Dost: "Het is zuur dat ik niet kan spelen"

Bas Dost kan vanwege een gebroken middenvoetsbeentje voorlopig niet in actie komen voor VfL Wolfsburg en baalt daar stevig van. Zo zag hij zijn ploeg afgelopen weekend met 3-0 verliezen van Schalke 04.
De Nederlander liep de kwetsuur op tijdens het trainingskamp van Wolfsburg in Portugal. "Het is zuur dat ik niet kan spelen, maar ik probeer zo snel mogelijk terug te zijn", vertelt hij aan Kicker. Op dit moment draagt de spits gips en loopt hij op krukken. "Maar in het weekend wordt het gips weggehaald."
Dost baalt dat het nu wat minder gaat met Wolfsburg. "Het is jammer dat het op dit moment niet loopt", aldus de international, die wel een datum voor zijn rentree in gedachten heeft. "Ik hoop dat ik eind maart weer kan spelen." Wolfsburg staat op dit moment achtste in de Bundesliga.
