17.07.2015 08:34

Fenerbahçe op papier sterkste opponent Ajax

Ajax weet vrijdagmiddag op welke club het in de voorlaatste voorronde van de Champions League stuit. De nummer twee van het afgelopen seizoen geniet een beschermde status tijdens de loting in Nyon.

Fenerbahçe is één van de mogelijke tegenstanders van het elftal van trainer Frank de Boer. De Turkse club versterkte zich afgelopen week met Robin van Persie. Ajax kan tijdens de loting ook aan het Zwitserse Young Boys, Sparta Praag, Panathinaikos of Rapid Wien worden gekoppeld. Wint Ajax het duel dan moet het nog één ronde spelen om zich te kunnen plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. Verliest Ajax in de derde ronde dan moet het ook nog eens een play-off duel spelen voor de Europa League.

Ajax speelt het eerste duel op 28 of 29 juli. De return volgt een week later. De loting voor de derde voorronde van de Champions League begint vrijdag om 12.00 uur.

ANP/Voetbal.com

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner