. .
FIFA > Vriendschappelijke duels 2021 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2021 > Kalenderweek
13:00 Preußen Münster - FC Schalke 04 II 3:2
15:00 Sturm Graz - Fehérvár FC 3:1 (2:0)
Argentinië > Primera División 2020 Fase Campeón > Groep 1  Argentinië >   Primera División 2020 Fase Campeón > Groep 1
01:30 River Plate - Independiente 0:2 (0:2)
01:30 Argentinos Juniors - Boca Juniors 2:2 (1:1)
23:20 Arsenal de Sarandí - Huracán 1:0 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A
21:10 Estudiantes de Río Cuarto - Agropecuario de Carlos Casares 4:0 (0:0)
21:10 Ferro Carril Oeste - Estudiantes de Caseros 1:2 (0:0)
21:10 Platense - Temperley 2:1 (2:0)
21:10 Deportivo Morón - Atlanta 1:2 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B
23:15 San Martín de Tucumán - Gimnasia de Mendoza 2:2 (1:1)
23:15 Villa Dálmine - Defensores de Belgrano 1:2 (0:1)
23:15 Atlético Rafaela - Sarmiento de Junín 0:0 (0:0)
23:15 Tigre - Deportivo Riestra 1:2 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A
21:10 Barracas Central - Nueva Chicago 0:1 (0:0)
21:10 Guillermo Brown de Puerto Madryn - San Martín de San Juan 0:1 (0:0)
21:10 Belgrano de Córdoba - Alvarado 2:2 (1:0)
21:10 Independiente Rivadavia - Mitre de SdE 0:1 (0:1)
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A
21:10 Deportivo Maipú - Deportivo Madryn 3:0
21:30 Juventud Unida Universitario - Olimpo de Bahía Blanca 2:0 (0:0)
21:30 Huracán de Las Heras - Villa Mitre de Bahía Blanca 2:2 (0:1)
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B
22:00 Central Norte - Sportivo Las Parejas 1:0 (1:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A
21:30 Sol de Mayo de Viedma - Desamparados de San Juan 1:4
21:30 Camioneros - Círculo Deportivo 1:0
Australië > Vrouwen W-League 2020/2021  Australië >  Vrouwen W-League 2020/2021 >
06:05 Melbourne City FC - Melbourne Victory 0:6 (0:2)
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
13:30 KV Mechelen - Royal Antwerp FC 3:0 (0:0)
16:00 K Beerschot VA - KAA Gent 1:1 (1:1)
18:15 Oud-Heverlee Leuven - RSC Anderlecht 1:0 (0:0)
20:45 Sint-Truidense VV - Club Brugge KV 1:2 (0:2)
Brazilië > Série A 2020  Brazilië >   Série A 2020 >
01:00 Fortaleza - Grêmio Porto Alegre 0:0 (0:0)
20:00 São Paulo FC - Santos FC 0:1 (0:0)
20:00 Flamengo RJ - Ceará - CE 0:2 (0:1)
22:15 Atlético Goianiense - Bahia - BA 1:1 (1:0)
22:15 Internacional - Goiás 1:0 (1:0)
Brazilië > Série B 2020  Brazilië >   Série B 2020 >
01:00 Botafogo - SP - Chapecoense 3:0 (2:0)
Brazilië > Série C 2020 Playoffs > Groep D  Brazilië >   Série C 2020 Playoffs > Groep D
22:00 Paysandu - PA - Remo - PA 0:1 (0:1)
Brazilië > Série D 2020 > Kwartfinale  Brazilië >   Série D 2020 > Kwartfinale
19:45 Altos - PI - Marcílio Dias - SC 5:1
20:00 América - RN - Floresta - CE 1:1
20:00 Grêmio Novorizontino - SP - Fast Clube - AM 3:0
Brazilië > U17 Copa do Brasil 2020 > Kwartfinale  Brazilië >  U17 Copa do Brasil 2020 > Kwartfinale
19:30 Flamengo RJ - Sport - PE 2:1
20:00 River - PI - São Paulo FC 0:1
22:15 Fluminense RJ - Atlético Mineiro 4:1
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
14:30 Universidad Católica - Curicó Unido 1:1 (0:1)
22:30 Colo-Colo - Everton 1:0 (1:0)
Cyprus > First Division 2020/2021  Cyprus >   First Division 2020/2021 >
15:00 Karmiotissa Polemidion - Doxa Katokopias 1:1 (1:0)
17:30 AEK Larnaca - Enosis Neon Paralimni 1:2 (0:1)
Duitsland > Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   Bundesliga 2020/2021 >
15:30 FC Augsburg - VfB Stuttgart 1:4 (0:2)
18:00 Arminia Bielefeld - Hertha BSC 1:0 (0:0)
Duitsland > 2. Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   2. Bundesliga 2020/2021 >
13:30 SC Paderborn 07 - Erzgebirge Aue 2:1 (1:1)
13:30 SV Darmstadt 98 - Hannover 96 1:2 (0:1)
13:30 Jahn Regensburg - VfL Bochum 0:2 (0:0)
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
13:00 FC Ingolstadt 04 - MSV Duisburg 2:1 (2:1)
14:00 FSV Zwickau - VfB Lübeck 2:1 (0:1)
Engeland > FA Cup 2020/2021 > 3e Ronde  Engeland >   FA Cup 2020/2021 > 3e Ronde
14:30 Barnsley FC - Tranmere Rovers 2:0 (0:0)
14:30 Crawley Town - Leeds United 3:0 (0:0)
14:30 Bristol City - Portsmouth FC 2:1 (1:1)
14:30 Manchester City - Birmingham City 3:0 (3:0)
14:30 Chelsea FC - Morecambe FC 4:0 (2:0)
14:30 Cheltenham Town - Mansfield Town 2:1 (0:1, 1:1) n.v.
18:00 Marine AFC - Tottenham Hotspur 0:5 (0:4)
20:45 Newport County - Brighton & Hove Albion 3:4 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
Tottenham Hotspur WFC - Birmingham City WFC 3:0 Toeg.
15:00 Reading WFC - Chelsea FC Women 0:5 (0:3)
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
16:00 Bechem United - King Faisal 1:1 (1:0)
16:00 Berekum Chelsea - Inter Allies 1:0 (1:0)
16:00 Dreams FC - Ebusua Dwarfs 2:0 (0:0)
16:00 Eleven Wonders - Karela FC 3:1 (1:0)
16:00 Great Olympics - Ashanti Gold 1:2 (1:1)
19:00 Elmina Sharks - Hearts of Oak 1:1 (1:0)
Griekenland > Super League 2020/2021  Griekenland >   Super League 2020/2021 >
14:00 PAOK Saloniki - Volos NFC 3:1 (1:1)
16:15 Apollon Smyrnis - Asteras Tripolis 0:1 (0:1)
16:15 Atromitos - OFI Heraklion 0:0 (0:0)
18:30 Panathinaikos - AE Lárissa 2:0 (1:0)
Honduras > Liga Nacional 2020/2021 Apertura Playoffs > Finale  Honduras >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura Playoffs > Finale
23:00 Olimpia - Motagua 0:0 (0:0)
India > Indian Super League 2020/2021  India >   Indian Super League 2020/2021 >
12:30 Chennaiyin FC - Odisha FC 0:0 (0:0)
15:00 Jamshedpur FC - Kerala Blasters 2:3 (1:1)
India > I-League 2020/2021  India >   I-League 2020/2021 >
09:30 Real Kashmir - TRAU FC 1:1 (0:1)
14:30 Indian Arrows - Churchill Brothers 2:5 (2:2)
Iran > Persian Gulf Pro League 2020/2021  Iran >   Persian Gulf Pro League 2020/2021 >
12:30 Sepahan FC - Foolad FC 1:1 (1:1)
12:30 Aluminium Arak - FC Zob Ahan 2:2 (1:0)
12:30 Mes Rafsanjan - Machine Sazi 1:0 (0:0)
12:30 Nassaji Mazandaran - Sanat Naft FC 0:1 (0:1)
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
12:30 AS Roma - Inter 2:2 (1:0)
15:00 Parma Calcio 1913 - Lazio Roma 0:2 (0:0)
15:00 Udinese Calcio - SSC Napoli 1:2 (1:1)
15:00 Hellas Verona - FC Crotone 2:1 (2:0)
18:00 ACF Fiorentina - Cagliari Calcio 1:0 (0:0)
20:45 Juventus - Sassuolo Calcio 3:1 (0:0)
Italië > Serie C Girone A 2020/2021  Italië >   Serie C Girone A 2020/2021 >
12:30 AC Renate - AC Pro Sesto 2:0 (2:0)
15:00 Giana Erminio - US Pergolettese 2:0 (0:0)
15:00 AS Livorno - Aurora Pro Patria 0:2 (0:1)
15:00 Calcio Lecco 1912 - Lucchese 2:2 (2:1)
15:00 Novara Calcio - Olbia 1:1 (1:0)
15:00 Piacenza Calcio - Pro Vercelli 1:1 (0:0)
15:00 US Pontedera - UC AlbinoLeffe 1:2 (0:1)
17:30 US Grosseto FC - US Pistoiese 0:2 (0:0)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
15:00 AS Gubbio - Imolese Calcio 2:1 (2:0)
15:00 Matelica - AC Perugia Calcio 1:3 (1:2)
15:00 US Triestina - Alma Juventus Fano 0:1 (0:0)
15:00 Vis Pesaro - Mantova 1911 SSD 1:4 (1:3)
17:30 FC Legnago Salus - Modena FC 0:1 (0:0)
17:30 Ravenna Calcio - US Arezzo 1:1 (1:0)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
Virtus Francavilla - Trapani Calcio niet gespeeld
12:30 Casertana FC - Calcio Catania 3:2 (1:1)
15:00 Potenza - Paganese Calcio 1:0 (1:0)
15:00 SSC Bari - FC Turris 1:1 (1:1)
15:00 Vibonese - Bisceglie 1:1 (1:1)
17:30 Ternana Calcio - Monopoli 2:1 (1:1)
Italië > Serie D Girone A 2020/2021  Italië >   Serie D Girone A 2020/2021 >
14:30 GS Arconatese 1926 - SC Caronnese 5:2
14:30 Gozzano - PDHAE 4:1
14:30 Casale - Fossano Calcio 1:1
14:30 Castellanzese - Citta di Varese 3:2
14:30 Vado FC - Calcio Chieri 1:1
14:30 Legnano - Imperia 0:1
14:30 Saluzzo - Derthona FBC 0:0
14:30 Sanremese - US Folgore Caratese 2:2
14:30 USD Lavagnese 1919 - USD Sestri Levante 1:1
15:00 Borgosesia Calcio - AC Bra 1:0
Italië > Serie D Girone B 2020/2021  Italië >   Serie D Girone B 2020/2021 >
14:30 Brusaporto - USD Caravaggio 4:0
14:30 AC Calvina Sport - US Breno 1:0
14:30 Virtus Bergamo - Vis Nova Giussano 1:1
14:30 AC Fanfulla 1874 - Sona 0:1
14:30 Franciacorta - SS Tritium 1908 2:1
14:30 US Scanzorosciate - AC Pontisola 1:0
14:30 Seregno - NibionnOggiono 2:4
14:30 USD Casatese - AC Crema 2:3
14:30 Villa d'Almè - Real Calepina 2:2
Italië > Serie D Girone C 2020/2021  Italië >   Serie D Girone C 2020/2021 >
14:30 AC Belluno - Caldiero Terme 1:0
14:30 AC Este - US Adriese 0:2
14:30 GSD Ambrosiana - Virtus Bolzano 2:1
14:30 San Giorgio-Sedico - AC Mestre 0:0
14:30 Union Arzignanochiampo - APC Chions 2:2
Italië > Serie D Girone D 2020/2021  Italië >   Serie D Girone D 2020/2021 >
14:30 AC Prato - AC Rimini 2:1
14:30 Sammaurese Calcio - Progresso 1:1
14:30 Aglianese Calcio - Real Forte Querceta 2:2
14:30 Corticella - Ghivizzano Borgo 2:1
14:30 Forlì FC - ASD Sasso Marconi 1924 1:1
14:30 Bagnolese - AS Livorno 1:3
14:30 Marignanese - Mezzolara Calcio 0:1
14:30 Seravezza - Lentigione Calcio 0:1
14:30 US Fiorenzuola - Correggese 4:1
Italië > Serie D Girone E 2020/2021  Italië >   Serie D Girone E 2020/2021 >
14:30 Robur Siena - SC Trestina 2:2
14:30 Virtus Flaminia - Follonica Gavorrano 3:2
14:30 Grassina - ASD Cannara 2:2
14:30 Ostia Mare - San Donato Tavarnelle 3:0
14:30 US Pianese - ASD Trastevere 1:1
14:30 AC Sangiovannese - Montespaccato 0:1
14:30 AC Città di Castello - Badesse Calcio 2:1
14:30 UC Sinalunghese - Montevarchi 1:1
Italië > Serie D Girone F 2020/2021  Italië >   Serie D Girone F 2020/2021 >
14:30 GSD Castelfidardo - Porto Sant'Elpidio 1:0
14:30 Castelnuovo Vomano - Vastogirardi 1:3
14:30 FC Aprilia - FC Rieti 0:1
14:30 Atletico Terme Fiuggi - CynthiAlbalonga 0:0
14:30 Matese - Tolentino 3:0
Italië > Serie D Girone G 2020/2021  Italië >   Serie D Girone G 2020/2021 >
14:30 ASG Nocerina - Cassino Calcio 1924 3:1
14:30 Lanusei Calcio - Giugliano 2:0
14:30 Monterosi FC - Arzachena 2:1
14:30 SEF Torres 1903 - Gladiator 2:1
14:30 AC Savoia 1908 - Sassari Latte Dolce 1:0
14:30 ASD SS Nola 1925 - Team Nuova Florida 1:3
14:30 Latina Calcio - Afragolese 3:0
Italië > Serie D Girone H 2020/2021  Italië >   Serie D Girone H 2020/2021 >
14:30 ACD Nardò - Team Altamura 2:1
14:30 Brindisi - US Bitonto 1:1
14:30 Casarano - Audace Cerignola 5:3
14:30 Città di Fasano - Sporting Fulgor Molfetta 0:0
14:30 FBC Gravina - FC Francavilla 0:0
14:30 Puteolana Internapoli - AZ Picerno 2:2
14:30 Aversa Normanna - Lavello 1:1
14:30 Sorrento Calcio - Portici 1906 0:3
Italië > Serie D Girone I 2020/2021  Italië >   Serie D Girone I 2020/2021 >
14:30 FC Messina - Rotonda 0:1
14:30 Gelbison - Licata 1:1
14:30 Paternó - Biancavilla 1:1
14:30 Roccella - Calcio Cittanovese 0:2
14:30 ASD San Luca - Città Di S. Agata 2:1
14:30 Santa Maria Cilento - ACR Messina 1:1
14:30 ASD Troina - Rende 2:0
Malta > Premier League 2020/2021  Malta >   Premier League 2020/2021 >
14:00 Floriana FC - Zejtun Corinthians 0:0 (0:0)
14:00 St. Luċija FC - Birkirkara FC 0:0 (0:0)
18:00 Hamrun Spartans - Mosta FC 3:1 (1:1)
Mexico > Primera División 2020/2021 Clausura  Mexico >   Primera División 2020/2021 Clausura >
00:00 Atlas Guadalajara - CF Monterrey 0:2 (0:2)
02:00 UANL Tigres - Club León 2:0 (1:0)
04:00 CF América - Atlético San Luis 2:1 (1:0)
19:00 Deportivo Toluca - Gallos Blancos 3:1 (2:1)
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
16:00 Deportivo Toluca - Gallos Blancos 1:2
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
18:30 Deportivo Toluca - Gallos Blancos 2:1
Nederland > Eredivisie 2020/2021  Nederland >   Eredivisie 2020/2021 >
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0:2 (0:1)
14:30 sc Heerenveen - Fortuna Sittard 1:3 (0:3)
14:30 VVV-Venlo - Willem II 2:1 (0:1)
16:45 AFC Ajax - PSV 2:2 (1:2)
Nederland > Eerste Divisie 2020/2021  Nederland >   Eerste Divisie 2020/2021 >
20:15 Go Ahead Eagles - TOP Oss 1:0 (0:0)
Nederland > Tweede Divisie 2020/2021  Nederland >   Tweede Divisie 2020/2021 >
De Treffers - TEC niet gespeeld
Nederland > Derde Divisie Zondag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2020/2021 >
UNA - OFC niet gespeeld
GVV Unitas - Westlandia niet gespeeld
Hoogland - Gemert niet gespeeld
ADO '20 - Groene Ster niet gespeeld
HSC'21 - JOS Watergraafsmeer niet gespeeld
Hercules - OSS '20 niet gespeeld
HVV Hollandia - Dongen niet gespeeld
EVV - DEM niet gespeeld
Blauw Geel '38 - Quick niet gespeeld
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2020/2021  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2020/2021 >
02:00 Hamilton Wanderers - Team Wellington 1:1 (1:1)
03:00 Eastern Suburbs AFC - Hawke’s Bay United FC 1:2 (0:0)
04:00 Waitakere United - Auckland City FC 0:3 (0:2)
Nigeria > Professional League 2020/2021  Nigeria >   Professional League 2020/2021 >
16:00 Enyimba Aba - Wikki Tourists 1:0
16:00 Ifeanyi Uba - Dakkada FC 0:1
16:00 Jigawa Golden Stars - Enugu Rangers 0:1
16:00 Katsina United - Adamawa United 2:0
16:00 Lobi Stars - Warri Wolves 3:0
16:00 MFM FC - Sunshine Stars 1:0
16:00 Nasarawa United - Kano Pillars 1:1
16:00 Plateau United - Heartland FC 3:0
16:00 Rivers United - Kwara United 3:0
Portugal > Primeira Liga 2020/2021  Portugal >   Primeira Liga 2020/2021 >
16:00 SC Farense - Gil Vicente 3:1 (2:1)
21:00 Os Belenenses - Paços de Ferreira 0:2 (0:1)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:15 FC Penafiel - Varzim SC 1:2 (0:0)
16:00 Sporting Covilhã - SL Benfica B 1:1 (0:0)
16:00 UD Oliveirense - CD Feirense 1:0 (1:0)
18:00 Casa Pia AC - FC Arouca 1:1 (0:0)
18:00 FC Vizela - CD Cova Piedade 2:1 (1:1)
Portugal > U23 Liga Revelação 2020/2021 Apuramento Taça  Portugal >  U23 Liga Revelação 2020/2021 Apuramento Taça >
12:00 Boavista - Rio Ave FC 3:1 (1:0)
Roemenië > Liga 1 2020/2021  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 >
18:00 FC Viitorul Constanța - FC Hermannstadt 2:1 (1:1)
Schotland > Premiership 2020/2021  Schotland >   Premiership 2020/2021 >
16:00 Aberdeen FC - Rangers FC 1:2 (0:1)
16:00 Livingston FC - Ross County FC 3:1 (1:1)
Schotland > FA Cup 2020/2021 > 2e Ronde  Schotland >   FA Cup 2020/2021 > 2e Ronde
14:00 Airdrieonians FC - Edinburgh City FC 0:1 (0:0)
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
14:00 Levante UD - SD Eibar 2:1 (0:0)
16:15 Cádiz CF - Deportivo Alavés 3:1 (1:1)
21:00 Real Valladolid - Valencia CF 0:1 (0:0)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
16:00 RCD Mallorca - UD Las Palmas 0:1 (0:1)
18:15 CD Tenerife - FC Cartagena 3:0 (1:0)
21:00 Espanyol - CD Castellón 2:0 (2:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 >
12:00 Celta de Vigo B - Coruxo FC 1:0 (0:0)
16:00 Burgos CF - Real Oviedo B 4:0 (4:0)
16:30 UP Langreo - CD Lealtad 0:0 (0:0)
17:30 Racing Ferrol - Unionistas CF 0:1 (0:0)
17:30 Zamora CF - Deportivo La Coruña 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 >
17:00 CD Izarra - CD Ebro 3:0 (2:0)
11:30 Club Portugalete - Arenas de Getxo 0:1 (0:0)
17:00 Racing Santander - SD Amorebieta 0:1 (0:1)
18:00 Athletic Bilbao B - Real Unión 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 >
12:00 Atzeneta UE - Peña Deportiva 1:1 (1:0)
12:00 Hércules CF - CF La Nucía 3:1 (3:1)
12:00 UD Ibiza - Villarreal CF B 2:0 (1:0)
12:30 Valencia CF B - CD Alcoyano 1:2 (1:0)
12:00 Gimnàstic - UE Cornellà 2:2 (1:2)
12:00 AE Prat - UE Llagostera 0:1 (0:1)
18:00 FC Barcelona B - CF Badalona 4:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 >
12:00 Lorca Deportiva - Linares Deportivo 0:3 (0:1)
12:00 San Fernando CD - CD Marino 2:3 (0:1)
12:00 Atlético Sanluqueño CF - Algeciras CF 2:0 (2:0)
13:00 UD Las Palmas B - UD Tamaraceite 1:1 (1:0)
15:45 Real Betis B - Córdoba CF 0:0 (0:0)
17:00 CD El Ejido 2012 - Real Murcia 1:1 (0:1)
17:00 Yeclano Deportivo - Sevilla Atlético 3:1 (2:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 >
12:00 CD Badajoz - UD Melilla 2:0 (1:0)
12:00 Talavera CF - CF Villanovense 1:0 (0:0)
17:00 Don Benito - Villarrubia CF 3:1 (1:0)
17:00 Extremadura UD - UD Socuéllamos 2:0 (0:0)
Spanje > Vrouwen Primera División 2020/2021  Spanje >  Vrouwen Primera División 2020/2021 >
12:00 Athletic Bilbao - SD Eibar 0:1 (0:0)
Tunesië > Ligue 1 2020/2021  Tunesië >   Ligue 1 2020/2021 >
14:00 Espérance de Tunis - AS Rejiche 2:0 (1:0)
14:00 US Ben Guerdane - Club Sportif Sfaxien 1:0 (1:0)
14:00 US Monastir - JS Kairouan 1:0 (0:0)
Turkije > SüperLig 2020/2021  Turkije >   SüperLig 2020/2021 >
11:30 Fatih Karagümrük SK - Atiker Konyaspor 2:1 (0:0)
14:00 MKE Ankaragücü - İstanbul Başakşehir 1:2 (1:1)
14:00 Çaykur Rizespor - Denizlispor 1:1 (0:1)
17:00 Hatayspor - Beşiktaş 2:2 (2:2)
Turkije > 2. Lig Beyaz 2020/2021  Turkije >   2. Lig Beyaz 2020/2021 >
11:00 Sancaktepe Belediye - Yeni Çorumspor 0:6 (0:3)
11:00 Afjet Afyonspor - Ankara Demirspor 2:2 (2:0)
10:00 24 Erzincanspor - Kocaelispor 0:0 (0:0)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2020/2021  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2020/2021 >
11:00 Kırklarelispor - Bayburt İl Özel İdare 3:2 (1:1)
11:00 Pazarspor - Pendikspor 1:1 (1:0)
11:00 Tarsus Idman Yurdu - Kastamonuspor 2:0 (1:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
14:30 Bloemfontein Celtic - AmaZulu FC 1:1 (1:0)
14:30 Orlando Pirates - Moroka Swallows 1:1 (0:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner