'Newcastle wil Nederlandse rechtsbacks'

Newcastle United blijft rondkijken in de Eredivisie. Nadat het eerder deze week Siem de Jong aantrok, heeft het ook de pijlen gericht op Ricardo van Rhijn. Ook Daryl Janmaat wordt in verband gebracht met de ploeg.
Mathieu Debuchy kreeg veel speeltijd op het Wereldkampioenschap en heeft zichzelf in de kijker gespeeld bij meerdere topclubs. Zo lijkt Arsenal wel geïnteresseerd in de rechtsback en wil ook Paris Saint-Germain zich versterken met de Fransman.
Voor een vervanger gaat Newcastle United opnieuw op de Nederlandse tour. Zowel Van Rhijn als Janmaat staat in de belangstelling van de ploeg, waar Nederlanders Tim Krul en Vurnon Anita al onder contract staan. Van Rhijn heeft echter net zijn handtekening onder een nieuw contract gezet en liep afgelopen week een hamstringblessure op. Hierdoor lijkt Janmaat, die ook als international uitkomt op het WK in Brazilië, de eerste optie te worden.
