02.08.2016 14:30

"Engels kampioen worden grootste uitdaging"

De Premier League is de zwaarste competitie in Europa. Ondanks zijn successen in Spanje en Duitsland zal het voor Pep Guardiola een hele opgave worden om met Manchester City succes te behalen. Dit zei Jürgen Klopp, de coach van Liverpool, dinsdag in de Britse media.

"Als je drie keer op rij kampioen wordt in Spanje en in Duitsland, denk je, laten we het ergens anders gaan proberen. Als je echt een uitdaging nodig hebt, dan moet je naar Engeland. Nergens zijn er zoveel kandidaten voor de titel als hier. Kampioen worden in Engeland is de grootste uitdaging van allemaal. Dat zal ook zo zijn voor Guardiola."

Guardiola was succesvol coach bij Barcelona en Bayern München. Deze zomer ging hij aan de slag bij Manchester City. Hij is bij de club de opvolger van Manuel Pellegrini.

ANP

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner