. .
UEFA > Vrouwen Champions League 2020/2021 > Finale UEFA >   Vrouwen Champions League 2020/2021 > Finale
21:00 Chelsea FC Women - FC Barcelona -:-
Algerije > Ligue 1 2020/2021  Algerije >   Ligue 1 2020/2021 >
17:00 NC Magra - AS Aïn M'lila -:-
17:00 RC Rélizane - ES Sétif -:-
18:00 USM Bel Abbes - CAB Bou Arreridj -:-
18:00 CS Constantine - Paradou AC -:-
18:00 NA Hussein Dey - US Biskra -:-
18:00 USM Alger - JS Saoura -:-
18:00 WA Tlemcen - ASO Chlef -:-
Andorra > 1a Divisió 2020/2021 Abstieg  Andorra >   1a Divisió 2020/2021 Abstieg >
11:30 UE Engordany - CE Carroi -:-
11:30 Penya Encarnada - UE Santa Coloma -:-
Andorra > 1a Divisió 2020/2021 Playoff  Andorra >   1a Divisió 2020/2021 Playoff >
16:30 Inter Club d'Escaldes - Atlétic Escaldes -:-
16:30 FC Santa Coloma - UE Sant Julià -:-
Argentinië > Primera División 2021 Playoffs > Kwartfinale  Argentinië >   Primera División 2021 Playoffs > Kwartfinale
02:00 Colón de Santa Fe - Talleres de Córdoba 5:3 (1:1, 1:1) d.p.
17:00 Vélez Sarsfield - Racing Club -:-
22:30 Boca Juniors - River Plate -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
02:00 Mitre de SdE - Agropecuario de Carlos Casares 1:2 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
17:00 Villa Dálmine - Almagro -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
20:00 Almirante Brown de Isidro Casanova - Gimnasia de Mendoza -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
20:00 San Telmo - Ramón Santamarina -:-
20:00 Brown de Adrogué - Deportivo Morón -:-
20:00 Guillermo Brown de Puerto Madryn - Ferro Carril Oeste -:-
21:00 San Martín de San Juan - Güemes de SdE -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2021 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2021 Apertura >
20:00 UAI Urquiza - Fénix -:-
20:30 Armenio - Villa San Carlos -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
19:30 Sansinena de Gral. Cerri - Olimpo de Bahía Blanca -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
19:30 Gimnasia y Tiro de Salta - Gimnasia de Concepción del Uruguay -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
20:00 Desamparados de San Juan - Peñarol de Chimbas -:-
20:00 Círculo Deportivo - Cipolletti -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
20:00 Juventud Unida de Gualeguaychú - Douglas Haig -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
20:30 Huracán de Las Heras - Club Ciudad de Bolivar -:-
20:30 Juventud Unida Universitario - Deportivo Madryn -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
20:30 Defensores de Pronunciamiento - Central Norte -:-
20:30 Belgrano de San Francisco - Chaco For Ever -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
21:00 Camioneros - Sol de Mayo de Viedma -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
21:00 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Crucero del Norte -:-
21:45 Sarmiento de Resistencia - Racing de Córdoba -:-
Australië > A-League 2020/2021  Australië >   A-League 2020/2021 >
08:05 Melbourne City FC - Wellington Phoenix 2:2 (0:1)
10:10 Adelaide United - Brisbane Roar 0:0
12:15 Perth Glory - Western Sydney Wanderers -:-
Australië > NPL New South Wales 2021  Australië >   NPL New South Wales 2021 >
06:30 Wollongong Wolves - Rockdale Illinden FC 1:1
07:00 Sydney United 58 - Sydney Olympic 3:1 (0:0)
08:00 APIA Leichhardt FC - Blacktown City FC -:-
10:30 Sydney FC Youth - Marconi Stallions -:-
Australië > NPL Victoria 2021  Australië >   NPL Victoria 2021 >
07:00 St Albans Saints - Oakleigh Cannons 0:3 (0:1)
Australië > NPL Queensland 2021  Australië >   NPL Queensland 2021 >
08:15 Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs -:-
10:00 Lions FC - Peninsula Power -:-
10:00 Brisbane Strikers - Moreton Bay United -:-
10:15 Brisbane Roar Youth - Redlands United -:-
Australië > NPL Northern NSW 2021  Australië >   NPL Northern NSW 2021 >
06:30 Valentine FC - Edgeworth FC 0:4 (0:2)
08:30 Charlestown Azzurri - Newcastle Olympic -:-
België > Eerste klasse A 2020/2021 Europe  België >   Eerste klasse A 2020/2021 Europe >
13:30 KV Oostende - KAA Gent -:-
16:00 KV Mechelen - Standard Luik -:-
België > Eerste klasse A 2020/2021 Championship  België >   Eerste klasse A 2020/2021 Championship >
18:30 Club Brugge KV - Royal Antwerp FC -:-
Bolivia > Liga Profesional 2021  Bolivia >   Liga Profesional 2021 >
Club Aurora - San José uitgest.
Always Ready - Atlético Palmaflor uitgest.
CD Guabirá - Oriente Petrolero uitgest.
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
17:00 Sloboda Tuzla - Široki Brijeg -:-
17:00 FK Tuzla City - Velež Mostar -:-
17:00 Željezničar Sarajevo - Borac Banja Luka -:-
17:00 Radnik Bijeljina - Olimpic Sarajevo -:-
17:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - FK Sarajevo -:-
17:00 Zrinjski Mostar - FK Krupa -:-
Brazilië > Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara Finals > Finale  Brazilië >   Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara Finals > Finale
02:05 Fluminense RJ - Flamengo RJ 1:1 (0:1)
Brazilië > Campeonato Carioca 2021 Taça Rio > Finale  Brazilië >   Campeonato Carioca 2021 Taça Rio > Finale
16:05 Botafogo - RJ - Vasco da Gama -:-
Brazilië > Campeonato Mineiro 2021 Fase final > Finale  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2021 Fase final > Finale
21:00 América - MG - Atlético Mineiro -:-
Brazilië > Campeonato Gaúcho 2021 Playoffs > Finale  Brazilië >   Campeonato Gaúcho 2021 Playoffs > Finale
21:00 Internacional - Grêmio Porto Alegre -:-
Brazilië > Campeonato Catarinense 2021 Playoffs > Halve Finale  Brazilië >   Campeonato Catarinense 2021 Playoffs > Halve Finale
21:00 Marcílio Dias - SC - Chapecoense -:-
Brazilië > Campeonato Baiano 2021 Fase final > Finale  Brazilië >   Campeonato Baiano 2021 Fase final > Finale
21:00 Atlético de Alagoinhas - BA - Bahia de Feira - BA -:-
Brazilië > Campeonato Goiano 2021 > Finale  Brazilië >   Campeonato Goiano 2021 > Finale
21:00 Grêmio Anápolis - GO - Vila Nova - GO -:-
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2021 Playoffs > Finale  Brazilië >   Campeonato Pernambucano 2021 Playoffs > Finale
21:00 Náutico - PE - Sport - PE -:-
Brazilië > Campeonato Paraibano 2021  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2021 >
21:00 São Paulo Crystal - PB - Nacional - PB -:-
Brazilië > U20 Copa do Brasil 2021 > Kwartfinale  Brazilië >  U20 Copa do Brasil 2021 > Kwartfinale
21:00 Avai - SC - Palmeiras -:-
Brazilië > U17 Campeonato Brasileiro 2021 Grupo B  Brazilië >  U17 Campeonato Brasileiro 2021 Grupo B >
00:00 Atlético Mineiro - Corinthians SP 0:0
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021 Meisterschaft  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 Meisterschaft >
19:15 PFC Beroe - FC CSKA 1948 Sofia -:-
China > Super League 2021  China >   Super League 2021 >
Beijing Guoan - Hebei FC uitgest.
12:00 Shanghai Port FC - Dalian Pro -:-
China > League One 2021  China >   League One 2021 >
09:30 Heilongjiang Ice City - Liaoning Shenyang Urban 0:0
13:35 Nantong Zhiyun - Chengdu Rongcheng -:-
13:35 Wuhan Three Towns - Suzhou Dongwu -:-
Colombia > Primera A 2021 Apertura Playoffs > Halve Finale  Colombia >   Primera A 2021 Apertura Playoffs > Halve Finale
Atlético Junior - Millonarios uitgest.
La Equidad - Cali / Tolima uitgest.
Colombia > Primera B 2021 Apertura Playoffs > Groep B  Colombia >   Primera B 2021 Apertura Playoffs > Groep B
22:00 Atlético FC - Deportes Quindío uitgest.
Cyprus > First Division 2020/2021 Abstieg  Cyprus >   First Division 2020/2021 Abstieg >
17:00 Nea Salamina - Paphos FC -:-
19:00 Enosis Neon Paralimni - Ethnikos Achna -:-
Denemarken > Superliga 2020/2021 Meisterschaft  Denemarken >   Superliga 2020/2021 Meisterschaft >
13:00 FC Midtjylland - Randers FC -:-
Denemarken > Superliga 2020/2021 Abstieg  Denemarken >   Superliga 2020/2021 Abstieg >
14:00 Aalborg BK - AC Horsens -:-
Denemarken > Superliga 2020/2021 Meisterschaft  Denemarken >   Superliga 2020/2021 Meisterschaft >
16:00 FC Kopenhagen - Brøndby IF -:-
18:00 Aarhus GF - FC Nordsjælland -:-
Denemarken > 1. Division 2020/2021 Abstieg  Denemarken >   1. Division 2020/2021 Abstieg >
14:00 Skive IK - Fremad Amager -:-
Denemarken > 1. Division 2020/2021 Aufstieg  Denemarken >   1. Division 2020/2021 Aufstieg >
15:00 FC Helsingør - FC Fredericia -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2020/2021 >
13:00 BK Avarta - AB Tårnby -:-
Denemarken > Vrouwen Elitedivisionen 2020/2021 Slutspil  Denemarken >  Vrouwen Elitedivisionen 2020/2021 Slutspil >
14:00 KoldingQ - FC Nordsjælland -:-
14:00 Fortuna Hjørring - Brøndby IF -:-
15:00 FC Thy-Thisted Q - HB Køge -:-
Denemarken > Vrouwen Kvalifikation Elitedivisionen 2021  Denemarken >  Vrouwen Kvalifikation Elitedivisionen 2021 >
14:00 Odense Q - Aalborg BK -:-
14:00 AGF Fodbold - Sundby BK -:-
14:00 B.93 København - ASA Aarhus -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021 >
13:00 Lyngby BK - FC Midtjylland -:-
13:00 Silkeborg IF - SønderjyskE -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:00 FK Viborg - Næstved BK -:-
12:00 Hellerup IK - SfB-Oure FA -:-
13:00 FC Helsingør - Kolding IF -:-
13:00 Hobro IK - AB Gladsaxe -:-
13:00 FC Roskilde - HB Køge -:-
14:30 Hvidovre IF - Næsby BK -:-
15:00 Slagelse B&I - B.93 København -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021 >
10:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB -:-
14:30 Randers SK Freja - Aalborg BK -:-
15:00 Vejle BK - SønderjyskE -:-
15:15 Brøndby IF - FC Nordsjælland -:-
15:30 Silkeborg IF - Aarhus GF -:-
15:30 AC Horsens - Lyngby BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:00 Hvidovre IF - Næsby BK -:-
12:30 Slagelse B&I - B.93 København -:-
14:15 FK Viborg - Næstved BK -:-
14:30 Hellerup IK - SfB-Oure FA -:-
15:15 FC Helsingør - Kolding IF -:-
15:15 Hobro IK - AB Gladsaxe -:-
15:30 FC Roskilde - HB Køge -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021 >
10:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB -:-
12:30 Vejle BK - SønderjyskE -:-
13:00 AC Horsens - Lyngby BK -:-
13:00 Silkeborg IF - Aarhus GF -:-
14:30 Randers SK Freja - Aalborg BK -:-
15:00 Brøndby IF - Farum BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   Bundesliga 2020/2021 >
18:00 1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund -:-
20:30 RB Leipzig - VfL Wolfsburg -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   2. Bundesliga 2020/2021 >
15:30 SV Darmstadt 98 - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
15:30 VfL Osnabrück - Hamburger SV -:-
15:30 FC St. Pauli - Hannover 96 -:-
15:30 Fortuna Düsseldorf - Erzgebirge Aue -:-
15:30 1. FC Nürnberg - VfL Bochum -:-
15:30 SC Paderborn 07 - SpVgg Greuther Fürth -:-
15:30 Karlsruher SC - Holstein Kiel -:-
15:30 SV Sandhausen - Jahn Regensburg -:-
15:30 Eintracht Braunschweig - Würzburger Kickers -:-
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
13:00 Hallescher FC - SV Wehen Wiesbaden -:-
14:00 Dynamo Dresden - Türkgücü München -:-
14:00 TSV 1860 München - Bayern München II -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2020/2021 >
SV Babelsberg 03 - 1. FC Lok Leipzig niet gespeeld
BSG Chemie Leipzig - Union Fürstenwalde niet gespeeld
Energie Cottbus - Optik Rathenow niet gespeeld
VSG Altglienicke - Chemnitzer FC niet gespeeld
TeBe Berlin - Bischofswerdaer FV niet gespeeld
SV Lichtenberg 47 - FSV 63 Luckenwalde niet gespeeld
ZFC Meuselwitz - FC Carl Zeiss Jena niet gespeeld
FC Viktoria 1889 Berlin - Berliner AK 07 niet gespeeld
VfB Auerbach - Hertha BSC II niet gespeeld
Germania Halberstadt - BFC Dynamo niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
14:00 Fortuna Düsseldorf II - Rot-Weiß Oberhausen -:-
14:00 Sportfreunde Lotte - 1. FC Köln II -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2020/2021 >
14:00 1. FSV Mainz 05 II - VfR Aalen -:-
14:00 SC Freiburg II - Eintracht Stadtallendorf -:-
Duitsland > Bremenliga 2020/2021  Duitsland >   Bremenliga 2020/2021 >
Vatan Spor Bremen - Bremer SV niet gespeeld
Union 60 Bremen - SC Borgfeld niet gespeeld
SFL Bremerhaven - OSC Bremerhaven niet gespeeld
Duitsland > Hessenliga 2020/2021  Duitsland >   Hessenliga 2020/2021 >
SV Buchonia Flieden - Rot-Weiß Walldorf niet gespeeld
FC Eddersheim - Hünfelder SV niet gespeeld
VfB Ginsheim - KSV Baunatal niet gespeeld
SV Zeilsheim - SV Rot-Weiss Hadamar niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 >
1. CfR Pforzheim - Neckarsulmer Sport-Union niet gespeeld
FC 08 Villingen - FC-Astoria Walldorf II niet gespeeld
1. FC Rielasingen-Arlen - SV Linx niet gespeeld
Freiburger FC - SV Sandhausen II niet gespeeld
FV Ravensburg - 1. FC Bruchsal niet gespeeld
FV Lörrach-Brombach - SGV Freiberg niet gespeeld
Sportfreunde Dorfmerkingen - FC Nöttingen niet gespeeld
Stuttgarter Kickers - TSV Ilshofen niet gespeeld
TSG Backnang - Göppinger SV niet gespeeld
SV Oberachern - SSV Reutlingen niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2020/2021 >
Blau-Weiß Friesdorf - SV Breinig niet gespeeld
FC Hennef 05 - VfL Alfter niet gespeeld
VfL 08 Vichttal - FC Hürth niet gespeeld
BC Viktoria Glesch-Paffendorf - Viktoria Arnoldsweiler niet gespeeld
SV Deutz 05 - Siegburger SV 04 niet gespeeld
Spvg Wesseling-Urfeld - SV 1914 Eilendorf niet gespeeld
1. FC Düren - SpVgg Frechen niet gespeeld
Fortuna Köln II - Borussia Freialdenhoven niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2020/2021 >
1. FC Monheim - SSVg Velbert niet gespeeld
Cronenberger SC - TSV Meerbusch niet gespeeld
Sportfreunde Niederwenigern - 1. FC Kleve niet gespeeld
SpVg Schonnebeck - TuRU Düsseldorf niet gespeeld
TV Jahn Hiesfeld - 1. FC Bocholt niet gespeeld
SC Union Nettetal - Teutonia St. Tönis niet gespeeld
SpVgg Sterkrade-Nord - Schwarz-Weiß Essen niet gespeeld
TVD Velbert - 1. FC Mönchengladbach niet gespeeld
FSV Duisburg - Sportfreunde Baumberg niet gespeeld
SC Düsseldorf-West - FC Kray niet gespeeld
VfB 03 Hilden - Germania Ratingen 04/19 niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2020/2021 >
1. FC Lok Stendal - Rostocker FC niet gespeeld
Brandenburger SC Süd - SFC Stern 1900 niet gespeeld
CFC Hertha 06 - MSV Pampow niet gespeeld
FC Strausberg - Blau-Weiß 90 Berlin niet gespeeld
Hansa Rostock II - Hertha Zehlendorf niet gespeeld
RSV Eintracht 1949 - TSG Neustrelitz niet gespeeld
SC Staaken - Victoria Seelow niet gespeeld
Torgelower FC Greif - Greifswalder FC niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 >
FC Carl Zeiss Jena II - 1. FC Merseburg niet gespeeld
FC Einheit Rudolstadt - VfB 1921 Krieschow niet gespeeld
FC Eilenburg - FC Grimma niet gespeeld
FC Oberlausitz - VFC Plauen niet gespeeld
FSV Martinroda - Inter Leipzig niet gespeeld
Ludwigsfelder FC - Blau-Weiß Zorbau niet gespeeld
VfL Halle 96 - Union Sandersdorf niet gespeeld
Wacker Nordhausen - Rot-Weiß Erfurt niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Westfalen 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2020/2021 >
SG Finnentrop/Bamenohl - Holzwickeder SC niet gespeeld
Westfalia Rhynern - SpVgg Vreden niet gespeeld
1. FC Kaan-Marienborn - TuS Ennepetal niet gespeeld
SC Paderborn 07 II - TuS Haltern niet gespeeld
SG Wattenscheid 09 - TuS Erndtebrück niet gespeeld
SV Schermbeck 1912 - Sportfreunde Siegen niet gespeeld
Preußen Münster II - RSV Meinerzhagen niet gespeeld
FC Gütersloh - TSG Sprockhövel niet gespeeld
ASC 09 Dortmund - Viktoria Clarholz niet gespeeld
Westfalia Herne - Hammer SpVg niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
14:00 Turbine Potsdam - Eintracht Frankfurt -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord >
BV Cloppenburg - RB Leipzig niet gespeeld
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd >
11:00 1. FFC 08 Niederkirchen - Bayern München II -:-
11:00 FC Ingolstadt 04 - Eintracht Frankfurt II -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord >
11:00 Bor. Mönchengladbach - FC Carl Zeiss Jena -:-
11:00 Borussia Bocholt - Turbine Potsdam II -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Süd >
14:00 1. FC Saarbrücken - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 SG 99 Andernach - Würzburger Kickers -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2020/2021 Nord >
14:00 VfL Wolfsburg II - FSV Gütersloh 2009 -:-
14:00 Arminia Bielefeld - SV Berghofen -:-
Ecuador > Serie A 2021 Primera Etapa  Ecuador >   Serie A 2021 Primera Etapa >
02:00 Emelec - Guayaquil City 1:0 (0:0)
21:00 Manta - Macará -:-
23:30 LDU Quito - Aucas -:-
Ecuador > Vrouwen Superliga 2021 Gruppe A  Ecuador >  Vrouwen Superliga 2021 Gruppe A >
01:30 UPS Carneras - Emelec -:-
18:30 Macará - LDJ -:-
Ecuador > Vrouwen Superliga 2021 Gruppe B  Ecuador >  Vrouwen Superliga 2021 Gruppe B >
23:00 Espuce FC - Sport JC -:-
El Salvador > Primera División 2020/2021 Clausura > Halve Finale  El Salvador >   Primera División 2020/2021 Clausura > Halve Finale
03:00 Santa Tecla FC - FAS 0:1 (0:0)
23:00 Luis Angel Firpo - Alianza -:-
Engeland > Premier League 2020/2021  Engeland >   Premier League 2020/2021 >
13:00 Crystal Palace - Aston Villa -:-
15:05 Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers -:-
17:30 West Bromwich Albion - Liverpool FC -:-
20:00 Everton FC - Sheffield United -:-
Engeland > National League 2020/2021  Engeland >   National League 2020/2021 >
13:15 Stockport County - Torquay United -:-
Engeland > Vrouwen FA Women's Cup 2020/2021 > Achtste finale  Engeland >  Vrouwen FA Women's Cup 2020/2021 > Achtste finale
13:00 Brighton & Hove Albion WFC - Huddersfield Town LFC -:-
13:00 Blackburn Rovers LFC - Charlton Athletic LFC -:-
13:00 Manchester United WFC - Leicester City WFC -:-
13:30 Birmingham City WFC - Southampton FC Women -:-
15:00 Manchester City WFC - West Ham United WFC -:-
15:00 Tottenham Hotspur WFC - Sheffield United LFC -:-
16:00 Arsenal WFC - Crystal Palace LFC -:-
Estland > Meistriliiga 2021  Estland >   Meistriliiga 2021 >
14:00 JK Nõmme Kalju - Paide Linnameeskond -:-
Faroer Eilanden > Effodeildin 2021  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2021 >
16:00 B36 Tórshavn - 07 Vestur -:-
16:00 ÍF Fuglafjørður - EB/Streymur -:-
16:00 KÍ Klaksvík - B68 Toftir -:-
16:00 NSÍ Runavík - HB Tórshavn -:-
16:00 Víkingur - TB Tvøroyri -:-
Finland > Ykkönen 2021  Finland >   Ykkönen 2021 >
16:00 Rovaniemi PS - PK-35 Vantaa -:-
17:30 IF Gnistan - Musan Salama -:-
17:30 Ekenäs IF - Jippo -:-
Frankrijk > Ligue 1 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 1 2020/2021 >
21:00 Girondins Bordeaux - RC Lens -:-
21:00 Dijon FCO - FC Nantes -:-
21:00 Lille OSC - AS Saint-Étienne -:-
21:00 FC Lorient - FC Metz -:-
21:00 Olympique Marseille - Angers SCO -:-
21:00 AS Monaco - Stade Rennes -:-
21:00 Montpellier HSC - Stade Brest -:-
21:00 OGC Nice - RC Strasbourg -:-
21:00 Nîmes Olympique - Olympique Lyon -:-
21:00 Paris Saint-Germain - Stade Reims -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2020/2021 >
Évreux FC 27 - US Orléans niet gespeeld
FC Chambly - St-Pryvé St-Hilaire niet gespeeld
Entente Feignies Aulnoye - Lille OSC niet gespeeld
Montfermeil - RC Lens niet gespeeld
Paris Saint-Germain - JA Drancy niet gespeeld
SM Caen - Le Havre AC niet gespeeld
Valenciennes FC - Amiens SC niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2020/2021 >
AS Nancy - Clermont Foot niet gespeeld
ASPTT Dijon - ESTAC Troyes niet gespeeld
FC Bourg-Péronnas - Dijon FCO niet gespeeld
Olympique Lyon - AJ Auxerre niet gespeeld
Paris FC - CA Pontarlier niet gespeeld
RC Strasbourg - FC Metz niet gespeeld
US Torcy - FC Sochaux niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2020/2021 >
EA Guingamp - SA Mérignac niet gespeeld
Le Mans FC - Girondins Bordeaux niet gespeeld
Stade Laval - FC Nantes niet gespeeld
Stade Rennes - LB Châteauroux niet gespeeld
Tours FC - US Avranches niet gespeeld
US Concarneau - Angers SCO niet gespeeld
USSA Vertou - Stade Brest niet gespeeld
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2020/2021 >
Nîmes Olympique - OGC Nice niet gespeeld
AS Cannes - Montpellier HSC niet gespeeld
AS Saint-Étienne - AS Béziers niet gespeeld
AC Ajaccio - US Colomiers niet gespeeld
Pieve di Lota - Toulouse FC niet gespeeld
SC Toulon - AS Monaco niet gespeeld
Olympique Marseille - FC Istres niet gespeeld
Georgië > Erovnuli Liga 2021  Georgië >   Erovnuli Liga 2021 >
14:00 Torpedo Kutaisi - Dila Gori -:-
14:00 Samgurali Tskhaltubo - FC Kobuleti -:-
16:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Samtredia -:-
16:00 Dinamo Batumi - FC Saburtalo -:-
16:00 Dinamo Tbilisi - FC Telavi -:-
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
17:00 Aduana Stars - Medeama SC -:-
17:00 Ashanti Gold - Great Olympics -:-
17:00 Inter Allies - Berekum Chelsea -:-
17:00 Karela FC - Eleven Wonders -:-
17:00 King Faisal - Bechem United -:-
17:00 Liberty Professionals - Asante Kotoko -:-
20:00 Hearts of Oak - Elmina Sharks -:-
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021 Championship  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 Championship >
16:00 St. Joseph's FC - Lynx FC -:-
18:30 Lincoln Red Imps - Lions Gibraltar -:-
Griekenland > Super League 2020/2021 Meisterschaft  Griekenland >   Super League 2020/2021 Meisterschaft >
18:30 AEK Athene - Aris Saloniki -:-
18:30 Panathinaikos - Olympiakos -:-
18:30 PAOK Saloniki - Asteras Tripolis -:-
Griekenland > Super League 2 2021 Aufstieg  Griekenland >   Super League 2 2021 Aufstieg >
13:45 Xanthi FC - Ergotelis -:-
13:45 Levadiakos - Chania Kissamikos -:-
13:45 Diagoras Rhodos - Ionikos Nikea -:-
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Halve Finale  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Halve Finale
02:00 Comunicaciones - Iztapa 1:1 (0:1)
23:00 Deportivo Guastatoya - Santa Lucía -:-
Hong-Kong > Premier League 2020/2021 Abstieg  Hong-Kong >   Premier League 2020/2021 Abstieg >
09:00 Southern District - Happy Valley -:-
11:30 Resources Capital - Hong Kong Rangers FC -:-
IJsland > Úrvalsdeild 2021  IJsland >   Úrvalsdeild 2021 >
21:15 Leiknir Reykjavík - Fylkir Reykjavík -:-
21:15 Víkingur Reykjavík - Breiðablik -:-
Irak > Super League 2020/2021  Irak >   Super League 2020/2021 >
15:30 Al Kahraba - Al Samawa -:-
15:30 Al Zawra’a - Al Qasim SC -:-
18:00 Naft Maysan - Al Quwa Al Jawiya -:-
20:30 Al Minaa - Al Shorta -:-
Iran > Persian Gulf Pro League 2020/2021  Iran >   Persian Gulf Pro League 2020/2021 >
15:45 Sepahan FC - Mes Rafsanjan -:-
16:55 Saipa FC - Paykan FC -:-
16:55 Naft Masjed Soleyman - Machine Sazi -:-
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
12:30 ACF Fiorentina - SSC Napoli -:-
15:00 Benevento Calcio - FC Crotone -:-
15:00 Udinese Calcio - Sampdoria -:-
18:00 Parma Calcio 1913 - Sassuolo Calcio -:-
20:45 AC Milan - Cagliari Calcio -:-
Italië > Serie C Playoff 2020/2021 > 1e Ronde  Italië >   Serie C Playoff 2020/2021 > 1e Ronde
17:30 US Triestina - Virtus Verona -:-
Italië > Serie D Girone A 2020/2021  Italië >   Serie D Girone A 2020/2021 >
16:00 Gozzano - Citta di Varese -:-
16:00 Borgosesia Calcio - Calcio Chieri -:-
16:00 Casale - US Folgore Caratese -:-
16:00 Vado FC - Fossano Calcio -:-
16:00 Legnano - SC Caronnese -:-
16:00 USD Lavagnese 1919 - PDHAE -:-
Italië > Serie D Girone B 2020/2021  Italië >   Serie D Girone B 2020/2021 >
16:00 Brusaporto - US Breno -:-
16:00 AC Calvina Sport - Real Calepina -:-
16:00 Virtus Bergamo - AC Crema -:-
16:00 AC Fanfulla 1874 - AC Pontisola -:-
16:00 Franciacorta - USD Caravaggio -:-
16:00 US Scanzorosciate - Vis Nova Giussano -:-
16:00 Sona - NibionnOggiono -:-
16:00 USD Casatese - SS Tritium 1908 -:-
16:00 Villa d'Almè - Seregno -:-
Italië > Serie D Girone C 2020/2021  Italië >   Serie D Girone C 2020/2021 >
15:00 GSD Ambrosiana - APC Chions -:-
16:00 AC Belluno - ASD Cartigliano -:-
16:00 AC Este - ASD Campodarsego -:-
16:00 Delta Rovigo - ASD Cjarlins Muzane -:-
16:00 Union Arzignanochiampo - Calcio Montebelluna -:-
16:00 Clodiense SSD - Caldiero Terme -:-
Italië > Serie D Girone D 2020/2021  Italië >   Serie D Girone D 2020/2021 >
16:00 AC Prato - AS Livorno -:-
16:00 Aglianese Calcio - Ghivizzano Borgo -:-
16:00 Corticella - Correggese -:-
16:00 Forlì FC - Lentigione Calcio -:-
16:00 Marignanese - ASD Sasso Marconi 1924 -:-
16:00 Seravezza - Real Forte Querceta -:-
Italië > Serie D Girone E 2020/2021  Italië >   Serie D Girone E 2020/2021 >
16:00 Virtus Flaminia - Badesse Calcio -:-
16:00 Grassina - Scandicci Calcio -:-
16:00 Ostia Mare - Follonica Gavorrano -:-
16:00 UC Sinalunghese - SC Trestina -:-
Italië > Serie D Girone F 2020/2021  Italië >   Serie D Girone F 2020/2021 >
16:00 Olympia Agnonese - FC Rieti -:-
16:00 Campobasso - Tolentino -:-
16:00 GSD Castelfidardo - US Recanatese -:-
16:00 Castelnuovo Vomano - Vastese Calcio -:-
16:00 Atletico Terme Fiuggi - ASD Pineto Calcio -:-
16:00 Matese - Vastogirardi -:-
16:00 Montegiorgio Calcio - Porto Sant'Elpidio -:-
16:00 SN Notaresco - CynthiAlbalonga -:-
Italië > Serie D Girone G 2020/2021  Italië >   Serie D Girone G 2020/2021 >
16:00 ASD Carbonia Calcio - Arzachena -:-
16:00 Lanusei Calcio - Sassari Latte Dolce -:-
16:00 Monterosi FC - Muravera -:-
16:00 SEF Torres 1903 - Giugliano -:-
16:00 AC Savoia 1908 - Cassino Calcio 1924 -:-
16:00 ASD SS Nola 1925 - Gladiator -:-
16:00 Latina Calcio - Team Nuova Florida -:-
16:00 ASD Vis Artena - Afragolese -:-
Italië > Serie D Girone H 2020/2021  Italië >   Serie D Girone H 2020/2021 >
16:00 Team Altamura - Fidelis Andria -:-
16:00 Audace Cerignola - FBC Gravina -:-
16:00 US Bitonto - Aversa Normanna -:-
16:00 FC Francavilla - ACD Nardò -:-
16:00 Lavello - Città di Fasano -:-
16:00 Sporting Fulgor Molfetta - Taranto FC -:-
16:00 AZ Picerno - Casarano -:-
16:00 Portici 1906 - Puteolana Internapoli -:-
Italië > Serie D Girone I 2020/2021  Italië >   Serie D Girone I 2020/2021 >
16:00 US Castrovillari - Calcio Cittanovese -:-
16:00 FC Messina - Acireale -:-
16:00 Gelbison - Rotonda -:-
16:00 Paternó - Marina di Ragusa -:-
16:00 Roccella - Biancavilla -:-
16:00 ASD San Luca - ACR Messina -:-
16:00 Santa Maria Cilento - Rende -:-
16:00 ASD Troina - Licata -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021 >
10:30 Genoa CFC - Empoli FC -:-
17:00 Bologna FC - Sampdoria -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021 >
11:00 Reggina 1914 - Frosinone Calcio -:-
Japan > J1 League 2021  Japan >   J1 League 2021 >
08:00 Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo 2:0 (0:0)
10:00 Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds 0:1
Japan > J2 League 2021  Japan >   J2 League 2021 >
07:00 Kyoto Sanga FC - Mito HollyHock 1:0 (1:0)
07:00 Montedio Yamagata - Ehime FC 1:0 (1:0)
07:00 Omiya Ardija - Fagiano Okayama 0:0 (0:0)
08:00 Machida Zelvia - Albirex Niigata 2:1 (2:0)
08:00 Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu 2:0 (0:0)
Japan > J3 League 2021  Japan >   J3 League 2021 >
06:00 Grulla Morioka - FC Gifu 0:2 (0:2)
06:00 FC Imabari - Kamatamare Sanuki 1:1 (1:1)
06:00 Yokohama S&CC - Tegevajaro Miyazaki 0:2 (0:1)
07:00 Fukushima United - Vanraure Hachinohe 2:0 (2:0)
07:00 Roasso Kumamoto - AC Nagano Parceiro 2:0 (1:0)
07:00 Kataller Toyama - Azul Claro Numazu 3:0 (2:0)
Japan > Japan Football League 2021  Japan >   Japan Football League 2021 >
06:00 Verspah Oita - Tokyo Musashino City FC 4:0 (3:0)
06:00 MIO Biwako Shiga - Suzuka Point Getters 3:2 (1:1)
06:00 Matsue City FC - ReinMeer Aomori 1:2 (1:2)
06:00 Nara Club - Veertien Mie 1:2 (0:2)
06:00 Kochi United - FC Tiamo Hirakata 1:0 (0:0)
Japan > U18 Premier League 2021 East  Japan >  U18 Premier League 2021 East >
Shimizu S-Pulse - FC Tokyo uitgest.
Japan > U18 Premier League 2021 West  Japan >  U18 Premier League 2021 West >
Júbilo Iwata - Sagan Tosu uitgest.
Kyoto Sanga FC - East Fukuoka High School uitgest.
Otsu High School - Nagoya Grampus uitgest.
Japan > U18 Premier League 2021 East  Japan >  U18 Premier League 2021 East >
04:00 Ichiritsu Funabashi High School - Omiya Ardija 1:4
04:00 Ryutsu Keizai University - Aomori Yamada High School 0:3
07:00 Yokohama F. Marinos - Yokohama FC 4:0
09:00 Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds -:-
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
15:00 FK Drenica - Drita Gjilan -:-
15:00 KF Gjilani - Prishtina KF -:-
15:00 KF Feronikeli - Besa Pejë -:-
15:00 KF Arbëria - KF Llapi -:-
15:00 KF Ballkani - KF Trepça'89 -:-
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
15:00 NK Varaždin ŠN - HNK Rijeka -:-
17:05 HNK Šibenik - Hajduk Split -:-
19:10 HNK Gorica - Dinamo Zagreb -:-
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
17:30 Hrvatski Dragovoljac - HNK Cibalia -:-
17:30 NK Kustošija - Dinamo Zagreb II -:-
17:30 NK Croatia Zmijavci - NK Opatija -:-
17:30 NK Osijek II - NK Rudeš -:-
17:30 NK Orijent Rijeka - NK Dubrava -:-
Litouwen > A Lyga 2021  Litouwen >   A Lyga 2021 >
14:00 FK Sūduva - FK Banga Gargždai -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2020/2021  Luxemburg >   Nationaldivision 2020/2021 >
16:00 Etzella Ettelbruck - Victoria Rosport -:-
16:00 FC Differdange 03 - Progrès Niedercorn -:-
16:00 US Hostert - Swift Hesperange -:-
16:00 US Mondorf - FC Wiltz 71 -:-
16:00 RFCU Luxemburg - RM Hamm Benfica -:-
16:00 FC Rodange 91 - CS FOLA Esch -:-
16:00 UNA Strassen - F91 Dudelange -:-
18:00 Jeunesse Esch - Union Titus Pétange -:-
Marokko > Botola Pro 1 2020/2021  Marokko >   Botola Pro 1 2020/2021 >
18:00 FUS de Rabat - Mouloudia Oujda -:-
20:15 Maghrib de Fès - RS Berkane -:-
22:30 Hassania US Agadir - Youssoufia Berrechid -:-
Mexico > Primera División 2020/2021 Clausura Playoffs > Kwartfinale  Mexico >   Primera División 2020/2021 Clausura Playoffs > Kwartfinale
01:00 Puebla FC - Atlas Guadalajara 1:0 (0:0)
03:05 Cruz Azul - Deportivo Toluca 3:1 (1:1)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Fase Final > Finale  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Fase Final > Finale
19:00 Cruz Azul Hidalgo - Club Irapuato -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura Playoffs > Halve Finale  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura Playoffs > Halve Finale
16:00 CF Monterrey - Atlas Guadalajara -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura Playoffs > Halve Finale  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura Playoffs > Halve Finale
00:00 CF Pachuca - Deportivo Guadalajara 1:2
Moldavië > Divizia Nationala 2020/2021  Moldavië >   Divizia Nationala 2020/2021 >
15:00 FC Floreşti - FC Sfîntul Gheorghe -:-
17:00 CS Petrocub - Speranţa Nisporeni -:-
Nederland > Eredivisie 2020/2021  Nederland >   Eredivisie 2020/2021 >
14:30 AZ Alkmaar - Heracles Almelo -:-
14:30 FC Twente - ADO Den Haag -:-
14:30 FC Utrecht - PSV -:-
14:30 Feyenoord - RKC Waalwijk -:-
14:30 PEC Zwolle - FC Groningen -:-
14:30 sc Heerenveen - Sparta Rotterdam -:-
14:30 Vitesse - AFC Ajax -:-
14:30 VVV-Venlo - FC Emmen -:-
14:30 Willem II - Fortuna Sittard -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2020/2021 >
GVV Unitas - Hercules niet gespeeld
HVV Hollandia - HSC'21 niet gespeeld
OSS '20 - Hoogland niet gespeeld
EVV - ADO '20 niet gespeeld
Westlandia - Quick niet gespeeld
DEM - Gemert niet gespeeld
Dongen - Groene Ster niet gespeeld
JOS Watergraafsmeer - OFC niet gespeeld
Blauw Geel '38 - UNA niet gespeeld
Nicaragua > Liga Primera 2020/2021 Clausura Playoffs > Halve Finale  Nicaragua >   Liga Primera 2020/2021 Clausura Playoffs > Halve Finale
03:00 Diriangén - Walter Ferretti 3:0 (1:0)
Nigeria > Professional League 2020/2021  Nigeria >   Professional League 2020/2021 >
17:00 Abia Warriors - Enyimba Aba -:-
17:00 Dakkada FC - Akwa United -:-
17:00 Enugu Rangers - Rivers United -:-
17:00 Heartland FC - Katsina United -:-
17:00 Kano Pillars - Adamawa United -:-
17:00 Kwara United - Plateau United -:-
17:00 Lobi Stars - Ifeanyi Uba -:-
17:00 Sunshine Stars - Jigawa Golden Stars -:-
17:00 Warri Wolves - MFM FC -:-
17:00 Wikki Tourists - Nasarawa United -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2020/2021  Noord-Macedonië >   1. MFL 2020/2021 >
16:00 Akademija Pandev - FK Borec -:-
16:00 FK Pelister - FK Belasica -:-
16:00 KF Shkëndija 79 - KF Shkupi -:-
16:00 FK Renova - FK Rabotnički -:-
16:00 Sileks Kratovo - FC Struga -:-
16:00 Vardar Skopje - Makedonija GP -:-
Noorwegen > Eliteserien 2021  Noorwegen >   Eliteserien 2021 >
15:00 Sarpsborg 08 - FK Haugesund -:-
15:00 Viking FK - Tromsø IL -:-
15:00 Vålerenga IF - Kristiansund BK -:-
18:00 FK Bodø/Glimt - Rosenborg BK -:-
18:00 Sandefjord Fotball - Mjøndalen IF -:-
18:00 Strømsgodset IF - Lillestrøm SK -:-
20:00 Molde FK - SK Brann -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2021 >
Alta IF - Tromsdalen UIL uitgest.
Asker SK - Bærum SK uitgest.
Brattvåg IL - IL Hødd uitgest.
Florø SK - Vålerenga IF II uitgest.
IF Fløya - FK Senja uitgest.
Kongsvinger IL - Eidsvold TF uitgest.
Kvik Halden - Moss FK uitgest.
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2021 >
FK Arendal - Notodden FK uitgest.
Flekkerøy IL - Fram Larvik uitgest.
Skeid Fotball - Kjelsås Fotball uitgest.
SK Vard - Egersunds IK uitgest.
Oostenrijk > Bundesliga 2020/2021 Meistergruppe  Oostenrijk >   Bundesliga 2020/2021 Meistergruppe >
17:00 LASK - RB Salzburg -:-
17:00 WSG Tirol - Wolfsberger AC -:-
17:00 Sturm Graz - Rapid Wien -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2020/2021  Oostenrijk >   2. Liga 2020/2021 >
14:30 Austria Lustenau - FC Liefering -:-
14:30 FC Blau Weiß Linz - Austria Wien (A) -:-
14:30 Vorwärts Steyr - FC Wacker Innsbruck -:-
14:30 FC Juniors OÖ - SV Lafnitz -:-
14:30 Kapfenberger SV 1919 - FC Dornbirn -:-
14:30 SK Austria Klagenfurt - SV Horn -:-
14:30 Floridsdorfer AC - Grazer AK -:-
14:30 SKU Amstetten - Rapid Wien (A) -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2020/2021 >
FC Mauerwerk - SV Stripfing/Weiden niet gespeeld
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2020/2021 >
SV Ried (A) - USV Allerheiligen niet gespeeld
Union Gurten - SV Spittal/Drau niet gespeeld
Union Vöcklamarkt - FC Wels niet gespeeld
Wolfsberger AC (A) - ATSV Stadl-Paura niet gespeeld
WSC Hertha - Sturm Graz (A) niet gespeeld
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
14:00 FC Südburgenland - SKV Altenmarkt -:-
Paraguay > Primera División 2021 Apertura  Paraguay >   Primera División 2021 Apertura >
02:00 12 de Octubre de Itauguá - Guaireña FC 1:1 (0:1)
23:45 River Plate - Cerro Porteño -:-
Cerro Porteño - 12 de Octubre de Itauguá uitgest.
Peru > Primera División 2021 Fase 1  Peru >   Primera División 2021 Fase 1 >
01:00 Cienciano - Universidad San Martín 0:1 (0:0)
18:00 Mannucci - FBC Melgar -:-
22:30 Sporting Cristal - Sport Huancayo -:-
Polen > Ekstraklasa 2020/2021  Polen >   Ekstraklasa 2020/2021 >
17:30 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk -:-
17:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze -:-
17:30 Legia Warschau - Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
17:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków -:-
17:30 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa -:-
17:30 Śląsk Wrocław - FKS Stal Mielec -:-
17:30 Wisła Płock - Zagłębie Lubin -:-
17:30 KS Cracovia - Warta Poznań -:-
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
12:40 Widzew Łódź - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
19:10 Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz -:-
19:30 Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź -:-
Portugal > Primeira Liga 2020/2021  Portugal >   Primeira Liga 2020/2021 >
16:00 FC Famalicão - CD Nacional -:-
18:00 Os Belenenses - CD Santa Clara -:-
21:00 CS Marítimo - Vitória Guimarães -:-
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:15 Sporting Covilhã - GD Estoril -:-
15:00 FC Penafiel - FC Vizela -:-
16:00 Casa Pia AC - Varzim SC -:-
16:00 FC Porto B - CD Feirense -:-
17:30 Académica de Coimbra - SL Benfica B -:-
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Relegation  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 Relegation >
13:00 UTA Arad - Gaz Metan Mediaş -:-
15:30 Argeș Pitești - Dinamo Boekarest -:-
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Championship  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 Championship >
21:00 Sepsi OSK - FCSB -:-
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
13:00 Akhmat Grozny - Spartak Moskou -:-
13:00 Dinamo Moskou - CSKA Moskou -:-
13:00 FK Rostov - FK Krasnodar -:-
13:00 FK Tambov - Zenit St. Petersburg -:-
13:00 FK Ufa - Arsenal Tula -:-
13:00 FK Khimki - PFC Sochi -:-
13:00 Lokomotiv Moskou - FK Ural -:-
13:00 Rubin Kazan - Rotor Volgograd -:-
Rusland > A-jun UFL-1 2020/2021  Rusland >  A-jun UFL-1 2020/2021 >
12:30 Rubin Kazan - FK Saturn -:-
Schotland > Premiership 2021 Abstieg  Schotland >   Premiership 2021 Abstieg >
13:00 Hamilton Academical - Kilmarnock FC -:-
13:00 Motherwell FC - Ross County FC -:-
13:00 St. Mirren FC - Dundee United -:-
Singapore > Premier League 2021  Singapore >   Premier League 2021 >
11:30 Geylang International - Hougang United -:-
11:30 Lion City Sailors - Tanjong Pagar United -:-
Slovenië > PrvaLiga 2020/2021  Slovenië >   PrvaLiga 2020/2021 >
17:15 NK Celje - Olimpija Ljubljana -:-
20:00 NK Domžale - FC Koper -:-
Slowakije > Super Liga 2020/2021 Meisterschaft  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 Meisterschaft >
18:00 Spartak Trnava - MŠK Žilina -:-
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
18:30 Deportivo Alavés - Granada CF -:-
18:30 Athletic Bilbao - Real Madrid -:-
18:30 Atlético Madrid - CA Osasuna -:-
18:30 FC Barcelona - Celta de Vigo -:-
18:30 Real Betis - SD Huesca -:-
18:30 Getafe CF - Levante UD -:-
18:30 Cádiz CF - Elche CF -:-
18:30 Real Sociedad - Real Valladolid -:-
18:30 Valencia CF - SD Eibar -:-
18:30 Villarreal CF - Sevilla FC -:-
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
14:00 CE Sabadell - CD Tenerife -:-
16:00 CF Fuenlabrada - Rayo Vallecano -:-
20:45 RCD Mallorca - AD Alcorcón -:-
21:30 CD Leganés - UD Logroñés -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Segunda RFEF >
12:00 CD Lealtad - Pontevedra CF -:-
12:00 CD Covadonga - Salamanca CF UDS -:-
17:00 Sporting Gijón B - CD Guijuelo -:-
17:00 Real Oviedo B - Coruxo FC -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF >
12:00 SD Ejea - Club Portugalete -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF >
12:00 SD Tarazona - CD Laredo -:-
12:00 CD Ebro - Real Unión -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Segunda RFEF >
17:00 Haro Deportivo - Barakaldo CF -:-
18:00 CD Izarra - SD Leioa -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda RFEF >
11:30 Orihuela CF - UE Olot -:-
12:00 Peña Deportiva - Espanyol B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF >
18:30 CF La Nucía - UE Llagostera -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 Segunda RFEF >
11:00 CD El Ejido 2012 - UD Las Palmas B -:-
11:30 Yeclano Deportivo - CD Marino -:-
11:30 Recreativo Granada - Recreativo Huelva -:-
12:00 Lorca Deportiva - Marbella FC -:-
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF >
11:00 UD Melilla - Atlético Madrid B -:-
12:00 UD Socuéllamos - Getafe CF B -:-
12:00 CP Villarrobledo - UD Poblense -:-
18:30 Villarrubia CF - Las Rozas CF -:-
Spanje > Segunda B Playoff 2020/2021 Aufstieg > 1e Ronde  Spanje >   Segunda B Playoff 2020/2021 Aufstieg > 1e Ronde
12:00 UD Ibiza - Real Madrid Castilla -:-
12:00 UCAM Murcia CF - FC Barcelona B -:-
20:15 CD Badajoz - Zamora CF -:-
20:15 Athletic Bilbao B - Celta de Vigo B -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2020/2021  Spanje >  Vrouwen Primera División 2020/2021 >
FC Barcelona - Sporting de Huelva uitgest.
11:00 EDF Logroño - UDG Tenerife Sur -:-
12:00 Real Madrid - SD Eibar -:-
12:00 Levante UD - Santa Teresa CD -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2020/2021 >
15:00 FK Pardubice - Viktoria Plzeň -:-
15:00 FK Teplice - České Budějovice -:-
17:00 FK Mladá Boleslav - Sparta Praag -:-
19:30 Slavia Praag - MFK Karvina -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
14:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Chrudim -:-
17:00 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové -:-
Turkije > 2. Lig Playoff 2020/2021 > Kwartfinale  Turkije >   2. Lig Playoff 2020/2021 > Kwartfinale
15:00 Hekimoğlu Trabzon - 24 Erzincanspor -:-
15:00 Kırşehir Belediyespor - Kırklarelispor -:-
19:00 Kocaelispor - Ankara Demirspor -:-
19:00 Sakaryaspor - Van BBSK -:-
Uruguay > Primera División 2021 Apertura  Uruguay >   Primera División 2021 Apertura >
00:30 Montevideo City Torque - Sud América 0:1 (0:1)
20:00 Rentistas - Fénix -:-
22:15 Deportivo Maldonado - Liverpool -:-
Venezuela > Primera División 2021 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo A >
01:15 Deportivo Táchira - Estudiantes de Mérida 1:0 (1:0)
Venezuela > Primera División 2021 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo B >
22:00 Aragua FC - Academia Puerto Cabello -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2021  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2021 >
01:00 Atlanta United FC - CF Montréal 1:0 (0:0)
01:30 Philadelphia Union - New York RB 1:0 (1:0)
02:00 Minnesota United FC - FC Dallas 1:0 (0:0)
03:00 Colorado Rapids - Houston Dynamo 3:1 (3:1)
03:30 Real Salt Lake - Nashville SC 0:0 (0:0)
04:00 San Jose Earthquakes - Portland Timbers 0:2 (0:1)
20:00 Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps -:-
22:00 FC Cincinnati - Inter Miami CF -:-
Verenigde Staten > USL Championship 2021  Verenigde Staten >   USL Championship 2021 >
01:00 Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1:1 (0:1)
02:00 Tampa Bay Rowdies - Phoenix Rising 2:1 (1:0)
03:30 New Mexico United - Austin Bold 3:1 (1:0)
21:00 Tacoma Defiance - Orange County SC -:-
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2021  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2021 >
01:00 NJ/NY Gotham FC - Houston Dash 1:0 (1:0)
04:00 OL Reign - NC Courage 0:0 (0:0)
Wit-Rusland > Cempionat 2021  Wit-Rusland >   Cempionat 2021 >
15:30 FK Slutsk - FK Minsk -:-
19:30 Dinamo Brest - FK Gomel -:-
Zuid-Korea > K League 1 2021  Zuid-Korea >   K League 1 2021 >
07:00 Jeju United - Daegu FC 1:2 (0:1)
09:30 Ulsan Hyundai - Suwon Bluewings 0:1
Zuid-Korea > K League 2 2021  Zuid-Korea >   K League 2 2021 >
Busan IPark - Chungnam Asan FC uitgest.
11:30 FC Anyang - Gyeongnam FC -:-
Zweden > Allsvenskan 2021  Zweden >   Allsvenskan 2021 >
17:30 Hammarby IF - Djurgårdens IF -:-
Zweden > Superettan 2021  Zweden >   Superettan 2021 >
13:00 AFC Eskilstuna - Jönköpings Södra IF -:-
Zweden > Division 1 Norra 2021  Zweden >   Division 1 Norra 2021 >
16:00 Assyriska FF - Dalkurd FF -:-
16:00 IFK Luleå - Hammarby Talang FF -:-
16:00 Karlstad Fotboll - Sandvikens IF -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2021  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2021 >
15:00 Piteå IF - KIF Örebro DFF -:-
Zwitserland > Promotion League 2020/2021  Zwitserland >   Promotion League 2020/2021 >
Etoile Carouge FC - FC Black Stars Basel niet gespeeld
FC Bavois - FC Breitenrain Bern niet gespeeld
FC Münsingen - FC Rapperswil-Jona niet gespeeld
FC Zürich II - SC Cham niet gespeeld
SC YF/Juventus Zürich - FC Köniz niet gespeeld
Stade Nyonnais - FC Sion II niet gespeeld
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2020/2021 >
FC Bulle - CS Chênois uitgest.
Martigny Sports - FC La Chaux-de-Fonds uitgest.
FC Lancy - Team Vaud uitgest.
Olympique Genève - FC Naters uitgest.
Vevey United - FC Azzurri 90 LS uitgest.
BSC Young Boys II - FC Meyrin uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2020/2021 >
FC Luzern II - FC Schötz uitgest.
Grasshopper Club Zürich II - Zug 94 uitgest.
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2020/2021 >
FC Tuggen - FC Thalwil uitgest.
FC Paradiso - USV Eschen/Mauren uitgest.
FC Red Star Zürich - SV Höngg uitgest.
FC St. Gallen II - FC Linth 04 uitgest.
Zwitserland > U18 U18 League 2020/2021 2. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2020/2021 2. Phase >
14:30 BSC Young Boys - Team Aargau -:-
Zwitserland > U16 U16 Elite 2020/2021  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2020/2021 >
14:00 FC Winterthur - FC Sion -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner