. .
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep A UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep A
21:00 Atlético Madrid - Lokomotiv Moskou 0:0 (0:0)
21:00 Bayern München - RB Salzburg 3:1 (1:0)
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep B UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep B
18:55 Bor. Mönchengladbach - Shakhtar Donetsk 4:0 (3:0)
21:00 Inter - Real Madrid 0:2 (0:1)
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep C UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep C
18:55 Olympiakos - Manchester City 0:1 (0:1)
21:00 Olympique Marseille - FC Porto 0:2 (0:1)
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep D UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep D
21:00 AFC Ajax - FC Midtjylland 3:1 (0:0)
21:00 Liverpool FC - Atalanta 0:2 (0:0)
CONMEBOL > Copa Libertadores 2020 > Achtste finale CONMEBOL >    Copa Libertadores 2020 > Achtste finale
01:30 Racing Club - Flamengo RJ 1:1 (1:1)
23:15 Independiente del Valle - Nacional 0:0 (0:0)
23:15 Delfín SC - Palmeiras 1:3 (0:2)
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2020 > Achtste finale CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2020 > Achtste finale
01:30 Vélez Sarsfield - Deportivo Cali 2:0 (0:0)
23:15 Bolívar - Lanús 2:1 (1:1)
CONCACAF > CONCACAF League 2020 > Achtste finale CONCACAF >    CONCACAF League 2020 > Achtste finale
02:00 CS Herediano - Real Estelí 0:1 (0:1)
04:15 LD Alajuelense - San Francisco FC 1:0 (0:0)
AFC > AFC Champions League 2020 > Groep G AFC >    AFC Champions League 2020 > Groep G
Suwon Bluewings - Johor Darul Ta’zim niet gespeeld
11:00 Guangzhou Evergrande - Vissel Kobe 1:3 (0:1)
AFC > AFC Champions League 2020 > Groep H AFC >    AFC Champions League 2020 > Groep H
11:00 Jeonbuk FC - Sydney FC 1:0 (1:0)
14:00 Shanghai SIPG - Yokohama F. Marinos 0:1 (0:0)
Albanië > Kategoria Superiore 2020/2021  Albanië >   Kategoria Superiore 2020/2021 >
13:45 KF Apolonia Fier - FK Partizani 0:3 (0:1)
13:45 KF Tiranë - KF Bylis Ballsh 0:0 (0:0)
13:45 KF Skënderbeu - KS Kastrioti 1:2 (0:1)
16:45 FK Kukësi - KF Laçi 1:0 (1:0)
16:45 KF Teuta Durrës - FK Vllaznia 0:0 (0:0)
Armenie > Premier League 2020/2021  Armenie >   Premier League 2020/2021 >
Gandzasar Kapan - Pyunik FC niet gespeeld
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
17:00 Cercle Brugge - Royal Excel Mouscron 1:2 (0:0)
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2020 > 2e Ronde  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2020 > 2e Ronde
20:30 Mariscal Sucre - Vaca Díez 2:1
20:30 Municipal de Tiquipaya - Deportivo FATIC 2:3
20:30 Chaco Petrolero - Cochabamba FC 2:0
20:30 Rosario Central de Potosí - Oruro Royal 1:1
20:30 Empresa Minera Huanuni - Stormers de Potosí 3:1
20:30 Satélite Norte - Libertad Gran Mamoré 1:1
20:30 Quebracho - Independiente Petrolero 3:2
20:30 Fancesa - Real Tomayapo 3:1
Brazilië > Série A 2020  Brazilië >   Série A 2020 >
23:15 Ceará - CE - São Paulo FC 1:1 (0:1)
Brazilië > Série B 2020  Brazilië >   Série B 2020 >
01:30 América - MG - Juventude - RS 2:1 (2:1)
01:30 Brasil de Pelotas - RS - CR Brasil - AL 2:1 (0:0)
01:30 Chapecoense - Cruzeiro 0:1 (0:0)
23:00 Náutico - PE - Vitória - BA 0:0 (0:0)
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2020  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2020 >
19:00 América - MG - Internacional 0:1 (0:0)
19:00 Botafogo - RJ - Corinthians SP 3:0 (0:0)
19:00 Ceará - CE - Bahia - BA 2:2 (2:1)
19:00 Fluminense RJ - Vasco da Gama 2:1 (0:1)
19:00 Goiás - Grêmio Porto Alegre 3:2 (1:0)
19:00 Sport - PE - Santos FC 2:0 (1:0)
19:00 São Paulo FC - Chapecoense 2:2 (1:1)
Brazilië > U17 Copa do Brasil 2020 > 1e Ronde  Brazilië >  U17 Copa do Brasil 2020 > 1e Ronde
19:00 Criciúma - SC - Maranhão - MA 0:2 (0:1)
19:00 Trem - AP - Londrina - PR 2:4 (1:3)
19:00 Confiança - SE - Galvez - AC 2:0 (0:0)
19:00 Athletico Paranaense - Trindade - GO 5:2 (4:0)
19:00 Jacuipense - BA - América - RN 3:1 (0:0)
19:30 CR Brasil - AL - Gama - DF 3:0 (2:0)
19:30 Paraense - PA - Sport - PE 0:1 (0:0)
20:00 São Raimundo - AM - Atlético Mineiro 0:6 (0:1)
21:00 Grémio - MS - Cruzeiro 5:4 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
01:30 Audax Italiano - Santiago Wanderers 1:1 (0:1)
22:00 Colo-Colo - Curicó Unido 0:2 (0:1)
Chili > Primera B 2020  Chili >   Primera B 2020 >
14:00 Barnechea - Magallanes 2:1 (2:1)
14:30 Unión San Felipe - Cobreloa 0:0 (0:0)
Colombia > Primera B 2020 Playoffs > Groep A  Colombia >   Primera B 2020 Playoffs > Groep A
20:00 Bogotá FC - Leones FC 2:2 (1:0)
22:00 Valledupar FC Real - Cortuluá 0:0 (0:0)
Colombia > Copa Colombia 2020 > Achtste finale  Colombia >   Copa Colombia 2020 > Achtste finale
21:00 Real San Andrés - Deportivo Pasto 2:4 (1:0, 1:1) d.p.
Cyprus > First Division 2020/2021  Cyprus >   First Division 2020/2021 >
16:00 APOEL Nicosia - Doxa Katokopias 2:0 (0:0)
Cyprus > Kypello Kyprou 2020/2021 > Achtste finale  Cyprus >   Kypello Kyprou 2020/2021 > Achtste finale
16:00 AEK Larnaca - AEL Limassol 0:2
16:00 Ermis Aradippou - Nea Salamina 1:2
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021 >
17:00 AC Horsens - Vejle BK 1:0 (1:0)
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
19:00 Bayern München II - FC Ingolstadt 04 1:3 (1:1)
19:00 1. FC Kaiserslautern - VfB Lübeck 1:0 (0:0)
19:00 Dynamo Dresden - SpVgg Unterhaching 2:0 (2:0)
19:00 Viktoria Köln - FSV Zwickau 1:1 (0:0)
19:00 1. FC Magdeburg - Hansa Rostock 1:1 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Nord 2020/2021 Nord  Duitsland >   Regionalliga Nord 2020/2021 Nord >
Holstein Kiel II - Altona 93 niet gespeeld
Hamburger SV II - Eintracht Norderstedt niet gespeeld
FC St. Pauli II - Lüneburger SK Hansa niet gespeeld
1. FC Phönix Lübeck - Heider SV niet gespeeld
SV Drochtersen/Assel - Weiche Flensburg 08 niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga Nord 2020/2021 Süd  Duitsland >   Regionalliga Nord 2020/2021 Süd >
Hannover 96 II - HSC Hannover niet gespeeld
TSV Havelse - Atlas Delmenhorst niet gespeeld
SSV Jeddeloh - VfB Oldenburg niet gespeeld
Werder Bremen II - Schwarz-Weiß Rehden niet gespeeld
VfL Wolfsburg II - FC Oberneuland niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
15:30 Fortuna Düsseldorf II - Bor. Mönchengladbach II 2:1 (1:0)
17:30 Borussia Dortmund II - SV Rödinghausen 1:2 (0:1)
18:00 Fortuna Köln - Preußen Münster 2:0 (1:0)
18:00 Sportfreunde Lotte - Alemannia Aachen 1:0 (1:0)
18:00 SV Lippstadt 08 - Rot-Weiß Oberhausen 1:1 (0:0)
19:30 Bonner SC - SV 19 Straelen 0:1 (0:1)
19:30 FC Wegberg-Beeck - 1. FC Köln II 0:4 (0:2)
19:30 Rot Weiss Ahlen - FC Schalke 04 II 1:1 (0:0)
19:30 Rot-Weiss Essen - Wuppertaler SV 6:1 (2:1)
19:30 SC Wiedenbrück - VfB Homberg 0:0 (0:0)
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2020/2021 >
Germania Ratingen 04/19 - FC Kray niet gespeeld
Cronenberger SC - SpVg Schonnebeck niet gespeeld
1. FC Monheim - 1. FC Kleve niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Nord >
Sportfreunde Eisbachtal - FV Engers 07 niet gespeeld
El Salvador > Primera División 2020/2021 Apertura > Groep B  El Salvador >   Primera División 2020/2021 Apertura > Groep B
22:00 FAS - Luis Angel Firpo 2:0 (1:0)
22:00 Municipal Limeño - Once Municipal 1:0 (0:0)
Engeland > Championship 2020/2021  Engeland >   Championship 2020/2021 >
20:00 Middlesbrough FC - Derby County 3:0 (1:0)
20:00 Millwall FC - Reading FC 1:1 (1:0)
20:45 Bristol City - Watford FC 0:0 (0:0)
20:45 Coventry City - Cardiff City 1:0 (0:0)
20:45 Swansea City - Sheffield Wednesday 1:1 (0:1)
Engeland > U23 Professional Development League 2020/2021  Engeland >   U23 Professional Development League 2020/2021 >
12:00 Millwall FC U23 - Cardiff City U23 2:0
14:00 Wigan Athletic U23 - Sheffield United U23 1:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division >
14:00 AFC Bournemouth - Plymouth Argyle 2:2
Faroer Eilanden > Cup 2020 > Kwartfinale  Faroer Eilanden >   Cup 2020 > Kwartfinale
18:00 Víkingur - TB Tvøroyri 1:0 (0:0)
20:00 B36 Tórshavn - AB Argir 3:0 (3:0)
20:00 NSÍ Runavík - Skála ÍF 1:0 (0:0)
20:00 07 Vestur - HB Tórshavn 4:5 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
Frankrijk > Ligue 1 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 1 2020/2021 >
19:00 RC Lens - FC Nantes 1:1 (1:0)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021 >
AS Saint-Étienne - Toulouse FC niet gespeeld
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 >
20:00 Manchester 62 FC - Glacis United FC 0:2
Griekenland > Super League 2020/2021  Griekenland >   Super League 2020/2021 >
16:15 Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis 0:0 (0:0)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Zona A  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Zona A
22:00 Xelaju MC - Comunicaciones 3:1 (1:1)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Interzone  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Interzone
18:00 Cobán Imperial - Santa Lucía 2:0 (1:0)
18:00 CSD Municipal - Antigua GFC 4:0 (2:0)
Honduras > Liga Nacional 2020/2021 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura >
22:00 Real Sociedad - Platense 2:3 (2:1)
Ierland > FAI Cup 2020 > Kwartfinale  Ierland >   FAI Cup 2020 > Kwartfinale
20:30 Sligo Rovers - Derry City 3:1 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
India > Indian Super League 2020/2021  India >   Indian Super League 2020/2021 >
15:00 FC Goa - Mumbai City FC 0:1 (0:0)
Iran > Persian Gulf Pro League 2020/2021  Iran >   Persian Gulf Pro League 2020/2021 >
13:40 Gol Gohar FC - Foolad FC 1:1 (1:1)
13:45 Esteghlal - Machine Sazi 1:0 (0:0)
13:50 Saipa FC - Nassaji Mazandaran 1:0 (0:0)
14:00 Aluminium Arak - Mes Rafsanjan 0:0 (0:0)
Israël > Ligat ha'Al 2020/2021  Israël >   Ligat ha'Al 2020/2021 >
17:00 Hapoel Hadera FC - Bnei Sachnin FC 4:0 (1:0)
18:00 FC Ashdod - Maccabi Netanya 4:0 (0:0)
19:00 Beitar Jerusalem - Maccabi Petach-Tikva 1:2 (1:2)
Italië > Coppa Italia 2020/2021 > 4e Ronde  Italië >   Coppa Italia 2020/2021 > 4e Ronde
Empoli FC - Brescia Calcio 3:0 Toeg.
14:30 Parma Calcio 1913 - Cosenza Calcio 2:1 (2:1)
17:30 Cagliari Calcio - Hellas Verona 2:1 (1:0)
17:30 Bologna FC - Spezia Calcio 2:4 (2:1, 2:2) n.v.
17:30 Udinese Calcio - ACF Fiorentina 0:1 (0:0, 0:0) n.v.
Italië > Serie C Girone A 2020/2021  Italië >   Serie C Girone A 2020/2021 >
15:00 Giana Erminio - Piacenza Calcio 2:0 (2:0)
15:00 Lucchese - UC AlbinoLeffe 4:5 (0:3)
15:00 Calcio Como - Olbia 2:2 (2:2)
15:00 US Pergolettese - Pro Vercelli 1:2 (1:1)
15:00 Juventus II - US Grosseto FC 2:0 (0:0)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
15:00 Mantova 1911 SSD - US Arezzo 2:0 (0:0)
15:00 AS Gubbio - US Triestina 1:0 (0:0)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
15:00 Palermo FC - FC Turris 0:1 (0:0)
14:30 Bisceglie - Monopoli 1:1 (0:0)
15:00 Vibonese - Foggia Calcio 1:1 (1:1)
Japan > J1 League 2020  Japan >   J1 League 2020 >
10:30 Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 5:0 (2:0)
11:00 Kashima Antlers - Kashiwa Reysol 1:4 (0:1)
11:00 Yokohama FC - Shimizu S-Pulse 1:3 (0:3)
11:00 Oita Trinita - Cerezo Osaka 0:1 (0:1)
11:30 Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima 1:1 (1:0)
11:30 Sagan Tosu - Vegalta Sendai 0:1 (0:0)
Japan > J2 League 2020  Japan >   J2 League 2020 >
10:00 Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka 1:1 (0:0)
11:00 Montedio Yamagata - Zweigen Kanazawa 4:0 (1:0)
11:00 Mito HollyHock - Giravanz Kitakyushu 2:2 (2:0)
11:00 Thespakusatsu Gunma - Omiya Ardija 1:2 (0:1)
11:00 Albirex Niigata - Ehime FC 0:3 (0:1)
11:00 Kyoto Sanga FC - Ventforet Kofu 1:1 (0:0)
11:00 Fagiano Okayama - Tochigi SC 2:3 (1:0)
11:00 Renofa Yamaguchi - JEF United Chiba 1:2 (0:0)
11:00 Tokushima Vortis - Machida Zelvia 3:0 (0:0)
11:00 V-Varen Nagasaki - Matsumoto Yamaga 1:1 (1:0)
11:30 Júbilo Iwata - FC Ryūkyū 3:0 (1:0)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
13:00 KF Trepça'89 - Besa Pejë 4:2
13:00 KF Llapi - Prishtina KF 0:2
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
17:00 NK Istra 1961 - NK Osijek 1:4 (1:2)
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
13:30 NK Rudeš - Hajduk Split II 4:2 (1:0)
13:30 NK Dugopolje - Dinamo Zagreb II 1:0 (0:0)
13:30 NK Opatija - NK Inter Zaprešić 3:2 (1:1)
Kuweit > Premier League 2020/2021  Kuweit >   Premier League 2020/2021 >
14:00 Al Yarmouk - Al Jahra SC 0:0 (0:0)
16:30 Al Salmiya SC - Al Kuwait SC 3:2 (2:1)
Mexico > Liga de Expansión 2020/2021 Apertura Playoffs > 1e Ronde  Mexico >   Liga de Expansión 2020/2021 Apertura Playoffs > 1e Ronde
00:00 Mineros de Zacatecas - Tepatitlán 1:0 (0:0)
02:10 TM Fútbol Club - Tapatío 5:3 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
04:10 Cimarrones de Sonora - Pumas Tabasco 2:3 (1:0)
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale
16:00 Atlas Guadalajara - CF Monterrey 0:0 (0:0)
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale
19:00 Pumas UNAM - Club Necaxa 2:1 (1:1)
Moldavië > Divizia Nationala 2020/2021  Moldavië >   Divizia Nationala 2020/2021 >
12:00 FC Sfîntul Gheorghe - FC Sheriff 0:2 (0:0)
15:00 Speranţa Nisporeni - FC Zimbru 2:2 (1:0)
Montenegro > Kup Crne Gore 2020/2021 > Kwartfinale  Montenegro >   Kup Crne Gore 2020/2021 > Kwartfinale
13:00 FK Bokelj - FK Budućnost Podgorica 0:6
13:00 FK Arsenal Tivat - Iskra Danilovgrad 0:1
13:00 FK Podgorica - FK Zeta 2:3
13:00 FK Dečić Tuzi - FK Sutjeska 1:0
Noord-Macedonië > Kup na Makedonija 2020/2021 > Kwartfinale  Noord-Macedonië >   Kup na Makedonija 2020/2021 > Kwartfinale
13:00 Akademija Pandev - KF Shkupi 2:1 (1:0)
13:00 FK Belasica - Makedonija GP 1:4 (1:1)
13:00 Sileks Kratovo - KF Shkëndija 79 4:2 (0:0, 0:0) d.p.
13:00 FC Struga - FK Renova 1:0 (0:0)
Noorwegen > Vrouwen Relegation 2020 > Wedstrijden  Noorwegen >  Vrouwen Relegation 2020 > Wedstrijden
19:00 Medkila IL - Kolbotn IL 2:1 (1:0)
Oezbekistan > Super League 2020  Oezbekistan >   Super League 2020 >
09:00 Nasaf Qarshi - Pakhtakor Tashkent 3:0 (1:0)
10:30 FK Qo’qon 1912 - Lokomotiv Tashkent 0:1 (0:1)
10:30 Surkhon Termez FK - Buxoro FK 1:1 (0:0)
12:45 Bunyodkor PFK - So’g’diyona Jizzax 1:0 (0:0)
Oostenrijk > ÖFB-Cup 2020/2021 > Achtste finale  Oostenrijk >   ÖFB-Cup 2020/2021 > Achtste finale
17:15 Austria Wien - TSV Hartberg 5:3 (3:0)
20:25 First Vienna FC - SCR Altach 2:1 (1:1)
Panama > Liga Panameña 2020 Clausura  Panama >   Liga Panameña 2020 Clausura >
21:00 Atlético Chiriquí - Alianza 1:2 (0:1)
21:00 Costa del Este - Árabe Unido 1:1 (0:0)
Peru > Primera División 2020 Clausura Grupo B  Peru >   Primera División 2020 Clausura Grupo B >
21:00 Deportivo Municipal - Llacuabamba 2:5 (0:2)
21:30 Mannucci - Alianza Lima 1:0 (1:0)
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
12:30 Puszcza Niepołomice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0 (0:0)
Polen > Puchar Polski 2020/2021 > 2e Ronde  Polen >   Puchar Polski 2020/2021 > 2e Ronde
17:40 Widzew Łódź - Legia Warschau 0:1 (0:1)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
19:00 CD Cova Piedade - SL Benfica B 2:3 (0:3)
Portugal > Taça 2020/2021 > 3e Ronde  Portugal >   Taça 2020/2021 > 3e Ronde
11:00 Casa Pia AC - CD Nacional 2:3 (0:1, 1:1) n.v.
Portugal > U23 Liga Revelação 2020/2021  Portugal >  U23 Liga Revelação 2020/2021 >
16:00 Portimonense SC - CD Cova Piedade 1:1 (0:1)
13:00 GD Estoril - Sporting CP 1:0 (1:0)
Rusland > 1. Division 2020/2021  Rusland >   1. Division 2020/2021 >
12:00 FK Neftekhimik - FK Nizhny Novgorod 0:1 (0:0)
13:00 Alania Vladikavkaz - Enisey Krasnoyarsk 3:0 (2:0)
13:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Orenburg 0:2 (0:2)
14:00 Akron Tolyatti - Spartak Moskou 2 0:0 (0:0)
14:00 Dinamo Bryansk - FK Chertanovo 1:2 (0:0)
14:00 Fakel Voronezh - Veles Moskva 0:0 (0:0)
14:00 Irtysh Omsk - FK Tom Tomsk 1:0 (1:0)
15:30 Volgar Astrakhan - SKA-Khabarovsk 0:1 (0:0)
16:00 Krylia Sovetov - FK Chayka 2:1 (0:0)
16:30 Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad 1:3 (1:3)
17:00 Torpedo Moskva - FK Krasnodar 2 4:2 (2:1)
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B >
09:00 FK Ufa - Uor-5 Egorievsk 0:0 (0:0)
09:00 FC Ural - FK Khimki 3:1 (1:1)
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A >
10:00 Arsenal Tula - PFC Sochi 1:1 (1:0)
11:00 Akhmat Grozny - FK Rostov 2:1 (2:0)
11:00 Rotor Volgograd - FK Tambov 1:2 (0:0)
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B >
11:00 Akademiya Konopleva - CSKA Moskva 1:2 (0:1)
11:00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskva 1:1 (0:0)
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A >
12:00 Spartak Moskva - FK Krasnodar 0:1 (0:1)
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B >
12:00 Zenit St. Petersburg - FK Strogino Moskva 4:0 (3:0)
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A >
13:00 Dinamo Moskva - FK Chertanovo 11:3 (4:1)
Schotland > Premiership 2020/2021  Schotland >   Premiership 2020/2021 >
20:00 Hamilton Academical - Aberdeen FC 1:1 (0:1)
Servië > Kup Srbije 2020/2021 > Achtste finale  Servië >   Kup Srbije 2020/2021 > Achtste finale
13:00 IMT Beograd - Radnički Niš 2:1 (1:0)
13:30 FK Javor - FK Voždovac 0:3 (0:1, 1:1) d.p.
13:30 Spartak Subotica - Mladost Lučani 4:2 (1:0, 1:1) d.p.
13:30 Radnik Surdulica - FK Čukarički-Stankom 4:2 (0:2, 2:2) d.p.
13:30 TSC Bačka Topola - FK Napredak 2:0 (1:0)
16:00 FK Metalac - Partizan 0:1 (0:1)
Singapore > Premier League 2020  Singapore >   Premier League 2020 >
12:45 Hougang United - Tampines Rovers 0:2 (0:1)
12:45 Balestier Khalsa - Tanjong Pagar United 2:2 (2:2)
12:45 Albirex Niigata (S) - Young Lions 2:0 (1:0)
12:45 Geylang International - Lion City Sailors 0:3 (0:0)
Slovenië > PrvaLiga 2020/2021  Slovenië >   PrvaLiga 2020/2021 >
13:30 NK Tabor Sežana - NK Domžale 1:1 (1:1)
17:00 NK Celje - NK Maribor 0:2 (0:1)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
19:00 Real Zaragoza - Rayo Vallecano 1:2 (1:0)
19:00 Sporting Gijón - CE Sabadell 3:1 (1:0)
19:00 UD Las Palmas - CD Mirandés 0:2 (0:1)
21:30 FC Cartagena - RCD Mallorca 1:2 (0:0)
21:30 CF Fuenlabrada - SD Ponferradina 1:1 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 >
17:00 Marino de Luanco - Real Valladolid B 0:1 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 >
19:00 Arenas de Getxo - SD Leioa 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 >
16:30 UE Olot - FC Barcelona B 2:1 (1:1)
17:00 Villarreal CF B - CD Alcoyano 3:0 (2:0)
19:00 Lleida Esportiu - UE Llagostera 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 >
16:30 Real Betis B - Real Murcia 2:1 (1:0)
19:00 Linares Deportivo - Recreativo Granada 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 >
12:00 Real Madrid Castilla - Atlético Baleares 1:1 (1:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2020/2021 >
17:00 České Budějovice - Bohemians 1905 2:1 (2:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
13:00 FK Blansko - FC Hradec Králové 1:2 (0:0)
13:30 FK Dukla Praha - MFK Chrudim 0:2 (0:1)
13:30 FK Varnsdorf - Viktoria Žižkov 1:3 (0:3)
13:30 FK Fotbal Třinec - FK MAS Táborsko 2:0 (0:0)
13:30 SK Líšeň - Slavoj Vyšehrad 4:2 (0:1)
13:30 SK Prostějov - FK Ústí nad Labem 0:1 (0:0)
13:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - Vysočina Jihlava 0:1 (0:0)
Turkije > Türkiye Kupasi 2020/2021 > 4e Ronde  Turkije >   Türkiye Kupasi 2020/2021 > 4e Ronde
Altınordu FSG - Yeni Çorumspor niet gespeeld
11:00 Keçiörengücü - Kocaelispor 1:2 (0:1, 1:1) n.v.
11:00 Bandırmaspor - Darıca Gençlerbirliği 0:1 (0:1)
11:00 Tuzlaspor - Sultanbeyli Belediyespor 5:1 (3:0)
11:00 Yeni Malatyaspor - Etimesgut Belediyespor 2:0 (0:0)
12:30 Eskişehirspor - Kastamonuspor 2:0 (0:0)
12:30 İstanbulspor AŞ - Tarsus Idman Yurdu 0:1 (0:1)
13:00 Hatayspor - Karacabey Birlikspor 4:5 (1:1, 2:2, 2:2) d.p.
15:00 Gaziantep FK - Serik Belediyespor 3:0 (1:0)
17:00 Adana Demirspor - Afjet Afyonspor 4:1 (2:1)
17:00 Antalyaspor - Pendikspor 2:0 (1:0)
19:00 Çaykur Rizespor - Uşakspor 6:0 (3:0)
Uruguay > Segunda División 2020  Uruguay >   Segunda División 2020 >
01:45 Racing - Atenas 0:2 (0:1)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo A >
01:00 Academia Puerto Cabello - Atlético Venezuela 2:2 (0:0)
22:00 Estudiantes de Mérida - Carabobo FC 3:2 (3:1)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2020 Playoffs > 1e Ronde  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2020 Playoffs > 1e Ronde
00:00 Toronto FC - Nashville SC 0:1 (0:0, 0:0) n.v.
02:00 Philadelphia Union - New England Revolution 0:2 (0:2)
04:30 Seattle Sounders - Los Angeles FC 3:1 (1:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
18:30 Bloemfontein Celtic - Black Leopards 1:0 (0:0)
Zuid-Korea > Relegation 2020 > 1e Ronde  Zuid-Korea >   Relegation 2020 > 1e Ronde
11:00 Gyeongnam FC - Daejeon Hana Citizen 1:1 (0:0)
Zwitserland > Super League 2020/2021  Zwitserland >   Super League 2020/2021 >
18:15 FC Basel - FC Lausanne-Sport 2:1 (1:0)
18:15 FC Sion - Servette Genève 2:0 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner