. .
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2021 > Augustus FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2021 > Augustus
20:15 Frankrijk - Spanje 0:6 (0:4)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2021/2022 > 1. Runde 3. Platz UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2021/2022 > 1. Runde 3. Platz
Peamount United - FC Tbilisi Nike niet gespeeld
11:00 KÍ Klaksvík - FC Flora 0:1 (0:1)
11:00 NSA Sofia - Rīgas FS 2:1 (0:0)
11:00 SFK 2000 Sarajevo - SC Kiryat Gat 4:2 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
12:00 FK Minsk - Celtic LFC 3:2 (1:1, 1:1) n.v.
12:00 FK Okzhetpes - Lokomotiv Moskva 0:4 (0:2)
13:00 Olimpia Cluj - Glentoran Belfast 0:2 (0:0)
14:00 Brøndby IF - 1. FC Slovácko 2:1 (2:1)
15:00 ŽFK Breznica - Hayasa 3:2 (1:1)
15:00 Beşiktaş - Kamenica Sasa 4:0 (0:0)
16:00 Slovan Bratislava - Birkirkara FC 1:0 (0:0, 0:0) n.v.
16:45 Dinamo-BSUPC Minsk - Swansea City 2:0 (2:0)
17:00 KFF Mitrovica - Agarista-ȘS Anenii Noi 3:0 (2:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2021/2022 > 1. Runde Finale UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2021/2022 > 1. Runde Finale
16:00 Vålerenga IF - PAOK Saloniki 2:0 (0:0)
17:00 Gintra Universitetas - Breiðablik 1:8 (0:3)
17:00 WFC Zhytlobud-1 Kharkiv - ŽNK Pomurje 4:1 (2:1)
17:00 SL Benfica - RFCU Luxemburg 7:0 (4:0)
18:00 Levante UD - Rosenborg BK Kvinner 4:3 (1:0, 2:2, 4:3) n.v.
18:00 Arsenal WFC - PSV Eindhoven 3:1 (2:0)
19:00 Servette FCCF - Åland United 1:0 (1:0)
19:00 FC Twente - ŽFK Spartak Subotica 5:3 (0:1, 3:3, 5:3) n.v.
20:00 Girondins Bordeaux - Kristianstads DFF 3:1 (3:1)
21:00 BIIK Kazygurt - Glasgow City FC 0:1 (0:0)
21:00 RSC Anderlecht - ŽNK Osijek 0:1 (0:0)
21:00 SKN St. Pölten - Juventus 1:4 (0:1)
21:15 Apollon Limassol - CSKA Moskva 2:1 (1:1)
AFC > AFC Cup 2021 > Groep D AFC >    AFC Cup 2021 > Groep D
13:00 Bengaluru FC - Bashundhara Kings 0:0 (0:0)
18:00 Maziya S&RC - ATK Mohun Bagan FC 1:3 (1:0)
Algerije > Ligue 1 2020/2021  Algerije >   Ligue 1 2020/2021 >
18:30 NC Magra - MC Alger 2:1 (1:1)
18:30 Olympique Médéa - RC Rélizane 1:1 (0:1)
18:30 NA Hussein Dey - WA Tlemcen 1:0 (1:0)
18:30 AS Aïn M'lila - MC Oran 2:1 (1:0)
18:30 CS Constantine - CAB Bou Arreridj 5:4 (2:1)
22:00 JS Kabylie - USM Bel Abbes 0:0 (0:0)
22:00 USM Alger - CR Bélouizdad 2:4 (0:3)
22:00 US Biskra - ASO Chlef 2:0 (2:0)
22:00 ES Sétif - JSM Skikda 2:0 (1:0)
22:00 JS Saoura - Paradou AC 3:1 (2:1)
Argentinië > Primera División 2021  Argentinië >   Primera División 2021 >
00:00 Banfield - Estudiantes 1:1 (0:1)
00:00 Sarmiento de Junín - Atlético Tucumán 3:0 (0:0)
02:30 Independiente - Defensa y Justicia 0:0 (0:0)
18:00 Central Córdoba SdE - Platense 2:2 (2:0)
18:30 Godoy Cruz - Huracán 1:1 (1:1)
20:45 Vélez Sarsfield - Lanús 5:1 (1:0)
23:00 Arsenal de Sarandí - Racing Club 0:3 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
17:10 Barracas Central - Güemes de SdE 1:0 (0:0)
20:00 Brown de Adrogué - San Telmo 2:2 (2:0)
20:00 Tristan Suárez - All Boys 0:2 (0:1)
20:00 Gimnasia de Jujuy - Ferro Carril Oeste 0:0 (0:0)
20:30 Guillermo Brown - Defensores de Belgrano 1:1 (1:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
21:05 Estudiantes de Caseros - Gimnasia de Mendoza 0:0 (0:0)
23:10 Tigre - Temperley 1:1 (0:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2021 Clausura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2021 Clausura >
17:00 UAI Urquiza - Sacachispas 2:2 (2:1)
20:00 Defensores Unidos de Zárate - Colegiales de Munro 0:4 (0:2)
20:00 Armenio - Argentino de Quilmes 1:1 (0:1)
20:00 Deportivo Merlo - Flandria 0:0 (0:0)
20:00 Atlético San Miguel - Cañuelas 0:2 (0:1)
20:00 Talleres de Remedios de Escalada - Acassuso 1:1 (0:1)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
01:30 Sportivo Las Parejas - Gimnasia de Concepción del Uruguay 0:1 (0:1)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
20:00 Independiente de Chivilcoy - Club Ciudad de Bolivar 0:0 (0:0)
20:00 Círculo Deportivo - Peñarol de Chimbas 1:2
20:00 Ferro Carril Oeste de Gral. Pico - Olimpo de Bahía Blanca 2:1
20:00 Sansinena de Gral. Cerri - Huracán de Las Heras 3:0
20:00 Juventud Unida Universitario - Camioneros 1:0 (1:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
20:00 Juventud Unida de Gualeguaychú - Chaco For Ever 0:0 (0:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
20:30 Cipolletti - Estudiantes de San Luis 3:1 (3:1)
20:30 Villa Mitre de Bahía Blanca - Deportivo Madryn 0:0 (0:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
20:30 Gimnasia y Tiro de Salta - Central Norte 1:0 (1:0)
20:30 Sarmiento de Resistencia - Crucero del Norte 3:1 (3:1)
20:30 Defensores de Pronunciamiento - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 3:2 (3:2)
21:00 Boca Unidos - Racing de Córdoba 2:1 (2:1)
21:00 Belgrano de San Francisco - Unión de Sunchales 0:2 (0:2)
Argentinië > Torneo de Reserva 2021 Segundo Semestre  Argentinië >   Torneo de Reserva 2021 Segundo Semestre >
15:00 Central Córdoba SdE II - Platense II 3:0 (3:0)
Australië > NPL Victoria 2021  Australië >   NPL Victoria 2021 >
Altona Magic SC - Dandenong Thunder niet gespeeld
Australië > NPL Western Australia 2021  Australië >   NPL Western Australia 2021 >
09:00 Bayswater City SC - Armadale SC 3:2 (2:1)
09:00 Cockburn City SC - Gwelup Croatia 1:1 (0:1)
09:00 Floreat Athena - ECU Joondalup 2:0 (0:0)
09:00 Perth SC - Sorrento FC 2:0 (0:0)
09:00 Balcatta FC - Inglewood United 2:2 (2:1)
11:00 Perth Glory Youth - Rockingham City FC 2:0 (1:0)
Australië > NPL South Australia 2021  Australië >   NPL South Australia 2021 >
07:30 South Adelaide Panthers - Croydon Kings 1:2 (1:1)
07:30 Adelaide Comets - Adelaide Blue Eagles 2:1 (1:1)
07:30 Cumberland United - Campbelltown City SC 1:1 (0:0)
07:30 MetroStars FC - Adelaide City FC 0:0 (0:0)
10:30 Adelaide Olympic - Sturt Lions 2:2 (1:1)
Australië > NPL Capital Football 2021  Australië >   NPL Capital Football 2021 >
Belconnen United - Canberra Croatia niet gespeeld
Monaro Panthers - Gungahlin United niet gespeeld
Canberra Olympic - Cooma FC niet gespeeld
Australië > NPL Tasmania 2021  Australië >   NPL Tasmania 2021 >
06:15 Clarence Zebras - South Hobart FC 0:4 (0:3)
06:15 Kingborough Lions United - Riverside Olympic 4:2 (1:1)
07:30 Glenorchy Knights - Olympia FC Warriors 0:0 (0:0)
08:30 Launceston City FC - Devonport City FC 0:3 (0:2)
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2021/2022  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2021/2022 >
16:00 Gabala FK - Keşlə FK 2:1 (2:0)
18:00 Sumgayit FK - Sabah FK 2:0 (1:0)
België > Eerste klasse A 2021/2022  België >   Eerste klasse A 2021/2022 >
16:15 RFC Seraing - Cercle Brugge 2:1 (0:1)
18:30 Oud-Heverlee Leuven - AS Eupen 1:4 (0:2)
20:45 Sint-Truidense VV - KV Kortrijk 0:2 (0:1)
België > Eerste klasse B 2021/2022  België >   Eerste klasse B 2021/2022 >
20:45 Royal Excel Mouscron - Lommel SK 0:1 (0:1)
België > U18 Elite 2021/2022  België >  U18 Elite 2021/2022 >
14:00 Cercle Brugge - KRC Genk 1:3
14:15 KVC Westerlo - SV Zulte Waregem 0:1
15:00 Oud-Heverlee Leuven - KAA Gent 0:6
15:00 RSC Anderlecht - KV Mechelen 2:1
België > U16 Elite 2021/2022  België >  U16 Elite 2021/2022 >
13:30 SV Zulte Waregem - KVC Westerlo 2:1
14:00 Sporting Charleroi - Standard Liège 2:3
14:30 KAA Gent - Oud-Heverlee Leuven 3:1
Bolivia > Liga Profesional 2021  Bolivia >   Liga Profesional 2021 >
21:00 San José - Always Ready 0:4 (0:3)
23:15 Oriente Petrolero - The Strongest 2:0 (0:0)
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2021/2022  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2021/2022 >
19:00 Sloboda Tuzla - FK Sarajevo 1:2 (0:1)
21:00 Zrinjski Mostar - FK Tuzla City 1:1 (0:1)
Brazilië > Série A 2021  Brazilië >   Série A 2021 >
22:00 Atlético Goianiense - Chapecoense 1:1 (0:1)
Brazilië > Série B 2021  Brazilië >   Série B 2021 >
00:00 Avaí - SC - Coritiba - PR 1:2 (1:1)
02:30 Cruzeiro - Confiança - SE 1:0 (0:0)
21:30 Vitória - BA - Guarani - SP 1:0 (1:0)
Brazilië > Série C 2021 Gruppe A  Brazilië >   Série C 2021 Gruppe A >
01:00 Botafogo - PB - Floresta - CE 1:2 (0:1)
Brazilië > Série C 2021 Gruppe B  Brazilië >   Série C 2021 Gruppe B >
16:00 São José - RS - Grêmio Novorizontino - SP 1:1 (0:1)
Brazilië > Série C 2021 Gruppe A  Brazilië >   Série C 2021 Gruppe A >
20:00 Ferroviário - CE - Tombense - MG 0:0 (0:0)
Brazilië > Série C 2021 Gruppe B  Brazilië >   Série C 2021 Gruppe B >
22:00 Mirassol - SP - Figueirense - SC 0:1 (0:0)
Brazilië > Série C 2021 Gruppe A  Brazilië >   Série C 2021 Gruppe A >
22:00 Manaus - AM - Altos - PI 2:0 (0:0)
Brazilië > Série D 2021 > Groep A  Brazilië >   Série D 2021 > Groep A
22:00 São Raimundo - RR - Castanhal - PA 1:2
Brazilië > Série D 2021 > Groep B  Brazilië >   Série D 2021 > Groep B
20:30 Moto Club - MA - Juventude - MA 3:1
20:30 Palmas - TO - Guarany de Sobral - CE 0:2
21:00 Tocantinópolis - TO - 4 de Julho - PI 0:2
23:00 Paragominas - PA - Imperatriz - MA 4:1
Brazilië > Série D 2021 > Groep C  Brazilië >   Série D 2021 > Groep C
20:00 Campinense - PB - Sousa - PB 1:0
Brazilië > Série D 2021 > Groep D  Brazilië >   Série D 2021 > Groep D
21:00 Juazeirense - BA - Bahia de Feira - BA 2:1
21:00 Atlético de Alagoinhas - BA - Retrô - PE 1:1
Brazilië > Série D 2021 > Groep E  Brazilië >   Série D 2021 > Groep E
20:00 Gama - DF - União Rondonópolis - MT 0:3
21:00 Aparecidense - GO - Goianésia - GO 4:1
21:30 Porto Velho EC - RO - Jaraguá - GO 1:0
Brazilië > Série D 2021 > Groep F  Brazilië >   Série D 2021 > Groep F
21:00 Caldense - MG - Boa Esporte - MG 0:1
Brazilië > Série D 2021 > Groep G  Brazilië >   Série D 2021 > Groep G
20:00 Santo André - SP - Portuguesa - SP 2:2
22:00 Inter de Limeira - SP - São Bento - SP 0:2
Brazilië > Série D 2021 > Groep H  Brazilië >   Série D 2021 > Groep H
20:00 S.E.R. Caxias - RS - Cascavel FC - PR 1:1
20:00 Marcílio Dias - SC - Rio Branco - PR 2:0
20:00 Juventus - SC - Joinville - SC 0:1
21:00 Esportivo - RS - Aimoré - RS 2:1
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2021  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2021 >
19:00 Cruzeiro - Grêmio Porto Alegre 3:3
20:00 América - MG - Vasco da Gama 4:1
20:00 Corinthians SP - Atlético Goianiense 4:0
20:00 Fluminense RJ - Fortaleza 3:0
20:00 Internacional - Chapecoense 2:3
Bulgarije > Parva Liga 2021/2022  Bulgarije >   Parva Liga 2021/2022 >
17:45 CSKA 1948 Sofia - Cherno More Varna 2:3 (1:1)
20:00 PFC Ludogorets Razgrad - Lokomotiv Sofia 5:0 (2:0)
Canada > Premier League 2021  Canada >   Premier League 2021 >
03:30 Pacific FC - Cavalry FC 1:2 (0:2)
Canada > Canadian Championship 2021 > Voorronde  Canada >   Canadian Championship 2021 > Voorronde
21:00 York United - Master's FA 5:0 (2:0)
Chili > Primera División 2021  Chili >   Primera División 2021 >
17:30 Santiago Wanderers - La Serena 2:2 (2:1)
20:00 Ñublense - Palestino 2:2 (1:0)
22:30 Colo-Colo - Antofagasta 2:0 (0:0)
Colombia > Primera A 2021 Clausura  Colombia >   Primera A 2021 Clausura >
02:30 América de Cali - Patriotas FC 0:0 (0:0)
21:00 Deportivo Pereira - Santa Fe 1:1 (0:0)
23:00 Atlético Nacional - Deportes Quindío 1:0 (1:0)
Colombia > Primera B 2021 Clausura  Colombia >   Primera B 2021 Clausura >
00:00 Bogotá FC - Orsomarso SC 3:0 (0:0)
22:00 Boca Juniors de Cali - Unión Magdalena 0:2 (0:1)
Costa Rica > Primera División 2021/2022 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2021/2022 Apertura >
22:00 Jicaral - Santos de Guápiles 1:1 (0:0)
Cyprus > First Division 2021/2022  Cyprus >   First Division 2021/2022 >
18:00 Paphos FC - APOEL Nicosia 4:0 (3:0)
Denemarken > Superligaen 2021/2022  Denemarken >   Superligaen 2021/2022 >
18:00 Odense BK - Brøndby IF 2:2 (0:2)
Denemarken > 1. Division 2021/2022  Denemarken >   1. Division 2021/2022 >
13:00 FC Helsingør - Lyngby BK 3:3 (2:0)
13:30 Fremad Amager - HB Køge 2:0 (1:0)
Denemarken > 2. Division 2021/2022  Denemarken >   2. Division 2021/2022 >
13:00 Hellerup IK - Næstved BK 2:2 (0:2)
14:00 Brabrand IF - Aarhus Fremad 2:1 (1:1)
14:00 Hillerød GI - Skive IK 3:1 (1:0)
14:00 Middelfart Boldklub - AB Gladsaxe 1:1 (1:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2021/2022  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2021/2022 >
12:30 SønderjyskE - FC Nordsjælland 1:4 (0:1)
12:30 Vejle BK - Odense BK 0:0 (0:0)
13:00 Silkeborg IF - Randers SK Freja 2:1 (1:0)
13:00 Brøndby IF - AC Horsens 2:1 (1:1)
13:00 Lyngby BK - FC Kopenhagen 0:7 (0:6)
14:00 Esbjerg fB - Aarhus GF 3:0 (1:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2021/2022  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2021/2022 >
12:00 FK Viborg - Hvidovre IF 5:0
12:30 Næstved BK - Hellerup IK 1:2
13:00 Hobro IK - Slagelse B&I 3:0
14:00 B.93 København - Nykøbing FC 4:1
14:15 Næsby BK - AB Gladsaxe 2:0
14:15 Kolding IF - AC Amager Academy 3:0
15:30 HB Køge - FC Helsingør 2:1
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2021/2022  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2021/2022 >
13:00 Brøndby IF - AC Horsens 8:0 (4:0)
14:45 SønderjyskE - FC Nordsjælland 2:4 (1:0)
15:15 Lyngby BK - FC København 2:1 (1:1)
15:30 Silkeborg IF - Randers SK Freja 4:4 (3:3)
16:00 Esbjerg fB - Aarhus GF 1:2 (0:0)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2021/2022  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2021/2022 >
12:00 B.93 København - Nykøbing FC 3:2
12:45 HB Køge - FC Helsingør 8:1
14:15 Kolding IF - AC Amager Academy 5:0
14:15 Næsby BK - AB Gladsaxe 2:1
14:15 FK Viborg - Hvidovre IF 4:2
14:45 Næstved BK - Hellerup IK 0:2
15:15 Hobro IK - Slagelse B&I 3:0
Duitsland > Bundesliga 2021/2022  Duitsland >   Bundesliga 2021/2022 >
15:30 Eintracht Frankfurt - FC Augsburg 0:0 (0:0)
15:30 SC Freiburg - Borussia Dortmund 2:1 (1:0)
15:30 Hertha BSC - VfL Wolfsburg 1:2 (0:0)
15:30 VfL Bochum - 1. FSV Mainz 05 2:0 (1:0)
15:30 SpVgg Greuther Fürth - Arminia Bielefeld 1:1 (0:1)
18:30 Bayer Leverkusen - Bor. Mönchengladbach 4:0 (2:0)
Duitsland > 2. Bundesliga 2021/2022  Duitsland >   2. Bundesliga 2021/2022 >
13:30 Karlsruher SC - Werder Bremen 0:0 (0:0)
13:30 SC Paderborn 07 - FC St. Pauli 3:1 (1:1)
13:30 Jahn Regensburg - FC Schalke 04 4:1 (1:0)
20:30 Hansa Rostock - Dynamo Dresden 1:3 (1:1)
Duitsland > 3. Liga 2021/2022  Duitsland >   3. Liga 2021/2022 >
14:00 Borussia Dortmund II - 1. FC Saarbrücken 0:0 (0:0)
14:00 Eintracht Braunschweig - FSV Zwickau 2:0 (1:0)
14:00 1. FC Magdeburg - MSV Duisburg 2:1 (2:0)
14:00 1. FC Kaiserslautern - TSV 1860 München 3:0 (2:0)
14:00 Viktoria Köln - Waldhof Mannheim 2:3 (0:3)
14:00 SV Meppen - SC Verl 2:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Nord 2021/2022 Süd  Duitsland >   Regionalliga Nord 2021/2022 Süd >
14:00 Werder Bremen II - Schwarz-Weiß Rehden 3:0 (2:0)
Duitsland > Regionalliga Nord 2021/2022 Nord  Duitsland >   Regionalliga Nord 2021/2022 Nord >
14:00 VfB Lübeck - Altona 93 7:0 (3:0)
14:00 Heider SV - 1. FC Phönix Lübeck 2:3 (0:2)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2021/2022  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2021/2022 >
13:00 1. FC Lok Leipzig - Berliner AK 07 1:2 (0:1)
13:00 Chemnitzer FC - VSG Altglienicke 0:2 (0:1)
13:00 Energie Cottbus - Union Fürstenwalde 6:1 (3:1)
13:00 SV Tasmania Berlin - Optik Rathenow 3:3 (2:1)
13:30 ZFC Meuselwitz - FC Carl Zeiss Jena 1:3 (1:1)
Duitsland > Regionalliga West 2021/2022  Duitsland >   Regionalliga West 2021/2022 >
14:00 Rot Weiss Ahlen - Wuppertaler SV 0:0 (0:0)
14:00 SV Rödinghausen - Fortuna Köln 1:4 (0:3)
14:00 FC Wegberg-Beeck - Fortuna Düsseldorf II 1:2 (0:0)
14:00 Sportfreunde Lotte - VfB Homberg 2:0 (1:0)
14:00 Alemannia Aachen - FC Schalke 04 II 1:1 (0:0)
14:00 SC Wiedenbrück - Rot-Weiß Oberhausen 1:0 (1:0)
14:00 KFC Uerdingen 05 - Bonner SC 1:3 (0:2)
16:00 Bor. Mönchengladbach II - Preußen Münster 1:2 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2021/2022  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2021/2022 >
14:00 FC Gießen - 1. FSV Mainz 05 II 0:1 (0:0)
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - Hessen Kassel 4:1 (3:0)
14:00 SV 07 Elversberg - Kickers Offenbach 1:2 (0:0)
14:00 TSG Balingen - FK Pirmasens 1:2 (0:2)
14:00 VfB Stuttgart II - 1899 Hoffenheim II 1:3 (1:2)
14:00 VfR Aalen - TSV Schott Mainz 3:1 (2:0)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2021/2022  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2021/2022 >
14:00 1. FC Nürnberg II - TSV 1896 Rain am Lech 0:1 (0:1)
14:00 FC Augsburg II - TSV Buchbach 0:0 (0:0)
17:00 Wacker Burghausen - SpVgg Greuther Fürth II 1:4 (0:1)
17:00 FC Pipinsried - SV Schalding-Heining 3:0 (2:0)
17:00 VfB Eichstätt - SpVgg Bayreuth 1:3 (0:2)
Duitsland > Bayernliga Nord 2021/2022  Duitsland >   Bayernliga Nord 2021/2022 >
14:00 SV Seligenporten - TSV Großbardorf 4:2 (3:2)
14:00 Eintracht Bamberg - SpVgg Ansbach 2:1 (0:0)
14:30 ASV Neumarkt - DJK Gebenbach 2:0 (1:0)
15:00 DJK Vilzing - DJK Ammerthal 0:4 (0:0)
15:00 TSV Vatanspor - 1. SC Feucht 0:5 (0:4)
16:00 SpVgg Bayern Hof - TSV Abtswind 0:3 (0:2)
16:00 1. FC Sand - Würzburger FV 4:0 (1:0)
16:00 TSV Karlburg - ATSV Erlangen 1:1 (0:1)
Duitsland > Bayernliga Süd 2021/2022  Duitsland >   Bayernliga Süd 2021/2022 >
13:00 VfB Hallbergmoos - SV Pullach 1:4 (0:1)
14:00 TSV 1865 Dachau - FC Gundelfingen 1:1 (1:1)
14:00 TSV Wasserburg - TSV 1860 München II 0:2 (0:0)
15:00 FC Deisenhofen - Jahn Regensburg II 2:0 (0:0)
15:00 SV Donaustauf - VfR Garching 2:0 (0:0)
15:00 Türkspor Augsburg - TSV Landsberg 0:3 (0:3)
16:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Kottern-St. Mang 3:1 (2:0)
17:00 TSV Schwabmünchen - SV Kirchanschöring 0:1 (0:1)
18:00 FC Ingolstadt 04 II - TSV Schwaben Augsburg 3:1 (2:0)
Duitsland > Bremenliga 2021/2022  Duitsland >   Bremenliga 2021/2022 >
13:00 Bremer SV - Blumenthaler SV 3:1 (0:1)
13:00 BTS Neustadt - LTS Bremerhaven 1:3 (1:1)
14:00 SG Aumund-Vegesack - Vatan Spor Bremen 0:2 (0:2)
Duitsland > Hessenliga 2021/2022 Nordost  Duitsland >   Hessenliga 2021/2022 Nordost >
14:30 KSV Baunatal - SV 1910 Neuhof 2:2 (1:1)
15:00 SV Buchonia Flieden - 1. FC 06 Erlensee 1:1 (0:0)
15:00 Hünfelder SV - SV Steinbach 3:0 (0:0)
15:00 FC Hanau 93 - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 0:2 (0:1)
Duitsland > Hessenliga 2021/2022 Südwest  Duitsland >   Hessenliga 2021/2022 Südwest >
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - TuS Dietkirchen 3:2 (2:1)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2021/2022 Weser-Ems/Lüneburg  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2021/2022 Weser-Ems/Lüneburg >
15:00 Kickers Emden - FC Hagen/Uthlede 3:0 (0:0)
15:30 TB Uphusen - Heeslinger SC 0:3 (0:2)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2021/2022 Hannover/Braunschweig  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2021/2022 Hannover/Braunschweig >
17:00 HSC/BW Tündern - Germania Egestorf/Langreder 1:1 (1:1)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2021/2022  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2021/2022 >
14:00 TSV Ilshofen - 1. CfR Pforzheim 1:0 (1:0)
14:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - Freiburger FC 1:2 (1:1)
15:30 1. FC Bruchsal - Neckarsulmer Sport-Union 3:1 (1:1)
15:30 FC Nöttingen - FV Ravensburg 0:5 (0:2)
15:30 FSV 08 Bissingen - 1. FC Rielasingen-Arlen 2:1 (0:1)
15:30 FV Lörrach-Brombach - FC 08 Villingen 1:1 (0:0)
15:30 SV Oberachern - TSG Backnang 1:3 (0:1)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2021/2022 Staffel 1  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2021/2022 Staffel 1 >
14:00 Meiendorfer SV - HSV Barmbek-Uhlenhorst 1:4 (1:2)
15:00 SV Curslack-Neuengamme - TuS Dassendorf 0:2 (0:0)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2021/2022 Staffel 2  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2021/2022 Staffel 2 >
18:00 FC Süderelbe - Union Tornesch 3:2 (0:0)
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2021/2022  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2021/2022 >
16:00 Sportfreunde Baumberg - 1. FC Bocholt 0:3 (0:2)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2021/2022  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2021/2022 >
14:00 Bischofswerdaer FV - VFC Plauen 2:2 (1:1)
14:00 Blau-Weiß Zorbau - Rot-Weiß Erfurt 0:4 (0:1)
14:00 FC Oberlausitz - SV 09 Arnstadt 7:1 (3:1)
14:00 VfL Halle 96 - Einheit Wernigerode 0:2 (0:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord >
14:00 TuS Koblenz - SG Mülheim-Kärlich 2:0 (1:0)
14:30 FSV Salmrohr - TSV Emmelshausen 1:2 (0:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd >
15:30 FC Speyer 09 - Wormatia Worms 0:4 (0:1)
15:30 TSG Pfeddersheim - TuS Mechtersheim 2:0 (0:0)
15:30 FSV Jägersburg - SV Röchling Völklingen 1:2 (1:2)
15:30 FV 07 Diefflen - SV 07 Elversberg II 1:3 (1:0)
15:30 FC Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen 2:2 (0:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord >
15:30 FC Karbach - SV Alemannia Waldalgesheim 1:2 (1:2)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd >
16:00 FV Dudenhofen - FV Eppelborn 5:1 (2:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord >
16:00 Sportfreunde Eisbachtal - Hassia Bingen 1:1 (0:1)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Nord  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Nord >
13:00 Weiche Flensburg 08 II - TSB Flensburg 3:3 (1:2)
13:30 TSV Bordesholm - Inter Türkspor Kiel 0:0
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Süd  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Süd >
14:00 PSV Union Neumünster - SV Todesfelde 2:3
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Nord  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Nord >
15:00 TSV Kronshagen - TSV Altenholz 0:0
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Süd  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Süd >
15:00 FC Dornbreite Lübeck - SV Eutin 08 3:2
Duitsland > Vrouwen DFB-Pokal 2021/2022 > 1e Ronde  Duitsland >  Vrouwen DFB-Pokal 2021/2022 > 1e Ronde
14:00 Holstein Kiel - Hamburger SV 0:7 (0:3)
14:00 Rostocker FC - HSV Langenfeld 1:0 (0:0)
14:00 SV Berghofen - FSV Gütersloh 2009 0:2 (0:2)
14:00 1. FC Saarbrücken - 1. FC Nürnberg 3:5 (0:1, 2:2, 2:2) d.p.
15:00 TSG Lütter - 1. FC Köln 0:7 (0:3)
15:00 SV Ober-Olm - Hegauer FV 1:4 (0:1)
16:00 SpVgg Herne-Horsthausen - SV Henstedt-Ulzburg 0:13 (0:4)
16:00 Sportfreunde Siegen - TuS Immendorf 17:0 (7:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2021/2022  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2021/2022 >
11:00 Eimsbütteler TV - Energie Cottbus 1:2 (0:1)
11:00 Chemnitzer FC - Hamburger SV 1:1 (0:1)
11:00 RB Leipzig - FC St. Pauli 2:2 (1:1)
11:00 Holstein Kiel - FC Carl Zeiss Jena 2:1 (0:1)
12:00 VfL Wolfsburg - 1. FC Magdeburg 2:1 (1:0)
13:00 Hallescher FC - 1. FC Union Berlin 1:3 (1:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2021/2022  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2021/2022 >
11:00 SC Freiburg - FC Augsburg 2:3 (0:2)
11:30 1. FC Heidenheim 1846 - VfB Stuttgart 0:4 (0:1)
12:00 Kickers Offenbach - 1. FC Saarbrücken 3:1 (3:0)
12:30 SpVgg Unterhaching - 1. FC Nürnberg 1:2 (0:1)
13:00 Stuttgarter Kickers - 1899 Hoffenheim 3:5 (2:2)
13:00 SSV Ulm 1846 - Bayern München 1:0 (1:0)
15:00 SV Darmstadt 98 - Eintracht Frankfurt 2:1 (1:1)
Duitsland > A-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 2  Duitsland >  A-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 2
13:00 SC Paderborn 07 - Rot-Weiß Oberhausen 5:0
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2021/2022  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2021/2022 >
11:30 Erzgebirge Aue - FC Carl Zeiss Jena 1:0 (0:0)
13:00 Hertha BSC - Hamburger SV 3:0 (0:0)
13:00 Energie Cottbus - Hertha Zehlendorf 2:1 (0:1)
13:00 Dynamo Dresden - 1. FC Union Berlin 1:0 (1:0)
14:00 RB Leipzig - Chemnitzer FC 1:2 (0:2)
14:00 FC Viktoria 1889 Berlin - Hallescher FC 3:1 (0:1)
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2021/2022  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2021/2022 >
11:00 FC Augsburg - FSV Frankfurt 0:2 (0:1)
12:00 Eintracht Frankfurt - SV Wehen Wiesbaden 3:0 (1:0)
12:30 SpVgg Greuther Fürth - SpVgg Unterhaching 1:2 (1:2)
15:00 SC Freiburg - SV 07 Elversberg 4:0 (2:0)
15:30 1. FC Heidenheim 1846 - TSV 1860 München 2:2 (2:0)
Duitsland > B-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 1  Duitsland >  B-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 1
11:00 1. FC Köln - Borussia Dortmund 0:2 (0:1)
13:00 SV Lippstadt 08 - Rot-Weiss Essen 1:3 (0:0)
Duitsland > B-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 2  Duitsland >  B-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 2
13:00 Alemannia Aachen - Preußen Münster 1:8 (0:4)
Duitsland > B-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 3  Duitsland >  B-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 3
11:00 FC Schalke 04 - Bor. Mönchengladbach 3:0 (1:0)
Duitsland > B-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 4  Duitsland >  B-jun NRW-Ligapokal 2021 > Groep 4
11:00 FC Hennef 05 - SG Unterrath 12/24 3:3 (1:2)
Ecuador > Serie A 2021 Segunda Etapa  Ecuador >   Serie A 2021 Segunda Etapa >
02:00 Macará - Mushuc Runa 1:1 (1:1)
22:00 Olmedo - Técnico Universitario 0:0 (0:0)
Ecuador > Vrouwen Superliga 2021 Playoffs > Halve Finale  Ecuador >  Vrouwen Superliga 2021 Playoffs > Halve Finale
22:00 LDU Quito - Ñañas 0:2
Egypte > Premiership 2020/2021  Egypte >   Premiership 2020/2021 >
19:00 National Bank SC - Ghazl Al Mehalla 1:1 (1:0)
19:00 El Entag El Harby - Ittihad El Iskandary 1:1 (1:0)
21:00 Smouha Sporting Club - El Gouna 3:1 (2:1)
21:00 Al Mokawloon - Misr lel-Maqasah SC 3:2 (1:0)
Engeland > Premier League 2021/2022  Engeland >   Premier League 2021/2022 >
13:30 Liverpool FC - Burnley FC 2:0 (1:0)
16:00 Aston Villa - Newcastle United 2:0 (1:0)
16:00 Crystal Palace - Brentford FC 0:0 (0:0)
16:00 Leeds United - Everton FC 2:2 (1:1)
16:00 Manchester City - Norwich City 5:0 (2:0)
18:30 Brighton & Hove Albion - Watford FC 2:0 (2:0)
Engeland > Championship 2021/2022  Engeland >   Championship 2021/2022 >
13:30 Queens Park Rangers - Barnsley FC 2:2 (0:2)
16:00 AFC Bournemouth - Blackpool FC 2:2 (2:0)
16:00 Blackburn Rovers - West Bromwich Albion 1:2 (0:2)
16:00 Cardiff City - Millwall FC 3:1 (0:0)
16:00 Coventry City - Reading FC 2:1 (0:1)
16:00 Derby County - Middlesbrough FC 0:0 (0:0)
16:00 Fulham FC - Hull City 2:0 (2:0)
16:00 Luton Town - Birmingham City 0:5 (0:2)
16:00 Preston North End - Peterborough United 1:0 (1:0)
16:00 Sheffield United - Huddersfield Town 1:2 (0:0)
16:00 Stoke City - Nottingham Forest 1:0 (0:0)
Engeland > League One 2021/2022  Engeland >   League One 2021/2022 >
14:00 Rotherham United - Sheffield Wednesday 0:2 (0:0)
16:00 Sunderland AFC - AFC Wimbledon 1:0 (0:0)
16:00 Bolton Wanderers - Oxford United 2:1 (1:1)
16:00 Cambridge United - Burton Albion 3:0 (0:0)
16:00 Charlton Athletic - Wigan Athletic 0:2 (0:0)
16:00 Crewe Alexandra - Accrington Stanley 0:1 (0:1)
16:00 Doncaster Rovers - Portsmouth FC 0:0 (0:0)
16:00 Gillingham FC - Morecambe FC 2:1 (1:1)
16:00 Fleetwood Town - Cheltenham Town 3:2 (1:1)
16:00 Ipswich Town - Milton Keynes Dons 2:2 (1:0)
16:00 Shrewsbury Town - Plymouth Argyle 0:3 (0:1)
16:00 Wycombe Wanderers - Lincoln City 1:0 (1:0)
Engeland > League Two 2021/2022  Engeland >   League Two 2021/2022 >
16:00 Carlisle United - Leyton Orient 1:1 (1:0)
16:00 Exeter City - Bristol Rovers 4:1 (4:0)
16:00 Stevenage FC - Port Vale FC 1:1 (1:1)
16:00 Forest Green Rovers - Crawley Town 6:3 (2:2)
16:00 Harrogate Town - Barrow AFC 2:1 (0:1)
16:00 Hartlepool United - Walsall FC 2:0 (1:0)
16:00 Mansfield Town - Bradford City 2:3 (1:1)
16:00 Northampton Town - Rochdale AFC 1:3 (1:1)
16:00 Oldham Athletic - Colchester United 1:2 (0:2)
16:00 Salford City - Swindon Town 0:1 (0:0)
16:00 Scunthorpe United - Sutton United 1:1 (0:0)
16:00 Tranmere Rovers - Newport County 0:1 (0:0)
Engeland > National League 2021/2022  Engeland >   National League 2021/2022 >
16:00 Aldershot Town - Chesterfield FC 0:2 (0:0)
16:00 Barnet FC - Notts County 0:5 (0:0)
16:00 Weymouth FC - Boreham Wood 0:2 (0:2)
16:00 Halifax Town - Maidenhead United 1:2 (1:0)
16:00 King's Lynn - Southend United 0:1 (0:1)
16:00 Stockport County - Dagenham & Redbridge 1:3 (1:1)
16:00 Torquay United - Altrincham FC 1:3 (0:2)
16:00 Wealdstone FC - Woking FC 1:2 (0:2)
Engeland > National League North 2021/2022  Engeland >   National League North 2021/2022 >
16:00 AFC Fylde - Boston United 1:0
16:00 AFC Telford United - Chorley FC 3:0
16:00 Bradford Park Avenue - Hereford FC 1:1
16:00 Curzon Ashton - Guiseley AFC 1:1
16:00 Farsley Celtic - Chester FC 2:2
16:00 Gateshead FC - Kettering Town 3:1
16:00 Gloucester City - York City 4:0
16:00 Kidderminster Harriers - Blyth Spartans 3:0
16:00 Spennymoor Town - Southport FC 3:2
Engeland > National League South 2021/2022  Engeland >   National League South 2021/2022 >
16:00 Billericay Town - Eastbourne Borough 2:5
16:00 Chelmsford City - Maidstone United 1:2
16:00 Dartford FC - Slough Town 3:0
16:00 Dorking Wanderers - St. Albans City 3:2
16:00 Hampton & Richmond Borough - Havant & Waterlooville 1:2
16:00 Hemel Hempstead Town - Braintree Town 0:3
16:00 Oxford City - Concord Rangers 3:3
16:00 Tonbridge Angels - Bath City FC 0:1
16:00 Welling United FC - Hungerford Town 1:4
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 North  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 North >
12:00 Everton FC - Manchester City 1:1 (1:1)
12:00 Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 2:2 (2:2)
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 South  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 South >
12:00 Aston Villa - Norwich City 10:0 (10:0)
12:00 Brighton & Hove Albion - Leicester City 0:1 (0:1)
12:00 Crystal Palace - West Ham United 2:1 (2:1)
12:00 Reading FC - Fulham FC 0:1 (0:1)
12:00 Tottenham Hotspur - Chelsea FC 2:7 (2:7)
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 North  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 North >
12:30 Manchester United - Liverpool FC 0:5 (0:5)
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 South  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 South >
12:30 Southampton FC - Birmingham City 7:2 (7:2)
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 North  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 North >
13:00 Burnley FC - Middlesbrough FC 2:2 (2:2)
13:00 Nottingham Forest - Leeds United 1:0 (1:0)
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 South  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 South >
13:00 West Bromwich Albion - Arsenal FC 1:3 (1:3)
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 North  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 North >
13:30 Derby County - Blackburn Rovers 1:6 (1:6)
14:00 Stoke City - Sunderland AFC 3:0 (3:0)
Engeland > U18 Professional Development League 2021/2022  Engeland >  U18 Professional Development League 2021/2022 >
12:00 Bristol City - Hull City 2:0
12:00 Charlton Athletic - Sheffield United 3:3
12:00 Colchester United - Sheffield Wednesday 4:0
12:00 Ipswich Town - Wigan Athletic 3:2
13:00 Watford FC - Crewe Alexandra 1:2
14:00 Queens Park Rangers - Barnsley FC 6:3
14:00 Cardiff City - Peterborough United 2:0
14:00 Swansea City - Coventry City 1:1
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Southwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Southwest Division >
11:30 Forest Green Rovers - Swindon Town 1:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Southeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Southeast Division >
12:00 Luton Town - Cambridge United 2:2
Estland > Meistriliiga 2021  Estland >   Meistriliiga 2021 >
15:00 JK Nõmme Kalju - JK Narva Trans 1:1 (0:0)
Faroer Eilanden > Effodeildin 2021  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2021 >
16:45 B36 Tórshavn - B68 Toftir 2:1 (1:0)
Finland > Veikkausliiga 2021  Finland >   Veikkausliiga 2021 >
14:00 Inter Turku - Ilves Tampere 2:0 (0:0)
Finland > Ykkönen 2021  Finland >   Ykkönen 2021 >
16:00 KPV Kokkola - PK-35 Vantaa 3:0 (1:0)
17:00 Klubi 04 - Ekenäs IF 5:3 (2:2)
Frankrijk > Ligue 1 2021/2022  Frankrijk >   Ligue 1 2021/2022 >
17:00 AS Monaco - RC Lens 0:2 (0:0)
21:00 AS Saint-Étienne - Lille OSC 1:1 (0:1)
Frankrijk > Ligue 2 2021/2022  Frankrijk >   Ligue 2 2021/2022 >
15:00 Dijon FCO - Toulouse FC 2:4 (1:1)
19:00 Le Havre AC - Chamois Niortais 2:1 (1:0)
19:00 Pau FC - SC Bastia 2:0 (1:0)
19:00 Valenciennes FC - Rodez AF 1:4 (1:1)
19:00 Grenoble Foot 38 - US Quevilly-Rouen 2:0 (1:0)
19:00 Amiens SC - FC Sochaux 0:0 (0:0)
19:00 SM Caen - AS Nancy 1:0 (1:0)
19:00 USL Dunkerque - Nîmes Olympique 0:2 (0:0)
Frankrijk > National 2 Groupe A 2021/2022  Frankrijk >   National 2 Groupe A 2021/2022 >
18:00 AS Poissy - AS Vitré 3:0 (2:0)
18:00 Blois Foot 41 - Stade Plabennec 1:0 (0:0)
18:00 C'Chartres Football - FC Rouen 1:2 (0:0)
18:00 EA Guingamp (CFA) - FC Versailles 0:3 (0:2)
18:00 St-Pryvé St-Hilaire - SM Caen (CFA) 2:0 (1:0)
18:00 Châteaubriant Voltigeurs - SO Romorantin 3:1 (0:1)
18:00 FC Lorient (CFA) - US Saint-Malo 2:0 (1:0)
18:30 Vannes OC - US Granvillaise 0:0 (0:0)
Frankrijk > National 2 Groupe B 2021/2022  Frankrijk >   National 2 Groupe B 2021/2022 >
17:00 Paris 13 Atletico - SAS Épinal 2:1 (2:0)
18:00 AJ Auxerre (CFA) - Sainte-Geneviève-des-Bois 1:0 (1:0)
18:00 AF Bobigny - Entente SSG 0:2 (0:1)
18:00 FCSR Haguenau - ASM Belfort 2:0 (1:0)
18:00 RC Lens (CFA) - FC Metz (CFA) 0:2 (0:1)
18:00 Olympique Saint-Quentin - SC Schiltigheim 1:1 (0:1)
18:00 Stade Reims (CFA) - AS Beauvais 2:0 (0:0)
18:00 FC Fleury 91 - US Lusitanos 2:0 (0:0)
Frankrijk > National 2 Groupe C 2021/2022  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2021/2022 >
17:00 Louhans-Cuiseaux - AS Monaco (CFA) 1:1 (0:0)
18:00 Aubagne FC - SC Toulon 1:1 (1:1)
18:00 Hyères FC - Sporting Club Lyon 0:0 (0:0)
18:00 RC Grasse - FC Martigues 0:0 (0:0)
18:00 Olympique Marseille (CFA) - Fréjus-St. Raphaël FC 2:0 (1:0)
18:00 Olympique Lyon (CFA) - GFA Rumilly Vallières 0:2 (0:1)
18:00 Marignane Gignac - AS Saint-Priest 0:1 (0:0)
18:00 Jura Sud - GOAL FC 2:1 (1:0)
Frankrijk > National 2 Groupe D 2021/2022  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2021/2022 >
17:00 Andrézieux - Montpellier HSC (CFA) 1:0 (0:0)
18:00 Angoulême CFC - Bourges 18 1:0 (0:0)
18:00 Canet Roussillon - Le Puy Foot 43 1:0 (1:0)
18:00 Trélissac FC - Stade Montois 3:1 (3:0)
18:00 US Colomiers - Vendée Les Herbiers 2:2 (2:0)
18:30 Moulins Yzeure Foot - AS Béziers 0:0 (0:0)
20:00 FC Chamalières - Bergerac Foot 0:1 (0:1)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2021/2022  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2021/2022 >
15:00 RC Strasbourg - FC Bourg-Péronnas 0:2
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2021/2022  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2021/2022 >
11:00 Stade Brest - SA Mérignac 3:1
11:00 Stade Laval - Girondins Bordeaux 0:4
15:00 Stade Rennes - USSA Vertou 2:1
15:00 US Concarneau - FC Nantes 0:2
Guatemala > Liga Nacional 2021/2022 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2021/2022 Apertura >
19:00 Achuapa - Antigua GFC 0:1 (0:0)
20:00 Iztapa - Deportivo Malacateco 4:2 (0:1)
Hongarije > NB I 2021/2022  Hongarije >   NB I 2021/2022 >
16:00 Debreceni VSC - Zalaegerszegi TE 1:2 (0:1)
18:15 Fehérvár FC - Kisvárda FC 2:1 (1:0)
20:30 Budapest Honvéd - Paksi SE 3:1 (1:1)
Ierland > Premier Division 2021  Ierland >   Premier Division 2021 >
20:45 Sligo Rovers - Derry City 1:2 (1:1)
Ierland > First Division 2021  Ierland >   First Division 2021 >
20:00 Cobh Ramblers - UC Dublin 0:2 (0:0)
IJsland > Úrvalsdeild 2021  IJsland >   Úrvalsdeild 2021 >
16:00 Keflavík ÍF - FH Hafnarfjörður 0:5 (0:1)
18:15 Breiðablik - KA Akureyri 2:0 (1:0)
Israël > Toto Cup Al 2021/2022 > Spiel um Platz 11  Israël >   Toto Cup Al 2021/2022 > Spiel um Platz 11
18:00 Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Petach-Tikva 0:3
Israël > Toto Cup Al 2021/2022 > Spiel um Platz 9  Israël >   Toto Cup Al 2021/2022 > Spiel um Platz 9
19:30 Hapoel Hadera - Maccabi Netanya 0:2
Israël > Toto Cup Al 2021/2022 > Spiel um Platz 7  Israël >   Toto Cup Al 2021/2022 > Spiel um Platz 7
19:00 FC Ashdod - Bnei Sachnin FC 4:5 d.p.
Italië > Serie A 2021/2022  Italië >   Serie A 2021/2022 >
18:30 Hellas Verona - Sassuolo Calcio 2:3 (0:1)
18:30 Inter - Genoa CFC 4:0 (2:0)
20:45 Empoli FC - Lazio Roma 1:3 (1:3)
20:45 Torino FC - Atalanta 1:2 (0:1)
Italië > Serie B 2021/2022  Italië >   Serie B 2021/2022 >
18:00 Pordenone Calcio - AC Perugia Calcio 0:1 (0:1)
20:30 AS Cittadella - Vicenza Virtus 1:0 (0:0)
Italië > Coppa Italia Serie C 2021/2022 > 1e Ronde  Italië >   Coppa Italia Serie C 2021/2022 > 1e Ronde
16:00 Pro Vercelli - US Pergolettese 3:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
17:00 Virtus Verona - Giana Erminio 4:5 (1:0, 1:1, 2:2) d.p.
17:30 FC Legnago Salus - Lucchese 3:0 Toeg.
17:30 Palermo FC - AZ Picerno 4:1 (2:1)
17:30 Teramo Calcio - Monterosi FC 2:0 (2:0)
17:30 Vibonese Calcio - Calcio Catania 0:1 (0:0, 0:0) n.v.
18:00 FeralpiSalò - Aurora Pro Patria 3:0 Toeg.
18:00 AC Renate - Seregno 1:3 (1:2)
18:00 ACN Siena 1904 - Fermana FC 3:1 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
18:00 Ancona 1905 - Aquila Montevarchi 3:2 (1:1, 1:1, 1:1) d.p.
18:00 US Pontedera - Mantova 1911 SSD 1:3 (1:1)
18:00 Vis Pesaro - Modena FC 0:1 (0:0)
18:30 US Triestina - Trento Calcio 1921 0:1 (0:0)
21:00 Foggia Calcio - Paganese Calcio 2:0 (1:0)
21:00 SS Juve Stabia - ACR Messina 2:3 (2:2)
21:00 Monopoli - Potenza 4:2 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
21:00 SSC Bari - Fidelis Andria 0:1 (0:1)
21:00 US Grosseto FC - Campobasso 2:1 (2:0)
21:00 Virtus Entella - US Fiorenzuola 1:0 (0:0)
21:00 Viterbese - AS Gubbio 2:1 (1:0)
Japan > J1 League 2021  Japan >   J1 League 2021 >
11:00 Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai 5:0 (1:0)
11:00 Vissel Kobe - Kashima Antlers 1:0 (0:0)
12:00 Gamba Osaka - FC Tokyo 0:0 (0:0)
12:00 Kashiwa Reysol - Sagan Tosu 1:3 (1:2)
12:00 Oita Trinita - Hokkaido Consadole Sapporo 1:1 (1:0)
12:00 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 1:1 (1:0)
12:00 Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse 1:1 (1:1)
12:00 Tokushima Vortis - Urawa Red Diamonds 0:1 (0:0)
12:00 Cerezo Osaka - Yokohama FC 3:1 (2:1)
Japan > J2 League 2021  Japan >   J2 League 2021 >
11:00 Tochigi SC - Tokyo Verdy 2:2 (1:2)
11:00 Ventforet Kofu - JEF United Chiba 1:1 (1:0)
12:00 Fagiano Okayama - Omiya Ardija 1:0 (1:0)
12:00 Zweigen Kanazawa - Júbilo Iwata 1:2 (0:0)
Japan > Japan Football League 2021  Japan >   Japan Football League 2021 >
07:00 Honda Lock - Suzuka Point Getters 0:1 (0:0)
08:00 Sony Sendai - Honda FC 1:1 (1:0)
11:00 FC Kariya - FC Osaka 0:0 (0:0)
12:00 Kochi United - Verspah Oita 1:2 (0:1)
Kazachstan > Kubok 2021 > Kwartfinale  Kazachstan >   Kubok 2021 > Kwartfinale
13:00 FK Kyzylzhar - Tobyl Kostanay 0:1
15:00 FK Astana - Kaspiy Aktau 3:3
Kosovo > Superliga 2021/2022  Kosovo >   Superliga 2021/2022 >
17:00 Drita Gjilan - KF Feronikeli 2:1
17:00 KF Llapi - KF Ulpiana 1:1
17:00 FK Drenica - KF Gjilani 1:1
Kroatië > 1. HNL 2021/2022  Kroatië >   1. HNL 2021/2022 >
18:55 HNK Gorica - Slaven Belupo 1:0 (0:0)
21:00 Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb 1:0 (0:0)
Kroatië > 2. HNL 2021/2022  Kroatië >   2. HNL 2021/2022 >
17:30 NK Sesvete - NK Dugopolje 1:0 (1:0)
17:30 NK Jarun - NK Dubrava 3:3 (2:1)
17:30 NK Opatija - NK Inter Zaprešić 3:0 (2:0)
17:30 NK Rudeš - HNK Orijent Rijeka 2:2 (1:1)
17:30 NK Solin - NK BSK Bijelo Brdo 3:0 (1:0)
19:00 HNK Cibalia - NK Varaždin ŠN 1:1 (1:0)
Kroatië > Nogometni Kup 2021/2022 > 1e Ronde  Kroatië >   Nogometni Kup 2021/2022 > 1e Ronde
16:30 Nehaj Senj - NK Borac 2:0 (0:0)
17:00 NK Zagora Unešić - NK Karlovac 1:2 (0:1)
Letland > Latvijas kauss 2021 > Kwartfinale  Letland >   Latvijas kauss 2021 > Kwartfinale
16:00 Rīgas Futbola skola - FK Auda 4:0
Litouwen > A Lyga 2021  Litouwen >   A Lyga 2021 >
14:00 FC Džiugas - FK Panevėžys 2:2 (1:0)
16:00 FK Banga Gargždai - FK Riteriai 1:1 (0:0)
Luxemburg > Nationaldivision 2021/2022  Luxemburg >   Nationaldivision 2021/2022 >
18:30 RFCU Luxemburg - RM Hamm Benfica 1:0
Maleisië > Super League 2021  Maleisië >   Super League 2021 >
15:00 Petaling Jaya City FC - Johor Darul Ta’zim 0:2 (0:1)
15:00 Terengganu FC - Kedah Darul Aman 1:2 (0:1)
15:00 Perak TBG - Selangor FC 0:3 (0:2)
Malta > Premier League 2021/2022  Malta >   Premier League 2021/2022 >
19:00 Birkirkara FC - Hamrun Spartans 2:1 (1:1)
19:00 Valletta FC - Balzan FC 1:0 (1:0)
Mexico > Primera División 2021/2022 Apertura  Mexico >   Primera División 2021/2022 Apertura >
04:00 Mazatlán FC - UANL Tigres 0:3 (0:0)
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2021/2022 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2021/2022 Apertura >
00:00 Gallos Blancos - FC Juárez 4:0
19:00 Cruz Azul - UANL Tigres 0:3
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura >
16:00 Atlas Guadalajara - Deportivo Toluca 1:2
16:00 Club León - Santos Laguna 1:1
16:00 CF Monterrey - Deportivo Guadalajara 1:1
16:00 Atlético San Luis - Cruz Azul 0:0
Mexico > U18 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura  Mexico >  U18 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura >
18:30 Atlas Guadalajara - Deportivo Toluca 2:0
18:30 Club León - Santos Laguna 3:1
18:30 CF Monterrey - Deportivo Guadalajara 2:2
18:45 Atlético San Luis - Cruz Azul 2:3
Mexico > U16 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura  Mexico >  U16 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura >
16:00 UANL Tigres - Mazatlán FC 2:3
16:00 Cruz Azul - Deportivo Toluca 1:2
16:00 Santos Laguna - Atlético San Luis 2:0
16:45 Club León - CF Monterrey 0:1
17:00 FC Juárez - Gallos Blancos 1:1
17:00 Deportivo Guadalajara - Club Necaxa 1:2
23:00 Puebla FC - Club Tijuana 3:0
Moldavië > Divizia Nationala 2021/2022  Moldavië >   Divizia Nationala 2021/2022 >
FC Sfîntul Gheorghe - FC Sheriff uitgest.
19:00 FC Milsami - Dinamo Auto 4:1 (3:1)
Montenegro > 1. CFL 2021/2022  Montenegro >   1. CFL 2021/2022 >
20:00 FK Dečić Tuzi - FK Budućnost Podgorica 2:2 (0:2)
20:00 FK Podgorica - FK Zeta 0:0 (0:0)
20:00 FK Sutjeska - Iskra Danilovgrad 3:1 (2:1)
20:00 FK Mornar - Jezero Plav 1:0 (0:0)
20:00 OFK Petrovac - FK Rudar Pljevlja 4:3 (0:2)
Nederland > Eredivisie 2021/2022  Nederland >   Eredivisie 2021/2022 >
18:45 sc Heerenveen - RKC Waalwijk 3:2 (3:0)
20:00 PSV - SC Cambuur 4:1 (2:0)
20:00 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1:1 (1:0)
21:00 FC Groningen - FC Utrecht 0:0 (0:0)
Nederland > Eerste Divisie 2021/2022  Nederland >   Eerste Divisie 2021/2022 >
16:30 VVV-Venlo - Almere City FC 2:1 (1:1)
Nederland > Tweede Divisie 2021/2022  Nederland >   Tweede Divisie 2021/2022 >
14:30 GVVV - Rijnsburgse Boys 0:3 (0:2)
14:30 Noordwijk - Koninklijke HFC 0:1 (0:1)
14:30 AFC - Katwijk 1:4 (0:2)
15:00 ASWH - TEC 0:1 (0:0)
15:00 Excelsior Maassluis - IJsselmeervogels 2:2 (1:0)
15:00 Quick Boys - Kozakken Boys 0:1 (0:0)
15:00 Spakenburg - Jong FC Volendam 2:2 (0:1)
15:30 HHC Hardenberg - Scheveningen 0:1 (0:0)
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2021/2022  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2021/2022 >
14:30 VVOG - DOVO 3:3 (3:1)
14:30 Ajax (amateurs) - DVS'33 Ermelo 0:1 (0:0)
14:30 Hoek - Barendrecht 1:1 (1:0)
14:30 Staphorst - VVSB 0:0 (0:0)
14:30 FC Lisse - ACV Assen 2:3 (2:1)
14:30 Excelsior '31 - Ter Leede 3:1 (1:0)
14:30 Harkemase Boys - GOES 3:3 (1:1)
15:00 Sportlust '46 - SteDoCo 2:1 (1:0)
15:00 Sparta Nijkerk - ODIN '59 2:0 (0:0)
Nicaragua > Liga Primera 2021/2022 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2021/2022 Apertura >
23:00 Juventus Managua - Real Estelí 1:3 (1:1)
Noorwegen > Eliteserien 2021  Noorwegen >   Eliteserien 2021 >
18:00 Stabæk IF - Mjøndalen IF 1:1 (1:0)
20:00 Strømsgodset IF - SK Brann 3:1 (0:1)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2021 >
14:00 FK Senja - Brattvåg IL 2:3 (2:1)
16:00 Moss FK - Kvik Halden 0:2 (0:0)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2021 >
15:00 Fram Larvik - Øygarden FK 1:1 (0:0)
Oekraïne > Premyer Liga 2021/2022  Oekraïne >   Premyer Liga 2021/2022 >
16:00 NK Veres - FC Mynai 1:0 (0:0)
18:30 SK Dnipro-1 - Rukh Lviv 2:0 (2:0)
18:30 Chernomorets Odessa - Shakhtar Donetsk 0:3 (0:2)
Oostenrijk > Bundesliga 2021/2022  Oostenrijk >   Bundesliga 2021/2022 >
17:00 Wolfsberger AC - FC Admira Wacker 3:0 (2:0)
17:00 RB Salzburg - SK Austria Klagenfurt 3:1 (1:1)
17:00 WSG Tirol - SCR Altach 0:0 (0:0)
Oostenrijk > 2. Liga 2021/2022  Oostenrijk >   2. Liga 2021/2022 >
14:30 SV Horn - FC Dornbirn 3:1 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2021/2022  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2021/2022 >
16:00 TWL Elektra - SC Wiener Viktoria 2:0 (1:0)
16:30 SV Leobendorf - SV Stripfing/Weiden 0:4 (0:1)
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2021/2022  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2021/2022 >
17:00 SV Ried (A) - FC Wels 2:1 (1:0)
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2021/2022  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2021/2022 >
16:00 Austria Salzburg - TSV St. Johann 2:2 (0:2)
17:00 SV Seekirchen - SV Wals-Grünau 0:1 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2021/2022  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2021/2022 >
17:00 FC Kufstein - SC Schwaz 0:1 (0:0)
17:00 FC Wacker Innsbruck (A) - SV Hall 6:0 (1:0)
18:00 SV Fügen - SVG Reichenau 1:4 (1:2)
18:00 SC Imst - FC Kitzbühel 1:1 (0:1)
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2021/2022  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2021/2022 >
17:00 FC Lauterach - Schwarz-Weiß Bregenz 0:0 (0:0)
17:30 SC Admira Dornbirn - VfB Hohenems 3:4 (1:3)
18:00 Austria Lustenau (A) - FC Wolfurt 1:3 (1:3)
Panama > Liga Panameña 2021 Clausura  Panama >   Liga Panameña 2021 Clausura >
02:00 Sporting San Miguelito - Tauro FC 1:0 (0:0)
Paraguay > Primera División 2021 Clausura  Paraguay >   Primera División 2021 Clausura >
01:30 Club Nacional - Guaireña FC 0:2 (0:1)
Peru > Primera División 2021 Clausura  Peru >   Primera División 2021 Clausura >
22:30 Mannucci - FBC Melgar 1:2 (1:1)
Polen > Ekstraklasa 2021/2022  Polen >   Ekstraklasa 2021/2022 >
15:00 Pogoń Szczecin - FKS Stal Mielec 4:1 (0:1)
17:30 KS Cracovia - Jagiellonia Białystok 2:1 (1:0)
20:00 Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1:3 (0:1)
Polen > I Liga 2021/2022  Polen >   I Liga 2021/2022 >
12:40 GKS Jastrzębie - Resovia Rzeszów 1:1 (1:1)
18:00 Korona Kielce - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
20:30 Widzew Łódź - OKS Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Portugal > Primeira Liga 2021/2022  Portugal >   Primeira Liga 2021/2022 >
19:00 Gil Vicente - SL Benfica 0:2 (0:0)
21:30 Sporting CP - Belenenses SAD 2:0 (1:0)
Portugal > Segunda Liga 2021/2022  Portugal >   Segunda Liga 2021/2022 >
12:00 Estrela Amadora - SC Farense 3:1 (0:1)
15:00 FC Penafiel - Casa Pia AC 1:0 (1:0)
Portugal > A-jun Júniores 2021/2022 Sul  Portugal >  A-jun Júniores 2021/2022 Sul >
12:00 Vitória Setúbal - Sporting CP 0:1
Portugal > A-jun Júniores 2021/2022 Norte  Portugal >  A-jun Júniores 2021/2022 Norte >
16:00 Gil Vicente - Vitória Guimarães 0:2
Portugal > A-jun Júniores 2021/2022 Sul  Portugal >  A-jun Júniores 2021/2022 Sul >
18:00 GD Estoril - FC Alverca 2:1
18:00 UD Vilafranquense - SL Benfica 0:7
18:00 União Leiria - Os Belenenses 2:3
Portugal > A-jun Júniores 2021/2022 Norte  Portugal >  A-jun Júniores 2021/2022 Norte >
18:00 CD Tondela - Paços de Ferreira 3:2
18:00 FC Famalicão - Sporting Braga 0:0
18:00 Leixões SC - CD Feirense 2:1
Roemenië > Liga 1 2021/2022  Roemenië >   Liga 1 2021/2022 >
17:30 CS Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaş 1:0 (0:0)
20:30 Argeș Pitești - CFR Cluj 0:1 (0:1)
Rusland > Premier Liga 2021/2022  Rusland >   Premier Liga 2021/2022 >
15:00 Arsenal Tula - Spartak Moskou 1:1 (0:0)
15:00 CSKA Moskou - Akhmat Grozny 2:0 (0:0)
17:00 FK Ufa - Zenit St. Petersburg 1:1 (0:1)
17:00 FK Ural - Dinamo Moskou 0:1 (0:1)
19:00 Krylia Sovetov - PFC Sochi 1:0 (1:0)
Rusland > 1. Division 2021/2022  Rusland >   1. Division 2021/2022 >
07:00 SKA-Khabarovsk - Enisey Krasnoyarsk 4:3 (0:2)
15:00 FK Neftekhimik - FK Tom Tomsk 0:1 (0:0)
16:00 FK Kamaz - Baltika Kaliningrad 0:1 (0:1)
16:00 Metallurg Lipetsk - FK Krasnodar 2 1:2 (0:2)
16:00 Veles Moskva - Alania Vladikavkaz 2:2 (2:1)
17:00 Fakel Voronezh - Rotor Volgograd 1:0 (1:0)
17:00 FK Orenburg - Akron Tolyatti 1:0 (0:0)
17:00 Olimp-Dolgoprudny - Kuban Krasnodar 1:0 (0:0)
17:00 Volgar Astrakhan - Torpedo Moskva 0:1 (0:0)
Rusland > A-jun UFL-1 2021/2022  Rusland >  A-jun UFL-1 2021/2022 >
11:30 Chertanovo Football Academy - FK Rostov 3:1 (0:0)
12:00 FK Saturn - Kuban Krasnodar 1:1 (1:0)
12:00 Spartak Moskou - FK Krasnodar 3:0 (2:0)
12:00 CSKA Moskva - FShM Moskva 3:3 (2:0)
13:00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskva 1:2 (0:1)
13:00 SShOR Zenit - FK Strogino Moskva 2:1 (1:0)
16:30 Dinamo Moskva - Zenit St. Petersburg 1:2 (1:0)
Saoedi-Arabië > Premier League 2021/2022  Saoedi-Arabië >   Premier League 2021/2022 >
17:50 Al Fateh - Al Fayha 1:1 (1:1)
19:50 Al Shabab - Al Ettifaq 3:3 (2:0)
Schotland > Premiership 2021/2022  Schotland >   Premiership 2021/2022 >
16:00 Celtic FC - St. Mirren FC 6:0 (4:0)
16:00 Livingston FC - Motherwell FC 1:2 (1:0)
Schotland > Championship 2021/2022  Schotland >   Championship 2021/2022 >
16:00 Arbroath FC - Partick Thistle 3:1 (1:1)
16:00 Hamilton Academical - Kilmarnock FC 0:2 (0:0)
16:00 Inverness CT - Ayr United 1:0 (0:0)
16:00 Greenock Morton FC - Queen Of The South 2:3 (1:1)
Schotland > League One 2021/2022  Schotland >   League One 2021/2022 >
16:00 Alloa Athletic - Queen’s Park FC 1:1 (0:0)
16:00 Dumbarton FC - Cove Rangers 1:3 (0:2)
16:00 East Fife FC - Montrose FC 0:2 (0:1)
16:00 Falkirk FC - Clyde FC 3:0 (0:0)
16:00 Peterhead FC - Airdrieonians FC 2:3 (0:1)
Schotland > League Two 2021/2022  Schotland >   League Two 2021/2022 >
16:00 Albion Rovers - Annan Athletic 0:1 (0:1)
16:00 Elgin City - Forfar Athletic 1:1 (0:1)
16:00 Kelty Hearts - Edinburgh City FC 1:0 (0:0)
16:00 Stenhousemuir FC - Cowdenbeath FC 1:1 (0:0)
16:00 Stranraer FC - Stirling Albion FC 0:3 (0:2)
Servië > Super Liga 2021/2022  Servië >   Super Liga 2021/2022 >
16:55 FK Radnički 1923 - FK Čukarički-Stankom 0:3 (0:2)
19:00 Rode Ster Belgrado - TSC Bačka Topola 3:1 (1:1)
Slovenië > PrvaLiga 2021/2022  Slovenië >   PrvaLiga 2021/2022 >
17:00 NK Radomlje - NK Tabor Sežana 0:1 (0:0)
20:15 FC Koper - NK Maribor 2:0 (2:0)
Slowakije > Super Liga 2021/2022  Slowakije >   Super Liga 2021/2022 >
18:00 MFK Ružomberok - Spartak Trnava 0:0 (0:0)
18:00 MFK Zemplín Michalovce - Tatran Liptovský Mikuláš 2:1 (0:0)
Spanje > Primera División 2021/2022  Spanje >   Primera División 2021/2022 >
17:00 Deportivo Alavés - RCD Mallorca 0:1 (0:0)
19:30 Espanyol - Villarreal CF 0:0 (0:0)
19:30 Granada CF - Valencia CF 1:1 (1:0)
22:00 Athletic Bilbao - FC Barcelona 1:1 (0:0)
Spanje > Segunda División 2021/2022  Spanje >   Segunda División 2021/2022 >
17:00 CD Lugo - Real Sociedad B 0:0 (0:0)
19:30 CD Tenerife - Sporting Gijón 0:0 (0:0)
22:00 AD Alcorcón - CF Fuenlabrada 0:2 (0:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2021/2022  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2021/2022 >
16:00 FK Pardubice - Bohemians 1905 3:0 (1:0)
16:00 FC FASTAV Zlín - Sigma Olomouc 1:4 (0:1)
16:00 FK Mladá Boleslav - FK Teplice 3:1 (2:1)
19:00 Sparta Praag - FC Hradec Králové 4:0 (0:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2021/2022  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2021/2022 >
17:00 1. FK Příbram - Sparta Praag B 0:2 (0:1)
17:00 SK Prostějov - FK Fotbal Třinec 3:1 (1:1)
17:00 SFC Opava - MFK Chrudim 1:1 (0:0)
Turkije > SüperLig 2021/2022  Turkije >   SüperLig 2021/2022 >
18:15 Çaykur Rizespor - Fatih Karagümrük SK 0:0 (0:0)
18:15 Kasımpaşa SK - Giresunspor 2:0 (1:0)
20:45 Alanyaspor - Altay Izmir 1:4 (0:2)
20:45 Gaziantep FK - Beşiktaş 0:0 (0:0)
Turkije > 1. Lig 2021/2022  Turkije >   1. Lig 2021/2022 >
18:15 Eyüpspor - Keçiörengücü 2:1 (2:1)
20:45 Adanaspor - Gençlerbirliği 0:0 (0:0)
20:45 Altınordu FK - Tuzlaspor 1:3 (1:3)
Uruguay > Primera División 2021 Apertura  Uruguay >   Primera División 2021 Apertura >
15:15 Liverpool - Cerrito 3:0 (2:0)
17:30 Deportivo Maldonado - Boston River 0:2 (0:1)
20:00 River Plate - Nacional 2:0 (1:0)
Venezuela > Primera División 2021 Grupo C  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo C >
00:15 Universidad Central - LALA FC 1:0 (0:0)
Venezuela > Primera División 2021 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo B >
22:00 Deportivo La Guaira - GV Maracay 3:1 (0:0)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2021  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2021 >
04:30 Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes 1:2 (0:0)
21:30 Minnesota United FC - Sporting Kansas City 0:0 (0:0)
23:30 Columbus Crew - Seattle Sounders 1:2 (0:0)
Verenigde Staten > USL Championship 2021  Verenigde Staten >   USL Championship 2021 >
01:00 New York RB II - Charleston Battery 2:3 (1:3)
Wales > Premier League 2021/2022  Wales >   Premier League 2021/2022 >
15:30 Flint Town United - Cefn Druids 4:0 (2:0)
15:30 Penybont FC - Newtown AFC 1:1 (1:1)
15:30 The New Saints - Caernarfon Town 5:3 (3:1)
18:15 Barry Town United - Bala Town 0:0 (0:0)
Wit-Rusland > Cempionat 2021  Wit-Rusland >   Cempionat 2021 >
15:00 FK Smorgon - Rukh Brest 1:1 (0:1)
17:00 FK Slaviya Mozyr - Shakhter Soligorsk 0:4 (0:2)
19:00 FK Gomel - Dinamo Minsk 2:0 (1:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2021/2022  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2021/2022 >
15:00 Orlando Pirates - Stellenbosch FC 2:2 (1:1)
15:00 Sekhukhune United - Chippa United 0:1 (0:1)
15:00 Golden Arrows - Maritzburg United 2:1 (0:0)
17:00 Baroka FC - Marumo Gallants 2:0 (2:0)
17:00 Cape Town City FC - SuperSport United 0:0 (0:0)
Zuid-Korea > K League 1 2021  Zuid-Korea >   K League 1 2021 >
12:00 Seongnam FC - Jeonbuk FC 0:0 (0:0)
13:00 Suwon FC - Jeju United 1:0 (0:0)
Zuid-Korea > K League 2 2021  Zuid-Korea >   K League 2 2021 >
12:00 Ansan Greeners - Chungnam Asan FC 0:1 (0:1)
13:00 Daejeon Hana Citizen - Gyeongnam FC 1:0 (0:0)
Zweden > Allsvenskan 2021  Zweden >   Allsvenskan 2021 >
15:00 Malmö FF - Degerfors IF 3:0 (1:0)
Zweden > Superettan 2021  Zweden >   Superettan 2021 >
15:00 IFK Värnamo - Landskrona BoIS 2:0 (0:0)
17:00 IK Brage - Västerås SK 3:3 (1:1)
Zweden > Division 1 Norra 2021  Zweden >   Division 1 Norra 2021 >
13:00 Piteå IF - Hudiksvalls FF 2:0 (1:0)
14:00 Sandvikens IF - Umeå FC 1:1 (1:0)
16:00 Dalkurd FF - Gefle IF 2:1 (1:1)
16:00 Örebro Syrianska IF - IFK Haninge 0:2 (0:1)
Zweden > Division 1 Södra 2021  Zweden >   Division 1 Södra 2021 >
13:00 Lindome GIF - FC Trollhättan 0:1 (0:0)
13:00 Lunds BK - Utsiktens BK 2:1 (0:1)
14:00 Skövde AIK - Torns IF 2:1 (1:0)
16:00 IFK Malmö - Ljungskile SK 4:2 (2:1)
16:00 Oskarshamns AIK - Qviding FIF 1:0 (1:0)
16:00 Österlen FF - Vänersborgs IF 1:2 (1:0)
16:00 Tvååkers IF - FC Linköping City 2:2 (1:0)
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2021  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2021 >
15:30 AIK Solna - Djurgårdens IF 1:0 (0:0)
Zweden > A-jun Allsvenskan Norra 2021  Zweden >  A-jun Allsvenskan Norra 2021 >
10:30 Vasalunds IF - IK Frej 0:1
13:00 Hammarby IF - IFK Norrköping 3:2
13:00 Degerfors IF - AIK Solna 1:0
14:00 IK Sirius - Örebro SK 3:1
Zweden > A-jun Allsvenskan Södra 2021  Zweden >  A-jun Allsvenskan Södra 2021 >
13:00 GAIS Göteborg - Helsingborgs IF 1:2
14:00 Örgryte IS - Kalmar FF 0:3
14:00 Malmö FF - Jönköpings Södra IF 6:0
14:00 Åtvidabergs FF - IF Elfsborg 0:7
15:30 IFK Göteborg - Trelleborgs FF 4:1
Zwitserland > Super League 2021/2022  Zwitserland >   Super League 2021/2022 >
18:00 FC Zürich - Grasshopper Club Zürich 2:1 (1:1)
20:30 FC St. Gallen - FC Sion 1:1 (0:0)
Zwitserland > Challenge League 2021/2022  Zwitserland >   Challenge League 2021/2022 >
18:00 FC Aarau - Stade Lausanne-Ouchy 5:2 (3:0)
18:00 Yverdon-Sport FC - Neuchâtel Xamax FCS 1:1 (1:0)
Zwitserland > Promotion League 2021/2022  Zwitserland >   Promotion League 2021/2022 >
15:00 FC Black Stars Basel - Etoile Carouge FC 0:0 (0:0)
16:00 SC Brühl - FC Rapperswil-Jona 1:2
16:00 SC Cham - FC Zürich II 3:0
16:00 FC Bavois - FC Sion II 3:1
16:00 SC YF/Juventus Zürich - FC Breitenrain Bern 0:1 (0:0)
17:00 Stade Nyonnais - FC Basel II 4:5
17:45 AC Bellinzona - FC Biel/Bienne 1:0 (0:0)
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2021/2022  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2021/2022 >
17:00 FC Naters - US Terre Sainte 1:0 (1:0)
17:00 FC Bulle - Team Vaud [U21] 2:0 (1:0)
17:30 FC La Chaux-de-Fonds - Vevey United 3:1 (0:1)
17:30 Martigny Sports - FC Monthey 1:3 (1:1)
19:00 FC Thun II - CS Chênois 5:1 (2:1)
19:00 FC Lancy - FC Echallens 0:3 (0:0)
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2021/2022  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2021/2022 >
14:00 Grasshopper Club Zürich II - FC Münsingen 3:3
16:00 SV Höngg - FC Luzern II 3:0
16:00 FC Wohlen - Zug 94 3:0
16:00 FC Köniz - FC Schötz 1:0
17:00 SC Buochs - FC Solothurn 0:4
20:00 FC Bassecourt - FC Langenthal 7:3
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2021/2022  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2021/2022 >
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - FC Paradiso 4:0 (0:0)
16:00 FC Baden - FC Freienbach 4:0 (3:0)
16:00 FC Gossau - FC St. Gallen II 1:0 (1:0)
16:00 USV Eschen/Mauren - FC Uzwil 4:0 (2:0)
17:30 FC Thalwil - FC Winterthur II 1:6 (1:4)
18:00 FC Tuggen - Team Ticino [U21] 3:0 (2:0)
Zwitserland > Vrouwen Women's Super League 2021/2022  Zwitserland >  Vrouwen Women's Super League 2021/2022 >
16:00 BSC Young Boys - FC Basel 1893 1:0
17:00 FC St. Gallen - FC Aarau 5:0
Zwitserland > Vrouwen NLB 2021/2022  Zwitserland >  Vrouwen NLB 2021/2022 >
18:00 FC Solothurn - FC Küssnacht 5:1
18:00 FC Rapperswil-Jona - FC Oerlikon/Polizei 1:3
18:00 FC Zürich Frauen (U21) - FC Winterthur 2:0
18:00 FC Schlieren - FC Sion 0:2
18:00 FC Luzern II - FC Thun Berner Oberland 1:2
Zwitserland > U18 U18 League 2021/2022  Zwitserland >  U18 U18 League 2021/2022 >
13:00 FC Winterthur - Team Aargau 3:3 (2:1)
14:00 BSC Young Boys - FC Thun 4:1 (3:0)
14:00 Team FC Luzern/SC Kriens - FC Sion 5:2 (2:2)
14:30 FCO St. Gallen/Wil - FC Zürich 2:0 (1:0)
14:30 Team Vaud - Neuchâtel Xamax 2:1 (0:1)
16:00 Team Ticino - Servette Genève 0:4 (0:1)
Zwitserland > U16 U16 Elite 2021/2022  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2021/2022 >
12:00 FCO St. Gallen/Wil - FC Zürich 1:7 (0:5)
13:00 FC Winterthur - Team Aargau 3:2 (2:1)
14:00 BSC Young Boys - FC Thun 1:3 (0:3)
14:00 Grasshopper Club Zürich - FC Basel 3:3 (0:1)
14:00 FC Luzern - FC Sion 2:1 (1:0)
14:30 Team Vaud - Neuchâtel Xamax 3:0 (1:0)
16:00 Team Ticino - Servette Genève 3:2 (2:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner