1. Ronde
26.07.2019 19:00 Viktoria Griesheim - VfB Ginsheim 2:4 (1:3)
19:30 SV Rot-Weiss Hadamar - TuS Dietkirchen 0:1 (0:0)
19:30 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV Steinbach 5:0 (1:0)
19:30 FV Bad Vilbel - Hessen Dreieich 2:3 (1:1)
19:30 Rot-Weiß Walldorf - FC Eddersheim 3:2 (0:1)
27.07.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - Hessen Kassel 4:3 (4:1)
15:00 SC Waldgirmes - FC Hanau 93 1:1 (0:0)
28.07.2019 15:00 SV 1910 Neuhof - FSV Fernwald 2:1 (0:1)
15:00 Türk Gücü Friedberg - KSV Baunatal 0:1 (0:0)
2. Ronde
02.08.2019 19:15 TuS Dietkirchen - Eintracht Stadtallendorf 2:2 (1:2)
03.08.2019 14:00 KSV Baunatal - SC Waldgirmes 0:1 (0:0)
15:00 FC Hanau 93 - FV Bad Vilbel 2:2 (2:1)
15:00 Viktoria Griesheim - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 0:2 (0:2)
04.08.2019 14:00 Hessen Kassel - Türk Gücü Friedberg 4:2 (2:1)
15:00 FSV Fernwald - SV Rot-Weiss Hadamar 5:6 (1:1)
15:00 VfB Ginsheim - Hessen Dreieich 5:2 (1:0)
15:00 SV Steinbach - Rot-Weiß Walldorf 1:1 (0:1)
15:30 FC Eddersheim - SV 1910 Neuhof 5:0 (2:0)
3. Ronde
09.08.2019 19:30 Hessen Dreieich - FC Hanau 93 1:1 (1:1)
19:30 SV Rot-Weiss Hadamar - FC Eddersheim 1:2 (0:2)
10.08.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - FSV Fernwald 5:1 (1:1)
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - VfB Ginsheim 2:0 (2:0)
15:00 SC Waldgirmes - Hessen Kassel 1:2 (0:1)
15:00 Türk Gücü Friedberg - TuS Dietkirchen 4:1 (2:0)
17:00 SV 1910 Neuhof - SV Steinbach 2:3 (0:1)
11.08.2019 15:00 Rot-Weiß Walldorf - Viktoria Griesheim 6:2 (3:1)
24.09.2019 20:00 FV Bad Vilbel - KSV Baunatal 1:4 (0:2)
4. Ronde
23.10.2019 20:00 FSV Fernwald - Türk Gücü Friedberg -:-
07.12.2019 14:00 Hessen Kassel - FV Bad Vilbel -:-
14:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Rot-Weiß Walldorf -:-
14:00 SV Steinbach - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 KSV Baunatal - Hessen Dreieich -:-
15:00 TuS Dietkirchen - SC Waldgirmes -:-
16:00 Viktoria Griesheim - SV 1910 Neuhof -:-
08.12.2019 14:00 VfB Ginsheim - FC Hanau 93 -:-
15:30 FC Eddersheim - Eintracht Stadtallendorf -:-
5. Ronde
23.08.2019 19:00 SC Waldgirmes - FSV Fernwald 4:2 (1:2)
20:00 FV Bad Vilbel - TuS Dietkirchen 4:0 (0:0)
24.08.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - SV Steinbach 4:0 (2:0)
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - Viktoria Griesheim 6:1 (2:0)
15:00 SV 1910 Neuhof - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 0:4 (0:0)
15:00 FC Hanau 93 - KSV Baunatal 2:1 (1:1)
15:00 Türk Gücü Friedberg - FC Eddersheim 2:1 (1:0)
25.08.2019 15:00 Rot-Weiß Walldorf - VfB Ginsheim 3:3 (0:1)
16.10.2019 19:30 Hessen Dreieich - Hessen Kassel 2:2 (0:1)
6. Ronde
31.08.2019 15:00 FSV Fernwald - FV Bad Vilbel 0:3 (0:0)
15:00 TuS Dietkirchen - Hessen Dreieich 3:2 (1:0)
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV Rot-Weiss Hadamar 2:2 (2:1)
15:00 Viktoria Griesheim - Eintracht Stadtallendorf 0:4 (0:2)
18:00 FC Hanau 93 - Hessen Kassel 2:2 (2:0)
01.09.2019 15:00 Rot-Weiß Walldorf - SV 1910 Neuhof 0:0 (0:0)
15:00 VfB Ginsheim - KSV Baunatal 6:2 (1:1)
15:00 SV Steinbach - Türk Gücü Friedberg 0:2 (0:0)
15:30 FC Eddersheim - SC Waldgirmes 3:1 (0:0)
7. Ronde
06.09.2019 19:30 Türk Gücü Friedberg - Viktoria Griesheim 0:0 (0:0)
07.09.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 1:3 (0:1)
14:00 KSV Baunatal - Hessen Kassel 0:1 (0:0)
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - Rot-Weiß Walldorf 2:2 (2:1)
15:00 SC Waldgirmes - SV Steinbach 2:0 (1:0)
16:00 FC Hanau 93 - TuS Dietkirchen 0:2 (0:2)
18:00 Hessen Dreieich - FSV Fernwald 3:1 (1:1)
08.09.2019 15:00 SV 1910 Neuhof - VfB Ginsheim 5:6 (2:2)
15:00 FV Bad Vilbel - FC Eddersheim 1:4 (1:2)
8. Ronde
14.09.2019 15:00 SV Steinbach - FV Bad Vilbel 3:3 (3:2)
15:00 FSV Fernwald - FC Hanau 93 1:3 (0:1)
15:00 TuS Dietkirchen - KSV Baunatal 1:2 (1:1)
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Türk Gücü Friedberg 3:0 (0:0)
15:00 Viktoria Griesheim - SC Waldgirmes 3:5 (2:2)
15.09.2019 15:00 SV 1910 Neuhof - SV Rot-Weiss Hadamar 0:2 (0:1)
15:00 Rot-Weiß Walldorf - Eintracht Stadtallendorf 1:2 (0:2)
15:00 FC Eddersheim - Hessen Dreieich 2:0 (2:0)
15:45 VfB Ginsheim - Hessen Kassel 3:1 (2:1)
9. Ronde
20.09.2019 19:30 FV Bad Vilbel - Viktoria Griesheim 0:1 (0:0)
19:30 KSV Baunatal - FSV Fernwald 0:4 (0:2)
20:00 SV Rot-Weiss Hadamar - VfB Ginsheim 4:0 (1:0)
21.09.2019 14:00 Hessen Kassel - TuS Dietkirchen 4:0 (3:0)
15:00 Türk Gücü Friedberg - Rot-Weiß Walldorf 1:1 (0:1)
15:00 Eintracht Stadtallendorf - SV 1910 Neuhof 3:1 (0:0)
15:00 FC Hanau 93 - FC Eddersheim 0:3 (0:1)
16:30 SC Waldgirmes - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 0:2 (0:2)
18:00 Hessen Dreieich - SV Steinbach 3:1 (1:1)
10. Ronde
28.09.2019 14:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FV Bad Vilbel 1:1 (0:0)
15:00 Viktoria Griesheim - Hessen Dreieich 2:1 (0:1)
15:00 FSV Fernwald - Hessen Kassel 1:1 (0:1)
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - Eintracht Stadtallendorf 0:2 (0:2)
15:00 Türk Gücü Friedberg - SV 1910 Neuhof 1:1 (1:1)
29.09.2019 15:00 VfB Ginsheim - TuS Dietkirchen 3:0 (1:0)
15:00 SV Steinbach - FC Hanau 93 2:4 (0:2)
15:00 Rot-Weiß Walldorf - SC Waldgirmes 3:0 (1:0)
15:30 FC Eddersheim - KSV Baunatal 2:1 (0:0)
11. Ronde
02.10.2019 19:00 KSV Baunatal - Eintracht Stadtallendorf 1:0 (0:0)
20:00 VfB Ginsheim - FV Bad Vilbel 1:1 (0:0)
03.10.2019 14:00 Hessen Kassel - SV Rot-Weiss Hadamar 2:2 (2:0)
15:00 FC Hanau 93 - Türk Gücü Friedberg 1:4 (1:2)
15:00 SV Steinbach - Viktoria Griesheim 1:2 (0:2)
15:00 FSV Fernwald - Rot-Weiß Walldorf 2:4 (0:1)
15:30 FC Eddersheim - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 2:2 (2:2)
22.10.2019 19:30 Hessen Dreieich - SC Waldgirmes -:-
14.12.2019 14:00 TuS Dietkirchen - SV 1910 Neuhof -:-
12. Ronde
05.10.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - VfB Ginsheim 5:0 (2:0)
15:00 Hessen Dreieich - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 2:1 (1:0)
15:00 SC Waldgirmes - SV 1910 Neuhof 3:2 (1:1)
15:00 FV Bad Vilbel - Rot-Weiß Walldorf 0:2 (0:1)
06.10.2019 14:00 Hessen Kassel - FC Eddersheim 1:2 (0:1)
14:00 KSV Baunatal - SV Steinbach 1:2 (1:0)
15:00 FC Hanau 93 - Viktoria Griesheim 2:3 (2:1)
15:00 Türk Gücü Friedberg - SV Rot-Weiss Hadamar 0:3 (0:0)
15:30 TuS Dietkirchen - FSV Fernwald 1:0 (0:0)
13. Ronde
12.10.2019 14:00 Hessen Kassel - SV Steinbach 2:0 (1:0)
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Türk Gücü Friedberg 1:0 (1:0)
14:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FC Hanau 93 1:2 (1:1)
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - SC Waldgirmes 2:0 (0:0)
15:00 Viktoria Griesheim - KSV Baunatal 1:4 (0:1)
13.10.2019 15:00 SV 1910 Neuhof - FV Bad Vilbel 3:2 (1:2)
15:00 Rot-Weiß Walldorf - Hessen Dreieich 1:4 (0:1)
15:00 VfB Ginsheim - FSV Fernwald 3:1 (0:0)
15:30 FC Eddersheim - TuS Dietkirchen 0:0 (0:0)
14. Ronde
19.10.2019 14:00 Hessen Kassel - Viktoria Griesheim -:-
15:00 FSV Fernwald - FC Eddersheim -:-
15:00 TuS Dietkirchen - SV Steinbach -:-
15:00 Hessen Dreieich - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 SC Waldgirmes - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - VfB Ginsheim -:-
20.10.2019 14:00 KSV Baunatal - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 FV Bad Vilbel - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
14.12.2019 14:00 FC Hanau 93 - Rot-Weiß Walldorf -:-
15. Ronde
26.10.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - FV Bad Vilbel -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - SC Waldgirmes -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - Hessen Dreieich -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Hessen Kassel -:-
15:00 Viktoria Griesheim - TuS Dietkirchen -:-
16:00 SV 1910 Neuhof - FC Hanau 93 -:-
27.10.2019 15:00 Rot-Weiß Walldorf - KSV Baunatal -:-
15:00 VfB Ginsheim - FC Eddersheim -:-
15:00 SV Steinbach - FSV Fernwald -:-
16. Ronde
01.11.2019 19:30 FV Bad Vilbel - Türk Gücü Friedberg -:-
19:30 Hessen Dreieich - Eintracht Stadtallendorf -:-
02.11.2019 14:00 Hessen Kassel - Rot-Weiß Walldorf -:-
14:00 KSV Baunatal - SV 1910 Neuhof -:-
14:30 FSV Fernwald - Viktoria Griesheim -:-
14:30 TuS Dietkirchen - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
14:30 FC Hanau 93 - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
03.11.2019 14:30 VfB Ginsheim - SC Waldgirmes -:-
15:30 FC Eddersheim - SV Steinbach -:-
17. Ronde
09.11.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - FC Hanau 93 -:-
14:30 SC Waldgirmes - FV Bad Vilbel -:-
14:30 Türk Gücü Friedberg - Hessen Dreieich -:-
14:30 SV Rot-Weiss Hadamar - KSV Baunatal -:-
14:30 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FSV Fernwald -:-
16:00 SV 1910 Neuhof - Hessen Kassel -:-
10.11.2019 14:30 SV Steinbach - VfB Ginsheim -:-
14:30 Rot-Weiß Walldorf - TuS Dietkirchen -:-
15:30 FC Eddersheim - Viktoria Griesheim -:-
18. Ronde
15.11.2019 20:00 FV Bad Vilbel - FC Hanau 93 -:-
20:00 Hessen Dreieich - VfB Ginsheim -:-
16.11.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - TuS Dietkirchen -:-
14:30 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Viktoria Griesheim -:-
14:30 SV Rot-Weiss Hadamar - FSV Fernwald -:-
14:30 Türk Gücü Friedberg - Hessen Kassel -:-
14:30 SC Waldgirmes - KSV Baunatal -:-
17.11.2019 14:45 Rot-Weiß Walldorf - SV Steinbach -:-
14:45 SV 1910 Neuhof - FC Eddersheim -:-
19. Ronde
22.11.2019 20:00 KSV Baunatal - FV Bad Vilbel -:-
23.11.2019 14:00 Hessen Kassel - SC Waldgirmes -:-
14:30 Viktoria Griesheim - Rot-Weiß Walldorf -:-
14:30 FC Hanau 93 - Hessen Dreieich -:-
14:30 TuS Dietkirchen - Türk Gücü Friedberg -:-
24.11.2019 14:45 VfB Ginsheim - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
14:45 FSV Fernwald - Eintracht Stadtallendorf -:-
14:45 SV Steinbach - SV 1910 Neuhof -:-
15:30 FC Eddersheim - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
20. Ronde
30.11.2019 14:00 Eintracht Stadtallendorf - FC Eddersheim -:-
14:30 FC Hanau 93 - VfB Ginsheim -:-
14:30 SV Rot-Weiss Hadamar - SV Steinbach -:-
14:30 Türk Gücü Friedberg - FSV Fernwald -:-
14:30 SC Waldgirmes - TuS Dietkirchen -:-
15:00 Hessen Dreieich - KSV Baunatal -:-
16:00 SV 1910 Neuhof - Viktoria Griesheim -:-
01.12.2019 14:00 Rot-Weiß Walldorf - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 FV Bad Vilbel - Hessen Kassel -:-
21. Ronde
16.08.2019 19:00 VfB Ginsheim - Viktoria Griesheim 1:2 (1:1)
19:30 FC Eddersheim - Rot-Weiß Walldorf 2:1 (0:1)
19:30 Hessen Dreieich - FV Bad Vilbel 1:2 (0:1)
17.08.2019 14:00 Hessen Kassel - Eintracht Stadtallendorf 2:2 (0:2)
15:00 TuS Dietkirchen - SV Rot-Weiss Hadamar 2:1 (0:0)
15:00 FSV Fernwald - SV 1910 Neuhof 0:2 (0:2)
15:00 FC Hanau 93 - SC Waldgirmes 0:2 (0:0)
18.08.2019 14:00 KSV Baunatal - Türk Gücü Friedberg 1:1 (1:0)
17:30 SV Steinbach - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 0:0 (0:0)
22. Ronde
29.02.2020 14:00 Eintracht Stadtallendorf - KSV Baunatal -:-
14:30 SV Rot-Weiss Hadamar - Hessen Kassel -:-
14:30 Türk Gücü Friedberg - FC Hanau 93 -:-
14:30 SC Waldgirmes - Hessen Dreieich -:-
14:30 FV Bad Vilbel - VfB Ginsheim -:-
14:30 Viktoria Griesheim - SV Steinbach -:-
14:30 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FC Eddersheim -:-
01.03.2020 15:00 Rot-Weiß Walldorf - FSV Fernwald -:-
15:00 SV 1910 Neuhof - TuS Dietkirchen -:-
23. Ronde
07.03.2020 14:00 KSV Baunatal - FC Hanau 93 -:-
14:00 Hessen Kassel - Hessen Dreieich -:-
15:00 Viktoria Griesheim - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 FSV Fernwald - SC Waldgirmes -:-
15:00 TuS Dietkirchen - FV Bad Vilbel -:-
08.03.2020 15:00 SV Steinbach - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 VfB Ginsheim - Rot-Weiß Walldorf -:-
15:30 FC Eddersheim - Türk Gücü Friedberg -:-
24. Ronde
14.03.2020 14:00 KSV Baunatal - VfB Ginsheim -:-
14:00 Hessen Kassel - FC Hanau 93 -:-
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Viktoria Griesheim -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - SV Steinbach -:-
15:00 SC Waldgirmes - FC Eddersheim -:-
15:00 FV Bad Vilbel - FSV Fernwald -:-
15:00 Hessen Dreieich - TuS Dietkirchen -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15.03.2020 15:00 SV 1910 Neuhof - Rot-Weiß Walldorf -:-
25. Ronde
21.03.2020 14:00 Hessen Kassel - KSV Baunatal -:-
15:00 FSV Fernwald - Hessen Dreieich -:-
15:00 Viktoria Griesheim - Türk Gücü Friedberg -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 TuS Dietkirchen - FC Hanau 93 -:-
22.03.2020 15:00 SV Steinbach - SC Waldgirmes -:-
15:00 Rot-Weiß Walldorf - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 VfB Ginsheim - SV 1910 Neuhof -:-
15:30 FC Eddersheim - FV Bad Vilbel -:-
26. Ronde
28.03.2020 14:00 Hessen Kassel - VfB Ginsheim -:-
14:00 KSV Baunatal - TuS Dietkirchen -:-
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Rot-Weiß Walldorf -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 SC Waldgirmes - Viktoria Griesheim -:-
15:00 FV Bad Vilbel - SV Steinbach -:-
15:00 Hessen Dreieich - FC Eddersheim -:-
15:00 FC Hanau 93 - FSV Fernwald -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - SV 1910 Neuhof -:-
27. Ronde
04.04.2020 15:00 FSV Fernwald - KSV Baunatal -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SC Waldgirmes -:-
15:00 Viktoria Griesheim - FV Bad Vilbel -:-
15:00 TuS Dietkirchen - Hessen Kassel -:-
05.04.2020 15:00 SV Steinbach - Hessen Dreieich -:-
15:00 Rot-Weiß Walldorf - Türk Gücü Friedberg -:-
15:00 SV 1910 Neuhof - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 VfB Ginsheim - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:30 FC Eddersheim - FC Hanau 93 -:-
28. Ronde
18.04.2020 14:00 KSV Baunatal - FC Eddersheim -:-
14:00 Hessen Kassel - FSV Fernwald -:-
14:00 Eintracht Stadtallendorf - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 SC Waldgirmes - Rot-Weiß Walldorf -:-
15:00 FV Bad Vilbel - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 Hessen Dreieich - Viktoria Griesheim -:-
15:00 TuS Dietkirchen - VfB Ginsheim -:-
15:00 FC Hanau 93 - SV Steinbach -:-
19.04.2020 15:00 SV 1910 Neuhof - Türk Gücü Friedberg -:-
29. Ronde
25.04.2020 15:00 FSV Fernwald - TuS Dietkirchen -:-
15:00 Viktoria Griesheim - FC Hanau 93 -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Hessen Dreieich -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - Türk Gücü Friedberg -:-
26.04.2020 15:00 SV Steinbach - KSV Baunatal -:-
15:00 SV 1910 Neuhof - SC Waldgirmes -:-
15:00 Rot-Weiß Walldorf - FV Bad Vilbel -:-
15:00 VfB Ginsheim - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:30 FC Eddersheim - Hessen Kassel -:-
30. Ronde
02.05.2020 14:00 KSV Baunatal - Viktoria Griesheim -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 SC Waldgirmes - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 FV Bad Vilbel - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 Hessen Dreieich - Rot-Weiß Walldorf -:-
15:00 FC Hanau 93 - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 FSV Fernwald - VfB Ginsheim -:-
15:00 TuS Dietkirchen - FC Eddersheim -:-
03.05.2020 15:00 SV Steinbach - Hessen Kassel -:-
31. Ronde
09.05.2020 14:00 Eintracht Stadtallendorf - SC Waldgirmes -:-
15:00 Viktoria Griesheim - Hessen Kassel -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - KSV Baunatal -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - FV Bad Vilbel -:-
10.05.2020 15:00 VfB Ginsheim - Türk Gücü Friedberg -:-
15:00 SV Steinbach - TuS Dietkirchen -:-
15:00 Rot-Weiß Walldorf - FC Hanau 93 -:-
15:00 SV 1910 Neuhof - Hessen Dreieich -:-
15:30 FC Eddersheim - FSV Fernwald -:-
32. Ronde
16.05.2020 14:00 KSV Baunatal - Rot-Weiß Walldorf -:-
14:00 Hessen Kassel - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 FSV Fernwald - SV Steinbach -:-
15:00 SC Waldgirmes - Türk Gücü Friedberg -:-
15:00 FV Bad Vilbel - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 Hessen Dreieich - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 FC Hanau 93 - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 TuS Dietkirchen - Viktoria Griesheim -:-
17.05.2020 15:30 FC Eddersheim - VfB Ginsheim -:-
33. Ronde
23.05.2020 14:00 Eintracht Stadtallendorf - Hessen Dreieich -:-
15:00 SC Waldgirmes - VfB Ginsheim -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - FV Bad Vilbel -:-
15:00 Viktoria Griesheim - FSV Fernwald -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - TuS Dietkirchen -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - FC Hanau 93 -:-
24.05.2020 15:00 SV Steinbach - FC Eddersheim -:-
15:00 Rot-Weiß Walldorf - Hessen Kassel -:-
15:00 SV 1910 Neuhof - KSV Baunatal -:-
34. Ronde
30.05.2020 14:00 KSV Baunatal - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
14:00 Hessen Kassel - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 FSV Fernwald - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 Viktoria Griesheim - FC Eddersheim -:-
15:00 FV Bad Vilbel - SC Waldgirmes -:-
15:00 VfB Ginsheim - SV Steinbach -:-
15:00 Hessen Dreieich - Türk Gücü Friedberg -:-
15:00 FC Hanau 93 - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 TuS Dietkirchen - Rot-Weiß Walldorf -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner