Regionalliga Nordost 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 28.07.2018 13:30 T Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde 3:2 (2:1)
3. Ronde 01.08.2018 19:00 T BFC Dynamo BFC Dynamo 2:0 (1:0)
2. Ronde 04.08.2018 14:05 U SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 2:1 (1:1)
4. Ronde 12.08.2018 14:05 U Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 3:0 (0:0)
5. Ronde 25.08.2018 14:05 T VfB Auerbach VfB Auerbach 2:1 (2:0)
6. Ronde 02.09.2018 13:30 U Germania Halberstadt Germania Halberstadt 4:2 (1:2)
7. Ronde 12.09.2018 18:30 U VSG Altglienicke VSG Altglienicke 2:1 (2:1)
8. Ronde 15.09.2018 15:00 T Berliner AK 07 Berliner AK 07 3:1 (2:0)
9. Ronde 23.09.2018 13:30 U FSV Budissa Bautzen FSV Budissa Bautzen 1:0 (0:0)
10. Ronde 29.09.2018 16:00 T 1. FC Lok Leipzig 1. FC Lok Leipzig 3:1 (3:0)
11. Ronde 03.10.2018 13:30 U Optik Rathenow Optik Rathenow 4:0 (0:0)
12. Ronde 07.10.2018 13:00 T Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen 2:0 (0:0)
13. Ronde 20.10.2018 13:30 U Hertha BSC II Hertha BSC II 3:1 (0:1)
14. Ronde 28.10.2018 13:30 T FC Oberlausitz FC Oberlausitz 4:0 (3:0)
15. Ronde 04.11.2018 13:30 U ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 5:0 (2:0)
16. Ronde 10.11.2018 13:30 T FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 0:1 (0:0)
17. Ronde 25.11.2018 13:30 U Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV 1:2 (0:0)
18. Ronde 02.12.2018 13:30 U Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde 4:2 (2:1)
19. Ronde 08.12.2018 13:30 T SV Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 2:0 (0:0)
21. Ronde 18.02.2019 19:00 T Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 2:0 (2:0)
23. Ronde 03.03.2019 13:30 T Germania Halberstadt Germania Halberstadt 2:0 (1:0)
24. Ronde 09.03.2019 13:30 T VSG Altglienicke VSG Altglienicke 4:4 (1:1)
20. Ronde 13.03.2019 19:00 U BFC Dynamo BFC Dynamo 1:2 (0:2)
25. Ronde 17.03.2019 13:30 U Berliner AK 07 Berliner AK 07 0:2 (0:1)
26. Ronde 23.03.2019 13:30 T FSV Budissa Bautzen FSV Budissa Bautzen 1:0 (0:0)
27. Ronde 31.03.2019 13:30 U 1. FC Lok Leipzig 1. FC Lok Leipzig 2:4 (2:1)
22. Ronde 03.04.2019 19:00 U VfB Auerbach VfB Auerbach 2:0 (1:0)
28. Ronde 06.04.2019 13:30 T Optik Rathenow Optik Rathenow 3:0 (1:0)
29. Ronde 12.04.2019 19:00 U Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen 2:1 (2:1)
30. Ronde 18.04.2019 19:00 T Hertha BSC II Hertha BSC II 1:0 (1:0)
31. Ronde 27.04.2019 13:30 U FC Oberlausitz FC Oberlausitz 2:3 (0:1)
32. Ronde 04.05.2019 13:30 T ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:1 (0:0)
33. Ronde 12.05.2019 13:30 U FC Viktoria 1889 Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 2:4 (2:2)
34. Ronde 18.05.2019 13:30 T Bischofswerdaer FV Bischofswerdaer FV 7:0 (2:0)
Vriendschappelijke duels 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 04.07.2018 18:30 T 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin 1:3 (0:0)
Kalenderweek 08.07.2018 16:00 T Dynamo Dresden Dynamo Dresden 0:1 (0:0)
Kalenderweek 13.07.2018 18:30 U FC Eilenburg FC Eilenburg 2:1
Kalenderweek 17.07.2018 18:00 U FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 2:1 (1:1)
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 19.01.2019 11:30 V Hallescher FC Hallescher FC 2:4 (1:1)
Kalenderweek 24.01.2019 09:30 V Grasshopper Club Zürich Grasshopper Club Zürich 2:2 (0:2)
Kalenderweek 30.01.2019 13:00 V Etar Veliko Tarnovo Etar Veliko Tarnovo 0:2 (0:0)
Kalenderweek 16.06.2019 15:30 U Lugauer SC Lugauer SC 30:0
Kalenderweek 19.06.2019 18:30 V VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:0 (2:0)
Kalenderweek 22.06.2019 16:00 U VfB Pößneck VfB Pößneck 18:1
Kalenderweek 28.06.2019 18:00 U VFC Plauen VFC Plauen 8:1 (3:1)
Kalenderweek 06.07.2019 17:00 U Arka Gdynia Arka Gdynia 2:2 (0:0)
Kalenderweek 09.07.2019 20:00 U Larne FC Larne FC 0:1
Kalenderweek 12.07.2019 19:00 T Alanyaspor Alanyaspor 4:1 (2:1)
Kalenderweek 05.09.2019 17:30 V 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin 1:3 (0:0)
Kalenderweek 14.11.2019 14:00 U Dynamo Dresden Dynamo Dresden 2:0 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner