De Bruyne: "Ik ben meer een Nederlands type"

Kevin De Bruyne draaide een nagenoeg perfect seizoen met VfL Wolfsburg en staat daardoor in de belangstelling van de Europese top. De Belg geeft toe dat hij niet op zijn mondje is gevallen en vergelijkt zichzelf daarom met de Nederlanders.
"Ik ben niet de gemakkelijkste, omdat ik mijn mening durf geven. In België is dat niet de gewoonte. Op dat vlak ben ik meer het Nederlandse type: rechttoe rechtaan. Je moet niet rond de pot draaien", stelt de koning van de assists van de Bundesliga in de Voetbal International.
De Bruyne kijkt ook op zijn periode bij Chelsea terug. De Engelse club staat bekend om de kooptechniek. De landskampioen van Engeland pikt jonge talenten op voor een fors geldbedrag, in de hoop dat ze deze via verhuurperiodes kunnen verkopen voor winst. Het legt Chelsea geen windeieren, maar voor de talenten zelf kan het een hel zijn.
"k had niet het gevoel dat ik onder José Mourinho ooit een basisplaats zou krijgen. Dat heb ik hem ook gezegd. Het is jammer dat het bij Chelsea niet gelukt is. Op training ging het nochtans volgens de Hollandse stijl. Veel positiespel en partijtjes op balbezit."
Een terugkeer in de Premier League is echter wel aan de orde, aangezien Manchester City trekt aan de Belgische middenvelder.
