. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2021 > Oktober FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2021 > Oktober
12:00 Botswana - Tanzania 0:2
15:30 Zuid-Soedan - Zimbabwe 1:2
17:45 Ver. Arab. Emiraten - India 1:4 (0:3)
UEFA > U17 (V) EM Quali. Liga A 2021/2022 Runde 1 > Groep 2 UEFA >   U17 (V) EM Quali. Liga A 2021/2022 Runde 1 > Groep 2
Tsjechië - Schotland niet gespeeld
16:00 Nederland - Slovenië 3:0 (2:0)
Albanië > Kategoria Superiore 2021/2022  Albanië >   Kategoria Superiore 2021/2022 >
13:45 Egnatia Rrogozhine - KS Kastrioti 2:1 (1:0)
16:45 KF Skënderbeu - FK Vllaznia 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera División 2021  Argentinië >   Primera División 2021 >
00:00 Aldosivi - Unión de Santa Fe 1:2 (1:1)
02:15 Lanús - Central Córdoba SdE 2:1 (1:1)
18:30 Godoy Cruz - Newell's Old Boys 2:2 (0:2)
18:30 Platense - Patronato de Paraná 0:0 (0:0)
20:45 Huracán - Arsenal de Sarandí 1:0 (1:0)
23:00 Atlético Tucumán - San Lorenzo 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
00:30 Atlético Rafaela - Gimnasia de Jujuy 2:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
02:05 Belgrano de Córdoba - Deportivo Riestra 1:0 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
16:30 Barracas Central - All Boys 2:1 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
20:00 Chacarita Juniors - Deportivo Maipú 1:2 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
21:00 Guillermo Brown - Tristan Suárez 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
21:10 Estudiantes de Caseros - Tigre 2:1 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
22:00 San Martín de San Juan - Deportivo Morón 1:1 (0:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2021 Clausura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2021 Clausura >
17:10 Atlético San Miguel - Colegiales de Munro 0:2 (0:0)
20:00 Acassuso - Sacachispas 1:1 (1:1)
20:00 Cañuelas - Justo José de Urquiza 2:1 (1:0)
20:00 Comunicaciones de Buenos Aires - Villa San Carlos 2:0 (1:0)
20:30 Talleres de Remedios de Escalada - Fénix 0:0 (0:0)
Australië > NPL Queensland 2021  Australië >   NPL Queensland 2021 >
09:00 Lions FC - Gold Coast United 3:1 (2:0)
09:30 Capalaba FC - Brisbane Roar Youth 2:6 (1:3)
10:00 Sunshine Coast Wanderers - Olympic FC 0:1 (0:1)
11:00 Moreton Bay United - Eastern Suburbs 5:2 (2:1)
11:15 Peninsula Power - Magpies Crusaders United 4:0 (1:0)
Australië > NPL South Australia 2021/2022 Finals > Elimination Final  Australië >   NPL South Australia 2021/2022 Finals > Elimination Final
07:00 Campbelltown City SC - South Adelaide Panthers 1:3 (0:2)
07:00 MetroStars FC - Sturt Lions 3:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
Australië > NPL South Australia 2021/2022 Finals > Halve Finales  Australië >   NPL South Australia 2021/2022 Finals > Halve Finales
09:30 Adelaide City FC - Adelaide Comets 0:1 (0:0)
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2021/2022  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2021/2022 >
15:00 Keşlə FK - Sabah FK 2:0 (1:0)
17:15 Neftçi PFK - Səbail FK 3:1 (2:0)
België > Eerste klasse A 2021/2022  België >   Eerste klasse A 2021/2022 >
16:15 KV Kortrijk - Sporting Charleroi 2:2 (1:0)
18:30 Cercle Brugge - Union St. Gilloise 0:3 (0:0)
18:30 Sint-Truidense VV - KV Oostende 1:1 (0:0)
20:45 Oud-Heverlee Leuven - K Beerschot VA 0:0 (0:0)
België > Eerste klasse B 2021/2022  België >   Eerste klasse B 2021/2022 >
20:45 Lierse Kempenzonen - Royal Excel Mouscron 2:2 (1:1)
België > U18 Elite 2021/2022  België >  U18 Elite 2021/2022 >
10:30 Sint-Truidense VV - KAA Gent 0:6
14:00 Standard Liège - Oud-Heverlee Leuven 3:1
14:00 Sporting Charleroi - SV Zulte Waregem 2:1
14:15 KVC Westerlo - Royal Antwerp FC 0:2
14:45 KV Mechelen - KRC Genk 2:3
15:00 RSC Anderlecht - Cercle Brugge 6:1
België > U16 Elite 2021/2022  België >  U16 Elite 2021/2022 >
13:30 SV Zulte Waregem - Sporting Charleroi 2:2
13:30 KRC Genk - KV Mechelen 5:2
14:00 Royal Antwerp FC - KVC Westerlo 5:0
14:30 KAA Gent - Sint-Truidense VV 2:1
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Standard Liège 2:0
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2021 > Groep A  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2021 > Groep A
22:00 Deportivo Kivón - Los Almendros 3:2
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2021 > Groep C  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2021 > Groep C
21:30 Nueva Cliza - Universitario de Vinto 1:3
21:30 San Antonio Bulo Bulo - Cochabamba FC 1:0
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2021/2022  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2021/2022 >
15:00 Leotar Trebinje - Radnik Bijeljina 1:0 (0:0)
15:00 NK Posušje - Velež Mostar 2:4 (0:2)
19:00 Zrinjski Mostar - Široki Brijeg 4:0 (3:0)
Brazilië > Série A 2021  Brazilië >   Série A 2021 >
22:00 Cuiabá - MT - América - MG 0:2 (0:1)
22:00 Fortaleza - Atlético Goianiense 0:3 (0:1)
Brazilië > Série B 2021  Brazilië >   Série B 2021 >
02:30 Operário Ferroviário - PR - Náutico - PE 1:2 (1:0)
21:00 Brusque - SC - Guarani - SP 2:0 (0:0)
21:00 Goiás - Vitória - BA 3:0 (2:0)
23:30 CR Brasil - AL - CSA - AL 0:0 (0:0)
Brazilië > Série C 2021 Playoffs > Groep C  Brazilië >   Série C 2021 Playoffs > Groep C
22:00 Botafogo - PB - Ituano - SP 0:1 (0:0)
Brazilië > Série D 2021 > Achtste finale  Brazilië >   Série D 2021 > Achtste finale
20:00 Joinville - SC - Uberlândia - MG 1:3 d.p.
21:00 União Rondonópolis - MT - S.E.R. Caxias - RS 0:2
21:00 Aparecidense - GO - Cianorte - PR 1:0
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2021  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2021 >
20:00 Atlético Goianiense - Chapecoense 1:1
Brazilië > U17 Copa do Brasil 2021 > Kwartfinale  Brazilië >  U17 Copa do Brasil 2021 > Kwartfinale
00:00 Fluminense RJ - São Paulo FC 1:4 d.p.
Bulgarije > Parva Liga 2021/2022  Bulgarije >   Parva Liga 2021/2022 >
14:15 Botev Vratsa - Lokomotiv Sofia 2:2 (2:2)
16:45 Slavia Sofia - Pirin Blagoevgrad 1:1 (0:0)
19:00 Arda Kardzhali - Cherno More Varna 0:3 (0:2)
Canada > Premier League 2021  Canada >   Premier League 2021 >
21:00 Valour FC - FC Edmonton 1:1 (1:0)
Chili > Primera B 2021  Chili >   Primera B 2021 >
01:00 San Luis - Cobreloa 1:0 (0:0)
17:00 Magallanes - Barnechea 1:1 (0:1)
23:00 Deportes Temuco - Universidad de Concepción 2:2 (1:1)
Colombia > Primera A 2021 Clausura  Colombia >   Primera A 2021 Clausura >
01:00 Deportes Tolima - Santa Fe 0:0 (0:0)
03:05 Atlético Junior - Patriotas FC 1:0 (1:0)
21:00 La Equidad - Deportes Quindío 1:0 (1:0)
23:00 Envigado FC - Deportivo Cali 1:2 (1:0)
Colombia > Primera B 2021 Clausura  Colombia >   Primera B 2021 Clausura >
22:00 Orsomarso SC - Real San Andrés 3:1 (2:0)
Costa Rica > Primera División 2021/2022 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2021/2022 Apertura >
00:00 Guadalupe - AD Guanacasteca 1:1 (0:0)
22:00 Jicaral - Municipal Grecia 3:1 (2:0)
Cyprus > First Division 2021/2022  Cyprus >   First Division 2021/2022 >
16:00 Ethnikos Achna - Aris Limassol FC 0:3 (0:2)
18:00 Paphos FC - Doxa Katokopias 1:1 (0:1)
Denemarken > 1. Division 2021/2022  Denemarken >   1. Division 2021/2022 >
13:00 Hvidovre IF - AC Horsens 0:0 (0:0)
Denemarken > 2. Division 2021/2022  Denemarken >   2. Division 2021/2022 >
14:00 Aarhus Fremad - AB Gladsaxe 3:1 (2:1)
14:00 Hellerup IK - Middelfart Boldklub 2:0 (0:0)
14:00 Hillerød GI - Thisted FC 5:1 (2:1)
14:00 Skive IK - Brabrand IF 0:1 (0:0)
15:00 B.93 København - Kolding IF 1:1 (0:0)
Denemarken > Vrouwen Elitedivisionen 2021/2022  Denemarken >  Vrouwen Elitedivisionen 2021/2022 >
13:15 AGF Fodbold - FC Nordsjælland 0:1
15:15 HB Køge - Fortuna Hjørring 4:0
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2021/2022  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2021/2022 >
13:00 FC Nordsjælland - Odense BK 3:1
13:00 Lyngby BK - SønderjyskE 2:1
13:00 Aalborg BK - Silkeborg IF 1:1
13:30 Aarhus GF - FC Kopenhagen 0:4
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2021/2022  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2021/2022 >
12:00 Næsby BK - FC Roskilde 1:2
12:00 FK Viborg - Næstved BK 9:2
12:00 Nykøbing FC - FC Helsingør 0:7
13:00 Hobro IK - Hvidovre IF 1:2
14:30 B.93 København - SfB-Oure FA 8:1
14:30 AB Gladsaxe - AC Amager Academy 0:0
15:30 HB Køge - Kolding IF 2:0
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2021/2022  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2021/2022 >
15:15 Lyngby BK - SønderjyskE 1:3 (1:1)
15:15 Aalborg BK - Silkeborg IF 3:0 (1:0)
15:15 FC Midtjylland - AC Horsens 2:3
15:30 Brøndby IF - Vejle BK 1:2 (0:1)
15:30 FC Nordsjælland - Odense BK 2:0 (0:0)
15:45 Aarhus GF - FC København 0:2
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2021/2022  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2021/2022 >
12:00 AB Gladsaxe - AC Amager Academy 3:2
12:00 B.93 København - SfB-Oure FA 2:3
12:45 HB Køge - Kolding IF 6:2
14:00 Nykøbing FC - FC Helsingør 0:4
14:15 FK Viborg - Næstved BK 6:0
14:15 Næsby BK - FC Roskilde 2:3
15:15 Hobro IK - Hvidovre IF 1:1
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2021/2022  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2021/2022 >
13:00 Farum BK - Odense BK 2:1
13:00 Lyngby BK - SønderjyskE 1:2
13:00 Aalborg BK - Silkeborg IF 3:4
13:30 Aarhus GF - FC København 0:0
14:00 Esbjerg fB - Randers SK Freja 1:4
15:15 Brøndby IF - Vejle BK 1:4
17:00 FC Midtjylland - AC Horsens 5:1
Duitsland > Bundesliga 2021/2022  Duitsland >   Bundesliga 2021/2022 >
15:30 Borussia Dortmund - FC Augsburg 2:1 (1:1)
15:30 VfL Wolfsburg - Bor. Mönchengladbach 1:3 (1:2)
15:30 VfB Stuttgart - 1899 Hoffenheim 3:1 (1:0)
15:30 Hertha BSC - SC Freiburg 1:2 (0:1)
18:30 RB Leipzig - VfL Bochum 3:0 (0:0)
Duitsland > 2. Bundesliga 2021/2022  Duitsland >   2. Bundesliga 2021/2022 >
13:30 Holstein Kiel - Hansa Rostock 0:2 (0:2)
13:30 Fortuna Düsseldorf - SC Paderborn 07 2:3 (1:1)
13:30 Jahn Regensburg - Karlsruher SC 2:2 (0:1)
20:30 1. FC Nürnberg - Hannover 96 0:0 (0:0)
Duitsland > 3. Liga 2021/2022  Duitsland >   3. Liga 2021/2022 >
14:00 TSV 1860 München - FC Viktoria 1889 Berlin 1:1 (0:0)
14:00 TSV Havelse - 1. FC Kaiserslautern 0:6 (0:4)
14:00 SC Freiburg II - Hallescher FC 1:1 (0:1)
14:00 VfL Osnabrück - FSV Zwickau 0:1 (0:0)
14:00 MSV Duisburg - SV Meppen 0:1 (0:1)
14:00 SV Wehen Wiesbaden - Viktoria Köln 1:1 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Nord 2021/2022 Süd  Duitsland >   Regionalliga Nord 2021/2022 Süd >
15:00 SSV Jeddeloh II - Werder Bremen II 1:1 (0:1)
16:00 Atlas Delmenhorst - HSC Hannover 0:1 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Nord 2021/2022 Nord  Duitsland >   Regionalliga Nord 2021/2022 Nord >
14:00 Hamburger SV II - Heider SV 2:1 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2021/2022  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2021/2022 >
13:00 FSV 63 Luckenwalde - FC Carl Zeiss Jena 0:0 (0:0)
13:00 SV Lichtenberg 47 - Union Fürstenwalde 3:2 (2:0)
Duitsland > Regionalliga West 2021/2022  Duitsland >   Regionalliga West 2021/2022 >
14:00 Rot Weiss Ahlen - KFC Uerdingen 05 1:0 (0:0)
14:00 Bor. Mönchengladbach II - Bonner SC 2:1 (1:0)
14:00 Fortuna Düsseldorf II - VfB Homberg 4:0 (3:0)
14:00 Wuppertaler SV - FC Schalke 04 II 3:0 (1:0)
14:00 SV 19 Straelen - SV Lippstadt 08 0:2 (0:0)
14:00 Rot-Weiss Essen - Rot-Weiß Oberhausen 1:1 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2021/2022  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2021/2022 >
14:00 Bahlinger SC - SV 07 Elversberg 0:1 (0:0)
14:00 FC-Astoria Walldorf - 1899 Hoffenheim II 2:5 (1:0)
14:00 FC Gießen - VfB Stuttgart II 2:1 (2:0)
14:00 FK Pirmasens - Kickers Offenbach 0:2 (0:1)
14:00 1. FSV Mainz 05 II - Rot-Weiß Koblenz 2:1 (1:1)
14:00 TSG Balingen - FC 08 Homburg 2:1 (0:1)
14:00 TSV Schott Mainz - SSV Ulm 1846 0:1 (0:0)
14:00 TSV Steinbach Haiger - SG Sonnenhof Großaspach 3:0 (2:0)
14:00 VfR Aalen - FSV Frankfurt 1:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2021/2022  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2021/2022 >
13:00 FC Augsburg II - SV Heimstetten 2:2 (0:2)
14:00 1. FC Nürnberg II - SC Eltersdorf 1:3 (1:1)
14:00 1. FC Schweinfurt 05 - TSV 1860 Rosenheim 8:0 (3:0)
14:00 SpVgg Bayreuth - FV Illertissen 4:2 (2:1)
14:00 SpVgg Greuther Fürth II - Bayern München II 0:3 (0:1)
14:00 TSV Aubstadt - FC Memmingen 3:1 (1:0)
14:00 TSV 1896 Rain am Lech - FC Pipinsried 4:3 (4:2)
17:00 Wacker Burghausen - VfB Eichstätt 3:0 (2:0)
Duitsland > Bayernliga Nord 2021/2022  Duitsland >   Bayernliga Nord 2021/2022 >
14:00 Eintracht Bamberg - TSV Karlburg 0:1 (0:0)
15:00 SpVgg Bayern Hof - DJK Ammerthal 0:2 (0:0)
15:00 Würzburger FV - ASV Cham 1:0 (1:0)
16:00 1. FC Sand - TSV Vatanspor 0:0 (0:0)
16:00 TSV Abtswind - SpVgg Ansbach 0:2 (0:1)
16:00 TSV Großbardorf - DJK Gebenbach 0:5 (0:3)
Duitsland > Bayernliga Süd 2021/2022  Duitsland >   Bayernliga Süd 2021/2022 >
14:00 SV Pullach - VfR Garching 1:1 (0:0)
14:00 TSV 1865 Dachau - FC Ismaning 0:0 (0:0)
15:00 FC Gundelfingen - SV Kirchanschöring 0:2 (0:2)
15:30 Türkspor Augsburg - TSV Schwabmünchen 2:0 (0:0)
16:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Schwaben Augsburg 1:0 (0:0)
16:00 TSV Kottern-St. Mang - Jahn Regensburg II 3:3 (2:1)
Duitsland > Bremenliga 2021/2022  Duitsland >   Bremenliga 2021/2022 >
14:00 Brinkumer SV - Habenhauser FV 7:1 (4:1)
14:00 SG Aumund-Vegesack - Bremer SV 0:6 (0:3)
Duitsland > Hessenliga 2021/2022 Nordost  Duitsland >   Hessenliga 2021/2022 Nordost >
14:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Eintracht Stadtallendorf 0:3 (0:0)
15:00 Bayern Alzenau - FSV Fernwald 2:2 (0:1)
15:00 FC Hanau 93 - KSV Baunatal 3:1 (0:0)
15:00 SV Buchonia Flieden - Hünfelder SV 0:2 (0:0)
Duitsland > Hessenliga 2021/2022 Südwest  Duitsland >   Hessenliga 2021/2022 Südwest >
15:00 Viktoria Griesheim - SC Waldgirmes 1:3 (1:0)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2021/2022 Weser-Ems/Lüneburg  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2021/2022 Weser-Ems/Lüneburg >
14:00 Kickers Emden - VfL Oldenburg 5:2 (2:2)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2021/2022 Hannover/Braunschweig  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2021/2022 Hannover/Braunschweig >
17:00 MTV Wolfenbüttel - U.S.I. Lupo-Martini 0:4 (0:1)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2021/2022  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2021/2022 >
14:00 FV Ravensburg - FC 08 Villingen 0:1
14:00 SGV Freiberg - Neckarsulmer Sport-Union 1:1
14:00 Stuttgarter Kickers - Freiburger FC 1:0
14:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - Göppinger SV 1:1
15:30 SSV Reutlingen - 1. FC Rielasingen-Arlen 0:1
15:30 SV Oberachern - TSV Ilshofen 3:2
Duitsland > Oberliga Hamburg 2021/2022 Staffel 1  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2021/2022 Staffel 1 >
14:00 Meiendorfer SV - TSV Sasel 0:6 (0:2)
15:00 SV Curslack-Neuengamme - Bramfelder SV 4:1 (1:1)
15:30 TuS Dassendorf - HSV Barmbek-Uhlenhorst 4:1 (3:1)
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2021/2022  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2021/2022 >
13:00 Blau-Weiß 90 Berlin - Hansa Rostock II 2:0 (1:0)
14:00 Ludwigsfelder FC - CFC Hertha 06 0:1 (0:0)
14:00 RSV Eintracht 1949 - Brandenburger SC Süd 2:0 (1:0)
14:00 Torgelower FC Greif - 1. FC Lok Stendal 6:0 (2:0)
15:00 MSV Pampow - Rostocker FC 0:5 (0:2)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2021/2022  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2021/2022 >
13:00 FSV Budissa Bautzen - Inter Leipzig 5:3 (4:1)
14:00 Blau-Weiß Zorbau - Bischofswerdaer FV 3:2 (3:2)
14:00 Rot-Weiß Erfurt - 1. FC Merseburg 5:0 (2:0)
14:00 FC Grimma - VfL Halle 96 0:3 (0:1)
14:00 Wacker Nordhausen - Union Sandersdorf 1:2 (0:2)
14:00 VfB 1921 Krieschow - FC Oberlausitz 2:0 (0:0)
14:00 VFC Plauen - FC An der Fahner Höhe 2:0 (2:0)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord >
14:00 Eintracht Trier - 1. FC Kaiserslautern II 4:1 (3:0)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd >
15:00 SV Röchling Völklingen - TuS Mechtersheim 1:2 (1:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord >
15:00 SG Mülheim-Kärlich - SV Gonsenheim 0:4 (0:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd >
15:30 Wormatia Worms - FSV Jägersburg 6:0 (1:0)
15:30 FC Hertha Wiesbach - FV 07 Diefflen 1:2 (1:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Nord >
15:30 FV Engers 07 - FC Karbach 2:1 (1:0)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2021/2022 Süd >
16:00 FV Eppelborn - FC Speyer 09 2:1 (1:0)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Nord  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Nord >
13:30 TSV Bordesholm - Weiche Flensburg 08 II 2:1
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Süd  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Süd >
14:00 PSV Union Neumünster - SV Eichede 0:3
14:00 TSV Pansdorf - FC Dornbreite Lübeck 2:1
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Nord  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2021/2022 Nord >
15:00 TSV Kronshagen - TSB Flensburg 1:9
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2021/2022  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2021/2022 >
13:00 SC Freiburg - VfL Wolfsburg 2:2 (1:1)
16:00 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 2:1 (1:1)
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2021/2022  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2021/2022 >
11:00 VfL Wolfsburg - Energie Cottbus 0:1 (0:0)
11:00 Hallescher FC - Hamburger SV 1:1 (1:0)
11:00 FC Viktoria 1889 Berlin - FC St. Pauli 3:0 (1:0)
11:00 Chemnitzer FC - Holstein Kiel 4:2 (3:2)
13:00 1. FC Magdeburg - 1. FC Union Berlin 0:3 (0:0)
14:00 Hertha BSC - Hannover 96 2:1 (1:0)
14:00 Werder Bremen - Hansa Rostock 2:1 (2:1)
16:00 Dynamo Dresden - FC Carl Zeiss Jena 4:0 (0:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2021/2022  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2021/2022 >
11:00 Viktoria Köln - Fortuna Köln 4:0 (0:0)
11:00 Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 2:2 (2:0)
11:00 Alemannia Aachen - 1. FC Köln 1:9 (0:5)
11:00 Preußen Münster - Rot-Weiss Essen 3:1 (1:0)
11:00 VfL Bochum - Rot-Weiß Oberhausen 4:1 (2:1)
13:00 Bor. Mönchengladbach - SC Paderborn 07 3:2 (2:0)
13:00 Wuppertaler SV - Arminia Bielefeld 0:1 (0:1)
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2021/2022  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2021/2022 >
11:00 SpVgg Unterhaching - FC-Astoria Walldorf 4:3 (1:1)
11:00 FC Augsburg - 1. FC Saarbrücken 0:1 (0:0)
11:00 Bayern München - VfB Stuttgart 1:4 (1:0)
11:00 SSV Ulm 1846 - Eintracht Frankfurt 1:2 (0:0)
12:00 Kickers Offenbach - Hessen Kassel 3:0 (1:0)
12:30 1. FC Kaiserslautern - Karlsruher SC 4:3 (2:1)
13:00 SV Darmstadt 98 - SpVgg Greuther Fürth 0:0 (0:0)
13:30 Stuttgarter Kickers - 1. FSV Mainz 05 2:1 (1:1)
14:00 1. FC Heidenheim 1846 - 1. FC Nürnberg 1:2 (0:1)
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2021/2022  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2021/2022 >
11:00 FC Carl Zeiss Jena - VfL Wolfsburg 1:1 (1:1)
11:00 Hansa Rostock - Werder Bremen 2:0 (1:0)
11:00 Hertha Zehlendorf - Holstein Kiel 2:0 (1:0)
12:00 Dynamo Dresden - RB Leipzig 1:2 (0:0)
12:00 1. FC Union Berlin - Energie Cottbus 3:1 (1:1)
13:00 Hannover 96 - FC St. Pauli 0:0 (0:0)
14:00 Chemnitzer FC - Eintracht Braunschweig 2:1 (0:1)
14:00 FC Viktoria 1889 Berlin - Erzgebirge Aue 1:0 (0:0)
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2021/2022  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2021/2022 >
11:00 Borussia Dortmund - VfL Bochum 2:3 (0:0)
11:00 1. FC Köln - FC Hennef 05 3:0 (2:0)
13:00 Arminia Bielefeld - Bayer Leverkusen 0:0 (0:0)
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2021/2022  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2021/2022 >
11:00 FSV Frankfurt - Eintracht Frankfurt 1:2 (0:0)
Ecuador > Serie A 2021 Segunda Etapa  Ecuador >   Serie A 2021 Segunda Etapa >
02:00 Universidad Catolica - Deportivo Cuenca 3:2 (2:0)
22:00 Orense SC - Macará 2:1 (1:1)
El Salvador > Primera División 2021/2022 Apertura  El Salvador >   Primera División 2021/2022 Apertura >
23:00 Jocoro FC - Luis Angel Firpo 2:1 (2:0)
23:15 Atlético Marte - Isidro Metapán 2:0 (0:0)
23:15 Platense Zacatecoluca - Chalatenango 2:1 (1:1)
23:30 Municipal Limeño - Alianza 0:3 (0:1)
Engeland > Premier League 2021/2022  Engeland >   Premier League 2021/2022 >
13:30 Manchester United - Everton FC 1:1 (1:0)
16:00 Burnley FC - Norwich City 0:0 (0:0)
16:00 Chelsea FC - Southampton FC 3:1 (1:0)
16:00 Leeds United - Watford FC 1:0 (1:0)
16:00 Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 2:1 (1:1)
18:30 Brighton & Hove Albion - Arsenal FC 0:0 (0:0)
Engeland > Championship 2021/2022  Engeland >   Championship 2021/2022 >
13:30 Coventry City - Fulham FC 4:1 (0:1)
16:00 AFC Bournemouth - Sheffield United 2:1 (0:0)
16:00 Birmingham City - Nottingham Forest 0:3 (0:2)
16:00 Blackpool FC - Blackburn Rovers 2:1 (2:0)
16:00 Cardiff City - Reading FC 0:1 (0:1)
16:00 Derby County - Swansea City 0:0 (0:0)
16:00 Barnsley FC - Millwall FC 0:1 (0:0)
16:00 Hull City - Middlesbrough FC 2:0 (0:0)
16:00 Luton Town - Huddersfield Town 0:0 (0:0)
16:00 Peterborough United - Bristol City 2:3 (2:2)
16:00 Queens Park Rangers - Preston North End 3:2 (1:1)
Engeland > League One 2021/2022  Engeland >   League One 2021/2022 >
16:00 Accrington Stanley - Ipswich Town 2:1 (0:1)
16:00 Bolton Wanderers - Shrewsbury Town 2:1 (2:0)
16:00 Cheltenham Town - Rotherham United 0:2 (0:0)
16:00 Crewe Alexandra - Cambridge United 2:2 (2:0)
16:00 Doncaster Rovers - Milton Keynes Dons 2:1 (1:1)
16:00 Gillingham FC - Wigan Athletic 0:2 (0:0)
16:00 Fleetwood Town - Charlton Athletic 1:2 (0:1)
16:00 Lincoln City - Plymouth Argyle 2:2 (0:1)
16:00 Portsmouth FC - Sunderland AFC 4:0 (3:0)
16:00 Sheffield Wednesday - Oxford United 1:2 (0:1)
16:00 AFC Wimbledon - Burton Albion 1:1 (0:0)
16:00 Wycombe Wanderers - Morecambe FC 4:3 (0:2)
Engeland > League Two 2021/2022  Engeland >   League Two 2021/2022 >
16:00 Bradford City - Rochdale AFC 2:0 (1:0)
16:00 Bristol Rovers - Swindon Town 1:3 (1:0)
16:00 Carlisle United - Forest Green Rovers 0:2 (0:2)
16:00 Colchester United - Salford City 0:2 (0:2)
16:00 Exeter City - Walsall FC 2:2 (1:1)
16:00 Stevenage FC - Hartlepool United 2:0 (1:0)
16:00 Mansfield Town - Barrow AFC 0:1 (0:0)
16:00 Newport County - Scunthorpe United 3:0 (1:0)
16:00 Northampton Town - Sutton United 0:2 (0:1)
16:00 Oldham Athletic - Harrogate Town 1:2 (0:1)
16:00 Port Vale FC - Leyton Orient 3:2 (1:0)
16:00 Tranmere Rovers - Crawley Town 2:1 (1:0)
Engeland > National League 2021/2022  Engeland >   National League 2021/2022 >
16:00 Dagenham & Redbridge - Altrincham FC 2:3 (2:1)
16:00 Barnet FC - Halifax Town 0:0 (0:0)
16:00 Weymouth FC - Stockport County 1:2 (1:0)
16:00 Grimsby Town - Dover Athletic 6:0 (5:0)
16:00 Maidenhead United - King's Lynn 2:3 (1:0)
16:00 Notts County - Woking FC 1:4 (1:0)
16:00 Solihull Moors - Southend United 2:0 (1:0)
16:00 Torquay United - Wealdstone FC 5:0 (4:0)
18:20 Eastleigh FC - Boreham Wood 1:1 (1:1)
Engeland > National League North 2021/2022  Engeland >   National League North 2021/2022 >
16:00 Darlington FC - AFC Telford United 3:0
16:00 Chorley FC - Bradford Park Avenue 1:1
Engeland > National League South 2021/2022  Engeland >   National League South 2021/2022 >
16:00 Tonbridge Angels - Concord Rangers 2:3
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2021/2022  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2021/2022 >
15:00 Manchester United U23 - Liverpool FC U23 3:0 (2:0)
16:00 West Ham United U23 - Everton FC U23 3:1 (2:1)
17:00 Manchester City U23 - Derby County U23 1:0 (1:0)
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2021/2022  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2021/2022 >
12:30 Chelsea FC Women - Brighton & Hove Albion WFC 3:1
18:15 Aston Villa WFC - Arsenal WFC 0:4
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 North  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 North >
12:00 Stoke City - Nottingham Forest 0:0 (0:0)
12:00 Burnley FC - Everton FC 1:2
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 South  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 South >
12:00 Chelsea FC - West Ham United 1:2
12:00 Reading FC - Crystal Palace 3:3
12:00 Southampton FC - Leicester City 0:3
12:30 Norwich City - Arsenal FC 0:3
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 North  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 North >
13:00 Middlesbrough FC - Blackburn Rovers 2:1
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 South  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 South >
13:00 Birmingham City - Fulham FC 0:3
13:00 West Bromwich Albion - Tottenham Hotspur 4:3
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 North  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 North >
13:30 Derby County - Manchester City 1:6
13:30 Newcastle United - Manchester United 0:5
14:00 Liverpool FC - Sunderland AFC 3:0
14:00 Wolverhampton Wanderers - Leeds United 2:1
Engeland > U18 Premier League 2021/2022 South  Engeland >  U18 Premier League 2021/2022 South >
14:00 Aston Villa - Brighton & Hove Albion 5:3
Engeland > U18 Professional Development League 2021/2022  Engeland >  U18 Professional Development League 2021/2022 >
12:00 Wigan Athletic - Peterborough United 1:2
12:00 Bristol City - Ipswich Town 1:1
12:00 Colchester United - Queens Park Rangers 2:2
12:00 Swansea City - Millwall FC 1:4
12:30 Crewe Alexandra - Sheffield Wednesday 5:6
14:00 Cardiff City - Charlton Athletic 3:4
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Northwest Division >
11:30 Fleetwood Town - Preston North End 0:7
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Southeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Southeast Division >
11:30 Stevenage FC - Southend United 1:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Southwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Southwest Division >
11:30 Newport County - Cheltenham Town 2:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Northeast Division >
12:00 Harrogate Town - Rotherham United 1:0
12:00 Lincoln City - Grimsby Town 3:1
12:00 Mansfield Town - Burton Albion 1:0
12:00 Scunthorpe United - Huddersfield Town 4:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Northwest Division >
12:00 Accrington Stanley - Tranmere Rovers 4:1
12:00 Carlisle United - Bolton Wanderers 3:0
12:00 Salford City - Morecambe FC 6:1
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Southeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Southeast Division >
12:00 AFC Wimbledon - Sutton United 2:0
12:00 Cambridge United - Leyton Orient 3:1
12:00 Luton Town - Northampton Town 2:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Southwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Southwest Division >
12:00 AFC Bournemouth - Bristol Rovers 4:2
12:00 Portsmouth FC - Oxford United 0:2
12:00 Swindon Town - Exeter City 1:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2021/2022 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2021/2022 Northwest Division >
12:30 Walsall FC - Oldham Athletic 2:3
Estland > Meistriliiga 2021  Estland >   Meistriliiga 2021 >
12:00 Paide Linnameeskond - JK Narva Trans 4:0 (2:0)
15:00 JK Nõmme Kalju - Tallinna JK Legion 2:2 (0:2)
Faroer Eilanden > Effodeildin 2021  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2021 >
16:00 B68 Toftir - 07 Vestur 1:2 (0:1)
17:00 B36 Tórshavn - HB Tórshavn 2:4 (0:2)
17:00 TB Tvøroyri - ÍF Fuglafjørður 0:1 (0:0)
18:00 Víkingur - EB/Streymur 3:1 (0:1)
Finland > Veikkausliiga 2021 Abstieg  Finland >   Veikkausliiga 2021 Abstieg >
14:00 FC Honka - IFK Mariehamn 1:1 (0:1)
Finland > Veikkausliiga 2021 Meisterschaft  Finland >   Veikkausliiga 2021 Meisterschaft >
16:00 Kuopion PS - Ilves Tampere 2:1 (2:1)
Finland > Ykkönen 2021 Aufstieg  Finland >   Ykkönen 2021 Aufstieg >
15:00 IF Gnistan - TPS Turku 1:2 (0:1)
15:00 Ekenäs IF - FF Jaro 0:1 (0:1)
Finland > Ykkönen 2021 Abstieg  Finland >   Ykkönen 2021 Abstieg >
15:00 Musan Salama - Jippo 3:1 (1:1)
Finland > Ykkönen 2021 Aufstieg  Finland >   Ykkönen 2021 Aufstieg >
16:00 Vaasan PS - Rovaniemi PS 2:0 (2:0)
Finland > Ykkönen 2021 Abstieg  Finland >   Ykkönen 2021 Abstieg >
17:30 Klubi 04 - KPV Kokkola 1:2 (0:1)
Frankrijk > Ligue 1 2021/2022  Frankrijk >   Ligue 1 2021/2022 >
17:00 Montpellier HSC - RC Strasbourg 1:1 (1:1)
21:00 OGC Nice - Stade Brest 2:1 (1:0)
Frankrijk > Ligue 2 2021/2022  Frankrijk >   Ligue 2 2021/2022 >
15:00 AJ Auxerre - Nîmes Olympique 2:2 (1:0)
15:00 Amiens SC - Toulouse FC 0:0 (0:0)
19:00 AC Ajaccio - US Quevilly-Rouen 0:1 (0:0)
19:00 Le Havre AC - Dijon FCO 2:0 (1:0)
19:00 EA Guingamp - Rodez AF 2:1 (1:1)
19:00 Paris FC - AS Nancy 1:1 (1:0)
19:00 FC Sochaux - Chamois Niortais 1:0 (0:0)
19:00 Grenoble Foot 38 - Pau FC 2:0 (2:0)
19:00 SM Caen - Valenciennes FC 1:2 (0:2)
19:00 USL Dunkerque - SC Bastia 2:0 (0:0)
Frankrijk > National 2 Groupe D 2021/2022  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2021/2022 >
18:00 FC Nantes (CFA) - Angers SCO II 1:1 (0:1)
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2021/2022  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2021/2022 >
14:30 AS Saint-Étienne - Paris FC 1:3 (1:1)
14:30 GPSO 92 Issy - Stade Reims 1:3 (1:1)
14:30 ASJ Soyaux - Dijon FCO 1:2 (0:1)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2021/2022  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2021/2022 >
15:00 Valenciennes FC - US Orléans 1:0
15:30 Le Havre AC - St-Pryvé St-Hilaire 6:0
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2021/2022  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2021/2022 >
15:00 SA Mérignac - FC Nantes 0:4
15:00 Stade Rennes - US Concarneau 2:1
18:00 Stade Laval - Tours FC 3:1
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2021/2022  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2021/2022 >
15:00 OGC Nice - Olympique Marseille 2:2
Griekenland > Super League 2021/2022  Griekenland >   Super League 2021/2022 >
15:00 Volos NFC - Asteras Tripolis 2:1 (1:0)
19:30 Aris Saloniki - Apollon Smyrnis 0:0 (0:0)
Guatemala > Liga Nacional 2021/2022 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2021/2022 Apertura >
18:00 Cobán Imperial - Xelaju MC 1:1 (0:1)
Hongarije > NB I 2021/2022  Hongarije >   NB I 2021/2022 >
14:45 Újpest FC - Gyirmót FC 1:3 (0:3)
17:00 Puskás FC - Mezőkövesdi SE 2:0 (1:0)
19:30 Debreceni VSC - Fehérvár FC 1:1 (0:0)
Ierland > Premier Division 2021  Ierland >   Premier Division 2021 >
20:30 Longford Town - Bohemian FC 1:4 (1:0)
20:45 Sligo Rovers - Waterford FC 1:1 (1:0)
IJsland > Bikar 2021 > Halve Finale  IJsland >   Bikar 2021 > Halve Finale
14:00 ÍA Akranes - Keflavík ÍF 2:0
16:30 IF Vestri - Víkingur Reykjavík 0:3
Indonesië > Liga 1 2021/2022  Indonesië >   Liga 1 2021/2022 >
10:15 Borneo FC - Persita Tangerang 2:2 (1:0)
10:15 Bali United - Persikabo 1973 1:1 (0:1)
13:15 Persiraja Banda Aceh - Persija Jakarta 0:1 (0:0)
15:45 Persib Bandung - PSM Makassar 1:1 (0:0)
Israël > Ligat ha'Al 2021/2022  Israël >   Ligat ha'Al 2021/2022 >
17:00 Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Tel Aviv 2:2 (1:0)
18:00 Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Haifa 2:0 (0:0)
19:30 Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmona 1:1 (0:0)
20:00 Bnei Sachnin FC - Maccabi Netanya 1:3 (1:2)
Italië > Serie A 2021/2022  Italië >   Serie A 2021/2022 >
15:00 US Salernitana 1919 - Genoa CFC 1:0 (0:0)
18:00 Torino FC - Juventus 0:1 (0:0)
20:45 Sassuolo Calcio - Inter 1:2 (1:0)
Italië > Serie B 2021/2022  Italië >   Serie B 2021/2022 >
14:00 FC Crotone - Ascoli Calcio 2:2 (2:1)
14:00 Frosinone Calcio - AS Cittadella 0:1 (0:0)
14:00 US Cremonese - Ternana Calcio 2:0 (1:0)
14:00 US Alessandria 1912 - Cosenza Calcio 1:0 (0:0)
16:15 AC Pisa - Reggina 1914 2:0 (1:0)
18:30 SPAL 2013 Ferrara - Parma Calcio 1913 2:2 (0:1)
Italië > Serie C Girone B 2021/2022  Italië >   Serie C Girone B 2021/2022 >
17:30 Carrarese Calcio - Aquila Montevarchi 2:2 (0:1)
17:30 Modena FC - Lucchese 2:1 (0:1)
17:30 Teramo Calcio - Viterbese 1:0 (0:0)
17:30 Ancona 1905 - Imolese Calcio 3:2 (3:1)
17:30 US Grosseto FC - AC Cesena 0:1 (0:1)
17:30 Vis Pesaro - Fermana FC 2:0 (1:0)
17:30 ACN Siena 1904 - US Pistoiese 0:0 (0:0)
Italië > Serie D Girone A 2021/2022  Italië >   Serie D Girone A 2021/2022 >
15:00 Gozzano - SC Ligorna 1922 1:0
15:00 Borgosesia Calcio - ACD Asti 1:1
15:00 Calcio Chieri - Imperia 3:0
15:00 Casale - Vado FC 1:1
15:00 Fossano Calcio - USD Sestri Levante 2:1
15:00 PDHAE - Sanremese 2:0
15:00 Saluzzo - RG Ticino 0:0
15:00 USD Lavagnese 1919 - AC Bra 1:2
Italië > Serie D Girone B 2021/2022  Italië >   Serie D Girone B 2021/2022 >
15:00 US Ciserano - SG City Nova 1:2
15:00 US Folgore Caratese - AC Crema 2:1
Italië > Serie D Girone C 2021/2022  Italië >   Serie D Girone C 2021/2022 >
15:00 Dolomiti Bellunesi - Union Arzignanochiampo 2:3
Italië > Serie D Girone D 2021/2022  Italië >   Serie D Girone D 2021/2022 >
15:00 Aglianese Calcio - Progresso 2:1
15:00 ASC Alcione - Sammaurese Calcio 2:3
15:00 Mezzolara Calcio - Ravenna Calcio 3:1
15:00 Lentigione Calcio - ASD Sasso Marconi 1924 2:0
16:00 AC Fanfulla 1874 - Borgo San Donnino 2:3
Italië > Serie D Girone E 2021/2022  Italië >   Serie D Girone E 2021/2022 >
15:00 SSD Tiferno Lerchi - SC Trestina 1:1
Italië > Serie D Girone H 2021/2022  Italië >   Serie D Girone H 2021/2022 >
15:00 Mariglianese - San Giorgio-Sedico 0:0
15:00 Virtus Matino - Sporting Fulgor Molfetta 1:1
18:00 Audace Cerignola - ASD SS Nola 1925 6:0
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2021/2022 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2021/2022 Girone A >
11:00 AS Cittadella - Vicenza Virtus 0:4 (0:2)
11:00 Virtus Entella - Udinese Calcio 1:1 (0:0)
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2021/2022 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2021/2022 Girone B >
11:00 Ascoli Calcio - Cosenza Calcio 2:3 (0:3)
11:00 FC Crotone - Frosinone Calcio 0:4 (0:3)
11:30 AC Perugia Calcio - Benevento Calcio 6:2 (4:0)
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2021/2022 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2021/2022 Girone A >
15:00 US Alessandria 1912 - Brescia Calcio 1:2 (1:0)
15:00 AC Monza - US Cremonese 3:2 (2:1)
15:00 Parma Calcio 1913 - Calcio Como 2:0 (0:0)
15:00 Venezia FC - AC Reggiana 1919 7:0 (3:0)
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2021/2022 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2021/2022 Girone B >
15:00 Lazio Roma - Ternana Calcio 4:0 (4:0)
15:00 Reggina 1914 - US Salernitana 1919 0:2 (0:1)
15:00 Spezia Calcio - AC Cesena 2:6 (2:1)
Jamaica > National Premier League 2021/2022 Playoffs > Derde plaats  Jamaica >   National Premier League 2021/2022 Playoffs > Derde plaats
19:00 Mount Pleasant Academy - Tivoli Gardens 3:4 d.p.
Jamaica > National Premier League 2021/2022 Playoffs > Finale  Jamaica >   National Premier League 2021/2022 Playoffs > Finale
21:00 Waterhouse FC - Cavalier FC 4:5 d.p.
Japan > J1 League 2021  Japan >   J1 League 2021 >
06:30 Avispa Fukuoka - Shimizu S-Pulse 1:2 (0:1)
08:00 Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds 5:1 (3:0)
09:00 Kashima Antlers - Yokohama FC 1:2 (0:2)
09:00 Kashiwa Reysol - Vegalta Sendai 1:1 (0:1)
10:00 Kawasaki Frontale - FC Tokyo 1:0 (1:0)
12:00 Gamba Osaka - Hokkaido Consadole Sapporo 1:5 (0:3)
Japan > J2 League 2021  Japan >   J2 League 2021 >
06:00 Blaublitz Akita - Ehime FC 0:2 (0:1)
07:00 V-Varen Nagasaki - Kyoto Sanga FC 2:0 (1:0)
07:00 Ventforet Kofu - Montedio Yamagata 2:0 (0:0)
11:30 FC Ryūkyū - Fagiano Okayama 1:1 (0:0)
Japan > J3 League 2021  Japan >   J3 League 2021 >
08:00 FC Gifu - FC Imabari 2:1 (1:0)
12:00 Kagoshima United - Yokohama S&CC 1:3 (0:2)
Japan > Japan Football League 2021  Japan >   Japan Football League 2021 >
06:00 Honda FC - Maruyasu Okazaki 6:1 (1:1)
06:00 Nara Club - Tokyo Musashino City FC 2:1 (0:1)
Japan > U18 Premier League 2021 West  Japan >  U18 Premier League 2021 West >
07:00 Júbilo Iwata - Kyoto Sanga FC 2:0
Japan > U18 Premier League 2021 East  Japan >  U18 Premier League 2021 East >
06:00 Ryutsu Keizai University - Kashiwa Reysol 1:1
Kazachstan > Premier Liga 2021  Kazachstan >   Premier Liga 2021 >
11:00 Zhetysu Taldykorgan - FK Astana 1:3 (1:2)
13:00 Tobyl Kostanay - FK Ordabasy 3:1 (1:1)
15:00 FK Turan - Shakter Karaganda 0:0 (0:0)
16:00 Kaysar Kyzylorda - FK Aktobe 0:2 (0:0)
Kosovo > Superliga 2021/2022  Kosovo >   Superliga 2021/2022 >
15:00 KF Ballkani - FK Drenica 3:2
15:00 KF Malisheva - KF Gjilani 1:1
Kroatië > 1. HNL 2021/2022  Kroatië >   1. HNL 2021/2022 >
17:00 Lokomotiva Zagreb - Slaven Belupo 3:0 (0:0)
19:05 NK Istra 1961 - HNK Rijeka 3:6 (1:4)
Kroatië > 2. HNL 2021/2022  Kroatië >   2. HNL 2021/2022 >
15:30 NK Dubrava - NK Inter Zaprešić 1:0 (1:0)
15:30 NK Dugopolje - NK Kustošija 1:0 (0:0)
15:30 NK Jarun - Dinamo Zagreb II 2:0 (1:0)
15:30 NK Rudeš - NK Solin 1:0 (1:0)
15:30 NK Osijek II - NK Opatija 0:2 (0:0)
18:30 NK Varaždin ŠN - NK Croatia Zmijavci 5:1 (4:1)
Letland > Virsliga 2021  Letland >   Virsliga 2021 >
FC Noah Jūrmala - Valmiera FC 0:3 Toeg.
16:30 FS Metta/LU - BFC Daugavpils 2:2 (0:1)
12:00 FK Spartaks - Riga FC 1:1 (1:0)
14:00 FK Liepāja - Rīgas Futbola skola 1:1 (0:0)
Litouwen > A Lyga 2021  Litouwen >   A Lyga 2021 >
12:00 FK Nevėžis - FC Džiugas 1:1 (0:1)
14:00 DFK Dainava - Hegelmann Litauen 1:1 (1:1)
Luxemburg > Coupe 2021/2022 > 2e Ronde  Luxemburg >   Coupe 2021/2022 > 2e Ronde
16:00 US Rambrouch - UN Käerjéng 1:3
17:30 Alliance Aischdall - FC Atert Bissen 1:3
17:30 FC Lorentzweiler - CS FOLA Esch 0:3
18:00 Jeunesse Useldange - Jeunesse Junglinster 2:0
18:00 US Boevange - FC Differdange 03 0:3
18:00 AS Colmar-Berg - Swift Hesperange 0:11
19:00 Les Ardoisiers Perlé - US Mondorf 1:9
Marokko > Botola Pro 1 2021/2022  Marokko >   Botola Pro 1 2021/2022 >
18:00 Maghrib de Fès - Youssoufia Berrechid 3:0 (1:0)
20:15 Olympique de Safi - Rapide Oued Zem 0:0 (0:0)
22:30 Olympique de Khouribga - Difaâ d'el Jadida 2:2 (1:1)
22:30 JS Soualem - Ittihad Tanger 0:2 (0:1)
Mexico > Primera División 2021/2022 Apertura  Mexico >   Primera División 2021/2022 Apertura >
02:00 Puebla FC - CF Pachuca 1:2 (1:1)
04:00 FC Juárez - CF Monterrey 3:1 (2:1)
Mexico > Liga de Expansión 2021/2022 Apertura  Mexico >   Liga de Expansión 2021/2022 Apertura >
00:00 Atlante - Venados FC 2:1 (1:0)
Mexico > LP - Serie A 2021/2022 Apertura Grupo A  Mexico >   LP - Serie A 2021/2022 Apertura Grupo A >
03:00 Alacranes de Durango - Tritones Vallarta 3:1
17:00 Cimarrones de Sonora II - Saltillo FC 2:2
18:00 Leones Negros II - Tecos Fútbol Club 0:0
Mexico > LP - Serie A 2021/2022 Apertura Grupo B  Mexico >   LP - Serie A 2021/2022 Apertura Grupo B >
19:00 Cañoneros FC - Leviatán FC 4:0
Mexico > LP - Serie A 2021/2022 Apertura Grupo A  Mexico >   LP - Serie A 2021/2022 Apertura Grupo A >
23:00 Correcaminos UAT II - Colima FC 0:0
23:00 Tuzos de la UAZ - Catedráticos Elite 2:0
Mexico > LP - Serie A 2021/2022 Apertura Grupo B  Mexico >   LP - Serie A 2021/2022 Apertura Grupo B >
23:00 Cafetaleros de Chiapas - CD Zap 2:1
23:00 Deportivo Dongu - Sporting Canamy 1:2
23:00 Escorpiones - Inter de Querétaro 1:1
Mexico > LP - Serie B 2021 Apertura  Mexico >   LP - Serie B 2021 Apertura >
22:45 Chalco FC - Club Calor 0:3
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2021/2022 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2021/2022 Apertura >
19:00 Pumas UNAM - Deportivo Guadalajara 1:0
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura >
16:00 Deportivo Guadalajara - Atlas Guadalajara 0:2
16:00 Club León - Atlético San Luis 2:0
17:30 Santos Laguna - Mazatlán FC 4:2
Mexico > U18 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura  Mexico >  U18 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura >
16:00 Santos Laguna - Mazatlán FC 3:0
18:15 Deportivo Guadalajara - Atlas Guadalajara 3:0
18:30 Club León - Atlético San Luis 4:3
Mexico > U16 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura  Mexico >  U16 Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura >
16:00 Cruz Azul - Gallos Blancos 1:0
16:00 Deportivo Toluca - Club Tijuana 2:0
16:00 Atlas Guadalajara - CF Monterrey 3:1
18:00 CF Pachuca - Puebla FC 1:1
18:00 Mazatlán FC - UANL Tigres 1:1
19:00 Club Necaxa - Deportivo Guadalajara 0:1
23:00 Atlético San Luis - Santos Laguna 0:3
Mexico > Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura  Mexico >   Fuerzas Basicas 2021/2022 Apertura >
16:00 CF Pachuca - Puebla FC 4:0
16:30 Club Necaxa - Deportivo Guadalajara 0:2
17:00 Mazatlán FC - UANL Tigres 1:1
18:15 Atlas Guadalajara - CF Monterrey 2:1
18:30 Cruz Azul - Gallos Blancos 1:0
18:30 Deportivo Toluca - Club Tijuana 3:0
19:45 Atlético San Luis - Santos Laguna 1:1
Moldavië > Divizia Nationala 2021/2022  Moldavië >   Divizia Nationala 2021/2022 >
17:00 CSF Bălţi - FC Zimbru 2:1 (1:1)
17:00 FC Milsami - FC Sheriff 0:1 (0:0)
Montenegro > 1. CFL 2021/2022  Montenegro >   1. CFL 2021/2022 >
18:00 FK Podgorica - FK Sutjeska 1:2 (1:2)
19:00 FK Mornar - OFK Petrovac 0:0 (0:0)
Nederland > Eredivisie 2021/2022  Nederland >   Eredivisie 2021/2022 >
18:45 RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 1:1 (0:1)
20:00 Heracles Almelo - Willem II 3:2 (1:0)
20:00 PEC Zwolle - sc Heerenveen 0:1 (0:0)
21:00 Fortuna Sittard - NEC Nijmegen 1:3 (1:2)
Nederland > Tweede Divisie 2021/2022  Nederland >   Tweede Divisie 2021/2022 >
14:30 Noordwijk - GVVV 2:1 (2:1)
14:30 AFC - Kozakken Boys 4:1 (2:0)
15:00 ASWH - Spakenburg 3:1 (2:1)
15:00 Excelsior Maassluis - De Treffers 1:2 (0:2)
15:00 IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys 2:1 (1:1)
15:30 HHC Hardenberg - Jong FC Volendam 3:1 (2:0)
15:30 Katwijk - Jong Sparta Rotterdam 5:0 (4:0)
15:30 Koninklijke HFC - Quick Boys 2:1 (2:1)
15:30 TEC - Scheveningen 2:2 (0:0)
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2021/2022  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2021/2022 >
14:30 VVOG - Excelsior '31 2:1 (1:1)
14:30 Ajax (amateurs) - VVSB 3:1 (2:0)
14:30 FC Lisse - SteDoCo 3:1 (0:1)
14:30 Harkemase Boys - Barendrecht 2:4 (0:1)
14:30 ACV Assen - Ter Leede 0:1 (0:0)
14:30 ODIN '59 - DVS'33 Ermelo 1:4 (1:0)
15:00 Sparta Nijkerk - Staphorst 1:0 (1:0)
15:00 DOVO - Hoek 1:3 (1:0)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2021/2022  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2021/2022 >
19:30 Blauw Geel '38 - UNA 3:2 (2:0)
Nederland > U21 Divisie 1 2021/2022  Nederland >  U21 Divisie 1 2021/2022 >
14:45 NEC Nijmegen - sc Heerenveen 2:1 (1:1)
15:00 FC Groningen - NAC Breda 1:2 (0:1)
15:15 Twente/Heracles - ADO Den Haag 0:0 (0:0)
16:00 Almere City FC - Feyenoord 3:0 (1:0)
Nederland > U21 Divisie 2 2021/2022  Nederland >  U21 Divisie 2 2021/2022 >
14:30 Vitesse - De Graafschap 1:1 (0:0)
15:00 Roda JC Kerkrade - Willem II 1:0
15:15 Alphense Boys - PEC Zwolle 0:3
15:30 FC Emmen - SBV Excelsior 1:0
Nederland > U18 Divisie 1 2021/2022  Nederland >  U18 Divisie 1 2021/2022 >
14:30 PEC Zwolle - FC Utrecht 1:0 (1:0)
14:30 PSV Eindhoven - sc Heerenveen 5:0 (2:0)
14:30 AFC Ajax - Feyenoord 4:3 (1:2)
Nederland > U18 Divisie 2 2021/2022  Nederland >  U18 Divisie 2 2021/2022 >
12:30 FC Groningen - AFC 3:0
12:30 FC Volendam - NEC Nijmegen 1:4
14:45 NAC Breda - Vitesse 2:1
15:00 ADO Den Haag - Twente/Heracles 1:3
Nederland > U18 Divisie 3 2021/2022  Nederland >  U18 Divisie 3 2021/2022 >
12:30 FC Dordrecht - De Graafschap 0:7
12:45 Alphense Boys - SBV Excelsior 3:2
14:45 Koninklijke HFC - Almere City FC 4:2
15:00 Willem II - VVV-Venlo 3:0
Nicaragua > Liga Primera 2021/2022 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2021/2022 Apertura >
01:00 UNAN Managua - Diriangén 0:5 (0:3)
03:00 Real Madriz - Walter Ferretti 3:1 (1:1)
04:00 Juventus Managua - Managua FC 1:3 (0:1)
23:00 H&H Export Sébaco - Real Estelí 1:3 (0:0)
Noord-Ierland > Premier League 2021/2022  Noord-Ierland >   Premier League 2021/2022 >
16:00 Carrick Rangers - Ballymena United 2:1 (0:1)
16:00 Dungannon Swifts - Larne FC 2:4 (2:3)
16:00 Glenavon FC - Glentoran Belfast 1:2 (0:1)
16:00 Warrenpoint Town - Portadown FC 2:3 (1:0)
Noord-Macedonië > 1. MFL 2021/2022  Noord-Macedonië >   1. MFL 2021/2022 >
15:00 FK Bregalnica Štip - FC Struga 1:0 (1:0)
15:00 FK Pelister - GFK Tikveš 0:0 (0:0)
15:00 FK Skopje - Akademija Pandev 0:0 (0:0)
15:00 KF Shkëndija 79 - FK Borec 3:0 (3:0)
15:00 Makedonija GP - FK Renova 1:1 (0:0)
Noorwegen > Eliteserien 2021  Noorwegen >   Eliteserien 2021 >
18:00 Sarpsborg 08 - Lillestrøm SK 2:1 (1:0)
18:00 Viking FK - Sandefjord Fotball 2:1 (0:0)
Noorwegen > 1. Divisjon 2021  Noorwegen >   1. Divisjon 2021 >
15:00 Fredrikstad FK - Raufoss IL 1:1 (1:0)
15:00 IK Start - Åsane Fotball 1:1 (1:0)
15:00 KFUM Oslo - IL Stjørdals-Blink 1:0 (0:0)
15:00 Ranheim IL - Strømmen IF 5:2 (1:0)
15:00 Sandnes Ulf - Bryne FK 2:0 (0:0)
15:00 Sogndal IL - FK Jerv 1:1 (1:0)
15:00 Ullensaker/Kisa IL - Grorud IL 1:2 (1:1)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2021 >
15:00 Florø SK - Kongsvinger IL 0:5 (0:1)
16:00 Asker SK - Bærum SK 3:0 (2:0)
16:00 FK Senja - Kvik Halden 2:3 (1:2)
16:00 Moss FK - Alta IF 3:0 (1:0)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2021  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2021 >
15:00 Fram Larvik - FK Arendal 1:1 (0:0)
Noorwegen > Vrouwen Toppserien 2021  Noorwegen >  Vrouwen Toppserien 2021 >
15:00 Stabæk FK - Klepp IL 1:0 (0:0)
Oekraïne > Premyer Liga 2021/2022  Oekraïne >   Premyer Liga 2021/2022 >
13:00 Kolos Kovalivka - Chernomorets Odessa 2:1 (1:1)
16:00 FK Lviv - SK Dnipro-1 0:1 (0:1)
18:30 Vorskla Poltava - Inhulets Petrove 3:0 (0:0)
Oezbekistan > Super League 2021  Oezbekistan >   Super League 2021 >
12:30 FK Mash'al Mubarek - Nasaf Qarshi 0:1 (0:1)
12:45 Andijon PFK - So’g’diyona PFK 0:0 (0:0)
15:00 Bunyodkor PFK - FC AGMK 1:1 (0:0)
Oostenrijk > Bundesliga 2021/2022  Oostenrijk >   Bundesliga 2021/2022 >
17:00 SV Ried - SK Austria Klagenfurt 1:1 (1:0)
17:00 Wolfsberger AC - Austria Wien 1:0 (1:0)
17:00 FC Admira Wacker - SCR Altach 2:0 (1:0)
Oostenrijk > 2. Liga 2021/2022  Oostenrijk >   2. Liga 2021/2022 >
14:30 SV Lafnitz - FC Liefering 1:3 (1:2)
20:00 Grazer AK - Floridsdorfer AC 1:0 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2021/2022  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2021/2022 >
16:00 SV Stripfing/Weiden - ASV Draßburg 4:0 (2:0)
16:00 TWL Elektra - First Vienna FC 0:1 (0:0)
16:30 SV Leobendorf - 1. Wiener Neustädter SC 1:0 (0:0)
17:00 SC Wiener Viktoria - FCM Traiskirchen 1:2 (0:1)
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2021/2022  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2021/2022 >
17:00 Union Gurten - Sturm Graz (A) 0:3 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2021/2022  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2021/2022 >
15:30 Austria Salzburg - SV Kuchl 1:0 (0:0)
16:00 FC Pinzgau Saalfelden - USK Anif 7:0 (5:0)
16:00 SV Grödig - SK Bischofshofen 4:1 (3:1)
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2021/2022  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2021/2022 >
16:30 SC Imst - FC Wacker Innsbruck (A) 1:4 (1:0)
16:30 FC Kitzbühel - SV Telfs 3:1 (1:0)
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2021/2022  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2021/2022 >
16:00 FC Egg - VfB Hohenems 0:5 (0:3)
16:00 FC Lauterach - Dornbirner SV 2:1 (1:1)
16:00 Schwarz-Weiß Bregenz - FC Rot-Weiß Rankweil 1:3 (1:2)
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2021/2022  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2021/2022 >
17:30 Sturm Graz - SKV Altenmarkt 4:1 (1:0)
Panama > Liga Panameña 2021 Clausura  Panama >   Liga Panameña 2021 Clausura >
03:00 San Francisco FC - Alianza 0:1 (0:0)
23:00 Árabe Unido - Independiente de La Chorrera 0:0 (0:0)
Paraguay > Primera División 2021 Clausura  Paraguay >   Primera División 2021 Clausura >
01:30 Club Olimpia - 12 de Octubre de Itauguá 1:2 (1:1)
Peru > Primera División 2021 Clausura  Peru >   Primera División 2021 Clausura >
17:30 Sport Huancayo - Alianza Universidad 4:3 (1:0)
20:00 Deportivo Municipal - Deportivo Binacional 1:2 (1:0)
22:30 Alianza Lima - Universidad Técnica 2:0 (1:0)
Polen > Ekstraklasa 2021/2022  Polen >   Ekstraklasa 2021/2022 >
12:30 Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)
15:00 KS Cracovia - FKS Stal Mielec 3:3 (1:3)
17:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 4:0 (2:0)
20:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock 4:2 (1:1)
Polen > I Liga 2021/2022  Polen >   I Liga 2021/2022 >
12:40 Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
18:00 Korona Kielce - Chrobry Głogów 2:2 (1:1)
20:30 Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
Portugal > Primeira Liga 2021/2022  Portugal >   Primeira Liga 2021/2022 >
16:30 FC Vizela - CD Santa Clara 1:1 (0:0)
19:00 FC Porto - Paços de Ferreira 2:1 (1:1)
21:30 FC Arouca - Sporting CP 1:2 (0:1)
Portugal > Segunda Liga 2021/2022  Portugal >   Segunda Liga 2021/2022 >
12:00 Estrela Amadora - Leixões SC 1:0 (0:0)
15:00 Académico de Viseu - Académica de Coimbra 1:0 (1:0)
Portugal > A-jun Júniores 2021/2022 Sul  Portugal >  A-jun Júniores 2021/2022 Sul >
16:00 SL Benfica - Sporting CP 3:2
16:00 Os Belenenses - Vitória Setúbal 1:1
16:00 UD Vilafranquense - GD Estoril 0:4
16:00 Académica de Coimbra - SG Sacavenense 4:1
Portugal > A-jun Júniores 2021/2022 Norte  Portugal >  A-jun Júniores 2021/2022 Norte >
16:00 Paços de Ferreira - Leixões SC 3:2
16:00 FC Porto - FC Vizela 3:0
16:00 CD Feirense - Gil Vicente 0:1
16:00 FC Famalicão - UD Oliveirense 5:1
16:00 Rio Ave FC - CD Tondela 1:2
18:00 Sporting Braga - Vitória Guimarães 2:1
Portugal > U23 Liga Revelação 2021/2022  Portugal >  U23 Liga Revelação 2021/2022 >
12:00 FC Famalicão - Sporting Braga 1:0
Qatar > Qatar Stars League 2021/2022  Qatar >   Qatar Stars League 2021/2022 >
15:35 Umm-Salal - Al Shamal SC 1:1 (0:1)
18:15 Al Ahli Doha - Al Rayyan 0:1 (0:0)
18:15 Al Gharafa - Qatar SC 0:2 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2021/2022  Roemenië >   Liga 1 2021/2022 >
15:30 Dinamo Boekarest - UTA Arad 2:2 (1:0)
18:30 Sepsi OSK - Rapid Bucureşti 2:2 (2:2)
Rusland > Premier Liga 2021/2022  Rusland >   Premier Liga 2021/2022 >
13:00 Rubin Kazan - FK Nizhny Novgorod 0:1 (0:0)
15:30 Dinamo Moskou - Krylia Sovetov 0:1 (0:1)
18:00 Arsenal Tula - FK Khimki 0:0 (0:0)
18:00 CSKA Moskou - FK Krasnodar 0:0 (0:0)
Rusland > A-jun UFL-1 2021/2022  Rusland >  A-jun UFL-1 2021/2022 >
13:00 FShM Moskva - SShOR Zenit 1:1 (0:1)
13:00 FK Krasnodar - Chertanovo Football Academy 4:0 (2:0)
13:00 FK Saturn - FK Strogino Moskva 1:0 (0:0)
13:00 Spartak Moskou - Lokomotiv Moskva 3:1 (1:0)
13:00 Dinamo Moskva - CSKA Moskva 1:2 (0:0)
14:00 Kuban Krasnodar - Rubin Kazan 1:1 (1:1)
14:00 Zenit St. Petersburg - FK Rostov 2:1 (0:1)
San Marino > Campionato 2021/2022  San Marino >   Campionato 2021/2022 >
15:00 SP Tre Penne - SS Murata 3:0
15:00 SP Tre Fiori - AC Libertas 1:2
15:00 SC Faetano - SS Virtus 1:2
15:00 SS Cosmos - SP La Fiorita 0:2
Saoedi-Arabië > Premier League 2021/2022  Saoedi-Arabië >   Premier League 2021/2022 >
17:30 Al Taawoun - Al Tai 1:2 (0:0)
Schotland > Premiership 2021/2022  Schotland >   Premiership 2021/2022 >
16:00 Dundee United - Ross County FC 1:0 (1:0)
16:00 Heart of Midlothian - Motherwell FC 2:0 (2:0)
16:00 Livingston FC - St. Mirren FC 0:1 (0:1)
16:00 St. Johnstone FC - Dundee FC 3:1 (2:0)
Schotland > Championship 2021/2022  Schotland >   Championship 2021/2022 >
16:00 Kilmarnock FC - Raith Rovers 1:3 (0:1)
16:00 Hamilton Academical - Inverness CT 2:1 (2:0)
16:00 Greenock Morton FC - Arbroath FC 2:2 (0:1)
16:00 Partick Thistle - Ayr United 4:0 (2:0)
16:00 Queen Of The South - Dunfermline Athletic 1:0 (0:0)
Schotland > League One 2021/2022  Schotland >   League One 2021/2022 >
16:00 Airdrieonians FC - Clyde FC 2:1 (1:1)
16:00 Alloa Athletic - Cove Rangers 1:3 (0:0)
16:00 Falkirk FC - East Fife FC 2:1 (0:1)
16:00 Peterhead FC - Dumbarton FC 5:0 (1:0)
Schotland > League Two 2021/2022  Schotland >   League Two 2021/2022 >
16:00 Elgin City - Stirling Albion FC 0:2 (0:1)
16:00 Kelty Hearts - Annan Athletic 2:1 (1:1)
16:00 Stenhousemuir FC - Forfar Athletic 1:1 (0:1)
16:00 Stranraer FC - Albion Rovers 1:0 (1:0)
Servië > Super Liga 2021/2022  Servië >   Super Liga 2021/2022 >
16:00 TSC Bačka Topola - FK Čukarički-Stankom 1:2 (0:1)
18:00 Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad 0:1 (0:0)
18:00 Spartak Subotica - FK Voždovac 0:4 (0:2)
Slovenië > PrvaLiga 2021/2022  Slovenië >   PrvaLiga 2021/2022 >
15:00 NK Tabor Sežana - NK Domžale 0:0 (0:0)
20:15 NK Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 (0:0)
Slowakije > Super Liga 2021/2022  Slowakije >   Super Liga 2021/2022 >
18:00 MFK Ružomberok - Tatran Liptovský Mikuláš 4:1 (1:0)
18:00 MFK Zemplín Michalovce - MŠK Žilina 1:0 (0:0)
18:00 ŠKF Sereď - FK Senica 2:1 (1:1)
Spanje > Primera División 2021/2022  Spanje >   Primera División 2021/2022 >
14:00 CA Osasuna - Rayo Vallecano 1:0 (0:0)
16:15 RCD Mallorca - Levante UD 1:0 (0:0)
18:30 Cádiz CF - Valencia CF 0:0 (0:0)
21:00 Atlético Madrid - FC Barcelona 2:0 (2:0)
Spanje > Segunda División 2021/2022  Spanje >   Segunda División 2021/2022 >
16:00 SD Amorebieta - Sporting Gijón 1:1 (1:0)
16:00 SD Huesca - CD Tenerife 1:2 (1:1)
18:15 Real Zaragoza - Real Oviedo 0:0 (0:0)
21:00 AD Alcorcón - Real Sociedad B 1:4 (1:2)
Spanje > Primera RFEF Grupo 1 2021/2022  Spanje >   Primera RFEF Grupo 1 2021/2022 >
17:00 Real Valladolid B - Unionistas CF 0:0 (0:0)
17:00 UD Logroñés - UD SS Reyes 1:0 (1:0)
19:00 CD Badajoz - CD Leonesa 3:3 (2:3)
Spanje > Primera RFEF Grupo 2 2021/2022  Spanje >   Primera RFEF Grupo 2 2021/2022 >
17:00 CD Castellón - FC Barcelona B 2:0 (1:0)
17:00 CD Alcoyano - San Fernando CD 0:2 (0:0)
17:00 RB Linense - UCAM Murcia CF 2:0 (0:0)
Spanje > Segunda RFEF Grupo 1 2021/2022  Spanje >   Segunda RFEF Grupo 1 2021/2022 >
18:00 SD Compostela - Bergantiños FC 1:1 (1:0)
18:00 UP Langreo - Gimnástica Segoviana 1:1 (0:0)
Spanje > Segunda RFEF Grupo 2 2021/2022  Spanje >   Segunda RFEF Grupo 2 2021/2022 >
17:00 CD Izarra - CD Tropezón 2:2 (0:1)
17:00 UD Mutilvera - CD Laredo 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda RFEF Grupo 5 2021/2022  Spanje >   Segunda RFEF Grupo 5 2021/2022 >
19:00 Hércules CF - UD Socuéllamos 0:0 (0:0)
Spanje > Vrouwen Primera División 2021/2022  Spanje >  Vrouwen Primera División 2021/2022 >
12:00 FC Barcelona - CD Alavés 9:1 (3:1)
Thailand > Thai League 1 2021/2022  Thailand >   Thai League 1 2021/2022 >
12:00 Port FC - Muangthong United 1:0 (1:0)
13:00 PT Prachuap FC - Buriram United 0:2 (0:1)
13:00 Samut Prakan City FC - Chiangmai FC 1:3 (0:0)
14:00 Nong Bua Pitchaya - Police Tero FC 1:0 (1:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2021/2022  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2021/2022 >
16:00 České Budějovice - FK Pardubice 3:1 (2:1)
16:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 2:0 (2:0)
16:00 1. FC Slovácko - FK Teplice 3:2 (1:1)
19:00 Viktoria Plzeň - FC FASTAV Zlín 2:1 (1:1)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2021/2022  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2021/2022 >
10:15 MFK Chrudim - FK Varnsdorf 0:0 (0:0)
10:15 FK Fotbal Třinec - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
10:15 MFK Vyškov - FK Ústí nad Labem 1:0 (0:0)
18:00 SFC Opava - SK Líšeň 1:1 (0:1)
Tunesië > Relegation 2021 > Gruppenphase  Tunesië >   Relegation 2021 > Gruppenphase
15:00 JS Kairouan - CO Médenine 2:1
15:00 Stade Tunisien - Espérance Zarzis 0:1
Turkije > SüperLig 2021/2022  Turkije >   SüperLig 2021/2022 >
12:30 Konyaspor - Alanyaspor 1:1 (0:0)
15:00 Göztepe - Giresunspor 0:1 (0:0)
15:00 Kayserispor - Trabzonspor 1:2 (1:1)
18:00 Beşiktaş - Sivasspor 2:1 (1:0)
Turkije > 1. Lig 2021/2022  Turkije >   1. Lig 2021/2022 >
12:30 Tuzlaspor - Keçiörengücü 1:0 (0:0)
15:00 Balıkesirspor - Gençlerbirliği 0:2 (0:1)
18:00 Adanaspor - Bandırmaspor 1:5 (1:0)
18:00 Kocaelispor - İstanbulspor AŞ 2:1 (1:1)
Turkije > 2. Lig Beyaz 2021/2022  Turkije >   2. Lig Beyaz 2021/2022 >
Kastamonuspor - Ankara Demirspor niet gespeeld
13:30 24 Erzincanspor - Pendikspor 1:0 (0:0)
13:30 Pazarspor - Karacabey Belediyespor 1:0 (1:0)
14:00 1922 Konyaspor - Uşakspor 5:1 (2:1)
14:00 Zonguldak Kömürspor - Aydın Nazilli BS 1:0 (0:0)
14:30 Kırklarelispor - Şanlıurfaspor 2:2 (1:2)
15:00 Amed SK - Eskişehirspor 2:1 (0:1)
18:00 Bucaspor 1928 - Kırşehir Belediyespor 0:1 (0:0)
18:00 Tarsus Idman Yurdu - Akhisar Belediyespor 1:0 (0:0)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2021/2022  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2021/2022 >
14:00 Bayburt İl Özel İdare - Sivas Belediyespor 0:0 (0:0)
14:00 Hekimoğlu Trabzon - Afjet Afyonspor 1:1 (1:0)
14:00 Inegölspor - Adıyamanspor 3:2 (1:0)
14:00 Vanspor FK - Sakaryaspor 0:0 (0:0)
15:00 Bodrumspor - Turgutluspor 3:0 (1:0)
15:00 Niğde Anadolu FK - Etimesgut Belediyespor 1:3 (1:1)
15:00 Sarıyer SK - Kahramanmarasspor 3:1 (0:1)
15:00 Somaspor - Ergene Velimeşe 3:0 (0:0)
18:00 Ankaraspor - Diyarbekirspor 1:0 (0:0)
18:00 Çorum FK - Serik Belediyespor 1:0 (1:0)
Uruguay > Primera División 2021 Clausura  Uruguay >   Primera División 2021 Clausura >
02:15 Cerrito - Sud América 2:0 (0:0)
18:15 Villa Española - Fénix 1:2 (0:2)
20:30 River Plate - Cerro Largo 0:4 (0:1)
Venezuela > Primera División 2021 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo B >
00:15 Yaracuyanos FC - GV Maracay 0:2 (0:1)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2021  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2021 >
21:30 Austin FC - Real Salt Lake 2:1 (1:0)
Verenigde Staten > USL Championship 2021  Verenigde Staten >   USL Championship 2021 >
02:00 Sporting Kansas City II - Birmingham Legion 0:1 (0:1)
Wales > Premier League 2021/2022  Wales >   Premier League 2021/2022 >
15:30 Barry Town United - Newtown AFC 0:3 (0:1)
15:30 Haverfordwest County - Connah's Quay Nomads 1:1 (0:1)
15:30 Penybont FC - Caernarfon Town 1:1 (1:0)
15:30 Cardiff Metropolitan - Cefn Druids 4:2 (3:2)
Wit-Rusland > Cempionat 2021  Wit-Rusland >   Cempionat 2021 >
BATE Borisov - Sputnik Rechytsa 3:0 Toeg.
13:00 Dinamo Brest - FK Minsk 2:2 (0:1)
15:00 FK Vitebsk - FK Isloch Minsk 0:4 (0:1)
17:00 Torpedo-BelAZ Zhodino - FK Smorgon 7:1 (4:0)
19:00 FK Gomel - FK Slaviya Mozyr 3:0 (1:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2021/2022  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2021/2022 >
15:30 AmaZulu FC - Kaizer Chiefs 1:1 (0:0)
15:30 Chippa United - SuperSport United 0:0 (0:0)
15:30 TS Galaxy - Sekhukhune United 0:1 (0:0)
17:00 Baroka FC - Stellenbosch FC 1:1 (1:1)
17:30 Cape Town City FC - Orlando Pirates 1:1 (0:1)
Zuid-Korea > K League 1 2021  Zuid-Korea >   K League 1 2021 >
07:00 Gangwon FC - Jeonbuk FC 0:1 (0:1)
09:30 Suwon FC - Ulsan Hyundai 0:3 (0:1)
12:00 Incheon United - Suwon Bluewings 0:1 (0:0)
Zuid-Korea > K League 2 2021  Zuid-Korea >   K League 2 2021 >
06:30 Gimcheon Sangmu - Ansan Greeners 1:0 (0:0)
09:00 Seoul E-Land FC - Gyeongnam FC 1:1 (1:1)
11:30 FC Anyang - Jeonnam Dragons 1:1 (1:0)
Zweden > Allsvenskan 2021  Zweden >   Allsvenskan 2021 >
15:00 Varbergs BoIS - Degerfors IF 0:0 (0:0)
17:30 Halmstads BK - Östersunds FK 1:1 (1:1)
Zweden > Division 1 Norra 2021  Zweden >   Division 1 Norra 2021 >
16:00 IFK Haninge - Gefle IF 1:2 (1:0)
16:00 Hammarby Talang FF - Sollentuna FK 1:3 (1:1)
16:00 Sandvikens IF - IF Sylvia 0:0 (0:0)
Zweden > Division 1 Södra 2021  Zweden >   Division 1 Södra 2021 >
13:00 Lindome GIF - IFK Malmö 1:2 (1:1)
13:00 Oskarshamns AIK - Åtvidabergs FF 0:1 (0:1)
13:00 Vänersborgs IF - Assyriska Turabdin IK 2:1 (1:1)
14:00 Lunds BK - Skövde AIK 1:5 (1:2)
16:00 Ljungskile SK - Österlen FF 1:2 (1:2)
16:00 Utsiktens BK - FC Linköping City 2:0 (2:0)
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2021  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2021 >
13:00 AIK Solna - Växjö DFF 1:0 (0:0)
14:00 Kristianstads DFF - KIF Örebro DFF 2:2 (2:0)
15:00 BK Häcken - FC Rosengård 2:0 (0:0)
15:00 Vittsjö GIK - Linköpings FC 3:0 (1:0)
Zweden > A-jun Allsvenskan Norra 2021  Zweden >  A-jun Allsvenskan Norra 2021 >
13:00 IK Sirius - IF Brommapojkarna 0:2
13:00 Degerfors IF - Täby FK 0:1
14:00 AIK Solna - FC Djursholm 5:0
14:00 Djurgårdens IF - Vasalunds IF 3:0
Zweden > A-jun Allsvenskan Södra 2021  Zweden >  A-jun Allsvenskan Södra 2021 >
14:00 Örgryte IS - Mjällby AIF 4:2
14:00 Malmö FF - Trelleborgs FF 4:0
15:00 BK Häcken - IF Elfsborg 3:1
16:00 Jönköpings Södra IF - Halmstads BK 2:1
Zwitserland > Super League 2021/2022  Zwitserland >   Super League 2021/2022 >
18:00 Grasshopper Club Zürich - FC St. Gallen 5:2 (2:0)
20:30 FC Lugano - FC Lausanne-Sport 2:0 (0:0)
Zwitserland > Challenge League 2021/2022  Zwitserland >   Challenge League 2021/2022 >
18:00 FC Wil 1900 - Stade Lausanne-Ouchy 2:3 (1:1)
18:00 FC Winterthur - Yverdon-Sport FC 1:0 (1:0)
Zwitserland > Promotion League 2021/2022  Zwitserland >   Promotion League 2021/2022 >
15:00 FC Black Stars Basel - FC Rapperswil-Jona 1:1 (1:1)
15:30 FC Basel II - FC Sion II 6:2 (3:0)
16:00 FC Bavois - SC Cham 1:4 (0:1)
17:00 Stade Nyonnais - SC YF/Juventus Zürich 4:0 (2:0)
17:45 AC Bellinzona - SC Brühl 2:1 (0:1)
18:00 BSC Young Boys II - FC Breitenrain Bern 3:3 (3:0)
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2021/2022  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2021/2022 >
15:00 Martigny Sports - FC Meyrin 2:6 (1:1)
17:00 FC Echallens - FC Thun II 2:0 (1:0)
17:00 US Terre Sainte - Team Vaud [U21] 2:0 (1:0)
17:00 FC Naters - CS Chênois 2:3 (2:1)
17:30 Vevey United - FC Monthey 1:0 (1:0)
17:30 FC La Chaux-de-Fonds - FC Bulle 0:4 (0:2)
19:00 FC Lancy - FC La Sarraz-Eclépens 3:2 (1:0)
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2021/2022  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2021/2022 >
16:00 SV Höngg - SC Buochs 0:2
16:00 FC Wohlen - FC Solothurn 0:1
16:00 FC Luzern II - FC Langenthal 2:0
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2021/2022  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2021/2022 >
16:00 FC Gossau - USV Eschen/Mauren 0:4 (0:2)
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - FC Tuggen 2:4 (1:0)
17:00 FC Freienbach - FC Uzwil 2:2 (0:1)
17:00 FC St. Gallen II - FC Winterthur II 2:0 (1:0)
17:30 FC Thalwil - Team Ticino [U21] 4:1 (1:1)
17:30 FC Paradiso - FC Balzers 4:1 (3:0)
Zwitserland > Vrouwen Women's Super League 2021/2022  Zwitserland >  Vrouwen Women's Super League 2021/2022 >
14:00 FC Luzern - FC Zürich Frauen 2:3
16:00 FC St. Gallen - BSC Young Boys 1:0
18:15 FC Yverdon Féminin - Servette FCCF 1:4
Zwitserland > Vrouwen NLB 2021/2022  Zwitserland >  Vrouwen NLB 2021/2022 >
18:00 FC Solothurn - FC Rapperswil-Jona 2:3
18:00 FC Luzern II - FC Winterthur 2:6
18:00 FC Schlieren - FC Zürich Frauen (U21) 1:2
19:30 FC Sion - FC Oerlikon/Polizei 3:0
20:00 FC Küssnacht - FC Thun Berner Oberland 1:4
Zwitserland > U16 U16 Elite 2021/2022  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2021/2022 >
13:00 FC Winterthur - BSC Young Boys 2:2 (1:2)
14:00 Grasshopper Club Zürich - Team Ticino 6:1 (1:0)
14:00 FC Zürich - Servette Genève 3:1 (1:0)
14:30 FCO St. Gallen/Wil - FC Luzern 3:2 (2:0)
14:30 Team Vaud - Team Aargau 1:1 (0:0)
14:30 Neuchâtel Xamax - FC Sion 1:1 (1:0)
16:30 FC Basel - FC Thun 2:5 (1:2)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner