CL-kwalificaties 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2e Ronde 25.07.2018 19:00 T HJK Helsinki HJK Helsinki 0:0 (0:0)
2e Ronde 01.08.2018 18:00 U HJK Helsinki HJK Helsinki 2:1 (2:1)
3e Ronde 07.08.2018 19:00 U Qarabağ FK Qarabağ FK 1:0 (1:0)
3e Ronde 14.08.2018 19:00 T Qarabağ FK Qarabağ FK 1:1 (1:0)
Play-Offs 21.08.2018 21:00 T PSV PSV 2:3 (1:1)
Play-Offs 29.08.2018 21:00 U PSV PSV 0:3 (0:2)
Europa League 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Groep L 20.09.2018 18:55 U MOL Vidi FC MOL Vidi FC 2:0 (1:0)
Groep L 04.10.2018 21:00 T PAOK Saloniki PAOK Saloniki 1:4 (0:3)
Groep L 25.10.2018 21:00 U Chelsea FC Chelsea FC 1:3 (0:2)
Groep L 08.11.2018 18:55 T Chelsea FC Chelsea FC 0:1 (0:0)
Groep L 29.11.2018 18:55 T MOL Vidi FC MOL Vidi FC 2:0 (1:0)
Groep L 13.12.2018 18:55 U PAOK Saloniki PAOK Saloniki 3:1 (3:0)
Zestiende finales 14.02.2019 18:55 T Arsenal FC Arsenal FC 1:0 (1:0)
Zestiende finales 21.02.2019 18:55 U Arsenal FC Arsenal FC 0:3 (0:2)
Cempionat 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
15. Ronde 06.07.2018 18:00 T Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2:1 (0:1)
16. Ronde 14.07.2018 17:45 U FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 3:2 (2:2)
17. Ronde 20.07.2018 19:45 T FK Minsk FK Minsk 2:0 (0:0)
19. Ronde 25.08.2018 16:45 T FK Vitebsk FK Vitebsk 1:1 (0:0)
20. Ronde 02.09.2018 16:00 U FK Slutsk FK Slutsk 1:0 (0:0)
21. Ronde 15.09.2018 19:45 T Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 3:1 (2:0)
22. Ronde 26.09.2018 15:30 U Torpedo Minsk Torpedo Minsk 3:0 (1:0)
23. Ronde 30.09.2018 18:45 T Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:1 (0:1)
24. Ronde 07.10.2018 13:30 U FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 1:2 (0:1)
25. Ronde 20.10.2018 16:00 T FK Gorodeya FK Gorodeya 3:2 (1:0)
26. Ronde 28.10.2018 17:00 U FK Gomel FK Gomel 1:0 (0:0)
18. Ronde 31.10.2018 18:45 U Dinamo Brest Dinamo Brest 3:1 (0:1)
27. Ronde 04.11.2018 16:00 T Neman Grodno Neman Grodno 1:0 (0:0)
28. Ronde 21.11.2018 16:00 U Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 0:3 (0:1)
29. Ronde 24.11.2018 12:00 T Luch Minsk Luch Minsk 4:1 (0:1)
30. Ronde 02.12.2018 12:00 U Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2:2 (2:2)
Cempionat 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 30.03.2019 16:00 T Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 2:0 (1:0)
2. Ronde 06.04.2019 13:00 U Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk 4:0 (2:0)
3. Ronde 14.04.2019 14:00 T Dinamo Brest Dinamo Brest 0:1 (0:0)
4. Ronde 20.04.2019 14:00 U FK Slaviya Mozyr FK Slaviya Mozyr 2:1 (0:1)
5. Ronde 26.04.2019 19:45 T FK Minsk FK Minsk 1:0 (1:0)
6. Ronde 06.05.2019 16:00 U FK Gorodeya FK Gorodeya 0:1 (0:0)
7. Ronde 12.05.2019 18:30 T Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1:0 (1:0)
8. Ronde 17.05.2019 17:45 U Neman Grodno Neman Grodno 1:0 (1:0)
9. Ronde 24.05.2019 17:45 T FK Slutsk FK Slutsk 3:0 (0:0)
10. Ronde 01.06.2019 18:00 U FK Gomel FK Gomel 2:0 (1:0)
11. Ronde 16.06.2019 16:00 T Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 3:1 (0:0)
12. Ronde 22.06.2019 16:00 U FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 0:0 (0:0)
13. Ronde 30.06.2019 19:45 T FK Vitebsk FK Vitebsk 3:0 (3:0)
14. Ronde 05.07.2019 17:45 U Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2:1 (1:0)
15. Ronde 13.07.2019 19:45 T Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 4:1 (2:0)
17. Ronde 11.08.2019 17:45 T Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk 4:1 (4:1)
19. Ronde 25.08.2019 19:45 T FK Slaviya Mozyr FK Slaviya Mozyr 4:0 (1:0)
20. Ronde 01.09.2019 18:45 U FK Minsk FK Minsk 2:3 (0:3)
21. Ronde 14.09.2019 19:45 T FK Gorodeya FK Gorodeya 2:1 (0:0)
22. Ronde 22.09.2019 U Torpedo Minsk Torpedo Minsk 3:0 Toeg.
18. Ronde 25.09.2019 19:45 U Dinamo Brest Dinamo Brest 1:1 (0:0)
23. Ronde 28.09.2019 19:45 T Neman Grodno Neman Grodno 1:0 (1:0)
24. Ronde 05.10.2019 14:00 U FK Slutsk FK Slutsk 3:0 (1:0)
25. Ronde 19.10.2019 15:00 T FK Gomel FK Gomel 1:1 (0:1)
26. Ronde 27.10.2019 17:00 U Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 2:2 (1:0)
16. Ronde 30.10.2019 17:30 U Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 1:0 (1:0)
27. Ronde 03.11.2019 17:45 T FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 2:4 (2:1)
28. Ronde 10.11.2019 15:30 U FK Vitebsk FK Vitebsk 2:1 (0:0)
29. Ronde 24.11.2019 12:00 T Dinamo Minsk Dinamo Minsk -:-
30. Ronde 30.11.2019 U Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino -:-
Kubok 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
3e Ronde 11.07.2018 15:00 U Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk 2:1 (1:0, 1:1) n.v.
Achtste finale 17.11.2018 14:00 T FK Gorodeya FK Gorodeya 4:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
Kwartfinale 09.03.2019 12:00 T FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 1:1 (1:1)
Kwartfinale 14.03.2019 14:30 U FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 0:1 (0:1)
Kubok 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
3e Ronde 26.06.2019 17:30 U Sputnik Rechytsa Sputnik Rechytsa 5:2 (4:0)
Achtste finale 03.08.2019 17:00 T Torpedo Minsk Torpedo Minsk 8:1 (4:1)
Kwartfinale U Dinamo Minsk Dinamo Minsk -:-
Kwartfinale T Dinamo Minsk Dinamo Minsk -:-
Superkubok 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Finale 02.03.2019 13:00 V Dinamo Brest Dinamo Brest 1:3 (0:1)
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 03.02.2019 15:30 V Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:2 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner