26.03.2015 14:19
"Als jeugdspeler moest ik de wc opwarmen"

getty, Mike Hewitt
John Terry heeft een boekje open gedaan over zijn eerste jaren bij het eerste van Chelsea. Het boegbeeld van de Londenaren deed in zijn beginjaren precies wat de oudere spelers hem opdroegen.
"Ik deed alles voor de oudere spelers. Ik zette thee en koffie. En ik deed zelfs stomme dingen, zoals op de wc zitten om de bril vast warm te maken voor ze in koude dagen", aldus de 34-jarige routinier in The Sun. "Het is bizar als je er nu aan terugdenkt, maar het hoorde bij je opleiding als prof."
Terry bewaart echter ook goede herinneringen aan zijn tijd als jeugdspeler bij Chelsea. "Maar er waren ook oudere spelers als Dennis Wise, Kevin Hitchcock, Jody Morris en Michael Dubbery die me juist hielpen. Dat heeft veel voor mij betekend."
