. .
FIFA > U15 Vriendschappelijk 2020 > Mei FIFA >   U15 Vriendschappelijk 2020 > Mei
Duitsland - Nederland -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
Luftëtari Gjirokastër - KF Skënderbeu -:-
FK Vllaznia - FK Kukësi -:-
KF Teuta Durrës - FK Partizani -:-
KF Tiranë - KS Flamurtari Vlorë -:-
KF Bylis Ballsh - KF Laçi -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
CS Constantine - AS Aïn M'lila -:-
USM Bel Abbes - JS Saoura -:-
US Biskra - NC Magra -:-
ES Sétif - MC Alger -:-
JS Kabylie - CA Bordj Bou Arreridj -:-
ASO Chlef - MC Oran -:-
CR Bélouizdad - USM Alger -:-
Paradou AC - NA Hussein Dey -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Gimnasia de Mendoza - Tigre -:-
Defensores de Belgrano - Brown de Adrogué -:-
Quilmes - Chacarita Juniors -:-
Atlético Rafaela - Riestra -:-
All Boys - Sarmiento de Junín -:-
Gimnasia de Jujuy - Villa Dálmine -:-
Ramón Santamarina - Almagro -:-
Instituto de Córdoba - San Martín de Tucumán -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Mitre de Santiago del Estero - Belgrano de Córdoba -:-
Estudiantes de Caseros - Alvarado -:-
San Martín de San Juan - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
Agropecuario - Nueva Chicago -:-
Barracas Central - Estudiantes de Río Cuarto -:-
Deportivo Morón - Ferro Carril Oeste -:-
Temperley - Atlanta -:-
Platense - Independiente Rivadavia -:-
Australië > A-League 2019/2020 Finals > Halve Finales  Australië >   A-League 2019/2020 Finals > Halve Finales
1. Punktrunde - Sieger EF -:-
2. Punktrunde - Sieger EF -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Aarhus GF - Odense BK -:-
13:00 FC Kopenhagen - SønderjyskE -:-
13:00 Esbjerg fB - FC Midtjylland -:-
13:00 Brøndby IF - Aalborg BK -:-
13:00 FC Nordsjælland - Randers SK Freja -:-
13:15 Lyngby BK - Vejle BK -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 Næstved BK - Kolding IF -:-
12:00 FK Viborg - FC Roskilde -:-
12:00 Næsby BK - AC Horsens -:-
12:30 Hobro IK - HB Køge -:-
14:15 AB Gladsaxe - B.93 København -:-
15:15 Hvidovre IF - FC Helsingør -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 AB Gladsaxe - B.93 København -:-
13:00 Hvidovre IF - FC Helsingør -:-
14:15 FK Viborg - FC Roskilde -:-
14:15 Næsby BK - AC Horsens -:-
14:15 Næstved BK - Kolding IF -:-
15:30 HB Køge - Hobro IK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 RB Leipzig - Borussia Dortmund -:-
15:30 Hertha BSC - Bayer Leverkusen -:-
15:30 SC Paderborn 07 - Bor. Mönchengladbach -:-
15:30 FC Schalke 04 - VfL Wolfsburg -:-
15:30 1. FC Köln - Eintracht Frankfurt -:-
15:30 1. FSV Mainz 05 - Werder Bremen -:-
15:30 Bayern München - SC Freiburg -:-
15:30 Fortuna Düsseldorf - FC Augsburg -:-
15:30 1899 Hoffenheim - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:30 FSV Zwickau - Chemnitzer FC -:-
13:30 Hansa Rostock - KFC Uerdingen 05 -:-
13:30 Viktoria Köln - Würzburger Kickers -:-
13:30 Hallescher FC - 1. FC Kaiserslautern -:-
13:30 Bayern München II - MSV Duisburg -:-
13:30 SpVgg Unterhaching - FC Carl Zeiss Jena -:-
13:30 SG Sonnenhof Großaspach - TSV 1860 München -:-
13:30 FC Ingolstadt 04 - 1. FC Magdeburg -:-
13:30 Preußen Münster - SV Meppen -:-
13:30 Eintracht Braunschweig - Waldhof Mannheim -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 VfL Wolfsburg II - TSV Havelse -:-
14:00 Heider SV - Schwarz-Weiß Rehden -:-
16:00 SSV Jeddeloh - Werder Bremen II -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Wuppertaler SV - Sportfreunde Lotte -:-
14:00 Alemannia Aachen - Rot-Weiss Essen -:-
14:00 TuS Haltern - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 Borussia Dortmund II - Fortuna Köln -:-
14:00 VfB Homberg - Bor. Mönchengladbach II -:-
14:00 1. FC Köln II - SC Verl -:-
14:00 SV Rödinghausen - FC Schalke 04 II -:-
14:00 SG Wattenscheid 09 - Bonner SC -:-
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - SV Lippstadt 08 -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SC Freiburg II - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 FSV Frankfurt - Rot-Weiß Koblenz -:-
14:00 TSG Balingen - TSV Steinbach Haiger -:-
14:00 FC Astoria Walldorf - FK Pirmasens -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 II - FC 08 Homburg -:-
14:00 1. FC Saarbrücken - SV 07 Elversberg -:-
14:00 Bayern Alzenau - Kickers Offenbach -:-
14:00 FC Gießen - Bahlinger SC -:-
14:00 SSV Ulm 1846 - VfR Aalen -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
1. FC Sand - SC Eltersdorf -:-
ATSV Erlangen - SV Seligenporten -:-
DJK Ammerthal - Würzburger FV -:-
TSV Abtswind - DJK Vilzing -:-
SpVgg Ansbach - SpVgg Bayern Hof -:-
Eintracht Bamberg - Viktoria Kahl -:-
ASV Cham - TSV Karlburg -:-
DJK Gebenbach - DJK Bamberg -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 FC Pipinsried - TSV Landsberg -:-
14:00 TSV 1865 Dachau - Jahn Regensburg II -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 II - TSV Wasserburg -:-
15:00 FC Deisenhofen - SV Kirchanschöring -:-
15:30 Türkspor Augsburg - SV Donaustauf -:-
16:00 TSV Kottern-St. Mang - TSV Schwaben Augsburg -:-
16:00 SpVgg Hankofen-Hailing - SV Pullach -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 Werder Bremen III - Bremer SV -:-
14:00 Brinkumer SV - Blumenthaler SV -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Eintracht Stadtallendorf - SC Waldgirmes -:-
15:00 Viktoria Griesheim - Hessen Kassel -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - KSV Baunatal -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - FV Bad Vilbel -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 Göppinger SV - SV Oberachern -:-
14:00 SV Sandhausen II - SV Linx -:-
14:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - 1. FC Rielasingen-Arlen -:-
14:00 SGV Freiberg - FC 08 Villingen -:-
14:30 Freiburger FC - FV Ravensburg -:-
15:30 FC Nöttingen - TSV Ilshofen -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
13:00 TuS Dassendorf - TSV Buchholz 08 -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
16:00 SSVg Velbert - Cronenberger SC -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:30 Hassia Bingen - TuS Mechtersheim -:-
15:30 FV Dudenhofen - TuS Koblenz -:-
15:30 Arminia Ludwigshafen - TSV Schott Mainz -:-
15:30 Sportfreunde Eisbachtal - SV Gonsenheim -:-
15:30 Eintracht Trier - FV 07 Diefflen -:-
15:30 SV 07 Elversberg II - FC Hertha Wiesbach -:-
15:30 1. FC Kaiserslautern II - FV Engers 07 -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 Husumer SV - Eckernförder SV -:-
14:00 VfB Lübeck II - SV Eutin 08 -:-
14:00 1. FC Phönix Lübeck - SV Todesfelde -:-
14:00 PSV Union Neumünster - TSB Flensburg -:-
14:00 TSV Kropp - Weiche Flensburg 08 II -:-
16:00 Inter Türkspor Kiel - TSV Bordesholm -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Niendorfer TSV - Hannover 96 -:-
11:00 1. FC Union Berlin - Energie Cottbus -:-
11:00 Holstein Kiel - Chemnitzer FC -:-
11:00 Hamburger SV - 1. FC Magdeburg -:-
11:00 RB Leipzig - Werder Bremen -:-
11:00 Dynamo Dresden - FC St. Pauli -:-
11:00 Hertha BSC - VfL Wolfsburg -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Alemannia Aachen - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 VfL Bochum - Borussia Dortmund -:-
11:00 Wuppertaler SV - Preußen Münster -:-
11:00 1. FC Köln - FC Schalke 04 -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - Rot-Weiß Oberhausen -:-
11:00 Arminia Bielefeld - Bayer Leverkusen -:-
11:00 MSV Duisburg - Viktoria Köln -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1. FC Heidenheim 1846 - 1. FC Kaiserslautern -:-
11:00 SSV Ulm 1846 - FC Augsburg -:-
11:00 SpVgg Greuther Fürth - Eintracht Frankfurt -:-
11:00 VfB Stuttgart - FC Ingolstadt 04 -:-
11:00 Bayern München - Karlsruher SC -:-
11:00 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 -:-
11:00 SC Freiburg - Kickers Offenbach -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
AFC Bournemouth - Southampton FC -:-
Aston Villa - Arsenal FC -:-
Brighton & Hove Albion - Newcastle United -:-
Liverpool FC - Chelsea FC -:-
Manchester United - West Ham United -:-
Norwich City - Burnley FC -:-
Sheffield United - Everton FC -:-
Tottenham Hotspur - Leicester City -:-
Watford FC - Manchester City -:-
Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Saint-Étienne - Lille OSC -:-
FC Metz - OGC Nice -:-
FC Nantes - Stade Brest -:-
Toulouse FC - Paris Saint-Germain -:-
Girondins Bordeaux - Angers SCO -:-
Olympique Marseille - AS Monaco -:-
Olympique Lyon - Montpellier HSC -:-
Nîmes Olympique - RC Strasbourg -:-
Stade Reims - Amiens SC -:-
Stade Rennes - Dijon FCO -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Kisvárda FC - Puskás FC -:-
Újpest FC - Zalaegerszegi TE -:-
Mezõkövesd-Zsóry - Debreceni VSC -:-
Budapest Honvéd - Kaposvári RFC -:-
Fehérvár FC - Ferencvárosi TC -:-
Paksi SE - Diósgyöri VTK -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
AC Pisa - Ascoli Calcio -:-
Benevento Calcio - Chievo Verona -:-
Empoli FC - Cosenza Calcio -:-
SS Juve Stabia - US Cremonese -:-
FC Crotone - Frosinone Calcio -:-
Pescara Calcio - AS Livorno -:-
Pordenone Calcio - US Salernitana 1919 -:-
AC Perugia Calcio - Trapani Calcio -:-
AS Cittadella - Venezia FC -:-
Spezia Calcio - Virtus Entella -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 AS Roma - Cagliari Calcio -:-
15:00 Bologna FC - Juventus -:-
15:00 Chievo Verona - Sassuolo Calcio -:-
15:00 ACF Fiorentina - Lazio Roma -:-
15:00 Genoa CFC - Empoli FC -:-
15:00 Inter - Atalanta -:-
15:00 SSC Napoli - Sampdoria -:-
15:00 Torino FC - Pescara Calcio -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
19:00 Hajduk Split - HNK Rijeka -:-
19:00 NK Istra 1961 - Dinamo Zagreb -:-
19:00 Lokomotiva Zagreb - HNK Gorica -:-
19:00 Slaven Belupo - NK Inter Zaprešić -:-
19:00 NK Varaždin ŠN - NK Osijek -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
17:30 NK Orijent Rijeka - NK Sesvete -:-
17:30 NK Dugopolje - NK BSK Bijelo Brdo -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 ASWH - Kozakken Boys -:-
15:30 HHC Hardenberg - De Treffers -:-
15:30 Jong FC Volendam - Quick Boys -:-
15:30 Noordwijk - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30 Scheveningen - Excelsior Maassluis -:-
15:30 Spakenburg - GVVV -:-
15:30 Koninklijke HFC - IJsselmeervogels -:-
18:00 AFC - Katwijk -:-
18:00 TEC - Rijnsburgse Boys -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 DOVO - Sparta Nijkerk -:-
14:30 Ajax (amateurs) - SteDoCo -:-
14:30 FC Lisse - Excelsior '31 -:-
15:00 Jong Almere City FC - VVOG -:-
15:00 ONS Sneek - Hoek -:-
15:30 Harkemase Boys - Ter Leede -:-
18:00 GOES - ODIN '59 -:-
18:00 VVSB - Barendrecht -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
17:00 SC Weiz - Union Vöcklamarkt -:-
17:00 ATSV Stadl-Paura - Wolfsberger AC (A) -:-
17:00 WSC Hertha - FC Wels -:-
17:00 SV Ried (A) - TuS Bad Gleichenberg -:-
17:00 USV St. Anna - USV Allerheiligen -:-
17:00 ATSV Wolfsberg - Sturm Graz (A) -:-
17:00 SC Kalsdorf - FC Gleisdorf 09 -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:30 SV Stripfing/Weiden - SC Neusiedl/See 1919 -:-
16:30 SC Team Wiener Linien - Rapid Wien (A) -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań -:-
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice -:-
Sandecja Nowy Sącz - FKS Stal Mielec -:-
Odra Opole - Wigry Suwałki -:-
GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz -:-
GKS Bełchatów - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
OKS Stomil Olsztyn - Miedź Legnica -:-
GKS Tychy '71 - Puszcza Niepołomice -:-
Schotland > FA Cup 2019/2020 > Finale  Schotland >   FA Cup 2019/2020 > Finale
Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
NŠ Mura - NK Aluminij -:-
Olimpija Ljubljana - NK Tabor Sežana -:-
Rudar Velenje - NK Celje -:-
NK Triglav - NK Bravo -:-
NK Maribor - NK Domžale -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 SK Prostějov - FC Hradec Králové -:-
17:00 FK Pardubice - Vysočina Jihlava -:-
17:00 FC Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov -:-
17:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - Slavoj Vyšehrad -:-
17:00 FK Dukla Praha - MFK Chrudim -:-
17:00 FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf -:-
17:00 MFK Vítkovice - SK Líšeň -:-
17:00 FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 AmaZulu FC - Highlands Park -:-
15:00 Mamelodi Sundowns - Black Leopards -:-
15:00 Orlando Pirates - Stellenbosch FC -:-
15:00 BidVest Wits - Polokwane City FC -:-
15:00 Cape Town City FC - SuperSport United -:-
15:00 Bloemfontein Celtic - Maritzburg United -:-
15:00 Chippa United - Golden Arrows -:-
15:00 Baroka FC - Kaizer Chiefs -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Aarau - FC Chiasso -:-
Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen -:-
Stade Lausanne-Ouchy - SC Kriens -:-
FC Vaduz - FC Lausanne-Sport -:-
FC Winterthur - FC Wil 1900 -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Black Stars Basel - FC Münsingen -:-
16:00 FC Köniz - FC Bavois -:-
17:30 Yverdon-Sport FC - SC Brühl -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
CS Chênois - BSC Young Boys II -:-
FC Echallens - Olympique Genève -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Solothurn - FC Baden -:-
Zug 94 - FC Wohlen -:-
SV Muttenz - FC Schötz -:-
FC Bassecourt - FC Luzern II -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
16:00 FC Balzers - FC Paradiso -:-
16:00 FC Thalwil - FC Gossau -:-
16:00 FC Dietikon - FC Kosova Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner