Van Hooijdonk: "Oranje niet meer in de ArenA"

Als het aan Pierre van Hooijdonk ligt dan speelt het Nederlands elftal nooit meer in de Amsterdam ArenA. Nederland verloor in het stadion van AFC Ajax met 0-1 van IJsland en dat had volgens de oud-international mede te maken met het slechte veld.
"Als ik in de spelersraad van het Nederlands elftal zat, stelde ik voor om nooit meer in de ArenA te spelen", zegt hij in gesprek met het Algemeen Dagblad. "De beste spelers moeten op de beste mat spelen en de mat in de Arena is verschrikkelijk. De bal beweegt alle kanten op en iedereen glijdt uit. Dat draagt niet bij aan de prestaties. Het is ook een never ending story in Amsterdam, anders dan in Rotterdam of Eindhoven."
De KNVB besloot eerder om alle kwalificatieduels in de ArenA te spelen, waardoor Oranje niet meer in actie komt in het stadion van Feyenoord of PSV. Dat heeft ze nog weinig geluk gebracht, getuige de derde plek in de groepsfase.
