Europa League 2020/2021 > Finale
|
|
21:00 |
Villarreal CF |
- |
Manchester United |
11:10 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
CONMEBOL > Copa Libertadores 2021 > Groep 4
|
|
00:15 |
River Plate |
- |
Fluminense RJ |
1:3 (0:2)
|
|
00:15 |
Santa Fe |
- |
Atlético Junior |
0:0 (0:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Libertadores 2021 > Groep 5
|
|
02:30 |
Racing Club |
- |
Rentistas |
3:0 (1:0)
|
|
02:30 |
São Paulo FC |
- |
Sporting Cristal |
3:0 (1:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Libertadores 2021 > Groep 8
|
|
02:30 |
Cerro Porteño |
- |
América de Cali |
1:0 (1:0)
|
|
02:30 |
Atlético Mineiro |
- |
Deportivo La Guaira |
4:0 (2:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2021 > Groep F
|
|
00:15 |
Newell's Old Boys |
- |
Atlético Goianiense |
1:1 (0:0)
|
|
00:15 |
Palestino |
- |
Libertad |
1:2 (1:0)
|
|
|
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2021 > Groep G
|
|
02:30 |
Emelec |
- |
Talleres de Córdoba |
1:4 (0:3)
|
|
02:30 |
Deportes Tolima |
- |
Red Bull Bragantino |
1:2 (1:1)
|
|
|
Albanië > Kategoria Superiore 2020/2021
|
|
17:00 |
FK Kukësi |
- |
KS Kastrioti |
1:2 (0:1)
|
|
17:00 |
KF Tiranë |
- |
KF Skënderbeu |
3:1 (2:1)
|
|
17:00 |
KF Bylis Ballsh |
- |
FK Partizani |
2:4 (1:1)
|
|
17:00 |
KF Teuta Durrës |
- |
KF Apolonia Fier |
6:1 (2:1)
|
|
17:00 |
FK Vllaznia |
- |
KF Laçi |
2:0 (1:0)
|
|
|
Algerije > Ligue 1 2020/2021
|
|
18:00 |
NC Magra |
- |
ES Sétif |
2:2 (0:0)
|
|
18:00 |
RC Rélizane |
- |
CAB Bou Arreridj |
1:1 (1:1)
|
|
18:00 |
WA Tlemcen |
- |
MC Oran |
0:2 (0:1)
|
|
18:00 |
NA Hussein Dey |
- |
CR Bélouizdad |
2:2 (1:0)
|
|
18:00 |
Paradou AC |
- |
US Biskra |
1:1 (1:1)
|
|
18:00 |
JSM Skikda |
- |
AS Aïn M'lila |
2:0 (0:0)
|
|
18:00 |
Olympique Médéa |
- |
USM Alger |
1:0 (1:0)
|
|
18:00 |
CS Constantine |
- |
MC Alger |
1:0 (1:0)
|
|
18:45 |
USM Bel Abbes |
- |
JS Saoura |
1:1 (0:0)
|
|
19:00 |
JS Kabylie |
- |
ASO Chlef |
2:1 (1:1)
|
|
|
Australië > A-League 2020/2021
|
|
11:05 |
Western Sydney Wanderers |
- |
Wellington Phoenix |
1:2 (1:2)
|
|
|
Australië > NPL Capital Football 2021
|
|
11:00 |
Tuggeranong United |
- |
Gungahlin United |
0:0 (0:0) |
|
|
Bahrein > Relegation 2020/2021 > Finale
|
|
18:15 |
Al Ittifaq Maqaba |
- |
Al Najma |
0:2 (0:2) |
|
|
Bosnië-Herzegovina > Kup BiH 2020/2021 > Finale
|
|
17:00 |
Borac Banja Luka |
- |
FK Sarajevo |
1:4 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
Brazilië > Série D 2021 > Kwalificatie
|
|
20:00 |
Santana - AP |
- |
GA Sampaio - RR |
1:2 (1:0)
|
|
21:00 |
Tocantinópolis - TO |
- |
Picos - PI |
2:0 (1:0)
|
|
21:00 |
Real Ariquemes - RO |
- |
Brasiliense - DF |
0:2 (0:0)
|
|
21:00 |
Aquidauanense - MS |
- |
Rio Branco - ES |
1:4 (1:3)
|
|
|
Brazilië > Campeonato Catarinense 2021 Playoffs > Finale
|
|
21:00 |
Chapecoense |
- |
Avaí - SC |
1:1 (0:0)
|
|
|
Brazilië > Vrouwen Série A 2021
|
|
20:00 |
MBTC - DF |
- |
Kindermann/Avai |
2:3 |
|
20:00 |
Botafogo - RJ |
- |
Internacional |
0:2 |
|
20:00 |
Napoli - SC |
- |
Ferroviária - SP |
1:3 |
|
20:00 |
São José - SP |
- |
Palmeiras |
1:4 |
|
22:00 |
Cruzeiro |
- |
São Paulo FC |
2:2 |
|
|
Brazilië > U17 Campeonato Brasileiro 2021 Grupo A
|
|
00:00 |
São Paulo FC |
- |
Flamengo RJ |
0:1 (0:0)
|
|
|
Brazilië > U17 Campeonato Brasileiro 2021 Grupo B
|
|
02:30 |
Corinthians SP |
- |
Vasco da Gama |
1:1 (0:1)
|
|
|
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021 Meisterschaft
|
|
19:00 |
CSKA Sofia |
- |
PFC Beroe |
2:0 (1:0)
|
|
19:00 |
Arda Kardzhali |
- |
Lokomotiv Plovdiv |
3:3 (2:1)
|
|
19:00 |
CSKA 1948 Sofia |
- |
PFC Ludogorets Razgrad |
3:1 (2:0)
|
|
|
China > League One 2021
|
|
09:30 |
Suzhou Dongwu |
- |
Guizhou FC |
1:1 (0:1)
|
|
13:35 |
Jiangxi Beidamen |
- |
Beijing BSU |
1:1 (0:0)
|
|
13:35 |
Wuhan Three Towns |
- |
Heilongjiang Ice City |
3:1 (2:0)
|
|
|
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Descenso > Finale
|
|
05:00 |
Sporting FC |
- |
Limón FC |
2:2 (1:1)
|
|
|
Denemarken > 1. Division 2020/2021 Aufstieg
|
|
19:00 |
Viborg FF |
- |
HB Køge |
4:0 (1:0)
|
|
19:00 |
Silkeborg IF |
- |
FC Fredericia |
2:1 (2:0)
|
|
19:00 |
Esbjerg fB |
- |
FC Helsingør |
2:2 (0:0)
|
|
|
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021
|
|
18:30 |
FC Nordsjælland |
- |
SønderjyskE |
1:2 (0:0)
|
|
|
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021
|
|
19:00 |
Hvidovre IF |
- |
AB Gladsaxe |
5:3 (3:2)
|
|
|
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021
|
|
15:45 |
Odense BK |
- |
FC København |
6:2 (3:0)
|
|
|
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021
|
|
15:45 |
Odense BK |
- |
FC København |
2:2 (2:2)
|
|
|
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021
|
|
18:30 |
SV Rödinghausen |
- |
Borussia Dortmund II |
0:0 (0:0)
|
|
19:30 |
Preußen Münster |
- |
Rot-Weiß Oberhausen |
3:1 (2:1)
|
|
19:30 |
Rot-Weiss Essen |
- |
Sportfreunde Lotte |
5:2 (3:1)
|
|
|
Duitsland > Regionalliga Südwest 2020/2021
|
|
14:00 |
SC Freiburg II |
- |
SSV Ulm 1846 |
3:0 (1:0)
|
|
|
Duitsland > Relegation Bundesliga 2020/2021 > Wedstrijden
|
|
18:30 |
1. FC Köln |
- |
Holstein Kiel |
0:1 (0:0)
|
|
|
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021
|
|
|
1. CfR Pforzheim |
- |
SV Linx |
niet gespeeld |
|
|
1. FC Rielasingen-Arlen |
- |
FC Nöttingen |
niet gespeeld |
|
|
FC 08 Villingen |
- |
Göppinger SV |
niet gespeeld |
|
|
Freiburger FC |
- |
SGV Freiberg |
niet gespeeld |
|
|
FSV 08 Bissingen |
- |
Neckarsulmer Sport-Union |
niet gespeeld |
|
|
FV Ravensburg |
- |
SSV Reutlingen |
niet gespeeld |
|
|
Sportfreunde Dorfmerkingen |
- |
SV Sandhausen II |
niet gespeeld |
|
|
Stuttgarter Kickers |
- |
FV Lörrach-Brombach |
niet gespeeld |
|
|
SV Oberachern |
- |
TSV Ilshofen |
niet gespeeld |
|
|
TSG Backnang |
- |
1. FC Bruchsal |
niet gespeeld |
|
|
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd
|
|
18:30 |
Eintracht Frankfurt II |
- |
1. FFC 08 Niederkirchen |
2:0 (1:0)
|
|
|
Ecuador > Serie B 2021
|
|
02:00 |
Atlético Porteño |
- |
Gualaceo SC |
3:1 (1:0)
|
|
22:00 |
Chacaritas FC |
- |
El Nacional |
0:1 (0:1)
|
|
22:00 |
Liga de Portoviejo |
- |
Independiente Juniors |
2:2 (1:1)
|
|
|
Egypte > Premiership 2020/2021
|
|
17:00 |
National Bank SC |
- |
Smouha Sporting Club |
2:2 (0:0)
|
|
19:00 |
Ceramica Cleopatra |
- |
ENPPI |
0:2 (0:0)
|
|
|
Estland > Meistriliiga 2021
|
|
17:00 |
JK Tammeka |
- |
JK Nõmme Kalju |
2:2 (2:1)
|
|
18:00 |
FC Kuressaare |
- |
FCI Levadia |
2:3 (0:2)
|
|
19:00 |
JK Narva Trans |
- |
FC Flora |
0:2 (0:1)
|
|
|
Finland > Ykkösliigaan 2021
|
|
17:30 |
Musan Salama |
- |
Klubi 04 |
1:1 (0:1) |
|
|
Griekenland > Playoffs 1/2 2021 > Degradering
|
|
14:30 |
Xanthi FC |
- |
Panetolikos |
2:1 (0:1)
|
|
|
Israël > Ligat ha'Al 2021 Playoff
|
|
19:00 |
Hapoel Be'er Sheva |
- |
Maccabi Petach-Tikva |
2:0 (0:0)
|
|
19:00 |
Ironi Kiryat Shmona |
- |
Maccabi Haifa |
1:1 (0:0)
|
|
19:00 |
FC Ashdod |
- |
Maccabi Tel Aviv |
1:2 (0:0)
|
|
|
Italië > Serie C Playoff 2020/2021 > 3e Ronde
|
|
17:30 |
AC Renate |
- |
Matelica |
1:1 (1:0)
|
|
17:30 |
FC Südtirol |
- |
Pro Vercelli |
2:1 (2:0)
|
|
17:30 |
Modena FC |
- |
UC AlbinoLeffe |
0:2 (0:0)
|
|
17:30 |
SSC Bari |
- |
FeralpiSalò |
0:0 (0:0)
|
|
20:45 |
US Avellino |
- |
Palermo FC |
1:0 (1:0)
|
|
|
Italië > Serie D Girone A 2020/2021
|
|
16:00 |
Sanremese |
- |
Citta di Varese |
1:2 |
|
16:00 |
Calcio Chieri |
- |
Vado FC |
0:0 |
|
|
Italië > Serie D Girone B 2020/2021
|
|
18:00 |
Brusaporto |
- |
SS Tritium 1908 |
2:1 |
|
|
Italië > Serie D Girone C 2020/2021
|
|
16:00 |
ASD Campodarsego |
- |
Arzignano Valchiampo |
0:1 |
|
|
Italië > Serie D Girone D 2020/2021
|
|
16:00 |
AC Prato |
- |
Correggese |
2:0 |
|
16:00 |
Progresso |
- |
Sammaurese Calcio |
3:3 |
|
|
Italië > Serie D Girone F 2020/2021
|
|
16:00 |
ASD Pineto Calcio |
- |
Vastese Calcio |
1:2 |
|
16:00 |
Porto Sant'Elpidio |
- |
Atletico Terme Fiuggi |
2:1 |
|
15:00 |
Vastogirardi |
- |
Campobasso |
0:2 |
|
16:00 |
Real Giulianova |
- |
Olympia Agnonese |
0:2 |
|
16:00 |
FC Rieti |
- |
FC Aprilia |
2:0 |
|
|
Italië > Serie D Girone G 2020/2021
|
|
16:00 |
Arzachena |
- |
Latina Calcio |
0:0 |
|
|
Italië > Serie D Girone H 2020/2021
|
|
16:00 |
Sorrento Calcio |
- |
Brindisi |
2:2 |
|
|
Italië > Serie D Girone I 2020/2021
|
|
16:00 |
USD Ragusa |
- |
Dattilo |
0:1 |
|
|
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021
|
|
11:00 |
AS Roma |
- |
Cagliari Calcio |
5:3 (1:1)
|
|
13:00 |
Ascoli Calcio |
- |
Empoli FC |
1:3 (0:3)
|
|
15:00 |
Torino FC |
- |
Genoa CFC |
1:1 (0:1)
|
|
15:00 |
Sampdoria |
- |
Sassuolo Calcio |
1:1 (0:1)
|
|
17:00 |
Bologna FC |
- |
Juventus |
0:2 (0:1)
|
|
19:00 |
Inter |
- |
AC Milan |
1:0 (1:0)
|
|
|
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021
|
|
11:00 |
AC Pisa |
- |
Cosenza Calcio |
2:4 |
|
|
Japan > J1 League 2021
|
|
12:00 |
Kashima Antlers |
- |
Cerezo Osaka |
1:0 (0:0)
|
|
12:00 |
Kashiwa Reysol |
- |
Vissel Kobe |
1:2 (0:0)
|
|
12:00 |
Oita Trinita |
- |
Yokohama F. Marinos |
0:1 (0:0)
|
|
12:00 |
Sanfrecce Hiroshima |
- |
Urawa Red Diamonds |
2:2 (1:1)
|
|
12:00 |
Shimizu S-Pulse |
- |
FC Tokyo |
3:0 (2:0)
|
|
12:00 |
Shonan Bellmare |
- |
Kawasaki Frontale |
1:1 (0:0)
|
|
12:00 |
Yokohama FC |
- |
Avispa Fukuoka |
1:1 (1:0)
|
|
12:00 |
Nagoya Grampus |
- |
Vegalta Sendai |
0:1 (0:1)
|
|
12:05 |
Hokkaido Consadole Sapporo |
- |
Sagan Tosu |
0:0 (0:0)
|
|
|
Japan > J3 League 2021
|
|
06:00 |
Fukushima United |
- |
Iwate Grulla Morioka |
2:1 (1:0) |
|
|
Japan > Japan Football League 2021
|
|
11:00 |
Tokyo Musashino United FC |
- |
Iwaki FC |
1:2 (1:1) |
|
06:00 |
FC Tiamo Hirakata |
- |
Nara Club |
1:4 (1:1) |
|
|
Japan > Emperor's Cup 2021 > 1e Ronde
|
|
12:00 |
Tochigi City |
- |
Nirasaki Astros |
9:0 (4:0) |
|
|
Luxemburg > Nationaldivision 2020/2021
|
|
19:30 |
CS FOLA Esch |
- |
FC Wiltz 71 |
5:0
|
|
|
Marokko > Botola Pro 1 2020/2021
|
|
18:00 |
Wydad AC |
- |
Maghrib de Fès |
2:0 (0:0) |
|
20:15 |
Ittihad Tanger |
- |
CR Khemis Zemamra |
2:0 (1:0) |
|
22:30 |
Difaâ d'el Jadida |
- |
FUS de Rabat |
3:1 (1:0) |
|
22:30 |
FAR de Rabat |
- |
Rapide Oued Zem |
1:1 (1:1) |
|
|
Moldavië > Divizia Nationala 2020/2021
|
|
17:00 |
FC Codru Lozova |
- |
Dinamo-Auto |
0:2 (0:1)
|
|
17:00 |
FC Milsami |
- |
FC Floreşti |
3:2 (3:0)
|
|
17:00 |
FC Sfîntul Gheorghe |
- |
Speranţa Nisporeni |
3:0 Toeg. |
|
17:00 |
FC Sheriff |
- |
Dacia Buiucani |
1:1 (0:0)
|
|
17:00 |
FC Zimbru |
- |
CS Petrocub |
0:0 (0:0)
|
|
|
Nigeria > Professional League 2020/2021
|
|
17:00 |
Adamawa United |
- |
Katsina United |
1:0 |
|
17:00 |
Dakkada FC |
- |
Ifeanyi Uba |
2:1 |
|
17:00 |
Kano Pillars |
- |
Nasarawa United |
1:0 |
|
17:00 |
Kwara United |
- |
Rivers United |
1:1 |
|
17:00 |
Sunshine Stars |
- |
MFM FC |
0:0 |
|
17:00 |
Warri Wolves |
- |
Lobi Stars |
1:0 |
|
17:00 |
Wikki Tourists |
- |
Enyimba Aba |
1:2 |
|
20:20 |
Heartland FC |
- |
Plateau United |
0:0 |
|
|
Noorwegen > 1. Divisjon 2021
|
|
19:00 |
Sandnes Ulf |
- |
Ullensaker/Kisa IL |
2:1 (0:0)
|
|
19:00 |
Sogndal IL |
- |
Fredrikstad FK |
1:2 (0:0)
|
|
|
Oostenrijk > Relegation Bundesliga 2020/2021 > Degradering
|
|
18:00 |
SK Austria Klagenfurt |
- |
SKN St. Pölten |
4:0 (2:0)
|
|
|
Peru > Segunda División 2021 Fase 1
|
|
18:00 |
Llacuabamba |
- |
Unión Huaral |
4:3 (1:2)
|
|
20:15 |
Santos FC |
- |
Chavelines Juniors |
2:1 (1:1)
|
|
22:30 |
Pirata |
- |
Unión Comercio |
0:3 (0:2)
|
|
|
Portugal > Relegation 1/2 2020/2021 > Wedstrijden
|
|
22:45 |
FC Arouca |
- |
Rio Ave FC |
3:0 (1:0)
|
|
|
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Championship
|
|
17:30 |
CS Universitatea Craiova |
- |
Academica Clinceni |
0:0 (0:0)
|
|
|
Saoedi-Arabië > Saudi Pro League 2020/2021
|
|
20:00 |
Al Batin |
- |
Damac FC |
0:2 (0:0) |
|
|
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF
|
|
19:00 |
UD Mutilvera |
- |
CD Alavés B |
1:0 (0:0)
|
|
|
Spanje > Vrouwen Copa de la Reina 2020/2021 > Halve Finale
|
|
19:00 |
Madrid CFF |
- |
FC Barcelona |
0:4 (0:1)
|
|
|
Turkije > 1. Lig 2020/2021 Playoffs > Finale
|
|
19:00 |
Altınordu FK |
- |
Altay Izmir |
0:1 (0:0)
|
|
|
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021
|
|
15:00 |
Black Leopards |
- |
Kaizer Chiefs |
2:1 (1:1)
|
|
17:00 |
Mamelodi Sundowns |
- |
SuperSport United |
3:1 (3:0)
|
|
|
Zuid-Korea > Cup 2021 > Achtste finale
|
|
12:00 |
Jeonbuk FC |
- |
Yangju Citizen |
9:10 (0:0, 0:0, 0:0) d.p. |
|
12:00 |
Suwon Bluewings |
- |
FC Anyang |
4:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p. |
|
12:00 |
Daegu FC |
- |
Gimhae FC |
2:0 (0:0) |
|
12:00 |
Gimcheon Sangmu |
- |
Seongnam FC |
3:2 (0:1, 1:1) n.v. |
|
12:00 |
Chungnam Asan FC |
- |
Pohang Steelers |
1:3 (1:1) |
|
12:00 |
Gangwon FC |
- |
Seoul E-Land FC |
2:0 (1:0) |
|
12:00 |
Ulsan Hyundai FC |
- |
Gyeongnam FC |
3:0 (1:0) |
|
12:00 |
Busan Transportation Corporation |
- |
Jeonnam Dragons |
3:5 (0:1, 2:2, 2:2) d.p. |
|
|
Zwitserland > U18 U18 Gruppe A 2020/2021 2. Phase
|
|
18:30 |
Team Aargau |
- |
FC Zürich |
2:1 (1:0)
|
|