04.09.2015 20:46

'Man Utd wilde vier spelers van Real kopen'

Manchester United wilde maar liefst vier spelers kopen van Real Madrid. Dat heeft de voorzitter Florentino Pérez gezegd tegen radiostation Cadena Ser.

Pérez geeft aan dat Sergio Ramos veelvuldig werd genoemd, maar dat Manchester United nooit dichtbij een akkoord was. "Ik heb nooit gedacht dat Ramos de club zou verlaten. Hij is ook nooit dichtbij een akkoord of wat dan ook geweest. United mengde zich alleen in de situatie. Ze probeerden zich ermee te bemoeien, maar er is verder niet echt wat voorgevallen. Zulke dingen gebeuren elke zomer", aldus de preses.

Naast Ramos wilde Manchester United Karim Benzema, Raphaël Varane en Gareth Bale halen. Ze stonden ook op de lijst van Louis van Gaal. Real Madrid wilde echter geen van deze spelers kwijt, waarna Manchester United op de slotdag de negentienjarige aanvaller Antony Martial. Van Gaal hoopte echter om een echte nummer '9' aan te trekken. Niet voor niets is dat rugnummer nog niet bezet.

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner