. .
Argentinië > Primera División 2020 > Groep D  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep D
01:15 Talleres de Córdoba - Newell's Old Boys 3:1 (0:0)
Argentinië > Primera División 2020 > Groep E  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep E
18:00 Aldosivi - Estudiantes 0:0 (0:0)
22:45 Argentinos Juniors - San Lorenzo 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera División 2020 > Groep F  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep F
20:15 Vélez Sarsfield - Huracán 1:1 (0:1)
Armenie > Premier League 2020/2021  Armenie >   Premier League 2020/2021 >
12:30 Gandzasar Kapan - FK Van geannuleerd
15:00 Pyunik FC - FC Ararat 1:1
Australië > NPL Queensland 2020  Australië >   NPL Queensland 2020 >
08:30 Brisbane City FC - Capalaba FC 5:1 (3:0)
09:30 Brisbane Strikers - Peninsula Power 2:4 (2:1)
10:30 Eastern Suburbs - Moreton Bay United 2:1 (1:1)
Australië > NPL South Australia 2020  Australië >   NPL South Australia 2020 >
09:30 Adelaide Raiders - Croydon Kings 2:0 (2:0)
09:30 Campbelltown City SC - Modbury Jets 2:1 (1:1)
09:30 Para Hills Knights SC - Cumberland United 0:1 (0:0)
09:30 Adelaide Comets - Adelaide City FC 1:1 (1:1)
09:30 Adelaide United Youth - Adelaide Olympic 0:0 (0:0)
09:30 Adelaide Blue Eagles - MetroStars FC 2:1 (1:1)
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2020/2021  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2020/2021 >
11:00 Gabala FK - Sabah FK 2:1 (1:0)
13:00 Zira FK - Səbail FK 0:0 (0:0)
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
16:15 K Beerschot VA - Oud-Heverlee Leuven 4:2 (2:1)
18:30 Sporting Charleroi - Cercle Brugge 3:0 (0:0)
20:45 Club Brugge KV - KV Mechelen 2:2 (2:1)
België > Eerste klasse B 2020/2021  België >   Eerste klasse B 2020/2021 >
20:45 KVC Westerlo - Union St. Gilloise 1:4 (1:4)
België > U18 Elite 2020/2021  België >  U18 Elite 2020/2021 >
SV Zulte Waregem - Oud-Heverlee Leuven niet gespeeld
Club Brugge KV - KRC Genk niet gespeeld
Sporting Charleroi - Sint-Truidense VV niet gespeeld
Standard Liège - KVC Westerlo niet gespeeld
KV Mechelen - Cercle Brugge niet gespeeld
RSC Anderlecht - KAA Gent niet gespeeld
België > U16 Elite 2020/2021  België >  U16 Elite 2020/2021 >
Sint-Truidense VV - Sporting Charleroi niet gespeeld
KRC Genk - Club Brugge KV niet gespeeld
Cercle Brugge - KV Mechelen niet gespeeld
KVC Westerlo - Standard Liège niet gespeeld
KAA Gent - RSC Anderlecht niet gespeeld
Oud-Heverlee Leuven - SV Zulte Waregem niet gespeeld
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
14:00 FK Krupa - FK Tuzla City 0:1 (0:0)
17:00 Široki Brijeg - Olimpic Sarajevo 1:0 (0:0)
17:00 Zrinjski Mostar - Velež Mostar 3:1 (1:0)
19:00 Željezničar Sarajevo - Radnik Bijeljina 3:1 (2:1)
Brazilië > Série A 2020  Brazilië >   Série A 2020 >
21:00 Botafogo - RJ - Ceará - CE 2:2 (2:1)
23:00 Corinthians SP - Internacional 1:0 (1:0)
23:00 Coritiba FC - Atlético Goianiense 1:0 (1:0)
Brazilië > Série B 2020  Brazilië >   Série B 2020 >
01:30 Cruzeiro - Paraná Clube 2:0 (2:0)
20:30 Oeste - SP - Sampaio Corrêa - MA 0:3 (0:2)
20:30 Confiança - SE - Chapecoense 0:2 (0:1)
23:00 Avaí - SC - América - MG 1:0 (0:0)
23:00 Operário Ferroviário - PR - Botafogo - SP 0:0 (0:0)
Brazilië > Série C 2020 Gruppe A  Brazilië >   Série C 2020 Gruppe A >
21:00 Imperatriz - MA - Santa Cruz - PE 1:6 (0:1)
23:00 Paysandu - PA - Manaus - AM 1:1 (0:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep A  Brazilië >   Série D 2020 > Groep A
20:00 Vilhenense - RO - Rio Branco - AC 0:0 (0:0)
21:30 Galvez - AC - Atlético Acreano - AC 2:0 (1:0)
23:00 Fast Clube - AM - Ji-Paraná - RO 3:2 (1:1)
Brazilië > Série D 2020 > Groep B  Brazilië >   Série D 2020 > Groep B
19:30 Moto Club - MA - Juventude - MA 2:0 (1:0)
23:30 São Raimundo - RR - Sinop - MT 1:0 (1:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep C  Brazilië >   Série D 2020 > Groep C
19:00 América - RN - Globo - RN 0:0 (0:0)
19:30 Floresta - CE - Guarany de Sobral - CE 1:1 (0:1)
20:00 Campinense - PB - Atlético - PB 2:1 (0:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep D  Brazilië >   Série D 2020 > Groep D
20:00 Vitória da Conquista - BA - Central - PE 1:1 (1:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep E  Brazilië >   Série D 2020 > Groep E
19:00 Vitória - ES - Real Noroeste - ES 1:1 (1:1)
20:00 Operário - MT - União Rondonópolis - MT 2:2 (0:0)
23:00 Águia Negra - MS - Aparecidense - GO 0:1 (0:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep F  Brazilië >   Série D 2020 > Groep F
21:00 Gama - DF - Tupynambás - MG 1:3 (1:1)
21:00 Bahia de Feira - BA - Atlético de Alagoinhas - BA 3:3 (1:3)
Brazilië > Série D 2020 > Groep G  Brazilië >   Série D 2020 > Groep G
19:00 Portuguesa - RJ - Cabofriense - RJ 2:2 (0:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep H  Brazilië >   Série D 2020 > Groep H
19:00 Pelotas - RS - São Luiz - RS 1:2 (1:1)
20:00 S.E.R. Caxias - RS - Joinville - SC 1:0 (0:0)
20:00 Marcílio Dias - SC - Tubarão - SC 3:0 (0:0)
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2020  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2020 >
19:00 América - MG - Atlético Mineiro 0:1 (0:1)
Brazilië > U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo A  Brazilië >  U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo A >
19:00 Bahia - BA - Atlético Mineiro 1:1 (1:0)
19:00 Botafogo - RJ - Sport - PE 3:0 (1:0)
Brazilië > U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo B  Brazilië >  U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo B >
19:00 Fluminense RJ - Flamengo RJ 3:0 (1:0)
19:00 Goiás - Internacional 2:3 (1:2)
19:00 Athletico Paranaense - São Paulo FC 2:0 (1:0)
19:00 Santos FC - Cruzeiro 0:1 (0:1)
19:00 Vitória - BA - Ceará - CE 0:2 (0:1)
Brazilië > U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo A  Brazilië >  U17 Campeonato Brasileiro 2020 Grupo A >
22:00 Palmeiras - Grêmio Porto Alegre 0:3 (0:1)
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 >
17:45 PFC Beroe - Arda Kardzhali 0:1 (0:0)
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
15:00 Colo-Colo - Iquique 0:2 (0:2)
17:30 Huachipato - O'Higgins 2:0 (0:0)
20:00 Curicó Unido - Palestino 1:0 (0:0)
22:30 Audax Italiano - Everton 1:2 (1:0)
China > Super League 2020 Playoffs > 5.-8. Platz Playoffs  China >   Super League 2020 Playoffs > 5.-8. Platz Playoffs
12:35 Shandong Taishan - Hebei China Fortune 6:3 (1:1, 2:2) n.v.
China > Super League 2020 Relegation > 9.-12. Platz Playoffs  China >   Super League 2020 Relegation > 9.-12. Platz Playoffs
08:30 Tianjin Teda - Dalian Pro 1:2 (0:2)
China > League One 2020 Abstieg > Groep 1  China >   League One 2020 Abstieg > Groep 1
12:35 Guizhou Hengfeng - Beijing BSU 2:1 (0:1)
China > League One 2020 Abstieg > Groep 2  China >   League One 2020 Abstieg > Groep 2
11:00 Suzhou Dongwu - Jiangxi Liansheng 2:1 (0:1)
China > League One 2020 Aufstieg  China >   League One 2020 Aufstieg >
08:00 Taizhou Yuanda - Kunshan FC 0:2 (0:1)
Colombia > Primera A 2020  Colombia >   Primera A 2020 >
21:30 Jaguares de Córdoba - Envigado FC 0:0 (0:0)
Colombia > Primera B 2020  Colombia >   Primera B 2020 >
00:00 Bogotá FC - Fortaleza FC 1:1 (1:0)
02:15 Unión Magdalena - Valledupar FC Real 0:1 (0:0)
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2020/2021 Apertura >
23:30 CS Herediano - Sporting FC 4:2 (3:0)
Cyprus > First Division 2020/2021  Cyprus >   First Division 2020/2021 >
15:00 AEL Limassol - Ermis Aradippou 2:1 (1:0)
17:30 APOEL Nicosia - Apollon Limassol 1:1 (0:0)
Denemarken > Superliga 2020/2021  Denemarken >   Superliga 2020/2021 >
16:00 FC Nordsjælland - FC Midtjylland 4:1 (2:1)
Denemarken > 1. Division 2020/2021  Denemarken >   1. Division 2020/2021 >
13:00 Esbjerg fB - FC Fredericia 3:1 (2:0)
15:00 Hobro IK - Fremad Amager 0:4 (0:2)
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2020/2021 >
14:00 Aarhus Fremad - Jammerbugt FC 1:1 (0:0)
14:00 BK Frem København - VSK Aarhus 0:0 (0:0)
14:00 Brabrand IF - SfB-Oure FA 4:1 (1:1)
14:00 Næsby BK - Dalum IF 1:2 (0:1)
14:00 Holbæk B&I - Holstebro BK 3:0 (1:0)
15:00 B.93 København - FC Sydvest 05 3:1 (1:1)
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2020/2021 >
13:00 Vanløse IF - AB Gladsaxe 0:2 (0:0)
13:45 FA 2000 - FC Roskilde 2:1 (1:1)
14:00 AB Tårnby - BK Avarta 0:0 (0:0)
14:00 Skovshoved IF - KFUMs BK Roskilde 1:2 (0:0)
15:00 Brønshøj BK - Hillerød GI 1:1 (0:0)
Denemarken > Vrouwen Elitedivisionen 2020/2021  Denemarken >  Vrouwen Elitedivisionen 2020/2021 >
14:00 Fortuna Hjørring - Brøndby IF 3:1 (1:0)
14:00 AGF Fodbold - Aalborg BK 2:0 (1:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:30 Odense BK - Esbjerg fB 3:1 (0:1)
13:00 Brøndby IF - SønderjyskE 4:2 (1:1)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:30 Næstved BK - Hvidovre IF 2:0 (2:0)
13:00 Nykøbing FC - Hobro IK 4:4 (2:2)
14:30 Hellerup IK - FC Roskilde 1:1 (1:1)
14:30 AB Gladsaxe - SfB-Oure FA 2:2 (2:1)
15:30 HB Køge - Næsby BK 2:2 (2:1)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:30 Silkeborg IF - Randers SK Freja 1:7 (1:2)
13:00 Brøndby IF - SønderjyskE 2:0 (1:0)
13:00 FC Midtjylland - Aarhus GF 5:3 (3:2)
15:00 Odense BK - Esbjerg fB 1:1 (0:0)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:00 Hellerup IK - FC Roskilde 5:3 (2:1)
12:00 AB Gladsaxe - SfB-Oure FA 1:0 (1:0)
12:45 HB Køge - Næsby BK 5:4 (1:3)
13:00 Nykøbing FC - Hobro IK 0:1 (0:0)
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021 >
13:00 Farum BK - Lyngby BK 5:1 (3:0)
15:00 FC Midtjylland - Aarhus GF 2:1 (0:1)
15:00 Odense BK - Esbjerg fB 6:2 (6:1)
15:00 Brøndby IF - SønderjyskE 3:0 (1:0)
Duitsland > Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   Bundesliga 2020/2021 >
15:30 Eintracht Frankfurt - Werder Bremen 1:1 (0:0)
15:30 1. FC Köln - Bayern München 1:2 (0:2)
15:30 FC Augsburg - 1. FSV Mainz 05 3:1 (1:0)
15:30 Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund 0:2 (0:0)
18:30 Bor. Mönchengladbach - RB Leipzig 1:0 (0:0)
Duitsland > 2. Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   2. Bundesliga 2020/2021 >
13:00 SC Paderborn 07 - Jahn Regensburg 3:1 (1:1)
13:00 Erzgebirge Aue - Holstein Kiel 1:1 (1:1)
13:00 VfL Osnabrück - SV Sandhausen 2:1 (2:0)
13:00 Eintracht Braunschweig - 1. FC Nürnberg 3:2 (1:2)
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
14:00 Dynamo Dresden - SV Meppen 3:0 (1:0)
14:00 Waldhof Mannheim - 1. FC Magdeburg 5:2 (2:2)
14:00 KFC Uerdingen 05 - 1. FC Saarbrücken 1:0 (0:0)
14:00 TSV 1860 München - MSV Duisburg 0:2 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Nord 2020/2021 Süd  Duitsland >   Regionalliga Nord 2020/2021 Süd >
Schwarz-Weiß Rehden - SSV Jeddeloh niet gespeeld
Atlas Delmenhorst - VfL Wolfsburg II niet gespeeld
Werder Bremen II - Hannover 96 II niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga Nordost 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2020/2021 >
VfB Auerbach - Union Fürstenwalde niet gespeeld
FC Viktoria 1889 Berlin - 1. FC Lok Leipzig niet gespeeld
13:30 SV Lichtenberg 47 - Hertha BSC II 1:1 (1:0)
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
14:00 Fortuna Düsseldorf II - Rot Weiss Ahlen 4:1 (2:1)
14:00 Fortuna Köln - Borussia Dortmund II 1:2 (0:2)
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - SC Wiedenbrück 3:3 (0:1)
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - 1. FC Köln II 2:2 (2:1)
14:00 SV Lippstadt 08 - FC Wegberg-Beeck 1:2 (1:0)
14:00 SV Rödinghausen - Sportfreunde Lotte 4:2 (1:1)
14:00 VfB Homberg - Wuppertaler SV 2:1 (1:1)
15:30 FC Schalke 04 II - Rot-Weiss Essen 1:1 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2020/2021 >
14:00 Bahlinger SC - Hessen Kassel 5:4 (3:2)
14:00 FC-Astoria Walldorf - Rot-Weiß Koblenz 2:0 (0:0)
14:00 FSV Frankfurt - FK Pirmasens 3:0 (1:0)
14:00 1. FSV Mainz 05 II - FC 08 Homburg 1:1 (1:0)
14:00 TSV Steinbach Haiger - SSV Ulm 1846 1:1 (0:0)
14:00 VfR Aalen - SV 07 Elversberg 2:2 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019-2021  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019-2021 >
FC Memmingen - 1. FC Schweinfurt 05 niet gespeeld
VfR Garching - SV Heimstetten niet gespeeld
14:00 FV Illertissen - SpVgg Greuther Fürth II 2:1 (1:1)
14:00 1. FC Nürnberg II - TSV Aubstadt 6:3 (1:1)
14:00 SpVgg Bayreuth - VfB Eichstätt 2:1 (0:1)
14:00 Viktoria Aschaffenburg - SV Schalding-Heining 2:1 (1:1)
Duitsland > Bayernliga Nord 2019-2021  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019-2021 >
ASV Cham - DJK Ammerthal niet gespeeld
DJK Vilzing - SC Eltersdorf niet gespeeld
DJK Gebenbach - Eintracht Bamberg niet gespeeld
1. FC Sand - SV Seligenporten niet gespeeld
SpVgg Ansbach - Würzburger FV niet gespeeld
ATSV Erlangen - Viktoria Kahl niet gespeeld
TSV Abtswind - TSV Karlburg niet gespeeld
TSV Großbardorf - DJK Bamberg niet gespeeld
Duitsland > Bayernliga Süd 2019-2021  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019-2021 >
14:00 SV Pullach - TSV 1860 München II 3:3 (1:1)
17:00 FC Ingolstadt 04 II - SpVgg Hankofen-Hailing 1:1 (1:1)
Duitsland > Hessenliga 2020/2021  Duitsland >   Hessenliga 2020/2021 >
KSV Baunatal - TuS Dietkirchen niet gespeeld
FC Hanau 93 - Hessen Dreieich niet gespeeld
FSV Fernwald - SV Rot-Weiss Hadamar niet gespeeld
FV Bad Vilbel - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz niet gespeeld
Hünfelder SV - SV Steinbach niet gespeeld
1. FC 06 Erlensee - FC Eddersheim niet gespeeld
SV 1910 Neuhof - SV Buchonia Flieden niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Weser-Ems/Lüneburg  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Weser-Ems/Lüneburg >
Rotenburger SV - MTV Eintracht Celle niet gespeeld
Kickers Emden - SC Spelle-Venhaus niet gespeeld
13:00 TB Uphusen - TuS BW Lohne 0:0 (0:0)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Hannover/Braunschweig  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Hannover/Braunschweig >
14:00 SV Ramlingen/Ehlershausen - MTV Wolfenbüttel 2:2 (1:1)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 >
FC 08 Villingen - FSV 08 Bissingen niet gespeeld
Freiburger FC - SSV Reutlingen niet gespeeld
Stuttgarter Kickers - SV Sandhausen II niet gespeeld
TSG Backnang - Neckarsulmer Sport-Union niet gespeeld
FV Ravensburg - SV Linx niet gespeeld
Sportfreunde Dorfmerkingen - 1. FC Bruchsal niet gespeeld
SV Oberachern - FC Nöttingen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2020/2021 >
13:30 Blau-Weiß 90 Berlin - Hansa Rostock II 3:0 (1:0)
14:00 Rostocker FC - TSG Neustrelitz 3:2 (1:0)
14:00 SC Staaken - FC Strausberg 2:0 (1:0)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 >
VfB 1921 Krieschow - Ludwigsfelder FC niet gespeeld
13:30 Blau-Weiß Zorbau - FC Oberlausitz 2:2 (1:0)
13:30 FC Carl Zeiss Jena II - FC Eilenburg 0:0 (0:0)
13:30 Inter Leipzig - VFC Plauen 1:2 (0:1)
13:30 Union Sandersdorf - FC An der Fahner Höhe 3:1 (0:0)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Nord >
FC Karbach - 1. FC Kaiserslautern II niet gespeeld
SV Alemannia Waldalgesheim - Eintracht Trier niet gespeeld
FSV Salmrohr - Hassia Bingen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Süd  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Süd >
Arminia Ludwigshafen - SV Röchling Völklingen niet gespeeld
FV Eppelborn - TuS Mechtersheim niet gespeeld
FC Hertha Wiesbach - Wormatia Worms niet gespeeld
SV 07 Elversberg II - FSV Jägersburg niet gespeeld
TSG Pfeddersheim - FV 07 Diefflen niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen DFB-Pokal 2020/2021 > 2e Ronde  Duitsland >  Vrouwen DFB-Pokal 2020/2021 > 2e Ronde
14:00 Magdeburger FFC - Turbine Potsdam 0:8 (0:4)
14:00 VfL Bochum - VfL Wolfsburg 0:11 (0:5)
14:00 Karlsruher SC - Eintracht Frankfurt 0:8 (0:4)
14:00 SG 99 Andernach - 1. FC Saarbrücken 3:1 (2:0)
15:00 Borussia Bocholt - MSV Duisburg 0:3 (0:1)
17:00 FSV Gütersloh 2009 - SGS Essen 3:2 (0:1, 2:2) n.v.
19:00 Fortuna Köln - Werder Bremen 0:2 (0:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021 >
VfL Wolfsburg - Energie Cottbus niet gespeeld
Hallescher FC - Chemnitzer FC niet gespeeld
Holstein Kiel - Hamburger SV niet gespeeld
RB Leipzig - 1. FC Union Berlin niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2020/2021 >
VfL Bochum - Preußen Münster niet gespeeld
Bayer Leverkusen - Wuppertaler SV niet gespeeld
MSV Duisburg - Borussia Dortmund niet gespeeld
Rot-Weiss Essen - Fortuna Düsseldorf niet gespeeld
FC Schalke 04 - SC Paderborn 07 niet gespeeld
Bor. Mönchengladbach - Arminia Bielefeld niet gespeeld
Viktoria Köln - Rot-Weiß Oberhausen niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021 >
SC Freiburg - SSV Ulm 1846 niet gespeeld
1899 Hoffenheim - 1. FC Saarbrücken niet gespeeld
VfB Stuttgart - Kickers Offenbach niet gespeeld
FC Augsburg - 1. FC Heidenheim 1846 niet gespeeld
1. FC Kaiserslautern - SV Darmstadt 98 niet gespeeld
FC Ingolstadt 04 - Eintracht Frankfurt niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021 >
Hertha Zehlendorf - FC St. Pauli niet gespeeld
Hertha BSC - Hallescher FC niet gespeeld
1. FC Union Berlin - Energie Cottbus niet gespeeld
Hannover 96 - FC Viktoria 1889 Berlin niet gespeeld
Eintracht Braunschweig - VfL Wolfsburg niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2020/2021 >
SG Unterrath 12/24 - FC Hennef 05 niet gespeeld
Fortuna Düsseldorf - Bor. Mönchengladbach niet gespeeld
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund niet gespeeld
Alemannia Aachen - SC Paderborn 07 niet gespeeld
FC Schalke 04 - 1. FC Köln niet gespeeld
Wuppertaler SV - Fortuna Köln niet gespeeld
VfL Bochum - Arminia Bielefeld niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021 >
SpVgg Greuther Fürth - VfB Stuttgart niet gespeeld
1. FC Kaiserslautern - 1. FSV Mainz 05 niet gespeeld
1899 Hoffenheim - TSV 1860 München niet gespeeld
SV Darmstadt 98 - Eintracht Frankfurt niet gespeeld
1. FC Heidenheim 1846 - SpVgg Unterhaching niet gespeeld
FC Augsburg - FSV Frankfurt niet gespeeld
1. FC Nürnberg - SC Freiburg niet gespeeld
Ecuador > Serie A 2020 Segunda Etapa  Ecuador >   Serie A 2020 Segunda Etapa >
01:00 Deportivo Cuenca - El Nacional 0:0 (0:0)
19:15 Mushuc Runa - Técnico Universitario 0:1 (0:1)
21:30 Delfín SC - Liga de Portoviejo 4:2 (2:1)
Ecuador > Serie B 2020  Ecuador >   Serie B 2020 >
16:45 Manta - Gualaceo SC 3:2 (3:1)
18:00 Atlético Santo Domingo - Chacaritas FC 1:0 (1:0)
21:00 Santa Rita - Atlético Porteño 0:0 (0:0)
21:00 9 de Octubre - Fuerza Amarilla 1:0 (0:0)
Ecuador > Vrouwen Superliga 2020 > Groep A  Ecuador >  Vrouwen Superliga 2020 > Groep A
20:00 Deportivo Cuenca - Olmedo 3:0 (0:0)
20:00 LDJ - UPS Carneras 1:1 (0:0)
Ecuador > Vrouwen Superliga 2020 > Groep C  Ecuador >  Vrouwen Superliga 2020 > Groep C
16:00 Técnico Universitario - LDU Quito 0:3 (0:1)
Ecuador > Vrouwen Superliga 2020 > Groep D  Ecuador >  Vrouwen Superliga 2020 > Groep D
20:00 7 de Febrero - Emelec 0:4 (0:1)
20:00 Barcelona - Guayaquil City 3:1 (0:0)
Egypte > Premiership 2019/2020  Egypte >   Premiership 2019/2020 >
14:00 Smouha Sporting Club - FC Masr 2:0 (2:0)
16:30 Pyramids FC - Al-Mokawloon 2:2 (1:2)
19:00 Tala'ea El-Gaish SC - Al-Ahly 0:3 (0:3)
Engeland > Premier League 2020/2021  Engeland >   Premier League 2020/2021 >
13:30 Sheffield United - Manchester City 0:1 (0:1)
16:00 Burnley FC - Chelsea FC 0:3 (0:1)
18:30 Liverpool FC - West Ham United 2:1 (1:1)
Engeland > Championship 2020/2021  Engeland >   Championship 2020/2021 >
13:30 Bristol City - Norwich City 1:3 (1:3)
16:00 AFC Bournemouth - Derby County 1:1 (0:1)
16:00 Barnsley FC - Watford FC 1:0 (1:0)
16:00 Middlesbrough FC - Nottingham Forest 1:0 (0:0)
16:00 Millwall FC - Huddersfield Town 0:3 (0:1)
16:00 Luton Town - Brentford FC 0:3 (0:2)
16:00 Preston North End - Birmingham City 1:2 (1:1)
16:00 Queens Park Rangers - Cardiff City 3:2 (2:0)
16:00 Stoke City - Rotherham United 1:0 (1:0)
16:00 Swansea City - Blackburn Rovers 2:0 (1:0)
16:00 Wycombe Wanderers - Sheffield Wednesday 1:0 (1:0)
Engeland > League One 2020/2021  Engeland >   League One 2020/2021 >
14:00 Gillingham FC - Sunderland AFC 0:2 (0:0)
16:00 Burton Albion - Blackpool FC 1:2 (0:1)
16:00 Doncaster Rovers - Lincoln City 1:0 (1:0)
16:00 Fleetwood Town - Oxford United 2:0 (1:0)
16:00 Ipswich Town - Crewe Alexandra 1:0 (0:0)
16:00 Milton Keynes Dons - AFC Wimbledon 1:1 (1:1)
16:00 Peterborough United - Shrewsbury Town 5:1 (2:1)
16:00 Portsmouth FC - Charlton Athletic 0:2 (0:1)
16:00 Rochdale AFC - Bristol Rovers 1:1 (1:1)
16:00 Swindon Town - Hull City 2:1 (1:1)
16:00 Wigan Athletic - Northampton Town 2:3 (0:2)
Engeland > League Two 2020/2021  Engeland >   League Two 2020/2021 >
14:00 Exeter City - Carlisle United 1:0 (0:0)
16:00 Barrow AFC - Bradford City 1:0 (1:0)
16:00 Cheltenham Town - Forest Green Rovers 2:1 (1:0)
16:00 Crawley Town - Cambridge United 2:1 (1:1)
16:00 Stevenage FC - Grimsby Town 0:0 (0:0)
16:00 Leyton Orient - Bolton Wanderers 4:0 (3:0)
16:00 Mansfield Town - Walsall FC 1:1 (1:0)
16:00 Newport County - Harrogate Town 2:1 (1:1)
16:00 Salford City - Oldham Athletic 2:0 (1:0)
16:00 Southend United - Port Vale FC 0:2 (0:0)
16:00 Tranmere Rovers - Morecambe FC 0:1 (0:0)
Engeland > National League 2020/2021  Engeland >   National League 2020/2021 >
Dover Athletic - Altrincham FC geannuleerd
16:00 Bromley FC - Eastleigh FC 1:2 (0:0)
16:00 King's Lynn - Woking FC 3:2 (1:2)
16:00 Maidenhead United - Solihull Moors 3:1 (0:0)
16:00 Stockport County - Weymouth FC 1:2 (1:0)
16:00 Yeovil Town - Chesterfield FC 0:1 (0:0)
18:20 Hartlepool United - Torquay United 0:5 (0:3)
Engeland > National League North 2020/2021  Engeland >   National League North 2020/2021 >
14:00 Bradford Park Avenue - Chorley FC 0:0
16:00 AFC Fylde - Farsley Celtic 2:0
16:00 AFC Telford United - Alfreton Town 0:1
16:00 Curzon Ashton - Darlington FC 0:3
16:00 Gloucester City - Chester FC 2:1
16:00 Kidderminster Harriers - Blyth Spartans 2:0
16:00 Southport FC - Boston United 0:1
Engeland > National League South 2020/2021  Engeland >   National League South 2020/2021 >
16:00 Billericay Town - Ebbsfleet United 1:2
16:00 Braintree Town - Hemel Hempstead Town 3:4
16:00 Dartford FC - Havant & Waterlooville 2:1
16:00 Dulwich Hamlet - Chelmsford City 0:0
16:00 Eastbourne Borough - Welling United FC 2:1
16:00 Hungerford Town - Dorking FC 2:0
16:00 Maidstone United - Concord Rangers 6:0
16:00 Oxford City - Hampton & Richmond Borough 0:2
16:00 Slough Town - Bath City 2:1
16:00 St. Albans City - Chippenham Town 3:0
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 South  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 South >
12:00 Arsenal FC - Norwich City 5:1 (3:0)
12:00 Crystal Palace - Reading FC 1:0 (0:0)
12:00 Southampton FC - Fulham FC 0:2 (0:0)
12:00 Brighton & Hove Albion - Leicester City 7:1 (5:1)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 North  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 North >
12:00 Burnley FC - Leeds United 3:2 (2:1)
13:30 Middlesbrough FC - Everton FC 2:0 (1:0)
14:00 Liverpool FC - Newcastle United 4:1 (2:0)
Engeland > U18 Professional Development League 2020/2021  Engeland >  U18 Professional Development League 2020/2021 >
11:30 Millwall FC - Sheffield United 0:2
12:00 Bristol City - Birmingham City 1:1
12:00 Charlton Athletic - Crewe Alexandra 0:1
12:00 Colchester United - Hull City 5:3
12:00 Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday 4:0
12:00 Swansea City - Wigan Athletic 3:3
12:30 Cardiff City - Coventry City 4:1
14:00 Ipswich Town - Nottingham Forest 1:3
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division >
11:30 Luton Town - Gillingham FC 1:0
11:30 Leyton Orient - Stevenage FC 2:5
11:30 Northampton Town - Southend United 3:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division >
12:00 Notts County - Doncaster Rovers 1:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division >
12:00 Fleetwood Town - Carlisle United 2:1
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division >
12:00 Cambridge United - AFC Wimbledon 7:3
12:00 Peterborough United - Milton Keynes Dons 3:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division >
12:00 Newport County - Exeter City 2:4
12:00 Portsmouth FC - Oxford United 2:6
12:00 Swindon Town - Yeovil Town 2:3
Estland > Meistriliiga 2020  Estland >   Meistriliiga 2020 >
12:00 JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans 4:1 (1:1)
12:00 Tulevik Viljandi - Tallinna JK Legion 0:0 (0:0)
15:00 FCI Levadia - JK Tammeka 3:2 (1:0)
Finland > Veikkausliiga 2020  Finland >   Veikkausliiga 2020 >
15:00 TPS Turku - SJK Seinäjoki 1:0 (0:0)
Finland > Ykkönen 2020  Finland >   Ykkönen 2020 >
15:00 KTP - AC Kajaani 1:4 (1:2)
15:00 MP Mikkeli - Vaasan PS 2:2 (1:1)
15:00 Musan Salama - FF Jaro 3:1 (1:1)
15:00 IF Gnistan - KPV Kokkola 5:0 (2:0)
15:00 SJK Seinäjoki Akatemia - Myllykosken Pallo −47 2:0 (1:0)
15:00 Ekenäs IF - AC Oulu 1:2 (0:2)
Frankrijk > Ligue 1 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 1 2020/2021 >
17:00 Stade Rennes - Stade Brest 2:1 (0:0)
21:00 FC Nantes - Paris Saint-Germain 0:3 (0:0)
Frankrijk > Ligue 2 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 2 2020/2021 >
15:00 Paris FC - SM Caen 3:1 (1:1)
19:00 AC Ajaccio - ESTAC Troyes 0:4 (0:1)
19:00 Le Havre AC - Pau FC 1:0 (1:0)
19:00 AS Nancy - LB Châteauroux 2:1 (0:1)
19:00 EA Guingamp - FC Sochaux 0:0 (0:0)
19:00 FC Chambly - USL Dunkerque 0:1 (0:0)
19:00 Valenciennes FC - Clermont Foot 1:3 (1:1)
19:00 Rodez AF - AJ Auxerre 2:2 (2:1)
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2020/2021  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2020/2021 >
14:30 EA Guingamp - Le Havre AC 2:1 (1:1)
14:30 Paris FC - Stade Reims 3:1 (2:1)
14:30 Girondins Bordeaux - Dijon FCO 5:1 (1:1)
14:30 ASJ Soyaux - GPSO 92 Issy 0:1 (0:1)
21:00 Montpellier HSC - Olympique Lyon 0:5 (0:3)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021 >
OGC Nice - US Colomiers niet gespeeld
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 >
16:00 Europa FC - Lincoln Red Imps 2:2
18:30 FCB Magpies - Boca Gibraltar geannuleerd
Griekenland > Super League 2020/2021  Griekenland >   Super League 2020/2021 >
14:00 Olympiakos - Apollon Smyrnis 2:0 (0:0)
16:15 Atromitos - PAS Giannina 0:2 (0:1)
16:15 Volos NFC - AE Lárissa 1:1 (0:0)
18:30 Lamia - Panathinaikos 0:2 (0:1)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Zona A  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Zona A
18:00 Comunicaciones - Deportivo Malacateco 0:0 (0:0)
20:05 Iztapa - Santa Lucía 1:1 (1:1)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Zona B  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Zona B
22:30 Cobán Imperial - Deportivo Guastatoya 3:1 (2:0)
Hongarije > NB I 2020/2021  Hongarije >   NB I 2020/2021 >
14:45 Puskás FC - Zalaegerszegi TE 1:2 (1:1)
17:00 Budapest Honvéd - Mezõkövesd-Zsóry 1:1 (0:0)
19:30 Fehérvár FC - Ferencvárosi TC 1:1 (0:1)
Ierland > FAI Cup 2020 > Kwartfinale  Ierland >   FAI Cup 2020 > Kwartfinale
16:00 Athlone Town - Shelbourne FC 4:1 (2:1)
Ierland > Playoffs 1/2 2020 > 1e Ronde  Ierland >   Playoffs 1/2 2020 > 1e Ronde
16:00 UC Dublin - Longford Town 2:3 n.v.
16:00 Bray Wanderers - Galway United 0:1
IJsland > 1. deild 2020  IJsland >   1. deild 2020 >
15:00 Keflavík ÍF - UMF Grindavík niet gespeeld
Indonesië > Liga 1 2020/2021  Indonesië >   Liga 1 2020/2021 >
Bhayangkara Surabaya United F.C - Madura United FC niet gespeeld
Persik Kediri - PS Barito Putera niet gespeeld
Persita Tangerang - Persija Jakarta niet gespeeld
Irak > Super League 2020/2021  Irak >   Super League 2020/2021 >
12:00 Al Najaf - Naft Al Wasat 0:3 Toeg.
12:00 Al Sinaat Al Kahrabaiya - Al Talaba 0:3 (0:1)
14:15 Erbil SC - Zakho FC 1:1 (0:0)
17:00 Naft Al Basra - Al Quwa Al Jawiya 1:2 (0:1)
Israël > Ligat ha'Al 2020/2021  Israël >   Ligat ha'Al 2020/2021 >
15:15 Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Haifa 2:0 (2:0)
16:15 Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba 3:0 (3:0)
17:15 Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera FC 1:1 (0:0)
18:50 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem 1:1 (1:0)
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
15:00 FC Crotone - Atalanta 1:2 (1:2)
18:00 Inter - Parma Calcio 1913 2:2 (0:0)
20:45 Bologna FC - Cagliari Calcio 3:2 (1:1)
Italië > Serie B 2020/2021  Italië >   Serie B 2020/2021 >
US Salernitana 1919 - AC Reggiana 1919 3:0 Toeg.
14:00 AS Cittadella - AC Monza 1:2 (1:2)
16:00 Ascoli Calcio - Pordenone Calcio 0:1 (0:1)
16:00 Brescia Calcio - Virtus Entella 2:2 (0:0)
16:00 Chievo Verona - Cosenza Calcio 2:0 (1:0)
16:00 Vicenza Virtus - AC Pisa 4:4 (2:2)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
16:30 US Arezzo - US Triestina 2:2 (1:2)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
15:00 Paganese Calcio - Teramo Calcio 1:2 (0:1)
Italië > Serie D Girone A 2020/2021  Italië >   Serie D Girone A 2020/2021 >
15:00 Imperia - Calcio Chieri 1:0
15:00 Sanremese - Derthona FBC 2:2
Italië > Serie D Girone C 2020/2021  Italië >   Serie D Girone C 2020/2021 >
14:30 AC Este - San Giorgio-Sedico 2:2
14:30 GSD Ambrosiana - AC Mestre 1:2
14:30 ASD Campodarsego - Caldiero Terme 0:2
14:30 ASD Cjarlins Muzane - Luparense 2:1
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021 >
11:00 Benevento Calcio - US Lecce 4:0
11:00 Chievo Verona - Vicenza Virtus 4:0
14:30 Venezia FC - AC Monza 0:0
14:30 Parma Calcio 1913 - AS Cittadella 3:3
Japan > J1 League 2020  Japan >   J1 League 2020 >
05:00 Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 0:0 (0:0)
06:00 Oita Trinita - Urawa Red Diamonds 0:0 (0:0)
07:00 Shonan Bellmare - Yokohama FC 1:0 (0:0)
08:00 Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse 0:0 (0:0)
09:00 Kashima Antlers - Nagoya Grampus 0:2 (0:1)
10:00 Kawasaki Frontale - FC Tokyo 2:1 (1:0)
11:00 Gamba Osaka - Consadole Sapporo 2:1 (1:1)
Japan > J3 League 2020  Japan >   J3 League 2020 >
05:00 Blaublitz Akita - Vanraure Hachinohe 2:1 (1:1)
05:00 Yokohama S&CC - Grulla Morioka 2:2 (1:1)
05:00 Gainare Tottori - Cerezo Osaka II 0:1 (0:0)
07:00 AC Nagano Parceiro - Kataller Toyama 0:1 (0:0)
07:00 FC Gifu - SC Sagamihara 1:1 (1:1)
07:00 Kagoshima United - FC Imabari 0:1 (0:1)
11:00 Roasso Kumamoto - Azul Claro Numazu 1:0 (0:0)
Japan > Japan Football League 2020  Japan >   Japan Football League 2020 >
05:00 Tokyo Musashino City FC - Maruyasu Okazaki 0:1 (0:0)
05:00 MIO Biwako Shiga - Verspah Oita 1:0 (1:0)
05:00 ReinMeer Aomori - Veertien Mie 1:2 (1:0)
05:00 Matsue City FC - Nara Club 3:2 (3:1)
05:00 Kochi United - Tegevajaro Miyazaki 0:2 (0:1)
Kazachstan > Premier Liga 2020  Kazachstan >   Premier Liga 2020 >
09:00 FK Okzhetpes - FK Taraz 0:0 (0:0)
12:00 FK Kyzylzhar - Zhetysu Taldykorgan 2:1 (2:0)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
13:30 KF Arbëria - KF Trepça'89 1:2
13:30 KF Ballkani - Besa Pejë 4:1
13:30 KF Gjilani - KF Feronikeli 0:0
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
15:00 Slaven Belupo - NK Osijek 0:1 (0:0)
17:05 NK Istra 1961 - Hajduk Split 1:0 (0:0)
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
13:00 NK Osijek II - Hajduk Split II 1:1 (0:1)
14:00 NK Junak Sinj - NK BSK Bijelo Brdo 2:2 (0:1)
Litouwen > A Lyga 2020  Litouwen >   A Lyga 2020 >
16:00 FK Panevėžys - FK Banga Gargždai 1:1 (1:1)
16:00 Kauno Žalgiris - FK Riteriai 1:0 (0:0)
Maleisië > Super League 2020  Maleisië >   Super League 2020 >
14:00 Sabah FA - UiTM FC 0:3 Toeg.
Malta > Premier League 2020/2021  Malta >   Premier League 2020/2021 >
14:00 Tarxien Rainbows - Gudja United 0:5 (0:2)
14:00 Hamrun Spartans - Gżira United 2:2 (2:2)
Mexico > Primera División 2020/2021 Apertura  Mexico >   Primera División 2020/2021 Apertura >
02:30 Club Necaxa - Deportivo Toluca 3:2 (1:1)
04:06 Club Tijuana - CF Pachuca 0:2 (0:1)
04:30 FC Juárez - Gallos Blancos 1:0 (0:0)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo A  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo A >
17:00 Tecos Fútbol Club - Mineros de Fresnillo FC 1:2 (0:0)
23:00 Saltillo FC - Gavilanes de Matamoros 0:0 (0:0)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B >
22:00 Cañoneros Marina - Pioneros de Cancún 0:1 (0:1)
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Apertura >
17:00 Mazatlán FC - Cruz Azul 2:0 (0:0)
19:00 Deportivo Toluca - Atlas Guadalajara 1:3 (0:1)
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura >
16:00 Atlas Guadalajara - Puebla FC 1:0 (0:0)
16:00 Pumas UNAM - Deportivo Guadalajara 2:1 (1:0)
16:00 CF Monterrey - Cruz Azul 3:2 (1:0)
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura >
16:00 Pumas UNAM - Deportivo Guadalajara 2:0 (1:0)
18:30 Atlas Guadalajara - Puebla FC 5:0 (1:0)
18:30 CF Monterrey - Cruz Azul 2:1 (1:1)
Moldavië > Divizia Nationala 2020/2021  Moldavië >   Divizia Nationala 2020/2021 >
13:00 Dinamo Auto - FC Milsami 1:1 (0:1)
16:00 Speranţa Nisporeni - FC Codru Lozova 3:0 (2:0)
Montenegro > 1. CFL 2020/2021  Montenegro >   1. CFL 2020/2021 >
15:00 FK Podgorica - OFK Petrovac 1:3 (1:1)
16:00 FK Sutjeska - FK Budućnost Podgorica 0:1 (0:1)
16:00 FK Zeta - Jezero Plav 1:0 (1:0)
17:00 OFK Titograd - FK Rudar Pljevlja 0:2 (0:0)
18:00 FK Dečić Tuzi - Iskra Danilovgrad 2:0 (1:0)
Nederland > Eredivisie 2020/2021  Nederland >   Eredivisie 2020/2021 >
18:45 FC Twente - PEC Zwolle 5:1 (3:0)
20:00 AFC Ajax - Fortuna Sittard 5:2 (2:1)
20:00 FC Groningen - VVV-Venlo 2:1 (1:0)
21:00 Willem II - Vitesse 1:3 (1:0)
Nederland > Eerste Divisie 2020/2021  Nederland >   Eerste Divisie 2020/2021 >
14:00 Go Ahead Eagles - SBV Excelsior 0:0 (0:0)
16:30 Roda JC Kerkrade - FC Den Bosch 0:0 (0:0)
Nederland > Tweede Divisie 2020/2021  Nederland >   Tweede Divisie 2020/2021 >
Scheveningen - Koninklijke HFC niet gespeeld
Kozakken Boys - HHC Hardenberg niet gespeeld
Noordwijk - IJsselmeervogels niet gespeeld
Quick Boys - Jong FC Volendam niet gespeeld
ASWH - Rijnsburgse Boys niet gespeeld
Spakenburg - TEC niet gespeeld
De Treffers - Excelsior Maassluis niet gespeeld
AFC - GVVV niet gespeeld
Jong Sparta Rotterdam - Katwijk niet gespeeld
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2020/2021 >
VVSB - Sportlust '46 niet gespeeld
VVOG - Staphorst niet gespeeld
DOVO - GOES niet gespeeld
ODIN '59 - SteDoCo niet gespeeld
Sparta Nijkerk - Excelsior '31 niet gespeeld
Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo niet gespeeld
Barendrecht - ACV Assen niet gespeeld
Hoek - Ter Leede niet gespeeld
FC Lisse - Ajax (amateurs) niet gespeeld
Nederland > U21 Divisie 1 2020/2021  Nederland >  U21 Divisie 1 2020/2021 >
Feyenoord - Twente/Heracles uitgest.
NAC Breda - NEC Nijmegen uitgest.
ADO Den Haag - FC Groningen uitgest.
Almere City FC - sc Heerenveen uitgest.
Nederland > U21 Divisie 2 2020/2021  Nederland >  U21 Divisie 2 2020/2021 >
Vitesse - Roda JC Kerkrade uitgest.
SBV Excelsior - PEC Zwolle uitgest.
FC Emmen - De Graafschap uitgest.
Willem II - Alphense Boys uitgest.
Nederland > U18 Divisie 1 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 1 2020/2021 >
Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven uitgest.
PEC Zwolle - sc Heerenveen uitgest.
AFC Ajax - Feyenoord uitgest.
AZ Alkmaar - FC Utrecht uitgest.
Nederland > U18 Divisie 2 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 2 2020/2021 >
Vitesse - FC Groningen uitgest.
NEC Nijmegen - AFC uitgest.
NAC Breda - FC Volendam uitgest.
Twente/Heracles - ADO Den Haag uitgest.
Nederland > U18 Divisie 3 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 3 2020/2021 >
Almere City FC - Koninklijke HFC uitgest.
SBV Excelsior - FC Dordrecht uitgest.
VVV-Venlo - De Graafschap uitgest.
Alphense Boys - Willem II uitgest.
Noord-Ierland > Premier League 2020/2021  Noord-Ierland >   Premier League 2020/2021 >
16:00 Cliftonville FC - Carrick Rangers 3:0 (0:0)
16:00 Coleraine FC - Glentoran Belfast 2:1 (2:0)
16:00 Glenavon FC - Dungannon Swifts 0:0 (0:0)
16:00 Larne FC - Ballymena United 2:0 (0:0)
16:00 Warrenpoint Town - Portadown FC 1:1 (0:1)
Noorwegen > Eliteserien 2020  Noorwegen >   Eliteserien 2020 >
18:00 Odds BK - Sarpsborg 08 1:1 (0:0)
20:30 FK Haugesund - Aalesunds FK 0:1 (0:0)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2020 - 2. Phase  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2020 - 2. Phase >
13:00 Kvik Halden - Fredrikstad FK 2:4 (1:2)
16:00 Alta IF - Skeid Fotball 0:1 (0:0)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2020 - 2. Phase  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2020 - 2. Phase >
14:00 Sotra SK - SK Vard 2:3 (1:2)
18:00 FK Arendal - Flekkerøy IL 3:0 (1:0)
Noorwegen > Vrouwen Toppserien 2020  Noorwegen >  Vrouwen Toppserien 2020 >
13:00 Røa IL - Lyn Oslo 1:3 (1:2)
13:00 Klepp IL - Arna-Bjørnar 2:1 (1:0)
14:00 IL Sandviken - Kolbotn IL 1:0 (1:0)
Oekraïne > Premyer Liga 2020/2021  Oekraïne >   Premyer Liga 2020/2021 >
13:00 Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk 1:2 (0:1)
16:00 FC Oleksandriya - Desna Chernigov 2:2 (0:1)
18:30 SK Dnipro-1 - Dinamo Kiev 1:2 (1:2)
Oezbekistan > Super League 2020  Oezbekistan >   Super League 2020 >
13:00 Nasaf Qarshi - FK Qo’qon 1912 1:0 (0:0)
Oostenrijk > Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >   Bundesliga 2020/2021 >
17:00 RB Salzburg - WSG Tirol 5:0 (2:0)
17:00 TSV Hartberg - Austria Wien 2:1 (1:1)
17:00 SKN St. Pölten - SV Ried 4:0 (2:0)
Oostenrijk > 2. Liga 2020/2021  Oostenrijk >   2. Liga 2020/2021 >
12:00 FC Blau Weiß Linz - Rapid Wien (A) 3:1 (2:0)
14:30 SK Austria Klagenfurt - SKU Amstetten 3:0 (1:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2020/2021 >
18:00 SC Team Wiener Linien - SC Wiener Viktoria 4:0 (1:0)
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2020/2021 Herbst  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2020/2021 Herbst >
Austria Salzburg - SV Wals-Grünau niet gespeeld
SK Bischofshofen - USK Anif niet gespeeld
FC Pinzgau Saalfelden - SV Kuchl niet gespeeld
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2020/2021 Herbst  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2020/2021 Herbst >
14:00 WSG Tirol (A) - FC Kitzbühel 0:5 (0:2)
15:30 SC Schwaz - FC Kufstein 3:4 (1:1)
16:00 SC Imst - SV Telfs 3:2 (1:2)
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2020/2021 Herbst  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2020/2021 Herbst >
FC Wolfurt - Dornbirner SV uitgest.
12:15 FC Rotenberg - SC Röthis 0:3 (0:1)
14:00 VfB Hohenems - Austria Lustenau (A) 3:0 (2:0)
16:00 Schwarz-Weiß Bregenz - FC Lauterach 0:1 (0:0)
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
14:00 FC Bergheim - FC Wacker Innsbruck 2:3 (2:0)
16:00 SV Neulengbach - SKV Altenmarkt 4:1 (2:1)
Panama > Liga Panameña 2020 Clausura  Panama >   Liga Panameña 2020 Clausura >
00:00 Plaza Amador - San Francisco FC 0:0 (0:0)
21:00 Atlético Chiriquí - UD Universitario 0:0 (0:0)
Paraguay > Primera División 2020 Clausura  Paraguay >   Primera División 2020 Clausura >
00:00 Club Nacional - 12 de Octubre de Itauguá 1:1 (0:1)
22:15 General Díaz - Sportivo Luqueño 0:1 (0:0)
Peru > Primera División 2020 Clausura Grupo A  Peru >   Primera División 2020 Clausura Grupo A >
17:00 Cienciano - Universidad Técnica 1:1 (1:1)
19:15 Universidad San Martín - Deportivo Binacional 0:2 (0:1)
21:30 Alianza Universidad - Universitario de Deportes 0:1 (0:0)
Polen > Puchar Polski 2020/2021 > 2e Ronde  Polen >   Puchar Polski 2020/2021 > 2e Ronde
13:00 Unia Janikowo - ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
17:00 Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Portugal > Primeira Liga 2020/2021  Portugal >   Primeira Liga 2020/2021 >
16:30 Os Belenenses - SC Farense 1:1 (0:0)
19:00 Rio Ave FC - Moreirense FC 2:0 (1:0)
21:30 CS Marítimo - CD Nacional 0:0 (0:0)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:00 Sporting Covilhã - FC Porto B 4:0 (3:0)
16:00 Académica de Coimbra - UD Oliveirense 3:0 (2:0)
18:30 GD Chaves - UD Vilafranquense 0:0 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2020/2021  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 >
11:30 Academica Clinceni - Sepsi OSK 2:0 (2:0)
18:15 FC Botoşani - UTA Arad 2:3 (2:1)
20:45 FC Hermannstadt - CS Universitatea Craiova 0:1 (0:1)
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
12:00 Rubin Kazan - Arsenal Tula 3:1 (2:0)
14:30 Akhmat Grozny - FK Krasnodar 2:0 (0:0)
14:30 Spartak Moskou - FK Rostov 0:1 (0:1)
17:00 PFC Sochi - Lokomotiv Moskou 2:1 (2:0)
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A >
11:00 Arsenal Tula - FK Rostov 3:3 (1:1)
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B >
13:00 Uor-5 Egorievsk - Rubin Kazan 1:2 (1:1)
Rusland > A-jun UFL-1 2020/2021  Rusland >  A-jun UFL-1 2020/2021 >
11:30 FShM Moskva - CSKA Moskva 2:1 (1:1)
12:00 Chertanovo Football Academy - Rubin Kazan 1:1 (0:0)
12:30 FK Rostov - FK Strogino Moskva 3:0 (1:0)
14:00 Dinamo Moskva - Zenit St. Petersburg 0:0 (0:0)
16:00 Lokomotiv Moskva - FK Saturn 1:2 (0:0)
17:00 SShOR Zenit - Akademiya Konopleva 3:0 Toeg.
17:00 FK Krasnodar - Spartak Moskou 3:0 Toeg.
Saoedi-Arabië > Premier League 2020/2021  Saoedi-Arabië >   Premier League 2020/2021 >
15:50 Al Hilal - Damac FC 2:0 (1:0)
16:15 Abha Club - Al Ettifaq 3:2 (2:0)
17:50 Al Ittihad - Al Ahli SFC 2:0 (2:0)
Schotland > Premiership 2020/2021  Schotland >   Premiership 2020/2021 >
16:00 Dundee United - Ross County FC 2:1 (1:0)
16:00 Livingston FC - Motherwell FC 0:2 (0:2)
Schotland > Championship 2020/2021  Schotland >   Championship 2020/2021 >
16:00 Dundee FC - Raith Rovers 1:1 (1:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Queen Of The South 3:2 (2:0)
16:00 Inverness CT - Arbroath FC 3:1 (0:1)
16:00 Greenock Morton FC - Ayr United 3:2 (0:1)
Schotland > League One 2020/2021  Schotland >   League One 2020/2021 >
16:00 Clyde FC - Peterhead FC 0:2 (0:0)
16:00 Cove Rangers - Partick Thistle 1:0 (0:0)
16:00 Falkirk FC - East Fife FC 2:0 (1:0)
16:00 Forfar Athletic - Montrose FC 2:3 (0:1)
16:00 Airdrieonians FC - Dumbarton FC 0:2 (0:1)
Schotland > League Two 2020/2021  Schotland >   League Two 2020/2021 >
16:00 Albion Rovers - Brechin City FC 0:2 (0:1)
16:00 Cowdenbeath FC - Stenhousemuir FC 1:1 (0:0)
16:00 Edinburgh City FC - Elgin City 1:0 (1:0)
16:00 Stirling Albion FC - Annan Athletic 1:0 (1:0)
16:00 Stranraer FC - Queen’s Park FC 0:1 (0:0)
Schotland > FA Cup 2019/2020 > Halve Finale  Schotland >   FA Cup 2019/2020 > Halve Finale
18:00 Heart of Midlothian - Hibernian FC 2:1 (0:0, 1:1) n.v.
Servië > Super Liga 2020/2021  Servië >   Super Liga 2020/2021 >
13:00 FK Inđija - FK Metalac 0:1 (0:0)
15:00 FK Čukarički-Stankom - FK Novi Pazar 4:0 (1:0)
15:00 FK Rad Beograd - FK Zlatibor 0:2 (0:1)
15:00 FK Voždovac - TSC Bačka Topola 2:0 (1:0)
17:00 Partizan - FK Mačva Šabac 2:0 (0:0)
Singapore > Premier League 2020  Singapore >   Premier League 2020 >
10:30 Tampines Rovers - Albirex Niigata (S) 2:0 (1:0)
Slowakije > Super Liga 2020/2021  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 >
17:00 FK Pohronie - Zlaté Moravce 2:2 (1:1)
17:00 MŠK Žilina - FK Senica 3:1 (2:1)
17:00 Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce 1:2 (0:0)
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
14:00 Real Madrid - SD Huesca 4:1 (2:0)
16:15 Athletic Bilbao - Sevilla FC 2:1 (0:1)
18:30 CA Osasuna - Atlético Madrid 1:3 (0:1)
21:00 Deportivo Alavés - FC Barcelona 1:1 (1:0)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
16:00 FC Cartagena - Albacete 3:1 (3:0)
18:15 UD Las Palmas - Real Oviedo 1:2 (0:2)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 >
15:45 Sporting Gijón B - CD Numancia 1:0 (0:0)
16:00 Real Oviedo B - Marino de Luanco 2:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 >
15:45 SD Amorebieta - Barakaldo CF 2:0 (2:0)
16:30 UD Mutilvera - CD Calahorra 0:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 >
16:30 Atzeneta UE - Orihuela CF 0:1 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 >
18:00 Extremadura UD - CD Badajoz 0:1 (0:1)
18:00 Villarrubia CF - Mérida AD 2:1 (1:0)
Spanje > Vrouwen Primera División 2020/2021  Spanje >  Vrouwen Primera División 2020/2021 >
12:00 Real Betis - FC Barcelona 0:5 (0:2)
12:00 Espanyol Barcelona - SD Eibar 0:1 (0:1)
13:00 Deportivo de La Coruña - Santa Teresa CD 1:2 (0:2)
13:30 Madrid CFF - Real Sociedad 1:0 (1:0)
16:00 Valencia CF - Athletic Bilbao 1:1 (0:1)
Thailand > Thai League 1 2020/2021  Thailand >   Thai League 1 2020/2021 >
11:00 Chiangrai United - BG Pathum United 0:1 (0:0)
12:00 Buriram United - Muangthong United 2:3 (1:1)
12:00 Rayong FC - Trat FC 2:1 (0:1)
12:30 Bangkok United - Port FC 0:1 (0:0)
Turkije > SüperLig 2020/2021  Turkije >   SüperLig 2020/2021 >
11:30 Gençlerbirliği - Gaziantep FK 1:1 (0:1)
17:00 Galatasaray - MKE Ankaragücü 1:0 (1:0)
Turkije > 1. Lig 2020/2021  Turkije >   1. Lig 2020/2021 >
11:30 Giresunspor - Ümraniyespor 0:1 (0:1)
14:00 Bursaspor - Boluspor 4:2 (2:1)
Turkije > 2. Lig Beyaz 2020/2021  Turkije >   2. Lig Beyaz 2020/2021 >
11:00 Yeni Çorumspor - Ankara Demirspor 2:3 (1:3)
11:00 Hacettepe - Hekimoğlu Trabzon 0:3 (0:1)
11:00 Manisa FK - Sancaktepe Belediye 2:0 (1:0)
11:00 Sarıyer SK - Amed SK 2:0 (0:0)
11:00 Uşakspor - Şanlıurfaspor 2:1 (2:0)
11:00 Zonguldak Kömürspor - 24 Erzincanspor 0:0 (0:0)
17:00 Afjet Afyonspor - Niğde Anadolu FK 2:1 (1:1)
17:00 Kocaelispor - Ergene Velimeşe 2:1 (1:0)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2020/2021  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2020/2021 >
11:00 BAKspor - Kırklarelispor 1:0 (0:0)
11:00 Bayburt İl Özel İdare - 1922 Konyaspor 0:2 (0:1)
11:00 Bodrum Belediye - Pazarspor 1:2 (0:1)
11:00 Elazığspor - Eyüpspor 2:3 (2:0)
11:00 Karacabey Birlikspor - Sakaryaspor 0:3 (0:3)
11:00 Karabükspor - Etimesgut Belediyespor 0:0 (0:0)
11:00 Kırşehir Belediyespor - Van BBSK 1:0 (1:0)
11:00 Pendikspor - Tarsus Idman Yurdu 1:0 (1:0)
11:00 Serik Belediyespor - Kastamonuspor 1:1 (1:0)
11:00 Sivas Belediyespor - Turgutluspor 4:0 (1:0)
Uruguay > Primera División 2020 Intermedio > Groep B  Uruguay >   Primera División 2020 Intermedio > Groep B
23:00 Deportivo Maldonado - Nacional 1:2 (0:0)
Uruguay > Segunda División 2020  Uruguay >   Segunda División 2020 >
20:00 Rocha - Rampla Juniors 1:0 (0:0)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo B >
01:00 Aragua FC - Portuguesa FC 1:0 (0:0)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo A >
22:00 Mineros de Guayana - Estudiantes de Mérida 2:3 (1:2)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2020  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2020 >
20:30 FC Dallas - Houston Dynamo 3:0 (2:0)
Vietnam > V.League 1 2020 Abstiegsrunde  Vietnam >   V.League 1 2020 Abstiegsrunde >
11:00 SHB Đà Nẵng FC - FLC Thanh Hóa 3:3 (1:0)
11:00 Sông Lam Nghệ An - DPM Nam Dinh 1:1 (1:1)
11:00 Hải Phòng FC - Quảng Nam FC 2:4 (0:3)
Wales > Premier League 2020/2021  Wales >   Premier League 2020/2021 >
18:15 Haverfordwest County - Bala Town 1:1 (0:0)
Wit-Rusland > Cempionat 2020  Wit-Rusland >   Cempionat 2020 >
11:00 FK Slaviya Mozyr - Dinamo Brest 1:1 (0:0)
13:00 Belshina Bobruisk - Shakhter Soligorsk 1:5 (0:0)
Zuid-Korea > K League 1 2020 Relegation  Zuid-Korea >   K League 1 2020 Relegation >
07:00 FC Seoul - Incheon United 0:1 (0:1)
07:00 Gangwon FC - Suwon Bluewings 1:2 (0:2)
07:00 Seongnam FC - Busan IPark 2:1 (0:1)
Zuid-Korea > K League 2 2020  Zuid-Korea >   K League 2 2020 >
05:30 Suwon FC - Gyeongnam FC 2:1 (1:0)
08:00 Bucheon FC 1995 - Chungnam Asan FC 0:0 (0:0)
Zweden > Superettan 2020  Zweden >   Superettan 2020 >
13:00 Degerfors IF - Akropolis IF 3:2 (3:1)
15:00 Dalkurd FF - Jönköpings Södra IF 1:1 (0:0)
17:30 Östers IF - Halmstads BK 0:3 (0:1)
17:30 GIF Sundsvall - Örgryte IS 4:1 (2:1)
Zweden > Division 1 Norra 2020  Zweden >   Division 1 Norra 2020 >
13:00 Sollentuna FK - Örebro Syrianska IF 5:0
15:00 Gefle IF - Vasalunds IF 1:3
16:00 Karlslunds IF - IFK Berga 1:0
Zweden > Division 1 Södra 2020  Zweden >   Division 1 Södra 2020 >
13:00 Lunds BK - IFK Värnamo 3:1
13:00 Assyriska Turabdin IK - FC Trollhättan 5:2
14:00 Tvååkers IF - Motala AIF 2:1
14:00 Oskarshamns AIK - Lindome GIF 3:2
15:00 FC Linköping City - Qviding FIF 0:1
15:00 Skövde AIK - Eskilsminne IF 2:3
15:00 Utsiktens BK - Torns IF 4:0
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2020  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2020 >
13:00 KIF Örebro DFF - Umeå IK FF 5:1 (3:0)
Zweden > A-jun Allsvenskan Norra 2020 Fortsättning > Groep A  Zweden >  A-jun Allsvenskan Norra 2020 Fortsättning > Groep A
AIK Solna - Örebro SK niet gespeeld
IFK Norrköping - Djurgårdens IF niet gespeeld
Zweden > A-jun Allsvenskan Norra 2020 Fortsättning > Groep B  Zweden >  A-jun Allsvenskan Norra 2020 Fortsättning > Groep B
IFK Lidingö FK - FC Djursholm niet gespeeld
IK Sirius - Hammarby IF niet gespeeld
Zweden > A-jun Allsvenskan Södra 2020 Fortsättning > Groep A  Zweden >  A-jun Allsvenskan Södra 2020 Fortsättning > Groep A
Malmö FF - BK Häcken niet gespeeld
IF Elfsborg - Halmstads BK niet gespeeld
Zweden > A-jun Allsvenskan Södra 2020 Fortsättning > Groep B  Zweden >  A-jun Allsvenskan Södra 2020 Fortsättning > Groep B
Kalmar FF - Helsingborgs IF niet gespeeld
Örgryte IS - Östers IF niet gespeeld
Zwitserland > Challenge League 2020/2021  Zwitserland >   Challenge League 2020/2021 >
17:30 FC Chiasso - FC Wil 1900 1:1 (0:0)
19:00 FC Schaffhausen - SC Kriens 3:1 (1:0)
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2020/2021 >
CS Chênois - FC Bulle uitgest.
FC Azzurri 90 LS - Vevey United uitgest.
FC Meyrin - BSC Young Boys II uitgest.
US Terre Sainte - FC Echallens uitgest.
FC La Chaux-de-Fonds - Martigny Sports uitgest.
Team Vaud - FC Lancy uitgest.
FC Naters - Olympique Genève uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2020/2021 >
Zug 94 - Grasshopper Club Zürich II uitgest.
FC Schötz - FC Luzern II uitgest.
SC Buochs - SC Goldau uitgest.
SV Muttenz - FC Bassecourt uitgest.
FC Biel/Bienne - FC Solothurn uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2020/2021 >
FC Gossau - FC Wettswil-Bonstetten uitgest.
SV Höngg - FC Red Star Zürich uitgest.
FC Thalwil - FC Tuggen uitgest.
FC Winterthur II - FC Balzers uitgest.
FC Linth 04 - FC St. Gallen II uitgest.
USV Eschen/Mauren - FC Paradiso uitgest.
Zwitserland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Zwitserland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
16:00 FC Zürich Frauen - Lugano Femminile 8:0 (4:0)
16:00 FC St. Gallen - FC Basel 1893 1:2 (0:0)
16:00 FC Luzern - Servette FCCF 0:2 (0:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner